Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 13.8.2017.


IzudinB

Recommended Posts

prije 21 minute, CrneKese said:

i također bi pita @canca po meni lipa kvota na Radnik, protiv Čelika, pa sada koliko su tu šanse i koje je tvoje mišljenje... :D

Realno je Čelik baš očajan i ako oni ove sezone ne ispadnu, neće nikad, ali me malo strah čisto jer je nekako vrijeme da i oni uzmu barem bod. Imam osjećaj da će x biti

Link to comment
Share on other sites

Newcastle-Tottenham

Svrake su se vratile u elitni razred engleskog nogometa. Sezonu otvaraju na svome St.James Parku protiv Tottenhama. Očekivao se bolji prijelazni rok za Newcastle. Rafa Benitez tražio je kvalitetne igrače s kojima bi mogao napraviti dobar rezultat u ovoj sezoni. Dobio je tek zamjene za odlazak igrača tako da Newcastle očekuje borba za opstanak. Tottenham je prošlu sezonu završio na 2.mjestu a ponovi li takav rezultat i ove godine to će biti čudo. Tottenham nije kupio nikoga, a prodao je Walkera. Pochettino ima i dalje vrlo jaku momčad no s obzirom na to kako je poslovala konkurencija Spursi djeluje slabije nego prethodne sezone. Kako god bilo Spursi u ovaj susret ulaze kao favoriti. Spursima je ovo sedma sezona  zaredom koju otvaraju u gostima (2pobjede 1 remi i 3 poraza). Newcastleu ne ide na ruku podatak kako pobjednik Championshipa nije dobio prvu utakmicu u sezoni Premiershipa već 8 godina( 2 remija i pet poraza). Spursi zbog manjaka aktivnosti na tržištu nisu u krugu favorita za osvajanje naslova no ovo je i dalje jako dobra momčad. Alderwield,Dier,Eriksen Alli, najbolji strijelac lige Harry Kane trebaju biti jamac da ovdje mogu krenuti pobjednički u sezonu. Newcastle će imati vatrenu podršku sa tribina no realno Rafa Benitez nema na raspolaganju momčad koja bi se mogla nositi sa najboljim momčadima Premiershipa. Šansa domaćih je to da je prošle sezone Tottenham sačuvao mrežu u gostima samo u 4 gostujuće utakmice. Newcastle voli ofezivnu igru i sigurno će probati napasti Spurse tako da ovdje bi mogli vidjeti golova. Moj glavni tip ipak je pobjeda Spursa, a vrijedi pokušati i opcija oba daju gol.

TIP: Spurs 1.72
TIP: oba daju gol 1.75
TIP: Pobjeda Spursa i oba daju gol 3.25

@betfair

Manchester United-West Ham

Na Old Traffordu Manchester United i West Ham će zatvoriti 1.kolo nove sezone. Manchester United traži bolji rezultat u prvenstvu nakon što su prethodnu sezonu završili na tek 6.mjestu. Stigli su Lindelof, Matić i najveće pojačanje Romelu Lukaku. Uz postojeći kadar i ova pojačanja Jose Mourinho ima momčad koja je kandidat za naslov prvaka. West Ham je prošlu sezonu završio na 11.om mjestu. Nakon izvrsne sezone 2015/16 u kojoj je Slaven Bilić bio noćna mora za najjače momčadi Premiershipa, prošla sezona bila je kao iz noćne more. Da ova sezona bude sličnija premijernoj na klupi Bilić je pojačao ekipu Hartom,Zabaletom, Arnautovićem i Chicharitom. U ovoj utakmici očekujem pobjedu Manchester Uniteda no mislim da tu nećemo vidjeti puno golova. Prošle sezone na Old Traffordu bilo je 1-1.u 13.kolu. Manchester United je dao premalo golova prošle sezone dolazak Lukakua trebao ti promjeniti. Dao je Belgijac gol u Skoplju a sigurno će biti glavna meta suigrača i danas.  Znamo da Jose Mourinho ne teži nekoj prelijepoj i efikasnoj igri. Slaven Bilić također ne bi htio ovdje krenuti u sezonu sa uvjerljivim porazom posebno ne nakon što je uložio dosta novaca u ovu momčad. Ne očekujem neku efikasnu utakmicu. Manje od 2,5 gola po kvoti 2.20 je primamljivo, a tko traži dodatni par za duplanje manje od 3.5 gola po kvoti 1.44 je vrlo dobar tečaj.

