Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA - Petak 10.11.2017.


IzudinB

Recommended Posts

Lou Williams over 14,5 1.85 Premier/SS
 
Gallinari out, Beverley out, Rivers upitan. Lou je ove sezone na prosjeku od 14,8 poena. U zadnjih 5 utakmica ima 4 overa: GSW 17, Dallas 17, Memphis 13, Miami 22 i Spursi 17. Danas će dobiti više minuta a i lopti, a znao je prelaziti i sa 18 minuta na parketu i 8 uzetih lopti. U PSK je 16,5.
Link to comment
Share on other sites

Dok se ja nakanim i smislim šta odigrati, Lutrija izbaci Whitesidea a Premier spusti na 1.60 under. Odigrano u BL gdje je Gobertu za poen granica manja, valjda neće točno 15 dati..

Whiteside under 15,5 1.85
Gobert under 14,5 1.85
Nurkić over 14,5 1.85

BL 6,33

- Whiteside ide na Goberta, najboljeg obrambenog centra uz Marca tako da nema previše pametovanja. Igrao je protiv njega tri puta: 15, 10, 9.

- Rudy je na prosjeku od 14 poena po utakmici. Uvijek se vrti tu negdje, večeras ga čeka matchup sa Whitesideom koji dobro brani koš. S njim se sureo tri puta i sva tri puta je ostao u underu: 6, 12, 9.

- Kod Nurke me strah BO ili izdrkavanja Mcca i Lillarda, ali sam voljan riskirati. Netsi su užas obrambeno, posebno u reketu. Očekujem demoliranje od strane Juke i Lillarda sa pnr-om i ako ne bude neke od ove dvije navedene stvari iznad, mislim da Juka ide lagano 15+.

edit: u sport plusu 15,5 gobert, a ova dvojica iste granice, ja mislio da traže 5 parova cc

Link to comment
Share on other sites

Hassan Whiteside // UNDER 16.5 bet365 - 1,83

Iako je već predloženo i sve napisano da i ja predložim, jer je u bet365 kladionici za razliku od zemaljskih kladionica postavljen na marginu od 16,5 a kako igra protiv strašnog defanzivca Goberta, mislim da neće ići preko. Još su tu sva tri šutera Dragić Waiters i Johnson koji bi trebali uzeti većinu šuteva. Tako da je ovo po meni jedan od boljih tipova danas.

e6c8c1badde0eb5d7100f57c6765f5df.jpg

Lou Williams // OVER 16,5 bet365 - 1,72
 

Margina jeste malo veća nego u prošlim utakmicama a s obzirom da ne nastupaju Beverly, Teodosić, Gallinari provest će dosta vremena na terenu i mogao bi vrlo lako preko ove granice. Ipak uzmite sa rezervom ovaj tip, jer derbi utakmica je u kojoj je također sve moguće. Sretno!

6e5d388d0418dfe11853b06cda014776.jpg

Link to comment
Share on other sites

Blake Griffin  OVER 23,5- bet365 -1,83

Eto kao sto je vec receno gore, veceras Clippersima fale Teo, Beverly i Gallinari a i nije sigurno da ce Austin Rivers zaigrati. Blake je vec ionako lider Clippersa i ovakvoj situaciji ocekujem da preuzme jos vise odgovornosti na sebe. Poticaj bi mu mogao biti i to da igra u rodnoj Oklahomi.

 

Devin Booker  OVER 24,5- bet365 -1,83

Ovdje podosta riskiram, ali losim Sunsima fali dosta igraca zbog ozljeda, nema Knighta i Monroa, itd. U svoj toj zbrci nekako se Booker izprofilirao u prvu violinu Sunsa i ocekujem da ce opet uzeti puno suteva iako bi bilo bolje da je margina mozda na 21, 22 poena

Link to comment
Share on other sites

pozz svima

 

DeAndre Jordan  bet365 over 13,5 rebounds 1,83 kvota

Jordan u prosjeku 14 skoka na utakmicu... danas stvarno ne vidim ko može parirati Jordanu u skoku, Oklahoma troši puno lopti imaju 87 šuteva na utakmicu od toga 39 uspješno znači više nego pola lopti tačno 48 ima jih za skok  sigurno če danas nastavit ovakav tempo tako, da če bit puno prilike za skok Jordana on mora pokupit 25% posto lopti i to je to... a sigurno če ulovit koju u napadu jer ponavljam Oklahoma nema igrača koji može parirat Jordanu sve govori statistika kad jim je najbolji skakač westbrook sa 9 skokova... zato danas igram over i bet daje kvotu 1,83.

