Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 15 sati, crash1 said:

Bertens/Larsson - Chan/Srebotnik // Pobjeda Bertens/Larsson bet365 - 1,66 (05:00)

Bertens i Larsson su kvalitetan par koji je u listopadu prošle godine dogurao do finala WTA turnira u Linzu. Najbolji rezultati Bertensove i Larssonove ostvareni su na zemljanoj podlozi i na unutarnjim terenima, ali su također izvrsno nastupile na tvrdoj podlozi, osvojivši 2 naslovnice prošle godine na ovoj podlozi.

Bertens i Larsson imali su solidan omjer 13-7 prošle godine na tvrdoj podlozi, dok Chan i Srebotnik nisu uopšte odigrali meč prošle godine. Nizozemsko-švedski par imao je omjer 28-17 u 2017 godini, dok su Chan i Srebotnik na omjeru 23-26 a treba napomenuti da su zanji meč prije ovog od prije nekoliko dana zajedno odigrale 2013. godine. Mislim da Larsson i Bertens ovo uzimaju bez problema, koeficijent je u padu!!! Sretno!

c9452968366d87d14818e943b029ced6.jpg

 

0-2

Objavljeno
prije 15 sati, crash1 said:

Begu I. - Niculescu M. // +1,5 Niculescu bet365 - 1,72

Begu iza sebe ima sjejnu sedmicu gdje je igrala polufinale u Shenzenu u singlu a na istom turniru je slavila u dublu. Bio je to dobar tjedan za nju, ali i naporan gdje je odigrala mnogo mečeva sa puno odgađanja i preokreta zbog kiše i lošeg vremena. U nedjelju je morala putovati sve od Shenzhena do Australije a na toj relaciji ne postoji izravni let i morala je dva puta mjenjati avion i putovanje je trajalo oko 20 sati. Osim toga postoji i temperaturna razlika od najmanje 10 do 15 stupnjeva između Kine i Australije, kao i vremenska razlika od 4 sata. Njoj je potrebno nekoliko dana da se odmori i prilagodi a imala je samo jedan dan za odmor.

Niculescu je imala solidne nastupe u kvalifikacijama i čeka je mnogo bodova za obranu, jer je prošle godine na ovom turniru igrala u finalu. Njezin dosadni tenis trebao bi stvoriti probleme za Begu, a i pitanje je koliko je Begu zainteresovana za ovaj turnir je vjerovatno što prije želi otići u Melburne i pripremiti se za AO. Sretno!

a99930f90f2514eff487568f092fe655.jpg

0-2

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • R.Garos,u 14:30h, zemlja Menšik -Zverev  Broj gemova 38,5 ........ Više, kvota oko 1,75 Očekijemo svi uzbudljiv dvoboj dva jaka servisera i vjerojatno bar 4seta što bi trebalo biti dovoljno da ovaj prijedlog prodje. Menšik je u ludoj formi, Zverev gori od zelje da osvoji GS turnir,a mogao bi i izgorjeti. Ne bi bila senzacija da izgubi.    
    • Jedina stvar koja me danas zanima, prva tekma klasika, 29-5 bacanja za Oly. Ataman i gazda Panathinaikosa opleli po sucima, došao igračima na trening rekao da želi da osvoje ligu kako znaju i umiju, izgubili Euroligu i ovo im je jedina preostala šanša da nešto osvoje. Ne vidim način da nakon svega ovo izgube, danas bi mogli ih suci gurat, ako ništa zbog lige, gledanosti, da se produži serija i mislim da ovo jednostavno ne može Oly ne zbog kvalitete nego zbog svega onoga i izvan parketa. Tako da mislim da ide ovo na 1:1 u seriji pa za dalje ćemo vidjeti.
    • evo sakupljena  i bih. kvote na pinnacle trenutno: Group Stage Bosnia and Herzegovina Total Points O/U 3.5 1.900 Group B Winner Bosnia and Herzegovina 7.500 Bosnia and Herzegovina To Qualify From Group Stage  Yes 1.483  No 2.370 Bosnia and Herzegovina To Reach Last 16  Yes 3.370  No 1.283 Bosnia and Herzegovina To Reach Quarter Final Yes 11.490  No 1.049 Bosnia and Herzegovina FIFA - World Cup 2026 Winner  500.990  
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use