Jump to content
IzudinB

NBA - Ponedjeljak 12.2.2018.

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Prijedlozi: Francuska - Švicarska h1.p-3,5 tip1  @1,80 Hendikep na Francuze prvo poluvrijeme. Vjerujem da će Francuzi stisnuti prvo poluvrijeme na 4,5 razlike, a onda u nastavku laganini. Pobjeda im donosi maksimalan broj bodova u idućem krugu, ali to nije ni upitno. Švicarci su gubili od Norvežana 4 gola na poluvremenu, tako da vjerujem da bi ovo moglo proći. Južna Koreja - Rusija tip h1.p+5,5  tip2  @1,75 Također hendikep na prvo poluvrijeme. Nakon remija s Bjelorusima i pobjede nad Slovencima, vjerujem da mogu natrpati slabašnu Koreju barem 6 razlike.   Sretno  
    • Hamburg - Osnabruck BTTS (1.72) bet365 Izgubivši samo tri od 15 dosadašnjih utakmica, Hamburg je drugoplasirana ekipa na tabeli 2. Bundeslige, ali imaju utakmicu manje od prvoplasiranog Bochuma sa dva boda zaostatka. Njihov niz od četiri pobjede prekinut je u posljednjem susretu, ali su i dalje bez poraza u posljednjih pet. Posljednju utakmicu su igrali u gostima, gdje su bodove podijelili sa Nurnbergom (1-1). Hamburg ima prednost domaćeg terena u ovom susretu, a kod kuće su pobijedili u posljednja dva. Osnabruck je ove sezone ispustio mnogo bodova. Gosti su izgubili tri u posljednjih pet utakmica. Zaostaju osam bodova za domaćinom na tabeli, a u ovaj susret ulaze nakon što su izgubili protiv Wurzburgera sa (3-2) na domaćem terenu. Zanimljivo je da su izgubili samo jednu od posljednjih osam utakmica ove sezone u gostima, što nam govori da bi ovo mogla biti jedna zanimljiva utakmica sa golovima na obje strane terena i ne baš tako laka za domaćine kao što nam to kladionice pokušavaju predstaviti. Dakle, danas igram golove u 2. Bundesligi. Osnabruck je postigao gol u svakoj od posljednjih pet susreta u gostima. Prošle godine kada su ova dva tima igrala bilo je 1-1. U četiri od posljednjih pet susreta Hamburga oba tima su postigla gol. Očekujem nešto slično i ovdje. Sretno! (Koeficijenti 18.1. u 14:50 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Po meni bi ovo trebalo proci 
    • Makednoja - Čile Makedonci došli kao prva rezerva na prvenstvo, doslovno su se 48h prije spakirali i došli, tako i izgledaju na terenu. Ono što sam do sada vidio je da su bezvoljni, govor tijela, ultra spori "čast iznimkama" i tipični balkanski mentalitet. Istina je da su Makedonci dobili dva puta u 5 dana Čile u pripremnim tekmama u Skopju 25:21 i 28:24 u završnom dijelu priprema za Čileance, ali ovo danas je sasvim nešto drugo. Čile ono što sam vidio u ove dvije utakmice na ovom prvenstvu i porazima od Egipta i Švedske je to da su ih i jedni i drugi porazili brzinom, guranjem u leđa i laganim golovima, a na postavljenu obranu brzim protokom lopte gdje dva tri puta zaljuljaju i onda laganim prolazima zabijaju golove. Čile nije ni blizu u normalnim okolnostima i vremenu da dobije Makedoniju, ali ja jednostavno danas moram probati odigrati na Čile iz razloga što Makedonci em se nisu spremili za ovo prvenstvo, em im je takav pristup, em nemaju brzinu i snagu pretrčati i razbiti Čilenace na trku, a na postavljenu obranu gdje su ovi agresivni i rade dosta faulova ja jednostavno ne vidim način kako će ovo Makedonci dobiti. Želio bi da dobiju jer su mi oduvijek simpatična repka i bili su borbeni ali ovo što ovdje pružaju jednostavno nije gledljivo i nije nivo na koji su me naviknuli. Makedonija - Čile tip 2 @4,25 Ako ima gdje igrače za odigrati na ovu utakmicu , ja nisam našao iskreno nisam se ni trudio ali zasigurno bi odigrao  Er. Feuchtmann over sve do granice 5,5 za dobar ulog (oprez ima ih 3 sa istim prezimenom u Ćilenaskoj ekipi)
    • Cagliari - AC Milan 2 (1.61) bet365 Četiri uzastopna poraza će biti katastrofalni za moral momčadi, a pored toga Cagliari je ove sezone sve bliži zoni ispadanja u Seriji A, te sada imaju samo jedan bod više od Torina koji se nalazi na 18. poziciji. Njihov prethodni susret bio je u gostima gdje su izgubili od Fiorentine (1-0). Domaćin je u 17 utakmica do sada prikupio samo 14 bodova iz tri pobjede i pet remija. Čak u devet utakmica su poraženi ove sezone. Jedini poraz Milana u ovoj sezoni došao je protiv Juventusa prije dvije utakmice. Osim toga, u svojih 17 nastupa imaju 12 pobjeda i četiri remija sa 40 prikupljenih bodova. Oni će u ovaj susret ući nakon pobjede protiv Torina (2-0) u prethodnom susretu. Nema sumnje da je ovo veliki meč za Milan, pogotovo nakon što je Inter sinoć trijumfovao protiv Juveta. Cagliari je u problemima sa formom, nakon što su izgubili četiri utakmice zaredom. Na domaćem terenu imaju samo dvije pobjede u osam utakmica. Očekujem pobjedu Milana u ovom susretu. Carboni, Farago, Nandez i Rog neće nastupiti za domaćine, dok im je Luvumbo pod upitnikom. Na drugoj strani nema Bennacera, Calhanoglua, Gabbije, Hernandeza, Krunića, Leaoa i Rebića. Budite oprezni sa ulozima. Sretno! (Koeficijenti 18.1. u 14:31 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use