Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

UKRAJNA - HRVATSKA 

Znači danas sam pogledao nekom slučajnosti HRT, inače program na kojem se gleda i sluša što netko gore kaže, dosta toga je cenzurirano čuje se što se mora ćuti tako da sam se iznenadio kada sam pogledao do kraja. Da ne duljim emisija "Tema dana" koju vodi Zoltan Kabok a gosti u emisiji su bili Jeličić i Šapina. Inače Jeličić inače govori bez dlake na jeziku obično se ruga sa svima i svakim ali u suštini je dosta objektivan i realan. Uz njega je bio i Marko Šapit i stvarno su najlakše i najbrže objasnili stanje u Hrvatskom nogometu. Emisija traje 10 minuta iako vam puno neće pomoći glede daljnih oklada svakako se isplati odvojiti to vrijeme. 

A sada moja neka predikcija što se tiče te utakmice. Bazirao sam se na dvije varijante i iako vam neću skoro ništa pomoći ali opet imati će te priču koja vam se više sviđa i tu se opredijelite pa odaberite. 

Definitivno je da su naši igrači jedne mala razmažena dječica koja su odlučila dobiti ono što požele. Da se ne lažemo kvalitetu oni imaju i to je reprezentacija koja je u stanju pobijediti svakoga ali i kao što ste vidjeli kiksati protiv svakoga. Niko Kovač koji je imao neku finu zamisao, neku taktiku toj dječici je bio previše strog, a to je njima naravno smetalo. Smijenili su ga. Nakon toga Ante Čaćić izbornik koji je mogao biti bilo tko od nas, dao im je odriješene ruke, nije bilo nikakve taktičke zamisli, svatko je radio što je htio. Ali Ante je napravio pogrešku, pogreška koja je isforsirana javnosti je ta da je imao prvih 11 i od toga nije odstupao, to je isto našima smetalo pa su se očigledno i njega odlučili riješiti. Također Ante je imao jedan spisak po kojem je zvao igrače bez obzira na formu ili trenutno njihovo stanje što je također mnogima smetalo. U našoj reprezentaciji je nastao još jedan problem odlaskom Darija Srne, Darijo je bio jedan autoritet pred kojime su i najveći klečali te su se njegove odluke poštivale i njegova je bila zadnja. Odlaskom Darija kapetansku vrpcu je preuzeo Luka Modrić igrač neizmjerno visoke kvalitete ali tako lošeg karaktera da je to ajme. Koliko ga neki podupiru toliko ga drugi ne vole. Vjerovali ili ne, i koliko god vam čudno bilo Luka je jedno malo go*** kojemu je na prvom mjestu Luka Modrić i koji sebe uzdiže i stavlja na prvo mjesto za razliku od drugih da je to ajme. Vjerujte ovo nelaprdam bez razloga nego iz prve ruke priče čovjeka koji je sa reprezentacijom pio, jeo, spavao, plakao i radovao se nekih 20-tak dana. Također Hrvatsku reprezentaciju muči i slučaj velikih imena za koje se mora naći mjesta bez ikakvih komprimisa. Prvog od nizu bi stavio gospodina papčića Ivana Rakitića koji na gostovanja ne ide jer je "ozljeđen" i koji za reprezentaciju nije odigrao dobru utakmicu neznan kada zadnji puta ali je uredno u prvih 11. Drugi veliki gospodin je Mr. No Good, u svijetu poznat kao čuveni ratnik borac koji je od napadača postao zadnji vezni, čovjek za kojeg se počinje sumnjati nema li brata blizanca, jedan srčani borac koji igra za Juventus i jedan koji dođe odraditi reprezentativne obveze. 

Jedino očigledno je da naši reprezentativni kada im nešto ne odgovara imaju dobru uigranu kombinaciju koja se ponavlja evo treći puta, sjetite se slučaja Štimac, slučaja Kovač, pa i evo sada slučaj Čačić. Pobjednički start kvalifikacija pa onda kada se čini da je sve gotovo nagli pad i onda dođe novi izbornik i eto ga idemo na prvenstvo. 

Zato za ovaj dvoboj imam dvije varijante. 

1. Igrači su dobili što su htjeli, Ante je bivši, na individualnu kvalitetu riješit ćemo Ukrajnu pa onda u play off i prolaz dalje.

2. Idu do kraja. Cilj je Davor Šuker i vrh HNS-a pa pod cijenu prvenstva. Nekako su puno počeli spominjati cijeli savez uz te izbornike i očigledno je da igračima ne paše stil našega brenda, jer sve su glasniji i glasniji bili glede dogovaranja prijateljskih utakmica sa jako slabim protivnicima i van države gdje su se događale blamaže i ozljede (Estonija) onda i one turneje po Kini i Americi. Na njih su sve bile pritužbe i to javne, što je pomalo neočekivano. Izgubi li Hrvatska Rusiju izgubit će i vrh saveza to je kristalno jasno samo je pitanje hoće li nogometaši pristati na tu žrtvu. 

http://sport.hrt.hr/409067/jelicic-u-temi-dana-nece-biti-naboja-dok-ne-ode-vrh-hns-a

TAKTIČKI PREGLED:

Sigurno se pitate zašto je Hrvatska koja je prije 48 sati smijenila izbornika i dalje po svim kladionicama favorit. Mislim da se tu dosta radi zbog taktike i individualne kvalitete. Ipak da je neki drugi susret, tj neke druge dvije ekipe uvjeren sam da bi tečaj da Ukrajinu uvjerljivo padao dok bi na Hrvatsku rastao te bi Ukrajina bila izraziti favorit sa nekih 1.70. 

