Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 6 sati, Markob300 said:

Ne znam baš, 1,6 mi nema nikakav valute dok 2,5 ima ako uzmemo u obzir da je ovo 50-50 meč i nikako nije za veći ulog a samim time nije par za single.

Također Khabib nije imao niti blizu jake protivnike kao Conor tako da taj omjer ne igra nikakvu ulogu ili su recimo na istome.

Hrvanje više ne postoji u UFC-u, tj nije toliko bitno dok je ovo šta Khabib ima je grapling i kontrola u parteru na najvišoj razini.

Conor je već bio na leđima protiv Mendeza pa je novu rundu dočekao puno svježiji od njega što govori da ne paničari i ne potroši se maximalno.

Previše je rupa u stojci Khabiba pa mislim kako će primiti nešto udaraca prije nego što dovrši takedown a i tada ne vjerujem da može završiti borbu.

Pitanje je samo da li će biti TKO Conora jer mu nitko ne može parirati na nogama a pogotovo ne Rus ili će ga ovaj uspjeti držati na leđima pet rundi, s time da svaka runda počine na nogama.

Kako sam napisao i kako svi prognoziraju, 50-50 meč, a u tom slučaju biraj koeficijent 2,5 preko 1,6.

Slažem se meč je po meni 51-49 u korist Rusa, ali kao što kažeš, over 2,5 ima value. 

Objavljeno

Philadelphia - Minnesota 1 (1.50) bet365

Po mom mišljenju domaćin će ostvariti pobjedu u ovoj utakmici. Pisao sam o gostima i prije i vjerujem da sam i tada spomenuo kako su vrlo loši kada su u pitanju gostujuće utakmice, tako da očekujem da će i u ovoj izgubiti. Philadelphia se nalazi u istočnoj konferenciji i na petom mjestu sa 14 pobjeda, pet remija i 12 poraza u 31 utakmici. Oni se bore za to četvrto mjesto sa Columbus Crewom koji ima samo jedan bod više od njih.

Screenshot_25.thumb.png.3b76de96184b86ad82130b9c46023122.png

Minnesota se nalazi na devetoj poziciji u zapadnoj konferenciji sa 11 pobjeda, tri remija i čak 16 poraza u 30 odigranih kola do sada. Već sam spomenuo da sam pisao o njima kada je forma u gostima u pitanju i oni se nalaze na posljednjem mjestu u ligi po toj statistici. Osvojili su samo pet bodova u 15 utakmica odigranih u gostima, ostvarili samo jednu pobjedu, dva remija i čak 12 poraza u tom procesu. Vjerujem u pobjedu domaćina u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_24.thumb.png.5ce3c37769aca6536269fc90c6cc641e.png

(Koeficijenti 6.10. u 18:17 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
On 05. 10. 2018. at 5:43, IzudinB said:

Alaves - Real Madrid 1X (3.20) bet365

Real Madrid je produžio svoju krizu nakon što nisu uspjeli postići gol po treći put u nizu u utorak protiv CSKA Moskve u Ligi prvaka gdje je bilo 1-0 za ruski tim. Los Blancosi se očigledno muče bez Cristiana Ronalda i Zinedine Zidanea koji su napustili klub nakon što su osvojili tri titule Lige prvaka zaredom. Igrači Julen Lopeteguija su napravili prilično dobar start u La Ligi, ali njihova forma je pala masivno u posljednje vrijeme. Razlog toga su nedostaci nekih važnih igrača, dok Real Madrid nije imao punu postavu na terenu već neko vrijeme. Lopetegui ima velikih problema sa zadnjom linijom jer se očekuje da će Marcelo i Sergio Ramos porpustiti putovanje na Vitoria-Gazteiz također, dok Gareth Bale i Daniel Carvajal ostaju pod znakom sumnje. Velšanin je propustio utakmicu protiv CSKA sredinom tjedna, dok je Carvajal morao biti zamijenjen u prvom poluvremenu utakmice. Domaćini uživaju u dobroj fromi do sada ove sezone, ali oni i dalje u ovaj meč ulaze sa manjkom samopouzdanja zbog razočaravajućeg poraza protiv Levantea prošlog vikenda, gdje je bilo 2-1. Real Madrid igra zaista loše u posljednje vrijeme i bez nekih regularnih igrača bez kojih će biti i u ovoj utakmici, tako da ću pokušati 1X na Alavaes u ovoj utakmici. Koeficijent je odličan i vrijedno je rizika sa nekim manjim ulogom. Sretno!