TIP: Manje od 3.5 gola 1.44betfair
TIP: Manje od 2.5 gola 2.20 Betfair
TIP: Pobjeda Uniteda i manje od 2.5 gola 3.40 bet365

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan dvobojniz atletike koji moram uzet kada vidim kvotu

Skok u vis muški

Bondarenko - Przyblyko, Przyblyko @ 2.7

po meni je ovo najgore postsvljena kvota od svih matchupa na ovom prvenstvu. Ovo je iz supersporta jer nigdje nisam nasao ovo za sad osim tamo. Supersport se vodio cini mise samo kvalama u postavljanju kvota i imenom. Bondarenko je rusio samo 2.29 a ostalo preskocio iz prve(norma bila 2.31). Przyblyko je iz druge preskocio 2.26,2.29 i normu od 2.31

iako je bondarenko ostwvio bolji dojam u kvalama ja igram na njemaca jer ima bolju sezonu. Skocio je 2.35 i jedini se priblizio nedodirljivom barshimu. Bondarenko od fantasticne 2014 vise nije u takvoj formi i tesko ostvaruje neke rezultate kakve je tamo. Przyblyko je dobro poceo sezonu i dosao je tu sigurno s mislju na medalju. Kvale su jedna stvar ali dns je ipak finale i mislim da njemac moze dobiti bondarnka pa cak i uzeti srebro ili broncu. zlato ce tesko ipak je barshim dominantan (ne kao kucina kod zena trenutno ali ipak je najveci favorit za zlato)

 

sretno

Link to comment
Share on other sites

Manchester Utd. - West Ham

Slaven Bilić i njegov West Ham nisu dobili niti malo lagan uvod u novu prvoligašku sezonu. Na startu londonski klub odlazi na Old Trafford kod Manchester Uniteda.
U popularnom kazalištu snova West Ham je prošle sezone jednom remizirao (1-1 u prvenstvu), ali je jednom i gadno nastradao (poraz 4-1 u Liga kupu).
Prošle sezone je, inače, Manchester United vrlo loše igrao kao domaćin pa je tako na svom stadionu najčešće dijelio bodove sa suparnicima (čak 10 remija). Pobijedio je osam puta, a izgubio je tek jednom. Isto tako, prošle sezone je Manchester United debelo daleko ostao od borbe za sam vrh i navijači ove sezone definitivno očekuju nekoliko iskoraka prema naprijed.
Trener Jose Mourinho je to i obećao, a s obzirom kako je United izgledao tijekom priprema i realno je da se to dogodi. United definitivno ima snage i moći da se opet, nakon duže vremena, ravnopravno bori za naslov prvaka na Otoku.
West Ham će kao i prošlih sezona biti „plutajuća mina“. To je momčad koja definitivno može iznenaditi bilo koga u Premierligi, ali će joj ponovno nedostajati konstantnosti u svemu.
Danas moramo glasati za United. Bolja je momčad, a i ovo je premijera gdje ne bi bilo dobro kiksati.

Cibalia - Rudeš

Na početku sezone u hrvatskoj ligi Cibalia i Rudeš su označeni kao najslabiji sastavi, a uvodna su kola takvo što prvenstveno pokazala u slučaju Vinkovčana.
Cibalia je izgubila sve utakmice dosad (Inter 3-1, Dinamo 4-0, Hajduk 2-1, Slaven Belupo 2-1), ali zato moramo pohvaliti Rudeš koji je osvojio tek dva boda, ali je ostavio dosta dobar dojam. Ukrao je bod Osijeku u gostima (1-1) te Lokomotivi (1-1), dok je gubio doma od Intera (2-0) i na Rujevici od Rijeke (4-1).
Novi trener Rudeša Inaki Alonso vrlo brzo je sagradio uistinu borbenu i dobro organiziranu momčad koja zna igrati na rezultat. Prije svega se zna dobro braniti i koristiti svoje napadačke kvalitete koje ima i sve to stavlja Rudeš u bolju poziciju od Cibalije. Čak unatoč tome što se igra u Vinkovcima.
Cibalia i ove sezone prolazi kroz teško razdoblje. Financijska situacija u klubu je strašno teška i sve se to, jasno, reflektira na igrače koji bi sigurno bili bolji na travnjaku da je atmosfera oko njih pozitivnija. Ovako se redaju porazi, a ne bi nas začudilo da se negativan rezultat za Cibaliju dogodi i u nedjelju. Mirniji znak je da Rudeš ne gubi.