Domaćini za početak bez Butka, Rakitsky koji su inače standardni dvoja u obrani, Butko na desnom beku dok je Rakitsky stoper. Protiv Kosova su ostali bez prvog napadača Kravetsa te još jednog stopera iz prve postave a to je Ordets. Oni su suspendirani. U zadnje vrijeme Ukrajina igra grozno, na Islandu nisu stvorili ni jednu priliku za gol, Konoplyanka je van forme totalno tak oda se sve svodi na jednog opasnog igrača a to je Yarmolenko. U prvoj utakmici Hrvatska je odigrala sjajno prvo poluvrijeme i groznih zadnjih pola sata i u toj utakmici smo imali nekoliko problema. Prvi problem je bio Tin Jedvaj koji je imao zadatak biti puno opasniji prema naprijed za razliku od Pivarića koji je bio zadužen za Yarmolenka kojemu je dosta pomagao Mandžukić. Jedvaj je išao puno više naprijed ali bez doprinosa. To bi se trebalo promjeniti jer sada je Vrsaljko u punoj natjecateljskoj formi te očekujem da će biti duplo bolji nego protiv Turske. Također Vrsaljkova igra bi uvelike mogla pomoći Brozoviću/ Kramariću na desnom krilu, te bi i defenzivno trebao biti puno bolji s obzirom da je standardan u najboljoj bočno obrambenoj ekipi.. Također za razliku od prošlog susreta gdje je Mandžukić igrao lijevo krilo sada se vraća Perišić koji se u super formi u Interu te bi on za razliku od Mandžukića trebao ostvariti razliku. Ono što će Hrvatska napraviti razliku je Pivarić će biti aktivniji prema naprijed, Perišić može više odvući Yarmolenka na njegovu polovicu te bi tu put za Pivarića prema naprijed bio lakši. Ukrajinski bočni igrači su katastrofa te poluge na krilima će nam dati veliku prednost. Vjerujem da će Hrvatska prepustiti posjed lopte domaćinu te će na tranzicijsku igru napraviti razliku za koju je itekako sposobna, ipak Perišić, Kramarić, Vrsaljko su zapravo vrlo dobri tranzicijski. Čak i bez toga i zbog ozljeda su u vrlo defecitnom položaju. Gledao sam utakmcu Island - Ukrajina i na našu sreću moram reći da tako lošu ekipu već dugo nisam vidio, oni dosovce nisu imali priliku na gol. Tako da me ne čudi zbog ovoga svega da smo po kladionicama favorit. U ostalom nama je za raliku od Ukrajine više odgovara neriješeno te će Ukrajinci morati više riskirati. 

MOJ ODABIR : POBJEDA HRVATSKE -- 2.70

Objavljeno (edited)
On 08. 10. 2017. at 10:43, CrneKese said:

UKRAJNA - HRVATSKA 

Znači danas sam pogledao nekom slučajnosti HRT, inače program na kojem se gleda i sluša što netko gore kaže, dosta toga je cenzurirano čuje se što se mora ćuti tako da sam se iznenadio kada sam pogledao do kraja. Da ne duljim emisija "Tema dana" koju vodi Zoltan Kabok a gosti u emisiji su bili Jeličić i Šapina. Inače Jeličić inače govori bez dlake na jeziku obično se ruga sa svima i svakim ali u suštini je dosta objektivan i realan. Uz njega je bio i Marko Šapit i stvarno su najlakše i najbrže objasnili stanje u Hrvatskom nogometu. Emisija traje 10 minuta iako vam puno neće pomoći glede daljnih oklada svakako se isplati odvojiti to vrijeme. 

A sada moja neka predikcija što se tiče te utakmice. Bazirao sam se na dvije varijante i iako vam neću skoro ništa pomoći ali opet imati će te priču koja vam se više sviđa i tu se opredijelite pa odaberite. 

Definitivno je da su naši igrači jedne mala razmažena dječica koja su odlučila dobiti ono što požele. Da se ne lažemo kvalitetu oni imaju i to je reprezentacija koja je u stanju pobijediti svakoga ali i kao što ste vidjeli kiksati protiv svakoga. Niko Kovač koji je imao neku finu zamisao, neku taktiku toj dječici je bio previše strog, a to je njima naravno smetalo. Smijenili su ga. Nakon toga Ante Čaćić izbornik koji je mogao biti bilo tko od nas, dao im je odriješene ruke, nije bilo nikakve taktičke zamisli, svatko je radio što je htio. Ali Ante je napravio pogrešku, pogreška koja je isforsirana javnosti je ta da je imao prvih 11 i od toga nije odstupao, to je isto našima smetalo pa su se očigledno i njega odlučili riješiti. Također Ante je imao jedan spisak po kojem je zvao igrače bez obzira na formu ili trenutno njihovo stanje što je također mnogima smetalo. U našoj reprezentaciji je nastao još jedan problem odlaskom Darija Srne, Darijo je bio jedan autoritet pred kojime su i najveći klečali te su se njegove odluke poštivale i njegova je bila zadnja. Odlaskom Darija kapetansku vrpcu je preuzeo Luka Modrić igrač neizmjerno visoke kvalitete ali tako lošeg karaktera da je to ajme. Koliko ga neki podupiru toliko ga drugi ne vole. Vjerovali ili ne, i koliko god vam čudno bilo Luka je jedno malo go*** kojemu je na prvom mjestu Luka Modrić i koji sebe uzdiže i stavlja na prvo mjesto za razliku od drugih da je to ajme. Vjerujte ovo nelaprdam bez razloga nego iz prve ruke priče čovjeka koji je sa reprezentacijom pio, jeo, spavao, plakao i radovao se nekih 20-tak dana. Također Hrvatsku reprezentaciju muči i slučaj velikih imena za koje se mora naći mjesta bez ikakvih komprimisa. Prvog od nizu bi stavio gospodina papčića Ivana Rakitića koji na gostovanja ne ide jer je "ozljeđen" i koji za reprezentaciju nije odigrao dobru utakmicu neznan kada zadnji puta ali je uredno u prvih 11. Drugi veliki gospodin je Mr. No Good, u svijetu poznat kao čuveni ratnik borac koji je od napadača postao zadnji vezni, čovjek za kojeg se počinje sumnjati nema li brata blizanca, jedan srčani borac koji igra za Juventus i jedan koji dođe odraditi reprezentativne obveze. 

Jedino očigledno je da naši reprezentativni kada im nešto ne odgovara imaju dobru uigranu kombinaciju koja se ponavlja evo treći puta, sjetite se slučaja Štimac, slučaja Kovač, pa i evo sada slučaj Čačić. Pobjednički start kvalifikacija pa onda kada se čini da je sve gotovo nagli pad i onda dođe novi izbornik i eto ga idemo na prvenstvo. 

Zato za ovaj dvoboj imam dvije varijante. 

1. Igrači su dobili što su htjeli, Ante je bivši, na individualnu kvalitetu riješit ćemo Ukrajnu pa onda u play off i prolaz dalje.