Screenshot_10.thumb.png.f473857c7dd57637b63493e12abce387.png

(Koeficijenti 5.10. u 14:42 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Izašli su sastavi i Real izgleda poprilično ozbiljno. Bale i Modrić u sastavu. Koeficijent na Real u padu. Nakon kiksa sa CSKA nekako sumnjam da će opet kiksati, pogotovo u ovom sastavu iako očekujem da će imati slabu sezonu, ali vidjet ćemo.

adML7IY.png

Objavljeno
prije 19 sati, Goksim said:

Manchester United  Newcastle 1 (1,45) bet365

Već sam pisao da se Manchester United muči i da ne izgleda impresivno kada sam sugerirao kontrahendikep i over kartona u utakmici protiv Valencije. 

Manchester nije upisao pobjedu četiri utakmice u nizu. Zadnji put su slavili na gostovanju u Ligi Prvaka kod Young Boys-a. Nakon toga su prvo doma kiksali sa Wolvesima, onda sramotno ispali iz kupa od Derbyja da bi izgubili na gostovanju kod West Hama i onda u utorak odigrali 0:0 sa Valencijom. 

Razlog zašto igram na Manchester nije zato što me je Manchester impresionirao već zato jer je Newcastle katastrofalan. U zadnjih 5 utakmica imaju 4 poraza i jedan remi. Ako pogledamo još detaljnije u zadnjih 10 utakmica Newcastle je 8 puta bio poražen te dva puta odigrao neriješeno. Koeficijent 1,45 na Manchester je za ovu utakmicu odličan. 

oQ5o7Ke.png

Igrači će biti itekako motivirani napokon pobjediti a Newcastle prema svim dosadašnjim rezultatima izgleda kao savršena momčad koja dolazi na Old Trafford. Ovo igram više zbog katastrofalnog Newcastlea koji ima 2 boda u 7 kola, nego zbog impresioniranosti igrom Manchester Uniteda.

PmTmPB0.png

ovaj man utd je postao sramota,od kako je fergi otisao ovo je hrpa debila koji trose milione na jos vece debile

Objavljeno
prije 1 minutu, branko77 said:

ovaj man utd je postao sramota,od kako je fergi otisao ovo je hrpa debila koji trose milione na jos vece debile

Užasan početak utakmice i prvo vodstvo Newcastlea u Premier League ove sezone i to 2:0. Dobra stvar je jedino da ima još puno vremena...

Objavljeno
On 05. 10. 2018. at 5:43, IzudinB said:

Alaves - Real Madrid 1X (3.20) bet365

Real Madrid je produžio svoju krizu nakon što nisu uspjeli postići gol po treći put u nizu u utorak protiv CSKA Moskve u Ligi prvaka gdje je bilo 1-0 za ruski tim. Los Blancosi se očigledno muče bez Cristiana Ronalda i Zinedine Zidanea koji su napustili klub nakon što su osvojili tri titule Lige prvaka zaredom. Igrači Julen Lopeteguija su napravili prilično dobar start u La Ligi, ali njihova forma je pala masivno u posljednje vrijeme. Razlog toga su nedostaci nekih važnih igrača, dok Real Madrid nije imao punu postavu na terenu već neko vrijeme. Lopetegui ima velikih problema sa zadnjom linijom jer se očekuje da će Marcelo i Sergio Ramos porpustiti putovanje na Vitoria-Gazteiz također, dok Gareth Bale i Daniel Carvajal ostaju pod znakom sumnje. Velšanin je propustio utakmicu protiv CSKA sredinom tjedna, dok je Carvajal morao biti zamijenjen u prvom poluvremenu utakmice. Domaćini uživaju u dobroj fromi do sada ove sezone, ali oni i dalje u ovaj meč ulaze sa manjkom samopouzdanja zbog razočaravajućeg poraza protiv Levantea prošlog vikenda, gdje je bilo 2-1. Real Madrid igra zaista loše u posljednje vrijeme i bez nekih regularnih igrača bez kojih će biti i u ovoj utakmici, tako da ću pokušati 1X na Alavaes u ovoj utakmici. Koeficijent je odličan i vrijedno je rizika sa nekim manjim ulogom. Sretno!

Screenshot_10.thumb.png.f473857c7dd57637b63493e12abce387.png

(Koeficijenti 5.10. u 14:42 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Svaka čast @IzudinB. Real je odigrao katastrofalno. Nisam očekivao da će se tako mučiti protiv Alavesa. 

Kakav dan! 

poraz Bayerna i Bayern sa svega jednim kornerom cijelu utakmicu... čini se da je Kovač bivši, te da su ga igrači bojkotirali. 

