Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 29.7.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Darmstadt - Greuther Furth 1 (2.05) bet365

Tim Darmstadta je ispao iz Bundeslige nakon dvije sezone, ali je osvojio srca mnogih na njihovim hrabrim nastupima. Sada žele da se vrate u elitno natjecanje i svoju ekipu pripremaju vrlo pažljivo za tešku i dugu sezonu u 2. Bundesligi. Sa menadžerom Torsten Fringsom i mnogo dobrih igrača, kao što je svjetski prvak Kevin Grosskreutz, će se suočiti sa Greuther Furthom. Njihovi gosti su također stabilan tim, ali mislim da je jedan od favorita za promociju u Bundesligu ove sezone Darmstadt. Mislim da će ovu sezonu započeti sa pobjedom i tri boda kod kuće. Sretno!

QanECVP.png

Link to comment
Share on other sites

Brommapojkarna - IK Frej Taeby 1 (1.20) bet365

Brommapojkarna je lider u švedskom Superettanu. Imaju 37 bodova nakon 15 kola. Oni su 5 bodova iznad Dalkurda koji je na drugoj poziciji. Frej je na pretposljednjoj 15-oj poziciji u ligi sa 10 bodova, što je ujedno i zona ispadanja. Frej je u posljednjih sedam utakmica u gostima ostvario jednu pobjedu, jedan remi i pet poraza u kojima su postigli osam golova, a primili čak 17. Brommapojkarna je pobijedila posljednjih pet  utakmica protiv Freja i mislim da će ovdje također ostvariti laganu pobjedu. Sretno!

XixZ9MP.png

Link to comment
Share on other sites

Samo ukratko jer pisem preko moba, pisem ranije jer mislim da ce kvote pasti.

Vitez-Krupa x2 1.72
Mladost-Zeljeznicar x2 1.43

Marathon 2.45

Vitez ce neko vrijeme pusiti onu stvar Sirokom jer su ih oni izvukli prosle sezone. Nije se nista vele promijenilo i opet ce se borit za ostanak. Krupa zadrzala glavne igrace, opet ce biti crna macka lige. Izuvkli su fin bod kod Radnika u prvom kolu i ne vidim zasto ne bi kod Viteza. Kvota je bas previsoka i ocekujem da padne.

Ne kontam kvotu na Zelju i mozda cu cak single 2. Mladost jest neugodna ekipa ali su i prodali glavne igrace i opet ce ici u ligu za ostanak. Zeljo ce se opet borit za prvaka, odigrali odlicno protiv Goska i ovdje ocekuje barem bod.

Link to comment
Share on other sites

Predlozi sa sajta FudbalStat

16:00/SWE Brommapojkarna v IK Frej 1-1&3+ @2.2 
Domaćin maksimalan kod kuće do sada 7-0-0; postižu u proseku 2.71 gol na domaćem terenu; Gosti do sada ni jednom nisu sačuvali mrežu na strani;
Domaćin u 87% utakmica prvi da gol tako da zbog toga tipujem iz keca.

16:00/SWE Elfsborg v Sirius 3+ @1.54
Kod domaćina u proseku 3.5 gola po utakmici kad igraju na domaćem terenu, kod gostiju u gostima u proseku pada 2.63 gola; Elfsborg 88% utakmica došap 1+pp.

Link to comment
Share on other sites

Inter Zaprešić-Slaven Belupo ODG @2,00

Prvo i prvo, očekivao sam kvotu 1,80. Inter je u prošlom kolu iznenadio Hajduka i vratio se s 0:2 na 2:2, u prvom kolu su očekivano svladali Cibaliu 3:1. Uočavamo da su u obje utakmice i zabili i primili gol. Slaven je u prvom kolu imao teško gostovanje u Rijeci i poraženi su 2:0 iako su dobro stajali na terenu, to su kapitalizirali u sljedećem kolu kad su svaladali doma Lokomotivu 1:0. Nismo, dakle vidjeli odg u Slavenovim mečevima, ali danas je odlična prilika da to vidimo. Ovaj tip temeljim na međusobnim susretima, prošle godine su u Zaprešiću u obje utakmice odigrali 1:1, a oba tima su dala gol u čak pet zadnjih susreta na stadionu u Zaprešiću. Nadamo se da će nastaviti seriju.

Link to comment
Share on other sites

Sloboda-Radnik 1x 1.22
Grcka-Srbija 2 1.18
Madjarska(-2,5)-Hrvatska 2 1.40

Bwin 2.02

Tko zeli moze dodati i rukomet Francuze do 21 god po 1.30.

Radnik ove sezone ide u ligu za ostanak. Napustilo ih je dosta vaznih igraca a nisu dovedena prava pojacanja. Sloboda ce se borit za ligu za prvaka, vratili su Krpica sto im je bitno pojacanje a danas ce imati pravo nastupa.

Hrvatska prekinula dugu dominaciju Srbije. Puno su kvalitetniji od Grcke, bit ce bruka ako ne uzmu barem broncu. Ovo mi je zicer.

Ocekujem dobro finale. Madjari su favoriti radi domaceg bazena ali mislim da ne bi trebali biti ovoliki. Hrvatska igra odlicno a cak su uspjeli dobiti i Srbiju nakon 7 godina. Ocekujem dobro finale i mislim da pokrivaju ovaj kh a mogu cak i dobiti.