2. Idu do kraja. Cilj je Davor Šuker i vrh HNS-a pa pod cijenu prvenstva. Nekako su puno počeli spominjati cijeli savez uz te izbornike i očigledno je da igračima ne paše stil našega brenda, jer sve su glasniji i glasniji bili glede dogovaranja prijateljskih utakmica sa jako slabim protivnicima i van države gdje su se događale blamaže i ozljede (Estonija) onda i one turneje po Kini i Americi. Na njih su sve bile pritužbe i to javne, što je pomalo neočekivano. Izgubi li Hrvatska Rusiju izgubit će i vrh saveza to je kristalno jasno samo je pitanje hoće li nogometaši pristati na tu žrtvu. 

http://sport.hrt.hr/409067/jelicic-u-temi-dana-nece-biti-naboja-dok-ne-ode-vrh-hns-a

 

Dvije opcije, ili ce pobijediti ili ce izgubiti. haha Ja bi reko da puno zujis a malo meda dajes.

Svjetsko prventsvo u nogometu je isto kao i izlozba automobila u Zenevi u autoindustriji. Igraci imaju priliku pokazati sto znaju i mogu, u najboljem slucaju njihova cijena moze skociti za nekoliko puta. Mogu napaviti korak karijere te prijeci npr iz Hoffenhaima, Besiktasa, Dinamo kieva, Intera ili nekog drugog drugorazrednog kluba u jedan od najvecih klubova svijeta. Iz sportskog iskustva garantiram da je svakom igracu cilj otic na to SP i pokazati sto zna i moze. Uostalom, ne odlaskom se nece nista promijeniti sto se tice sustava i ljudi unutar sustava jer je to hobotnica od koje puno previse ljudi, njihovih obitelji, kumova, prijatelja i prijatelja od prijatelja ima koristi. Ista stvar kao sa hdzom i sdpom sto se tice vodenja drzave. Jako puno previse ljudi ima koristi od toga. A ako negdje jos ima love u hrvatskoj onda je to u nogometu, stoga ne vjerujem da 11 igraca i ne odlazak na SP moze unistiti tu hobotnicu. Lakse je zamjeniti tih 11 igraca i dat priliku nekim drugim ljudima.
 

Sto ne znaci da nece izgubiti ali sigurno ne namjerno. Realno imamo ok igrace, neka zlatna sredina ali to je puno ispod onoga sto ljudi misle da imamo. Nemamo najbolje igrace na svijetu. Imamo Modrica koji je trenutno najbolji veznak na svijetu i koji daje 100% svaku utakmicu ali nogomet nije individualni sport niti je ikad bio niti ce ikad biti. Iza njega je Mandzo koji nema kvalitetu bi najbolji napadac na svijetu ali on je radilica koji trenutno igra ispred jednog Higuaina koji je placen laganih 80 milja. Rakitic.? ok, igra u Barci ali daleko precijenjen igrac. Barca igra jedan stil u kojem si uspjesan ako nakon jednog dodra s loptom uspjesno dodas prvom do sebe dok lopta ne dode do Mlesija. Jebiga Hrvatska ne igra takvim stilo i to je razlog zasto raketa nije toliko dobar u repki, niti ce ikad biti.
Perisic i Broz, jao.  Da se ne varamo Perisic ce zavrsit u nekom od naboljih klubova, Inter to trenutno nije, jer ima kvalitetu od driblinga, pregleda igre do udarca, ali Broz. Nista osim sto ima muda opalit bombu sa 35 metara pa kud puklo da puklo.

3 top igraca, a ostatak mix prosjecnih nogometasa. Budite realni. Perisic i Modric ne mogu solo na individualnu kvalitetu pobjediti, sto svi ocekuju.

U obrani nemamo niti jednog vrhunskog igraca, i tu je takoder veliki problem. Pogotovo kada netko ima muda krenuti ofenzivno protiv nas. Ukrajinci ce to napraviti.

Ukrajina je momcad. Jako dobra momcad i ovdje predvidam jedan teski potop. Pratio sam ih jos na EP prosle godine gdje su imali 3 poraza u grupnoj fazi ali igrali su protiv Njemacke koju je samo Neuer spasio, protiv Islanda gdje su takoder dominirali ali primili nesretne golove te protiv Poljaka koje su trebali pobijediti barem 2, 3 razlike. Sjecam se da sam tada igrao dvojku na Poljake i niti sam ne znam kako je to proslo. Jedna kontra i Poljaci su zabili. Uglavnom mene su tada Ukrajinci odusevili kao momcad, igraju brz i okomit nogomet, sa puno prodora po bokovima gdje Plivaric i Vrsaljko nemaju nikakve sanse. To je vise manje ista repka od onda s novim izbornikom legendarnim Sevcenkom. Istina dobili smo ih na Maksimiru ali Kalinic je zabio gol iz okreta u raslje gdje gol nije niti vidio. To ce ponoviti opet za sveto nigdarjevo.

Uglavnom i da je atmosfera normalna ovo bi bila utakmica za 1x ovako cu odigrati najveci hendikep na Ukrajince koji ce biti u ponudi.

Edited by CreativeBet
Objavljeno

Single za srednji ulog

Edmonton - Winnipeg  1  2.00  pinnacle 

Oilersi su slavili s 3-0 protiv Calgarya na otvaranju sezone da bi potom izgubili s 3-2 u Vancouveru unatoc vise udaraca na gol protivnika. S druge strane, Winnipeg je zabiljezio dva uvjerljiva poraza. Prvo su porazeni s 2-7 od Toronta te sa 6-3 u Calgaryu. Oilersi su slavili u sve 4 utakmice prosle sezone protiv Winnipega, a slavili su i obje utakmice predsezone prije dva tjedna i to s 1-4 u Winnipegu te sa 6-2 na domacem ledu. McDavid i drustvo traze povratak na pobjednicke staze nakon poraza u Vancouveru dok Winnipeg igra ocajnu obranu na pocetku sezone i ocigledno je da Laine i Scheifele trebaju podrsku ostatka ekipe, a tu najvise mislim na obranu. Oilersi na domacem ledu su favoriti protiv Winnipega cija obrana je propusna kao svicarski sir i to bi prije svega brzi McDavid treba iskoristiti. Kvota na pobjedu domacina je odlicna. 

