Jump to content
IzudinB

NBA - Subota 18.3.2017.

Recommended Posts

prije 8 sati, FamilyGuy said:

LA Clippers-Cleveland Cavaliers 

Love, Irving i James out za veceras. 

Iako su mi dali jako malo uplatiti, hvala za info. Jedna od najboljih koja je bila na forumu u zadnje vrijeme i kakvih fali a nije teško do njih doći. S 1.85 koef srušen na 1.15

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Nešto me marathonbet jebe i neče mi isplatiti 1300€ na visu electron. Ako napravim skrill karticu koja košta 10€ i onda potrošim sve pare iz kartice kad nešto platim online nema dodatnih provizija?
    • Ideš na back upišeš kvotu koju želiš, uplatiš iznos koji želiš i potvrdiš. I ako nema gola kad dođe oko 60 minut tad negde je kvota oko 1.55 ili 1.60  i automatsko se napravi uplata. Za mene najbolja kladionica Betfair.
    • Kako si napravio da ti automatski uplati?
    • Imaš li skrill MasterCard karticu? Nisam razumio najbolje.    Obično povučeš novac na svoj račun u banci, traje obično 2 dana a zatim normalno isplatiš sa svojom karticom. Ili ako imaš njihovu Skrillovu karticu, samo odeš na bilo koji bankomat koji podržava MasterCard i bez problema digneš novac. Ukoliko nemaš njihovu karticu, ja ti preporučujem da ju nabaviš  https://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/skrill/skrill-mastercard/ A ako već sve ovo imaš a ne možeš dići novac, možda moraš izvršiti verifikaciju naloga. Često znaju sa time zezati, pa moraš slati sliku lične iskaznice i slično. Mislim, to je odlična stvar, sigurnost im je na visokom nivou  
    • Slavia - Barca // Pobjeda Barce u oba poluvremena bet365 Bet365 Hrvatska - 3,75 Još jedan prijedlog za ovaj meč, ranije sam na "sigurnijem" tiketu odigrao dvojku, a ovdje ću odigrati pobjedu Barce u oba poluvremena. NEREALNO VELIKA KVOTA!  Meč Lige Prvaka u kojem Slavia Prag dočekuje Barcelonu i gdje očekujem pobjedu gostiju uz slavlje u oba poluvremena. Naravno Barcelona je jača barem za klasu i vjerujemda če to večeras i da pokaže a ono što dosta ide u korist ovoga tipa je to što je odgođen „el clasico“ zbog nereda u Barceloni pa bi večeras trener barse na teren trebao da pošalje ono najbolje što im u ovome trenutku. Što se tiče Barcelona sve što vačje je sprem,no za ovaj meč pa bi večeras i napadu trebali da vidim trojac Messi-Suarez-Griezman kojeg če odbrana Slavie vrlo teško moči da zaustavi. Ono što svaako očekujem da je to Barcelona odmah od starta meča počne da opsjeda gol protivnika i da ima veliki posjed lopte i pitanje je koliko če sve to moči da izdrži odbrana Slavie, ja vjerujem da neče moći dugo i da če u prvom poluvremenu Barcelona da usmjeri ovaj meč u željenom toku i da naravno mirno privede ovaj meč kraju u svoju korist.    
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use