Strasbourg - Lille

Prošle sezone Lille je bio jedno od većih razočarenja francuskog Le Championnata. Taj ugledni klub nije bio niti blizu gornjeg doma ljestvice.
Ovaj put se očekuje potpuno drugačija slika, a da bi moglo biti tako pokazala je sama premijera: u utakmici prvog kola Lille je s uvjerljivih 3-0 pobijedio Nantes.
Premda je Lille oduvijek bio prvenstveno sjajna domaća momčad, ovog vikenda Lille očekuje bod(ove) i u gostima, kod Strasbourga, prošlogodišnjeg prvaka druge lige.
Prošle sezone Strasbourg je bio odličan domaćin, u drugoj ligi je pred svojim navijačima ostvario čak 14 pobjeda uz dva remija i tri poraza. No, Le Championnat je nešto sasvim drugo, a saznali su to igrači Strasbourga vrlo brzo budući su na premijeri, na gostovanju kod Lyona, primili četiri pogotka (poraz 4-0).
Strasbourgu mora ići određena prednost zbog domaćeg terena, ali Lille nam se čini ipak dosta kvalitetniji i realno je da ne izgubi u ovih 90 minuta.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

Manchester United – West Ham.

Manchester United je u prvoj sezoni Josea Mourinha osvojio Europsku ligu, čime je osigurao i povratak u Ligu prvaka, te uzeo trofej i u Liga kupa, te je tako ipak napravio uspjeh, iako je Mourinhova momčad u Premiershipu zapravo razočarala. Ove sezone su glavne vijesti sigurno odlasci Ibrahimovića i Rooneya, ali tu su Matić i Lukaku kao glavna pojačanja, te bi United trebao biti barem jednako moćan, ako ne i jači! Svakako da će navijači sa Old Trafforda tražiti povratak Crvenih vragova u zonu bitke za titulu, gdje nisu bili još od odlaska sir Alexa Fergusona.

West Ham je imao dvije prilično različite sezone pod vodstvom Slavena Bilića – prvo onu sjajnu na Upton Parku, kad su se domogli europske zone, a onda ovu prethodnu, na Olimpijskom stadionu, koja je donijela puno više frustracija, razočaranja (uz odlazak Payeta), te je jedini, uvjetno rečeno, uspjeh, bio sami opstanak, (jer je čak i to bili u pitanju u jednom trenutku). No, sad je splitski strateg u boljoj poziciji, Čekićari su jači za vratar Harta, plus Zabaletu, te Arnautovića i Chicharita u vrhu napada, to su četiri apsolutno velika pojačanja. Uglavnom, tim iz istočnog Londona mora ući u gornji dom poretka, te kandidirati za novi europski iskorak.

Brojke: West Ham je na početku prošle sezone odnio bod sa Old Trafforda (1:1), ali nakon toga je United dobio i ligaški meč u Londonu sa 2:0, te doma utakmicu Liga kupa sa 4:1.

Guingamp – PSG.