Objavljeno

@CreativeBet hahah, dragi ja sam i napisa sam da s tim postom neću nikome pomoći jer stvarno ni sam ne mogu staviti ruku u vatru za naše... sritno s hendikepom na Ukrajince...

@mario007 ma i ja nekako vjerujem u klošare, pogotovo ako uzmemo u obzir da se to već događalo vjerujem kako im je primarno bilo smijenit Čačića..

Što se tiče Ukrajine, nije to ekipa sa nekim individualcima, Yarmolenko i Konoplyanka su im definitivno najbolji igrači a kako bi CreativeBet reka ako su Vida i društvo drugorazredni igrači što su onda tek Ukrajinci, prvi bek iz Zorye, Rotan u Slaviji, desni bek Vorskla i slično, mislim to su igrači koji igraju u rangu Rijeke, Dinama onda uz to vjerovatno trećerazredni??? Što se suspenzija tiče, Kravec je protiv Kosova dobio drugi žuti i propušta današnji dvoboj. Kravec je bio jedan od dva napadača a sada je Ševčenku ostao samo Besedin, momak koji je četvrti izbor u Dinamu iz Kijeva, ujedno i najmlađi napadač. Također neće biti ni prvog stopera Ordeca. 

Ja ću se danas kladiti na Hrvatsku, jbg nemoš kontra, iskreno i vjerujem u to a vi ostali kako hoćete ! 

UKRAJINA - HRVATSKA --- 2 ---2.70

UKRAJINA - HRVATSKA --- HENDIKEP 1:0  2 --- 5.50

 

Objavljeno

zadnje kolo ovih skupina pa ajmooo

MAKEDONIJA - LIHTENŠTAJN

Makedonci očekivano ništa od Rusije, u prošlom kolu remizirali sa Italijom mislim da će nošeni time rezultatom nakesat danas mrežu gostiju te priuštiti lijepu zabavu domaćoj publici. Gosti su u 9 susreta na gol razlici 1:35

MAKEDONIJA - LIHTENŠTAJN --- HENDIKEP 0:2  1 --- 1.80

MAKEDONIJA - LIHTENŠTAJN --- HENDIKEP 0:3  1 --- 2.90

MAKEDONIJA - LIHTENŠTAJN --- VIŠE OD 1.5 GOLOVA U 1. POL. --- 2.0

 

IZRAEL - ŠPANJOLSKA 

Španjolci puno kvalitetniji, iako su osigurali sve vidi se u njihovoj igri da nema tu pauze, neam odmora igraju i dalje istim tempom. Bit će danas rotacija ali svaka rotacija je za nas dobrodošla jer ti igrači koji uđu u sastav htijet će se dokazati. 

IZRAEL - ŠPANJOLSKA --- 2 --- 1.40

IZRAEL - ŠPANJOLSKA --- HENDIKEP 1:0  2 --- 1.80

IZRAEL - ŠPANJOLSKA --- VIŠE OD 9.5 KORNERA --- 1.53

 

MOLDAVIJA - AUSTRIJA 

Očito je da su Austrijanci trebali smijeniti izbornika prije jer se njihova kvaliteta bitno podigla. Vjerovatno igrači Austrije koji su u sukobu sa savezom te su izrazili želje da izbornik ostane sada igraju bolje nego prije, sve u njegovu čast. Pobijedili su u kombiniranom sastavu Srbiju mislim kao će i slabašnu Moldaviju. Moldavija je na zadnjem mjestu skupine sa 2 boda te gol razlika je 4:22. 

MOLDAVIJA - AUSTRIJA --- 2 --- 1.40

MOLDAVIJA - AUSTRIJA --- HENDIKEP 1:0  2 --- 2.15

 

SRBIJA - GRUZIJA

Srbi moraju pobijedit a Gruzijci su pokazali da znaju biti tvrd protivnik. Ovdje biram kartone jer je granica na 3.5 a sudi Pawel Gil.

SRBIJA - GRUZIJA --- VIŠE OD 3.5 KARTONA --- 1.85

 

WALES - IRSKA 

Znači zadnje kolo, direktna borba, izjednačeni protivnici. Granica je 5.5 sudi Skomina, igram over. 

WALES - IRSKA --- VIŠE OD 5.5 KARTONA --- 1.85

 

UKRAJINA - HRVATSKA 

Sve znate. Sudi Felix Brych jedan od mojih omiljenih :)

UKRAJINA - HRVATSKA --- VIŠE OD 5.5 KARTONA --- 1.85

Objavljeno
Group D, 20:45, Chișinău (Moldova)
Moldova - Austria
Referee: Bart Vertenten (Belgium)
Assistant Referee 1: Rien Vanyzere (Belgium)
Assistant Referee 2: Thibaud Nijssen (Belgium)
Fourth Official: Lawrence Visser (Belgium)

Group D, 20:45, Belgrade (Serbia)
Serbia - Georgia
Referee: Pawel Gil (Poland)
Assistant Referee 1: Konrad Sapela (Poland)
Assistant Referee 2: Marcin Borkowski (Poland)
Fourth Official: Paweł Raczkowski (Poland)


Group D, 20:45, Cardiff  (Wales)
Wales - Republic of Ireland
Referee: Damir Skomina (Slovenia)
Assistant Referee 1: Jure Praprotnik (Slovenia)
Assistant Referee 2: Robert Vukan (Slovenia)
Fourth Official: Matej Jug (Slovenia)


Group G, 20:45, Shkoder (Albania)
Albania - Italy
Referee: Svein Oddvar Moen (Norway)
Assistant Referee 1: Kim Thomas Haglund (Norway)
Assistant Referee 2: Magnus Lundberg (Norway)
Fourth Official: Tore Hansen (Norway)


Group G, 20:45, Strumica (FYR Macedonia)
FYR Macedonia - Liechtenstein
Referee: Laurent Kopriwa (Luxembourg)
Assistant Referee 1: Daniel Da Costa (Luxembourg) 
Assistant Referee 2: David Mateus Santos (Luxembourg)
Fourth Official: Alexandre Boucaut (Belgium)


Group G, 20:45, Jerusalem (Israel)
Israel - Spain
Referee: Craig Alexander Thomson (Scotland)
Assistant Referee 1: Alan Mulvanny (Scotland)
Assistant Referee 2: Graeme Stewart (Scotland)
Fourth Official: Donald Robertson (Scotland)


