Jump to content
IzudinB

Jose Munuera Montero

Recommended Posts

Jose Munuera Montero je španjolski nogometni sudac koji sudi u La Ligi. Rođen je 19. svibnja 1983. godine u Jaenu, Andaluziji i pripada komitetu sudaca iz Andaluzije.

lxEQE5m.jpg

Nakon tri sezone u drugoj diviziji, gdje je sudio 61 utakmicu, dobija unaprijeđenje u La Ligu, zajedno sa Daniel Ocon Arraizom i Trujillom. 

Debitirao je 22. kolovoza 2016. godine u utakmici Celte de Vigo i Leganesa.

oJMpLTq.png

Do ovog trenutka je sudio ukupno 18 utakmica u La Ligi u kojima je podijelio 82 žuta i 7 crvenih kartona.

All time

oG3OoB0.png

Prosjek žutih kartona: 4.48

Sezona 2014/15

DnlR9Bx.png

Prosjek žutih kartona: 4.56

Sezona 2015/16

00gjZMG.png

Prosjek žutih kartona: 4.95

Sezona 2016/17

ILexJaf.png

Prosjek žutih kartona: 4.45

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• @unkdy smanjene su mi kvote davno kao sto sam napisao sada je samo i live kad nesto odigram ide tiket na provjeru i smanjuju kvotu po 2-3 put bas sam probao prije par dana.. kvotu 2.08 su mi spustili do 1.55
    • Levante- Getafe svaka ekipa over 1.5 kartona kvota 1.4 na bet365 Utakmicu sudi Melero Lopez koji ove sezone daje karton na svaki 5 favl u prosjeku na 3 utakmice pokazao 15 kartona i dosudijo 80 favlova, sta reci o ekipama na samom vrhu u ligi po kartonima i u prosjeku naprave po 16 favlova na utakmicu a znamo kako stoje na ljestvici.
    • Sve te stvare traze ne zbog sigurnosti nego da imaju razlog da ti odloze i u dosta situacija i ne isplate.Meni su redom trazili screenshotove od skrill,slike od karticu povezana sa skrillom,adrese, taj selfi sa mail u pozadini i na kraju isti ovi bezvezni pitanja kao jel znas ili su u srodstvo i nabacani neki random imena i prezimena iz moje drzave. Ako je puno veci iznos za isplate znaju i trazit da im posaljes sve te dokumente po postu na neku rusku adresu i cekas mjesec dana i onda jave kao nisu stigli salji opet, bas cirkuz 😆 Aj sad proveri kad se logiras na stranicu i vidi jel ti smanjili limit i kvote, kod meni je tako bilo ako je recimo neka kvota obicno 1.50 kad se logiram bude recimo 1.42... U principu 1xbet,betwinner,22bet,melbet su sve kopije jedne iste korporacije i drzite se sta dalje od njih, ako vec zelite kladionice slicne na njih ja preporucjem Parimatch ona je ukrainska i ja sam isplacivao 2-3 puta do sada al poznajem dosta ljudi koji igraju tamo duze i isplacivaju bez problema, kvote su okej i limite su im odlicne, a moze da depozitiiras/isplacujes i direktno preko VISA kartice.
    • Ali bez obzira na ovo sve smatram ih jednim od gorih kladionica. Sto se tice tog koliko su fer, sve ostalo super. Kod mene je sve pocelo davno nekad sa kosarkasima. Imaju bas siroku ponudu kosarkasa i tu sam ih uzimao brutalno. Usudjivali su se staviti kosarkase za neke nase lige. Utakmice i igrace gdje nigdje drugo nisam nasao. I naravno da su pravili greske. Znao sam hvatati greske tipa umjesto 16,5 > 6,5 granica na odredjenog igraca.  Nakon par dobitaka srezali su mi uplate na takve oklade. Ja opet nisam bio lijen pa sam trpao 20-50-100 listica sa uplata od 1,3,4,7€ ovisno o limitu, mijenjali su se Nedugo nakon tog idu korak dalje... NA SVU PRE-MATCH PONUDU spustaju mi kvote, znaci ako je vama kvota na Chelsea 2.10 meni je 1.90 na okladam koje su 50:50(kao granice kosarkasa) kvote su mi bile 1,68:1,68 Batalim tu pre-match kod njih i alalim im sve greske kosarkasa (napravio sam novi racun na curu za to, al i njega su doslovno nakon tjedan dana srezali) i tako nastavim se kladiti samo live kod njih.. smijesno da su mi kvote na pre-match bile manje, a na live iste kao svima posto imaju stvarno siroku ponudu igrao sam live u 99% slucajeva nase lige.. kosarka, rukomet, odbojka i ponekad nogomet uzeo im koju iljadu i dozivio ovo, i iako sam imao srece i dobio svoje novce smatram da uopce nisu fer kladionica, ako zele da imaju tako siroku ponudu moraju biti svjesni rizika i te greske sto prave bi trebali rijesavat na drugi nacin, a ne igrace kaznjavat i za kraj iako sam dobio novce, taj stres koji ti naprave sa ovakvim glupostima, takva tortura i glupa pitanja gdje ti ne mozes nista nego se samo nadati da ces dobiti SVOJE pare, to stvarno ne zelim nikom da ikada dozivi    
    • Bilo je i glupljih pitanja. Naravno da nisam imao pojma tko su spomenute osobe.  I tu sam mislio da je kraj, jer mi je kolega rekao za isti slučaj kod 1xbet kladionice, da nakon ovakvog pitanja nikad vise nije dobio lovu od njih. Meni su ipak dopustili isplatu  
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use