PSG je prošle sezone doživio debakl, ostao je bez domaćeg naslova, a na dramatičan način je eliminiran od Barcelone u Ligi prvaka. I upravo je heroj te večeri na Camp Nou, Neymar postao opet glavna tema na Parku prinčeva, ovog puta iz posve drugačijeg razloga, jer je za rekordnu odštetu svih vremena (222 milijuna eura) stigao u redove pariškog kluba. Sa brazilskim čarobnjakom PSG je postao ne samo apsolutni favorit za titulu u Francuskoj, već visoko kotira i na listi kandidata za europski naslov. I bez njega su učenici Unaia Emeryja lako odradili posao na otvaranju sezone, svladali su Amiens sa 2:0: Cavani je bio najprije strijelac, a potom i asistent Pastoreu. A i ovaj meč izgleda, barem na papiru kao formalnost…

Guingamp je bio vrlo dobar lani, osvojio je 50 bodova i zauzeo 10. mjesto, što znači da je imao mirnu sezonu, nijednog trenutka opstanak nije bio upitan, a za nešto više ipak nemaju ni klase ni ambicija.  A svoju 5. uzastopnu sezonu u eliti počeli su opet sjajno, trijumfirali su u Metzu sa 3:1 golovima Brianda, Blassa i Dialloa. Tako im ovaj meč dolazi kao “bonus”, nemaju što izgubiti, a imaju priliku pokušati izvesti senzaciju…

Brojke: PSG je dobio 4 od 5 zadnjih susreta sa Guingampom, ali taj jedini poraz je doživio upravo lani na ovom stadionu, bilo je 2:1 za domaćine: Salibur i De Pauw su potpisali veliko slavlje domaćina!

Juventus – Lazio.

Juventus je samo fiktivno gost u ovom meču Superkupa Italije u Rimu, jer Stara dama ima dovoljno navijača da se i na Olimpicu osjeća kao u svom domu, ništa drugačije neće biti ni ove nedjelje. Torinezi otvaraju novu sezonu nakon  što su osvojili dvostruku krunu, svoju 6 titulu prvaka zaredom, a u finalu Kupa upravo nadmašili Lazio na ovom istom stadionu (bilo je 2:0 golovima Danija Alvesa i Bonuccija). No, igrom sudbine upravo su odlasci dvojice strijelaca biti oslabili obranu Juventusa ovog ljeta, a uz to nisu još preboljeli nesretno finale Lige prvaka sa Realom u Cardiffu. Zato je treneru Allegriju posebno bitno otvoriti sezonu uspjehom, pa makar je Superkup više prestižni trofej.

Lazio je također doživio bolne udarce ovog ljeta, otišao im je Biglia, opasno “visi” Keita koji bi, kao i De Vrij, mogao završiti upravo u Juventusu nakon ovog Superkupa! Ipak, ostaje vrlo pozitivan dojam kojeg su “Orlovi” ostavili lani, izborili su Europsku ligu, stigli do spomenutog finala Kupa, sve to je bilo daleko više od očekivanog u ovo vrijeme prošle godine, kad ih je naprasno napustio (zapravo, nije ni došao) Marcelo Bielsa, a momčad ad hoc povjerena Simoneu Inzaghiju.

Brojke: Trijumf u finalu Kupa bio je, vjerovali ili ne, jubilarni, 10. uzastopni uspjeh Juventusa nad Lazijem, kojeg su prošle sezone nadmašili u prvenstvu sa 2:0 i 1:0. Uz to je impresivan podatak da u tim porazima čak 7 mečeva zaredom Lazio nije ni zatresao mrežu Buffona, to je uradio posljednji put 20. svibnja 2015. godine…

Barcelona – Real

Barcelona je imala lošu sezonu (osvojeni Kup je slaba utjeha za neuspjehe u prvenstvu i Ligi prvaka), a ljeto je bilo još gore, jer je trakavica sa Neymarom završila loše za Katalonce. Tako su Katalonci morali u kolovozu tražiti zamjenu za brazilskog asa, a uz to im sezona počinje već ove nedjelje, kad su domaćini u prvom meču Superkupa, a za 3 dana (u srijedu) igra se i uzvrat u Madridu. Stoga je jasno da Messi i društvo moraju doći do prednosti, makar i minimalne, iako u El Clasicu uvijek vrijedi troznak, a to važi i za ova dva okršaja koja slijede kao sjajna uvertira nove sezone.