Manchester United... fantastična utakmica ;) sa 0:2 na 3:2. Na liveu kod bet365 je bio koef oko 20,00 na Manchester United kada su gubili 2:0 u 2.poluvremenu

Objavljeno
On 04. 10. 2018. at 15:50, Goksim said:

Toronto - Vancouver 1 bet365 ili unibet

Zadnjih tjedana sam pisao o oba kluba pa neću dužiti. Oboje se bore za play off. Toronto ima fantastičan napad i nešto propusniju obranu. Prošlu utakmicu gdje sam sugerirao over pobjedili su 4:1, nakon što su gubili 1:0. Toronto igra daleko bolje od Vancouvera koji je u rasulu. Prošlog tjedna je cijeli stručni stožer, uključujući glavnog trenera Carla Robinsona otpušten te klub vodi privremeni trener iz nogometne akademije, do kraja sezone. Zadnju utakmicu Vancouver je, također kako sam i predviđao na forumu, izgubio 3:0. 

Obje momčadi bodovi trebaju ali Toronto ima puno realnije šanse završiti u play offu, igraju doma te izgledaju daleko opasnije i posloženije od Whitecapsa. 

leNkCEf.png

Xp6wn63.png

Mislim da je za navedenu utakmicu i granica a kartone od 3,5 kartona premala i da bi ista trebala biti pređena. Jedini rizik jest rano uvjerljivo vodstvo Toronto a budući da sam već igrao na njih nećiu pretjerivati sa kartonima ovdje. 

BC - Toronto (CFL) over 49,5 poena

Očekujem zanimljivu utakmicu. BC je odigrao katastrofalno prošli vikend, čeka se svi koji su ispratili moj tip sjećaju sa smješkom. I BC i Toronto nemaju fantastične obrane, uvjeti za igru će biti fanatsitčni i očekujem da vidimo 50+ poena. Mislim da bet neće biti tako lagano pogođen kao jučer, gdje smo imali 20+ poena viška, međutim nadam se da će se "dovući" do 50+. 

O NHL-u je već bilo riječi. Meni se sviđa k1 na Toronto i k1 na Calgary protiv Canucksa. Rekao sam već dosta o Torontu u srijedu gdje su slavili 3:2 u produžetku. Danas očekujem još uvjerljiviju i lakšu pobjedu.

Calgary Flamesi... Canucksi tradicionalno igraju loše na gostovanjima. Prvu utakmicu su slavili doma i mislim da će to Calgary danas rutinski odraditi. 

Objavljeno
prije 2 sati, branko77 said:

ovaj man utd je postao sramota,od kako je fergi otisao ovo je hrpa debila koji trose milione na jos vece debile

Kao veliki navijač Manchestera, još od dana Bryana Robsona, Dwighta Yorkea, Andya Colea, Cantone.... ovo je najgori MU kojeg ja poznajem i kojeg sam ikada gledao.

Objavljeno
On 04. 10. 2018. at 15:50, Goksim said:

Toronto - Vancouver 1 bet365 ili unibet

Zadnjih tjedana sam pisao o oba kluba pa neću dužiti. Oboje se bore za play off. Toronto ima fantastičan napad i nešto propusniju obranu. Prošlu utakmicu gdje sam sugerirao over pobjedili su 4:1, nakon što su gubili 1:0. Toronto igra daleko bolje od Vancouvera koji je u rasulu. Prošlog tjedna je cijeli stručni stožer, uključujući glavnog trenera Carla Robinsona otpušten te klub vodi privremeni trener iz nogometne akademije, do kraja sezone. Zadnju utakmicu Vancouver je, također kako sam i predviđao na forumu, izgubio 3:0. 

Obje momčadi bodovi trebaju ali Toronto ima puno realnije šanse završiti u play offu, igraju doma te izgledaju daleko opasnije i posloženije od Whitecapsa. 

leNkCEf.png

Xp6wn63.png

Koeficijent u padu... 1,36 trenutno kod bet365

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
    • Devojka je dosla na svet zahvaljujuci brzom sexu izmedju belkinje i ganskog crnca. Crnac se prakticno nije ni secao sexa, a belkinja je kasnije odlucila da rodi. A onda se ta devojka udala za jednog mog prijatelja, dobili su decu itd itd … Ta devojka nije bio moj neki komad niti rendom zena, posto ipak postoje neki civilizacijski minimumi. Ali je bilo interesantno sto devojku uopste nije interesovalo da cuje, vidi, niti bilo sta zna o svom bioloskom ocu, niti je htela ikada da ode u Ganu, dok smo se mi belci, zainteresovali za crnce, cisto iz neobjasnjivih razloga, pa smo otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca medju trideset miliona ljudi, majko moja. Plus sto su to bili moji najgori dani u zivotu, najgluplje potroseno vreme u zivotu. Hteo sam da kazem, ako Hrvatska veceras nije u stanju da pobedi ili barem ne izgubi od jedne ovakve zemlje, onda se sutra u postu opet vracamo Krbavskom Polju i Mletackoj Republici  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use