Group I, 20:45, Turku (Finland)
Finland - Turkey
Referee: Benoît Bastien (France)
Assistant Referee 1: Hicham Zakrani (France)
Assistant Referee 2: Frédéric Haquette (France)
Fourth Official: Amaury Delerue (France)

Group I, 20:45, Reykjavik (Iceland)
Iceland - Kosovo
Referee: Harald Lechner (Austria)
Assistant Referee 1: Andreas Heidenreich (Austria)
Assistant Referee 2: Maximilian Kolbitsch (Austria)
Fourth Official: Markus Hameter (Austria)


Group I, 20:45, Kyiv (Ukraine)
Ukraine - Croatia
Referee: Felix Brych (Germany)
Assistant Referee 1: Mark Borsch (Germany)
Assistant Referee 2: Stefan Lupp (Germany)
Fourth Official: Bastian Dankert (Germany)
 
Objavljeno
prije 23 sati, CrneKese said:

@CreativeBet hahah, dragi ja sam i napisa sam da s tim postom neću nikome pomoći jer stvarno ni sam ne mogu staviti ruku u vatru za naše... sritno s hendikepom na Ukrajince...

@mario007 ma i ja nekako vjerujem u klošare, pogotovo ako uzmemo u obzir da se to već događalo vjerujem kako im je primarno bilo smijenit Čačića..

Što se tiče Ukrajine, nije to ekipa sa nekim individualcima, Yarmolenko i Konoplyanka su im definitivno najbolji igrači a kako bi CreativeBet reka ako su Vida i društvo drugorazredni igrači što su onda tek Ukrajinci, prvi bek iz Zorye, Rotan u Slaviji, desni bek Vorskla i slično, mislim to su igrači koji igraju u rangu Rijeke, Dinama onda uz to vjerovatno trećerazredni??? Što se suspenzija tiče, Kravec je protiv Kosova dobio drugi žuti i propušta današnji dvoboj. Kravec je bio jedan od dva napadača a sada je Ševčenku ostao samo Besedin, momak koji je četvrti izbor u Dinamu iz Kijeva, ujedno i najmlađi napadač. Također neće biti ni prvog stopera Ordeca. 

Ja ću se danas kladiti na Hrvatsku, jbg nemoš kontra, iskreno i vjerujem u to a vi ostali kako hoćete ! 

UKRAJINA - HRVATSKA --- 2 ---2.70

UKRAJINA - HRVATSKA --- HENDIKEP 1:0  2 --- 5.50

 

 

Nisam niti rekao da imaju pojedinacno dobre igrace vec da su momcad. Momcad koja je dobro uigrana i koja se medusobno jako dobro poznaje. Ocekuju se 4 igraca iz Shakhtara ukljucujuci Pyatova, dvojica u vezi i jedan u obrani. Igraci koji igraju godinama skupa. U napadu se ocekuje cetvrti izbor iz Kieva koji je prosle sezone odigrao 22 utakmice za Kiev (10 je startao u prvih 11) i zabio 9 golova. Sa 20 godina! Ti glupi ukrajinci.. Uz njega u napadu u Kievu je igao i Yormalenko prosle godine, i utrpo 15 komada. Rotan koji je u Slaviji je godinama igrao sa Konopljankom u Dnipru, na istoj strani terena nebi vjerovo..

10 panjeva koji imaju taktiku, uigrane akcije i znaju gdje ce im biti suigrac su ispred 10 panjeva koji ne maju i ne znaju nista od toga. Uglavnom moj unit je rasporeden na jedinicu.

 

tqpthQtgQ7SAiERP0XVv9w.png

ozFKXQfvShOBO0jQqzU0qg.png

yCi8uzZGTqq1oAkpcuneVA.png

 

Unit manje.
Bit ce prilike za vratiti ga u doigravanju :)

Objavljeno
prije 15 minute, CreativeBet said:

Nisam niti rekao da imaju pojedinacno dobre igrace vec da su momcad. Momcad koja je dobro uigrana i koja se medusobno jako dobro poznaje. Ocekuju se 4 igraca iz Shakhtara ukljucujuci Pyatova, dvojica u vezi i jedan u obrani. Igraci koji igraju godinama skupa. U napadu se ocekuje cetvrti izbor iz Kieva koji je prosle sezone odigrao 22 utakmice za Kiev (10 je startao u prvih 11) i zabio 9 golova. Sa 20 godina! Ti glupi ukrajinci.. Uz njega u napadu u Kievu je igao i Yormalenko prosle godine, i utrpo 15 komada. Rotan koji je u Slaviji je godinama igrao sa Konopljankom u Dnipru, na istoj strani terena nebi vjerovo..

10 panjeva koji imaju taktiku, uigrane akcije i znaju gdje ce im biti suigrac su ispred 10 panjeva koji ne maju i ne znaju nista od toga. Uglavnom moj unit je rasporeden na jedinicu.

vidim da je tebi neke stvari teško objasnit bez da pogledaš aplikaciju i što ona kaže o tome. Nisam ja nigjdje rekao da je Ukrajina za otpis, samo da su naši bolji, što se tiče uigranosti, naši još od Brazila igra skoro ista ekipa, ista formacija, otpali su samo Olić i Srna ako se ne varam !? Isto tako se mogu vući poveznice da Luka Modrić i Mario Mandžukić igraju još od dana kada su bili juniori skupa (ipak su vrlo mladi debitirali za Dinamo), pa im tu možeš dodati i Lovrena pa su tu još i Badelj, Vida, Vrsaljko, tako da su i naši vjerovatno uigraniji ? neznam možda sam u krivu..Što se tiče bočnih igrača i prednosti danas se očekuju Kramarić i Perišić na krilima u sustavu 4-3-3 tako da u duelu napad obrana opet dajem prednost našima jer ipak su Perišić i Kramarić u večoj prenosti nego Yarmolenko i Konoplyanka. No nemojmo biti mala dica i vamo se prepucavati, ja sam reka svoje ti svoje i dalje stojim kod svoga bez obzira šta mi ti ili tvoja aplikacija rekli. Hrvatska će pobijediti ako to bude željela i bude motivirana 100%. A u 23h ćemo vidjeti ćija je prognoza bila bliža i bolja.