Real je pak dočekao sezonu u potpuno drugačijem raspoloženju, nakon što je osvojio i titulu prvaka Španjolske i Ligu prvaka, a Cristiano Ronaldo stavio hipoteku za ulogu najboljeg igrača svijeta u 2017. godini, što će mu biti 6. trofej i tako će prestići Messija. Portugalski as je imao duži ljetni odmor, zbog nastupa sa reprezentacijom na Kupu konfederacija, ali Kraljevski klub ima ionako na raspolaganju magični sastav, Modrić i suigrači mogu svladati svakoga, bilo gdje, pa i Barcu na Camp Nou.

Brojke: Ove godine su se sastali dvaput i oba meča je dobila Barcelona: najprije prvenstveni El Clasico u Madridu sa 3:2 golom Messija u posljednjoj sekundi, a onda i prije samo dva tjedna u prijateljskom ogledu u SAD-u istim omjerom (strijelci Messi, Rakitić i Pique za Barcu, a Kovačić i Asensio za Real).

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - West Ham 1/1 (1.90) bet365

Manchester United je izgledao vrlo dobro u prijateljskim utakmicama u pred sezoni i u Superkupu protiv Real Madrida. Vrlo je jasno da je Jose Mourinho pod velikim pritiskom ove sezone, tako da očekujem da će Manchester United napraviti odličan start sezone protiv West Hama koji je znatno oslabljen, gdje Antonio, Carroll, Kouyate i Sakho neće nastupati, dok su Arnautović, Cresswell, Fehgouli, Lanzini i Noble pod znakom sumnje. United je prošle sezone dva puta pobijedio West Hama i s obzirom na to koliko su pojačali svoju momčad ove sezone, oni će to uraditi mnogo bolje i efikasnije. Očekujem pobjedu Uniteda u oba poluvremena. Sretno!

RarpfMz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dijon - Monaco 2/2 (2.20) bet365

Očekujem utakmicu sa više golova ovdje, jer je Monaco već dokazao da su vrlo dobri u napadu u novoj sezoni, a protiv novog člana Lige 1 kao što je Dijon, očekujem da ostvare visoku pobjedu. Činjenica je da je Dijon izgledao vrlo loše protiv Marseillea u prvoj utakmici. Očekujem odličan nastup Falcaa i Mbappea, nakon što su impresionirali u prvim utakmicama ove sezone. Nema se što puno govoriti nego da očekujem pobjedu Mbappea i ekipe u oba poluvremena.

AP4dYF6.jpg

Link to comment
Share on other sites

zenski disk- dvoboj

Caballero - Stevens. caballero @ 1.8

odmah cu rec da je ovo vise na osjecaj i da idem sa manjim ulogom. Stevens je bolje bacila u kvalama i to u prvome hitcu te su zato vjerojatno ovakve kvote. Kubanka caballero se ipak mucila i tek u 3.hitcu prebacila, za nju relativno laganu normu (63.5). Iako bolje po kvalama djeluje australka stevens ja vjerujem caballero jer je cesto u finalima velikih natjecanja u borbi za medalju a i sposobna je konstantnie bacati velike daljine od australke koja mislim da nemoze puno vise od kvala dok kubanka moze puno dalje nego je bacila tamo (oko 63.70 je bacila u kvalama)

 