Sto se rukometa tice, polufinale Svjetskog. Francuzi deru gace, dobili su ih neki dan 8 razlike.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Madrid - Juventus - 1 (1.65) bet365 Pravi nogometni spektakl očekuje se u utorak na stadionu Hard Rock u Miamiju, gdje će snage odmjeriti dva europska velikana - Real Madrid i Juventus - u borbi za mjesto u četvrtfinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Momčad Igora Tudora dolazi ranjena nakon teškog poraza 2:5 od Manchester Cityja, u kojem su isplivale sve obrambene slabosti torinske ekipe. Juve je ranije bez većih problema svladao Al Ain i Wydad Casablanca, no protiv ozbiljnog suparnika poput Cityja bio je nemoćan. Sada im slijedi još veći izazov – Real Madrid, jedan od glavnih favorita turnira. Talijanima će posao dodatno otežati činjenica da imaju samo četiri dana odmora između dvije utakmice. Real je turnir započeo kiksom i remijem protiv Al Hilala (1:1), ali su se brzo vratili na pravi put uvjerljivim pobjedama nad Pachucamom i Salzburgom (3:0 u oba susreta). Vinicius Junior je bio ključan protiv Austrijanaca, s golom i asistencijom, a očekuje se da i protiv Juventusa bude među najopasnijima. Dobra vijest za Madriđane je povratak Antonija Rudigera, koji je protiv Salzburga izašao zbog grča, dok se Kylian Mbappe nakon bolesti vraća na klupu. Eder Militao bi mogao konkurirati za sastav, ali su i dalje van terena Carvajal, Camavinga, Alaba, Mendy i Endrick. Trener Xabi Alonso trebao bi ostati vjeran formaciji 3-5-2, s Tchouamenijem u obrani i mladim Gonzalom Garcijom kao partnerom Viniciusu u napadu. Real Madrid: Courtois; Tchouameni, Rüdiger, Huijsen; Alexander-Arnold, Bellingham, Güler, Valverde, Fran Garcia; Vinicius, G. Garcia Juventus: Di Gregorio; Savona, Kelly, Kalulu; Costa, Thuram, McKennie, Cambiaso; Conceicao, Kolo Muani, Yildiz Povijest međusobnih susreta ide u korist Reala, koji vodi s jednom pobjedom više u 21 utakmici, uključujući i dva finala Lige prvaka – 1998. i 2017. godine. Zbog prikazane forme, ali i obrambenih problema Juventusa, Real Madrid je favorit i očekuje se njihova pobjeda po kvoti 1.65 u bet365 kladionici. Ipak, s obzirom na ofenzivne potencijale obje ekipe, predviđa se utakmica s mnogo golova. (Koeficijenti 30.6. u 22:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Manchester City - Al Hilal - Pobjeda Cityja sa dva ili više golova razlike (1.66) bet365 Sa ponedjeljka na utorak u 2h ujutro po našem vremenu na stadionu Camping World u Orlandu, Manchester City i Al Hilal odmjerit će snage u borbi za mjesto u četvrtfinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Engleski prvak stiže kao jedina momčad s maksimalnim učinkom u grupnoj fazi - tri pobjede iz tri susreta uz impresivnih 13 postignutih pogodaka. Iako su uvodne pobjede nad Wydadom i Al Ainom prošle bez prevelike pompe, City je poslao jasnu poruku ostatku svijeta u trećem kolu - uvjerljivom pobjedom 5:2 protiv Juventusove momčadi. Guardiolina ekipa demonstrirala je ofenzivnu moć i kreativnost, stvarajući brojne prilike protiv obrane Juventusa, a sličan pristup očekuje se i protiv azijskog predstavnika. Al Hilal se, s druge strane, nije proslavio atraktivnom igrom, ali je grupnu fazu prošao bez poraza. Saudijski viceprvak izborio je plasman u osminu finala zahvaljujući pobjedi od 2:0 protiv Pachuce u posljednjem kolu, nakon remija s Real Madridom i Salzburgom. Njihova čvrsta obrana bit će na velikom iskušenju protiv trenutno najefikasnije ekipe turnira. Problemi s ozljedama i suspenzijama Dok City lovi globalnu slavu, neće zaboraviti nesretnog Claudija Echeverrija, koji je ozlijedio gležanj na treningu prije utakmice s Juventusom i mogao bi propustiti ostatak turnira. Na tribinama mu društvo pravi Rico Lewis, koji odrađuje posljednju utakmicu suspenzije, dok je Mateo Kovačić ostao u Engleskoj na oporavku nakon operacije ahilove tetive. Dobra vijest za City je povratak ubojitog Erlinga Haalanda, koji je ušao s klupe protiv Juventusa i odmah postigao svoj 300. gol u karijeri. Očekuje se da će zauzeti mjesto u vrhu napada umjesto Omara Marmousha. Ni Al Hilal nije pošteđen problema. Njihov kapetan Salem Al-Dawsari zadobio je ozljedu zadnje lože protiv Pachuce i mogao bi izbivati do šest tjedana. Trener Inzaghi je već tada reagirao uvođenjem Mohameda Kanna, koji iako je vezni igrač, mogao bi zaigrati od prve minute u nešto defanzivnijem sustavu. Manchester City: Ederson; Nunes, Khusanov, Gvardiol, O'Reilly; Gonzalez, Gündogan; Cherki, Foden, Doku; Haaland Al Hilal: Bono; Cancelo, Tambakti, Koulibaly, Lodi; N. Al-Dawsari, Neves, Kanno; Milinković-Savić; Malcom, Leonardo Al Hilal je pokazao otpornost, ali sada ga čeka najteži izazov dosad. Manchester City djeluje nezaustavljivo i s odmorenim glavnim igračima cilja na osvajanje još jednog trofeja. Očekuje se pobjeda Građana s razlikom od barem dva gola, a ulogu ključnog čovjeka mogao bi ponovno preuzeti Phil Foden, koji je unatoč ograničenoj minutaži već zabio dva gola. (Koeficijenti 30.6. u 08:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use