Objavljeno
prije sat vremena, CrneKese said:

vidim da je tebi neke stvari teško objasnit bez da pogledaš aplikaciju i što ona kaže o tome. Nisam ja nigjdje rekao da je Ukrajina za otpis, samo da su naši bolji, što se tiče uigranosti, naši još od Brazila igra skoro ista ekipa, ista formacija, otpali su samo Olić i Srna ako se ne varam !? Isto tako se mogu vući poveznice da Luka Modrić i Mario Mandžukić igraju još od dana kada su bili juniori skupa (ipak su vrlo mladi debitirali za Dinamo), pa im tu možeš dodati i Lovrena pa su tu još i Badelj, Vida, Vrsaljko, tako da su i naši vjerovatno uigraniji ? neznam možda sam u krivu..Što se tiče bočnih igrača i prednosti danas se očekuju Kramarić i Perišić na krilima u sustavu 4-3-3 tako da u duelu napad obrana opet dajem prednost našima jer ipak su Perišić i Kramarić u večoj prenosti nego Yarmolenko i Konoplyanka. No nemojmo biti mala dica i vamo se prepucavati, ja sam reka svoje ti svoje i dalje stojim kod svoga bez obzira šta mi ti ili tvoja aplikacija rekli. Hrvatska će pobijediti ako to bude željela i bude motivirana 100%. A u 23h ćemo vidjeti ćija je prognoza bila bliža i bolja.

Ja ti iznosim argumente. Da je vise toga ovdje bilo bi i vise pogodaka. Tak da ne smatram da je to lose. Ali smatram da je lose kad netko lupa samo da bi lupio.

Ja sam naveo podatke od posljednjih godinu dana a ti od posljednjih 5 kada su badelj vrsaljko i vida igrali skupa od kojih badelj nece igrat, i 10 godina kad su mandzo i modric igrali skupa.

Od brazila se promijenila vecina prve postave, pa mi niti to ne drzi vodu.

Logika mi jos uvijek govori da kec ima puno vecu vrijednost od ponudene.

Ocekujem ispriku aplikaciji kad te pobijedi :)

 

Objavljeno
prije sat vremena, CrneKese said:

vidim da je tebi neke stvari teško objasnit bez da pogledaš aplikaciju i što ona kaže o tome. Nisam ja nigjdje rekao da je Ukrajina za otpis, samo da su naši bolji, što se tiče uigranosti, naši još od Brazila igra skoro ista ekipa, ista formacija, otpali su samo Olić i Srna ako se ne varam !? Isto tako se mogu vući poveznice da Luka Modrić i Mario Mandžukić igraju još od dana kada su bili juniori skupa (ipak su vrlo mladi debitirali za Dinamo), pa im tu možeš dodati i Lovrena pa su tu još i Badelj, Vida, Vrsaljko, tako da su i naši vjerovatno uigraniji ? neznam možda sam u krivu..Što se tiče bočnih igrača i prednosti danas se očekuju Kramarić i Perišić na krilima u sustavu 4-3-3 tako da u duelu napad obrana opet dajem prednost našima jer ipak su Perišić i Kramarić u večoj prenosti nego Yarmolenko i Konoplyanka. No nemojmo biti mala dica i vamo se prepucavati, ja sam reka svoje ti svoje i dalje stojim kod svoga bez obzira šta mi ti ili tvoja aplikacija rekli. Hrvatska će pobijediti ako to bude željela i bude motivirana 100%. A u 23h ćemo vidjeti ćija je prognoza bila bliža i bolja.

uzalud ti sve to kad ti njihov najbolji igrač yarmolenko ide na plivarića

Objavljeno

Vels - Irska // Pobjeda domaćina 2,25 - bet365

Vels je na domaćem terenu izgubi dva dragocjena boda protiv Gruzije sa kojim bi sada odlucivali sami o svojoj sudbi i direktnom plasmanu na SP. Ovako će morati prisluskivati rezultat sa utakmice Srbija-Gruzija gdje je teško očekivati da Gruzijci uzmu bodove Srbiji.

Vels ovdje mora pobjediti, i mislim da ce ici na pobjedu. Na domacem terenu nisu izgubili preko dvije godine, a posjeduju kvalitet sa kojim mogu savladati reprezentaciju Irske. 

Be obzira sto Bale nije tu, sumnjam da će prokockati ovu priliku te izboriti barrm baraž preko kojeg ce se pokusati plasirati na drugo veliko takmicenje dva puta za redom. Sretno!

Objavljeno

Makedonija - Lihtenštajn // To win bot halves Macedonia 1,83 - bet365

Jos jedan rekli bi smo neuspjesan ciklus je iza Makedonaca, ali utakmica protiv Italije pokazala je da će Makedonci u budućnosti biti veoma opasna reprezentacija. 

Napravili su smjenu generacija, a u prvoj postavi protiv Italije je bilo čak 7 igrača mlađih od 25 godina od toga trojica 22-godisnjaka.

Vardar je dao dosta igraca ovoj reprezentaciji a rezultati Vardara dovoljno govore o kakvim igracima je rijec. Zbog toga ce Makedonci u zadnjoj utakmici i to pred svojim navijacima, pokazati se u najboljem svjetlu i očekujem pobjedu u oba poluvremena. Sretno!

Objavljeno

Finska - Turska oba daju gol 2.00 bet365

Finska i Turska nalaze se u skupini I. Obje momčadi izgubile su šansu za kvalifikaciju na SP u Rusiji. Finska je na 5. mjestu tablice te će na toj poziciji dočekati kraj kvalifikacija. Nakon 9 odigranih utakmica osvojili su 8 bodova sa gol razlikom 7:11. U prošlome kolu Finska je iznenadila i odigrala 1-1 u gostima kod Hrvatske. Što se tiče domaćih utakmica igrali su 1-1 protiv Kosova, zatim su 0-1 poraženi protiv Hrvatse, 1-2 su izgubili protiv Ukrajine, dok su 1-0 pobijedili protiv Islanda. Izbornik je zadovoljan nastupom protiv Hrvatske, te se sada okreće Turskoj. Reako je kako je cilj pobijediti za kraj kvalifikacija. U konkurenciji za ovu utakmicu nema Arkivoua, Uronena, Morena, Halstija, Ringa i Jansena. Novinari najavljuju da će Finska krenuti ofenzivnije nego u utakmici protiv Hrvatske što je i za očekivati.