sretno

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Kad su smanjili pred kraj na 4 razlike mislio sam da je to to,momentum bio na Zvezdinoj strani,ali su opet krenuli brzo šutirati,promašivati,a gostima sve ulazilo. Ebga. 
    • Hej kolega hocu da umrem od tuge, pa cu gledati da budem sto kraci. Aston Villa igra posle Bayerna i Arsenala najbolji fudbal na svetu. Bez obzira na to, Arsenal ih je nagazio sa cetiri komada jer su odlicno pripremili utakmicu. Samo to. Smeo sam ruku da ponudim da mi se odsece motornom testerom, da je Zvezda lagano mogla da dobije Valenciju, samo da nije igrala na jedini nacin koji Valenciju vodi do pobede. A oni su igrali bas tako. Ja imam kolegu koji ima neizleciv poremecaj. On ima sve u zivotu, porodicu iz snova, zenu iz snova, posao iz snova. Ali, ima poremecaj da mu je osvajanje tudjih zena ostetilo mozak. On na odvodjenje tudjih zena u krevet gleda kao na izazov, kao na borbu na zivot i smrt, kao na izazov kao da se bori sebi za zivot. Nije vazno da li je zena lepa ili nije, da li je mlada ili stara, vazno mu je samo da je zauzeta i da je odvede u krevet. On kaze da ne postoji tvrdjava koja ne moze da se osvoji, i za to koristi razne alate. E vidis, izbor trenera Zvezde da igra sa Valencijom u sred Beograda na poen vise, je kao kada bi ti hteo da odvedes Georginu Rodriguez u krevet, a od svega joj ponudis da ide sa tobom na pecanje, kao nacin da osvojis tvrdjavu. Zato nisam hteo da izaberem handicap da Zvezda moze cak i da izgubi.  
    • Napoli vs Verona (danas), Milan vs Genoa, (sutra), Barcellona vs Partizan (Euroleague, petak)  najave Problem sa kladjenjem u Serie A je u tome sto se za titulu bore pet timova, od kojih svaki ima svoje nedostatke. Zbog toliko nedostataka, u Italiji je nemoguce da se pojavi dominantna ekipa u prvenstvu poput Bayerna ili Psv-a, plus sto krsevi od timova zahvaljujuci italijanskom pogledu na fudbal, sve svoje nedostatke mogu da pokriju nacinom igre, pa bez problema, kao ni u jednom prvenstvu, krsevi mogu da yebu pola lige. U ovom kolu se namestilo da svi favoriti igraju sa krsevima ili polukrsevima, ili “onako” krsevima. Roma je vec lagano dobila Lecce u gostima, Juventus je sebi kupio pobedu kod Sassuola, dok Napoli, Milan i Inter tek trebaju da igraju sa krsevima. Inter ima za klasu bolji roster od reprezentacije lige, ali vec tri-cetiri godine nema trenera, Napoli ima doktora na klupi, ali imaju limitiran roster, plus dolaze sa juga, Milan ima “onako” roster, dobrog trenera i igraju samo jednom sedmicno, ali nisu sampionski tim, Roma ne bi bila prvak Italije cak ni da igraju sami ligu, dok Juventus vec deset godina placa cenu donosenja katastrofalnih odluka, poput dovodjenja Ronalda, ili Izborom Pirla za trenera. Nista bolje nije ni na dnu. Svaki krs sa dna Serie A, ima sto nedostataka i jednu ili dve prednosti, pa niko ne moze da proceni, koja prednost ce biti presudna za opstanak. Napoli vs Verona Prosli su i Bozic i Nova Godina, a Napoli je i dalje u samom vrhu, a ovde cu samo da postavim bez kakvih igraca je Napoli odigrao pola sezone Pazite, Napoli skoro celu sezonu igra bez pet i po nosioca igre, Lukaku, De Bruyne, Anguissa, Neres i Gilmour plus sto trojica od ovih prakticno nisu ni igrali dosadasnji deo sezone. Ali kada imate doktora na klupi, mozete da igrate i sa Kolasincem i Livajom u timu. O tome koliko je Verona losa, necu da trosim tastaturu, samo da kazem da iako imaju jedan od dva najgora napada u ligi, po meni (mozda) bi i mogli da se spasu ispadanja. A pogledajte sta sam ja sve iz ove utakmice, nakon ostre selekcije, odbacio i uzeo pobedu Zvezde nad prvoplasiranom ekipom Euroleague, majko moja. Odbacio sam prvo pobedu Napolija, pa onda pobedu Napolija barem u jednom poluvremenu, pa