 

sretno

 

Stvarno nemogu vjerovat imao 10 skokova na početku 3 četvrtine...i onda ništa sta...i na kraju Oklahoma imala šut 40 78 više nego 50 % .... alo šta je tu je idemo dalje...

Link to comment
Share on other sites

D. Jordan 11.5 bet365 over

Jordan je prvi centar La Clipersa,koji provodi dosta vremena na parketu. Veceras igraju protiv Oklahome kojoj je ovo 2 utakmica u 2 noci i bez obzira na povrede u ekipi Clipersa ne ocekujem da ih Oklahoma nesto pretjerano nabije. Sto se tice igre u reketu Oklahoma prima dosta poena iz reketa i upravo zbog izostanak u Clipersima idealno bi bilo da spustaju loptu na Jordana koji je duplo jaci od Adamsa i pokretljiviji.Adams je pod velikim znakom pitanja za veceras,tako da ako on otpadne nece imati ko cuvati korpulentnog Jordana.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Charlton – Sheffield Utd. 17.1.2026 16:00 Engleska, Championship Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 1,97 Nedavne utakmice Charlton Athletica rezultirale su golovima, a momčad je primila u pet od posljednjih šest utakmica i dopustila 11 golova u tom razdoblju. Istovremeno, Charlton je bio pouzdan kod kuće, postigavši golove u posljednjih devet domaćih ligaških utakmica. Sheffield United je u velikoj mjeri uključen u utakmice s puno postignutih golova, s 27 golova u prethodnih šest utakmica, s prosjekom od 4,5 gola po utakmici. Više od 2,5 gola postignuto je u 15 od 25 ligaških utakmica Sheffield Uniteda ove sezone, što naglašava snažan trend postizanja golova. Obje momčadi dolaze nakon poraza u FA kupu, što često dovodi do otvorenijeg i napadačkog pristupa. Charltonu će nedostajati branič J. Roussillon, dok Sheffield United zbog ozljede nema braniča J. Shackletona. Kombinacija Charltonove dosljednosti u postizanju golova na domaćem terenu i Sheffield Unitedovih utakmica s puno golova snažno podupire hipotezu o više od 2,5 gola. Stoke - QPR 17.1.2026 16:00 Engleska, Championship Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,16 Nedavne utakmice Queens Park Rangersa bile su bogate golovima, s najmanje tri postignuta gola u pet od posljednjih šest utakmica, s prosjekom od 3,17 golova po utakmici. QPR je također postigao gol u 11 uzastopnih utakmica, što naglašava njihovu napadačku dosljednost. Dok su nedavne utakmice Stoke Cityja bile čvršće, njihova obrana je oslabljena nedostatkom braniča J. Tchamadeua i M. Bosuna Lawala. Međusobni susreti između ovih momčadi rezultirali su prosjekom od 2,5 gola po utakmici, s nekoliko utakmica koje su premašile tu brojku. Obrambena jedinica QPR-a također je rastegnuta, nedostaju Z. Larkeche i J. Clarke-Salter u obrani. Kombinacija QPR-ovog pouzdanog postizanja golova, obrambenih izostanaka s obje strane i povijesno uspješnih utakmica podržava hipotezu o više od 2,5 gola. Zaragoza – Sociedad B 17.1.2026 18:30 Španjolska, Segunda Liga Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,10 Real Zaragoza ulazi u ovu utakmicu nakon pobjede od 3-2 protiv Racing de Santandera, nastavljajući niz napadački orijentiranih utakmica s postignutim golovima u posljednjih devet utakmica. Međutim, u obrani su primili gol u prethodnih sedam utakmica, primivši devet golova u posljednjih šest utakmica. Real Sociedad B dolazi nakon neriješenog rezultata bez golova, ali je postigao pet i primio šest golova u posljednjih šest utakmica, pokazujući sličnu ravnotežu između napada i obrane. Ključna statistika je da je Real Sociedad B primio najviše golova u gostima u Segunda División, što snažno ukazuje na susret bogat golovima. Obje strane pokazuju dosljednu sposobnost postizanja golova, dok su netaknuta vrata i dalje rijetka. Real Zaragoza nema igrača izvan stroja, dok će Real Sociedad B zbog ozljede križnih ligamenata biti bez napadača E. Orobengoe Arbelaiza. Kombinacija stabilne golgeterske forme i obrambenih slabosti obje strane podržava hipotezu o više od 2,5 gola.