Turska je na 4. mjestu tablice. Imaju 14 bodova sa gol razlikom 12:11. U prošlome kolu još uvijek su imali sudbinu u svojim rukama. Trebala ima je pobjeda kod kuće protiv Islanda, no izgubili su 0-3 te tako izgubili sve šanse za plasman. Na gostovanjima Turska je igrala 1-1 kod Hrvatske, zatim su 2-0 poraženi kod Islanda. Kod Kosova su pobijedili 1-4, dok su kod Ukrajine izgubili sa 2-0. Izbornik Lucescu ostao je na klupi iako je javnost htjela njegovu smjenu. On je izjavio kako u Finsku idu po pobjedu. Što se tiče sastava u Finsku nisu otputovali Erkin, Sahin, Arda Turan i Yilmaz. Osim njih nema niti Ozbayarkilija i Kaldirima. Prvi međusobni susret završio je pobjedom Turske 2-0. Moj odabir za ovaj susret je obje momčadi postižu pogodak. Radi se o rezultatski nebitnom susretu tako da je najbolje igrati na golove.

Objavljeno

Vels - Republika Irska | Over 5.5 kartona (1.61) bet365

Vels će ugostiti Republiku Irsku u posljednjoj utakmici ovih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo večeras u 20:45h. Ova utakmica bi mogla biti odlučujuća za obje ekipe, jer je stanje na tabeli vrlo gusto. Naime, Srbija je na prvom mjestu i oni igraju utakmicu kod kuće protiv Gruzije, koju bi trebali pobijediti, dok su Vels i Irska na drugom i trećem mjestu sa 17 i 16 bodova.

q6NaBLF.jpg

Vels je do sada ostvario 4 pobjede, baš kao i Irska, dok Vels ima jedan remi više, a Irska poraz više. Vels još uvijek nije pretrpio poraza u ovim kvalifikacijama, gdje su u 9 utakmica uspjeli postići 13, a primiti 5 golova. No, iako mislim da će Vels ovdje ostvariti pobjedu, vjerujem da će ovo biti jedna vrlo teška i gruba utakmica za igrati i zbog toga sam odlučio da probam na kartone.

Bet365 kladionica, koja nema manipulativnih troškova i poreza na dobitak, daje nam granicu kartona od 5.5 na ovu utakmicu i mislim da je to vrlo dobra granica zbog činjenice da će na ovoj utakmici suditi dobro poznati slovenski sudac Damir Skomina.

Skomina je jedan od najiskusnijih sudaca u Europi i on je vodio mnoge ključne utakmice u Ligi prvaka, Europskoj ligi i na međunarodnoj sceni, nakon što je službeno sudio i utakmice na Europskim prvenstvima 2012 i 2016.

7KplTbf.jpg

Prije svega, ovo je jedan otočki derbi u kojem skoro uvijek bude tenzija i napetosti i mnogo žutih pa čak i nekad crveni karton, kao što je to bio slučaj u prethodnoj utakmici koja se igrala u Irskoj. Prethodni međusobni susret ova dva tima je završio bez golova, ali to uopšte nije bila dosadna utakmica. Naime, branič Taylor je dobio crveni karton, a svi znamo da se crveni kartoni broje kao dva žuta u bet365 kladionici. 

Ta utakmica možda i nije bila od tolike važnosti kao što je ova večeras i zbog toga mislim da će ovaj broj kartona biti i mnogo veći, čak očekujem možda i crveni karton ovisno o rezultatu, jer je rezultat glavni krivac za nervozu i pritisak na igrače, koje Damir Skomina vjerujem neće tolerisati te će to odmah sankcionisati.

vw6hYLT.jpg

Objavljeno

Srbija - Gruzija | Pobjeda domaćina bez primljenog gola (1.53) bet365

Srbija je u prošloj utakmici zadobila veliki udarac, kada su izgubili od Austrije. Međutim, to im nije oduzelo prvo mjesto u skupini D, no postoji pritisak od strane Velsa i Irske. Zbog činjenice da dva spomenuta tima igraju međusobno, Srbiji je osigurana druga pozicija barem, no vjerujem da će oni željeti da ostvare pobjedu protiv preposljednje na tabeli Gruzije kako bi se kao prva reprezentacija u skupini automatski plasirali na Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Dobre vijesti za Srbiju su da igraju protiv pretposljednje Gruzije koja i nije baš u sjajnoj formi, dok je Srbija sa druge strane postigla 19 golova u 9 utakmica i imaju samo jedan poraz kojeg su doživjeli protiv Austrije u gostima prošlo kolo kao što sam već i naveo. Gruzija je kao što sam rekao u očajnoj formi, gdje nemaju niti jednu pobjedu u ovim kvalifikacijama, gdje su postigli 8, a primili 13 golova. Mislim da Gruzijci neće uspjeti postići gol u ovoj utakmici i da će ovo Srbija pobijediti sa golom ili dva razlike. Sretno!