onda pobedu Napolija u kornerima, posto Verona prakticno ni ne napada u gostima, pa sam odbacio da Napoli prvi daje gol na utakmici, jer Verona ne bi dala gol ni Tekstilcu iz Dervente, a da ne govorim da sam zbog Zvezde, odbacio sve igre “da Napoli prvi dolazi do” svega kornera, golova … Milan vs Genoa Milan da slucajno uporedo sa Serie A igra i bilo kakvo evropsko takmicenje, bio bi na tabeli ispred ili iza Lazia, a bez Modrica bi igrali kao Lecce. Ovako, sa jednom utakmicom sedmicno, dobrim trenerom i Modricem, cak i kada pretrci pola kilometra po utakmici, potpuno ravnopravno stoje u samom vrhu lige. Milan sutra igra sa Genovom, o kojoj bi, napisao deset stranica teksta, samo da sam prosao u Poslednjoj Sansi sada kada je Fitoz onako prelepo pao, ali bez entuzijazma u sebi, ne mogu. Samo cu reci da je Genoa, ako gledamo vremenski period od sto godina, slavnije ime od ManCity, i da je zbog toga sta predstavlja u evropskom fudbalu, jedan od retkih klubova na svetu koji je pod zastitom Unesca, pa Genoa danas predstavlja “zasticenu evropsku kulturnu vrednost”. U teoriji to prekticno znaci da Genovu ne moze, na primer, da kupi ko hoce, pogotovo da sa Genovom radite sta hocete, cak i ako ste vlasnik kluba. A da ne govorimo koliko bi bilo moguce u Genovi da se navijaci nesto pitaju, a kamoli odlucuju kao u onom otrovu odkluba, Hajduka. Na zalost, majmuni u Genovi su procenili da nema potrebe da citaju moje postove na Forumu, te su spasavanje od ispadanja poverili De Rossiju, pa cu ovde da iskoristim priliku da kleknem i da se iz klececeg polozaja  izvinim svim celnicima Dinama koji su dovodili Cannavara i molicu ih sve za oprostaj. Vi iz Dinama, ako citate nas Forum, pokusajte da mi oprostite svako podsmevanje i uvredu. Vi ste male mace, naspram celnika Genove, a Cannavaro je Guardiola, Conte i Mourinho zajedno naspram De Rossija. Iako sam znao kakvu odbranu Genoa ima, i kako lepo primaju golove, plus sto Milan kod kuce lepo daje, ja sam, necete verovati, bilo kakvu kombinaciju sa golom/golovima Milana izbacio, plus makar pobedu Milana u bilo kojem poluvremenu, i sebi izabrao pobedu Zvezde … ccccccc. Ako mozete, ili hocete da iskoristite ove cinjenice na Verona tesko daje, a Genoa lepo prima, plus ima neznalicu na klupi, onda nesto odigrajte, a ako necete, ne morate. Barcellona vs Partizan, Euroleague, petak Samo cu reci, koliko god da uplatite ovde, malo ste uplatili, bez obzira  sta cete igrati, poene ili pobedu. Sada kada sam na kolenima, uopste nije vazno sta cu igrati, kolike su kvote i koliko cu zaraditi. Samo je vazno da prodjem, kako znam i umem, ne moram nista ni da zaradim, samo da ne padnem. Znaci, za mene gol Napolija na utakmici po 1,14 gol Milana na utakmici po 1,12 i jedinica na Barcellonu po 1,10 sto daje ukupnu kvotu od 1,40 a vi odigrajte sta hocete, meni je sada vazno samo da prodjem, pa makar i bez bilo kakve zarade.
    • Znatiželjan sam,zašto nisi Zvezdu igrao poraz do 8 razlike jer najbitnije bod dobiti. Palo bi ionako,ali u startu mi se činilo riskantno i čudno.
    • Odabir udaraca na gol djeluje jednostavno,a često se kvota ispuni već do kraja poluvremena.No, tu je problem što sve ulazi pod udarac. Negdje krivo nabacivanje u gol-out računaju kao udarac,ili šut u leđa braniča. Negdje ne. Onda,na kraju utakmice,iz više izvora imamo različite podatke. Po nekim izvorima nekad jedna ekipa ima ,npr.13 udaraca,a po drugom izvoru 16. Je li se službeno računa ono što piše na odigranoj kladionici ili na službenim stranicama određene lige? Po meni je i odabir Crveni karton-No dobra ideja,kao  i Oba ne daju u prvom itd. No,opet ,ako nisi miljenik sreće,uzalud sve,iako po nekima,sreća ne postoji.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use