    • Znam, dodajem savjete rano ujutro, ali sada je vrijeme kada objavljujem savjete, a više ne provodim cijeli dan gledajući nogomet. Zato dodajem dnevne savjete za četvrtak.   Valenciennes – Bourg En-Bresse 16.1.2026 19:30 Francuska, National 1 Tip: VIŠE OD 2,5 Gola Kvota: 2,03 Ova utakmica između Valenciennesa i Bourg-en-Bressea ključna je u borbi za opstanak, koja često vodi do otvorenije igre usmjerene na rizik. Valenciennes je primio 19 golova u 16 utakmica, dok Bourg-en-Bresse ima jednu od najslabijih obrana u ligi s 22 primljena gola u 15 utakmica. Gosti su trenutno u najgoroj formi u diviziji, dok Valenciennes općenito bolje igra kod kuće uz podršku svojih navijača. Povijest međusobnih susreta također ide u prilog domaćinima, koji su neporaženi u posljednjih šest susreta protiv Bourg-en-Bressea. S obzirom na to da obje strane očajnički žele bodove, obrambeni oprez mogao bi biti žrtvovan u korist napadačke namjere. Valenciennes će zbog ozljede Ahilove tetive biti bez stopera Romaina Thomasa, dok Bourg-en-Bresse neće igrati zbog ozljede gležnja. Izostanci u obrani u kombinaciji s lošim obrambenim rezultatima snažno podupiru hipotezu o više od 2,5 gola. Watford - Millwall 17.1.2026. 13:30 Engleska, Championship Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,09 Watford u ovu utakmicu ulazi u snažnoj napadačkoj formi, postigavši golove u posljednjih 15 utakmica i postigavši 10 golova u prethodnih šest susreta. Istovremeno, u toj seriji primili su osam golova, što ukazuje na otvorene i događajima bogate utakmice. Millwall je primio devet golova u posljednjih šest utakmica i mučio se s očuvanjem mreže netaknutom, što povećava vjerojatnost susreta s više golova. Međusobni susreti između ovih momčadi u prosjeku postižu 2,67 golova po utakmici, što je iznad granice od 2,5. Millwallova obrambena jedinica oslabljena je izostankom vratara L. Jensena i braniča D. McNamare, dok Watford nema napadača R. Vatu. Kombinacija Watfordovog dosljednog postizanja golova, obrambenih problema na obje strane i povijesti međusobnih susreta koji su bili skloni postizanju golova podržava hipotezu o više od 2,5 gola. Ceuta - Walladolid 17.1.2026 14:00 Španjolska, Segunda Liga Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,25 Ceutine domaće utakmice obično su otvorene, jer su primili gol u svakoj od posljednjih šest utakmica, dok su postigli gol u pet od njih. Ključni pokazatelj je niz od devet uzastopnih utakmica s postignutim golom Ceute, što ističe njihovu napadačku dosljednost. Real Valladolid se muči u obrani, primivši gol u posljednjih osam utakmica i primivši deset golova u prethodnih šest nastupa. Njihovi raniji međusobni susreti ove sezone završili su 3-0 u korist Valladolida, što sugerira jasan napadački potencijal u ovom susretu. S obje strane pod pritiskom za osvajanje bodova, može se očekivati veći tempo i veći napadački rizik. Ceuta će biti bez veznjaka Y. Didija zbog nemogućnosti igranja, dok će Valladolid biti bez napadača J. Latase i suspendiranog veznjaka S. Jurića. Kombinacija napadačke snage i obrambene nestabilnosti na obje strane snažno podupire hipotezu o više od 2,5 gola.
    • I jos se crnci ljute sto ih navijaci vredjaju i gadjaju cvrstim predmetima, kada je kosarka samo igra.
    • Čestitam Leu na predviđanju o apsolutnom raspadu Partizana,epskom,sramotnom raspadu. Minus 21 na poluvremenu. Bolje bi odigrale Leove tete Danice. Mene samo zanima kako te igrače neće biti sram doći po plaću na kraju mjeseca. Kao što Leo reče,više vremena provode kod frizera nego na treningu. Nema tog ekstremnog hendikepa kojeg njihov protivnik ne može prebaciti. Vjerojatno se i klade protiv sebe. Dno dna. 
    • Ovo prvo je sigurno,skidam kapu za to što želiš dobro Forumu i korisne savjete daješ. A ovo drugo,vidjet ćemo nakon završetka utakmice pogledom na semafor.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use