ie1CwrK.jpg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Aek i Celje, upoznavanje Danas bi teoretski mogli da imamo koristi od ovog posta, ako bi Aek i daj Boze Celje usli u Ligu Prvaka. Imali bismo koristi od posta i ako bi samo jedna ekipa prosla dalje, a ako bi se desilo da nijedna ekipa ne prodje dalje, mislim da bi stvarno bilo malo bez veze da vec u osmom mesecu, proglasavamo tri Dana Zalosti na ovom smesnom Forumu. Ako bi Aek, a daj Boze i Celje prosli dalje, imali bismo dugorocne koristi od danasnjeg posta, u smislu da bismo imali dve ekipe vise za pracenje i realno kladjenje, a to znaci da bismo teoretski mogli da iskoristimo kladjenje pre svega protiv njih kada bi isli na Top ekipe u grupnoj fazi Lige Prvaka Aek Aek Aek Aek Aek Aek Aek Aek Aek .... sada ili nikada vise Biti prvak Grcke pored Olympiacosa i Panathinaikosa je lako isto koliko i biti prvak Spanije pored Reala i Barcellone. Olympiacos i Panathinaikos su bili prvaci Grcke 68 puta, pa kada se desi da neko drugi osvoji titulu, to je vise incident, nego dogadjaj. Aek jeste jedan od cetiri najveca kluba u Grckoj uz Panathinaikos, Olympiacos i Paok, ali da bi oni dosli do titule nije potreban samo kvalitet, vec i da oba kluba, i Olympiacos i Panathinaikos imaju svojih problema. Aek je bio poslednji put prvak u sezoni 2022/2023, pa su sledece sezone izgubili titulu od Paoka za jedan bod, pa su u sezoni 2024/2025 opet bili drugi iza Olympiacosa. A onda su u klubu procenili da je to kraj jednog ciklusa, i resili su da naprave potpuni zaokret. Vlasnik Aeka, grcki brodovlasnik, koji je jedan od najvecih multimilionera u Grckoj je klub u ruke dao spancu Javier Ribaltu, bivsem sportskom direktoru Parme i Marseilla, a pre toga scoutu ManUtd, Juventusa i Milana. A ovaj je onda na opste iznenadjenje, na klupu izabrao Marka Nikolica i to ne na osnovu njegovog kvaliteta, vec zato sto su bili prijatelji iz nekog ranijeg zivota. A onda se ovaj Nikolic bavio onim sto se zove srpska posla, pa je u Aeku formirao srpsku koloniju od tri srpska igraca, Gacinovica, Grujica i Luke Jovica. Ova tri igraca mozemo da racunamo prakticno kao pola igraca, jer jedino za ovog Gacinovica se moze reci da ne izgleda kao coban. Za Grujica verovatno nikada niste ni culi, dok ste za Luku Jovica verovatno culi kao najveceg promasaja koji je Real Madrid napravio u svojoj istoriji. I tako je Aek u sezonu 2025/2026 usao kao tek treci ili cetvrti favorit za titulu, ali su i odlucili da im ta sezona bude tek pocetak jednog novog ciklusa, gde se najpre ocekivao rast kluba, pa iskorak u evropskim takmicenjima, dok je plan bio da se titula ocekuje u naredne tri godine. Aek je u proslu sezonu usao sasvim pristojno, plus su igrali lepo, a mislim da je prelomni trenutak bio sto su tokom jeseni lepo gurali u Ligi Konferencije. I kao sto to obicno biva u bajkama, u drugom delu sezone, Aek je odigrao u transu, pokazali su sampionski karakter, vezali su 23 meca bez poraza, dobili sve vaznije derbije u samoj zavrsici, plus napravili jos jedno cudo, stigli do polufinala Lige Konferencije, gde ih je izbacio Rayo Vallecano za jedan gol. Plus, ne znam kako, Luka Jovic je postigao 28 golova u svim takmicenjima. Mislim da je tajna Aeka u zdravoj sredini, mislim da oni nemaju Bog zna kakav roster, ali deluje da je svima lepo u klubu, da nema nezadovoljnih, deluje da su rezultate doneli pre svega red i mir unutar kluba, a tek onda kvalitet. O entuzijazmu i euforiji unutar kluba plus euforiji i entuzijazmu u severnom delu Atine bolje da i ne gubimo vreme.  Ako Aek prodje dalje kako zna i ume, u grupnoj fazi cemo sigurno imati jednu ekipu koju mozda i treba izbegavati kada budu igrali kod kuce, ali kada budu igrali u gostima protiv bilo koje ekipe, mislim da bi trebalo rasprodavati imovinu. Zato mislim da bi od danasnjeg posta morali imati dugorocne koristi, a ako Aek danas ne iskoristi priliku da igraju protiv bugarske ekipe u sred Atine, i to na samo jedan korak od Lige Prvaka, onda i treba sutra da proglasimo tri Dana Zalosti, iako bi to bili najraniji Dani Zalosti u istoriji ovog smesnog Foruma, samo deset dana nakon Gospe. Celje, molitve Bogu Ovo leto cemo pamtiti po vrucinama i po svadji na Forumu oko toga sta je to patriotizam. Za vas je patriotizam da se ne nikako ne kladimo kada Domovina igra protiv Engleske ili Portugala, a za mene je patriotizam da kolege jansavc i nutrija danas nikako ne bi smeli da spavaju na nasem Forumu, vec bi morali da uzmu dan godisnjeg odmora i da nam napisu sta da radimo sa Celjem veceras. Ali, nema veze, yebes patriotizam, umesto kolega jansavc i nutrija, ja sam ustao ranije i danas cu predstaviti Celje, i to potpuno besplatno. Kao prvo, da se podsetimo samo cinjenica. Uefa svakome klubu koji se plasira u grupnu fazu, odmah uplacuje 18,62 miliona eura. To znaci, da vi mozete u grupi da imate nula bodova i da sve utakmice izgubite, 18,62 miliona eura su sigurno vasi. Svaka pobeda donosi 2,1 milion eura, a svaki neresen ishod donosi 700.000 eura. Best of je sto osim toga, na kraju grupne faze svi klubovi dele izmedju sebe neverovatnih 853 miliona ali proporcionalno, a na osnovu tv prava. na to dolaze prava bogatstva ako kojim slucajem prodjete i grupu, ali da ne idemo toliko dalje. Znaci, za pocetak, Celje bi samim ulaskom u grupu, a pod uslovom da cak i sve utakmice izgube u grupnoj fazi, zaradili novac koji nisu zaradili za preko sto godina koliko postoje, a Celje je uz Maribor jedina slovenacka ekipa koja nikada nije ispadala iz lige. Plus grad celje ima samo oko 40.000 stanovnika. Ovde se uopste ne racuna novac koji bi Celje "samo napravilo" od marketinga, prodaje ulaznica, prodaje reklama i sl, dakle sam ulazak u Ligu Prvaka pa taman i da sve utakmice izgubite, bi klubu Celje donelo novac koji nisu videli za preko sto godina postojanja kluba. Nastavice se ... (nakon dorucka)    
    • Zanemarite svu ovu pricu iznad mog posta i olaksajte si, odigrajte jedinicu na Viking, ili na njihov prolaz protiv raspalog Dinama, ovisno o vasoj pohlepi i spavajte kao male bebe jer tada vasa buducnost ovisi o prvaku jedne Norveske, obecane zemlje i to u dvoboju sa prvakom jedne raspale, nakaradne Hrvatske. Sretno tko prati
    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use