Jump to content
IzudinB

Utorak 23.10.2018. (Live)

Recommended Posts

Pozdrav molio bi za iskustva drugih clanova, naime jucer sam prosao jedan listic na bet 365 ali oni su ga obracunali kao lost, radilo se o mecu monteiro belucci da nece bit tie break u mecu...Mec je zavrsio 1-6 6-2 7-5...Dakle tie breaka nije bilo a oni su mi obračunali kao lost, javljao sam im se 10 puta na chat i kazu da je listic na reviewu ali jos nisam dobio novac na racun a skoro je 24 sata proslo....Jel imao ko ovakva iskustva, iskreno nisam se nadao ovakvoj neprofesionalnosti od strane bet 365

prije 3 sati, Dominik999 said:

Pozdrav molio bi za iskustva drugih clanova, naime jucer sam prosao jedan listic na bet 365 ali oni su ga obracunali kao lost, radilo se o mecu monteiro belucci da nece bit tie break u mecu...Mec je zavrsio 1-6 6-2 7-5...Dakle tie breaka nije bilo a oni su mi obračunali kao lost, javljao sam im se 10 puta na chat i kazu da je listic na reviewu ali jos nisam dobio novac na racun a skoro je 24 sata proslo....Jel imao ko ovakva iskustva, iskreno nisam se nadao ovakvoj neprofesionalnosti od strane bet 365

Čudno, međutim ako se radi o grešci moraju je i ispraviti, odnosno ako si u pravu uvažit će primjedbu te ispraviti okladu. 

Just now, gregor said:

Ali hoffenheim i Lyon nista

Da, ništa za sada ali ne bi se iznenadio da bude sasvim drugačije u drugom poluvremenu. Nažalost nisam stigao, uz druge utakmice, pogledati i ovu. 

Drugo poluvriejem Man Utd - Juve će također biti jako zanimljivo...

prije 1 minutu, JackieJack said:

Ajax lagani prolaz, Hoff Lyon zakazali. Polovican ucinak danas, vec se okrecemo sutrasnjoj ponudi koja mi se vise dopada!

I meni je sutrašnja ponuda puno bolja pa očekujte za sutra više prijedloga od mene. Također se veslim Europskoj ligi sa kojom smo prošlo kolo imali odličnog uspjeha ;)

prije 13 sati, IzudinB said:

Hoffenheim - Lyon | Više od 2.5 gola (1.53) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Pod vodstvom menadžera Juliana Nagelsmanna Hoffenheim je imao odličnu prošlu sezonu u Bundesligi. On je za nastupe svoje ekipe dobio nagradu za najboljeg njemačkog menadžera u 2017. sezoni, jer je odveo svoju ekipu na treće mjesto. Ali nakon što je došao na Europska natjecanja, manjak iskustva Juliana se počelo pokazivati u nastupima njegovog tima. Izvučeni su sa Lyonom, Cityjem i Shakhtarom u skupini F i svi su znali da će to biti vrlo teška sezona u Ligi prvaka. Odigrali su 2-2 protiv Shakhtara u prvoj utakmici i zatim su izgubili od Cityja sa 2-1 kod kuće. Lyon je imao iznenađujući početak europske sezone sa pobjedom u gostima protiv Manchester Cityja. Nabil Fekir i Maxwel Cornet su postigli golove u prvom poluvremenu, da bi zatim branili rezultat do kraja utakmice, uprkos tome što je Bernardo Silva postigao gol u 67 minuti susreta. Tim kojeg vodi Bruno Genesio je imao prosječnu sezonu u domaćoj ligi. Izgubili su 5-0 u gostima kod PSG-a i to je bilo na svim naslovnicama u francuskoj prošlog tjedna. Ne baš tako dobar rezultat za njih, međutim Fekir je pokupio ozljedu članka sa reprezentacijom i neće igrati ovog utorka. Hoffenheim će pokušati da ponovi sezonu koju su imali u Bundesligi prošle godine i oni imaju jednu iskusnu momčad sa mladim menadžerom koji je zaslužio svoje poštovanje prošle sezone. Međutim, on je malo neiskusan u ovom polju, tako da očekujem mnogo greški i propusta, a sa samim tim i golova u ovoj utakmici. Julianova momčad postiže i prima mnogo golova, tako da mislim da bi Lyon sa svojim napadačkim talentima također mogao postići jedan ili dva gola. Mislim da bi utakmica mogla imati više od 2.5 gola. Sretno svima!

Screenshot_8.thumb.png.085e47f76b25b0987c0628a89fbdc49a.png

(Koeficijenti 23.10. u 09:55 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

prije 11 sati, IzudinB said:

Shakhtar - Manchester City | Više od 2.5 gola (1.40) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Shakhtar koji je vođe od strane Paulo Fonsece ima vrlo dobru sezonu i nadat će se da će produžiti svoj niz od 12 utakmica bez poraza. Ali City nije lagan protivnik, pogotovo kada je Guardiola na kormilu. Brazilac Junior Moraes je bio vrlo koristan za Fonsecu. Veteranski napadač je već postigao dva gola, međutim Shakhtar će biti bez Bernarda koji je bio vrlo značajan u posljednjoj pobjedi protiv Cityja. Manchester City je u vrlo dobroj formi u Premier ligi i oni još uvijek nisu izgubili utakmicu. U posljednje dvije utakmice u ligi su remizirali protiv Liverpoola, gdje nije bilo golova, dok su u posljednjoj utakmici pobijedili Burnleya sa 5-0 i to će im dati potrebno samopouzdanje pred ovaj susret. Ali u Ligi prvaka im je Lyon zadao šokantan poraz, kao i ostatku svijeta. Oni su u svojoj prvoj utakmici u skupini izgubili od Lyona na Etihad stadionu sa 2-1, a Bernardo Silva je postigao taj utješni pogodak. Zatim je nakon toga došla pobjeda protiv Hoffenheima u gostima sa 2-1. Manchester City je jedan od favorita za osvajanje Lige prvaka i Guardiola neće odustati tako lako. On će se nadati pobjedi u gostima, što prošle sezone nisu uspjeli ostvariti u Shakhtaru. Guardiola sigurno neće zaboraviti poraz od prošle sezone i bit će sretan što Bernard nije sa Ukrajinskim timom u ovoj utakmici. Više od pola utakmica Shakhtara ove sezone su završile sa više od 2.5 gola i City ima tendenciju da postiže golove u svakoj utakmici, tako da mislim da bi ovdje moglo biti više od 2.5 gola. Očekujem da će Sergio Aguero i Moraes da se upišu na listu strijelaca u ovoj utakmici. U svakom slučaju moja oklada ide na više od 2.5 gola. Sretno!

Screenshot_17.thumb.png.c00bd2825e5b1929cdbf03ef701aefe4.png

(Koeficijenti 23.10. u 11:10 CET)

prije 10 sati, IzudinB said:

Roma U19 - CSKA U19 | Više od 2.5 gola (1.40) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Roma U19 je ovu Ligu prvaka za mlade započela na vrlo loš način. Oni su doživjeli dva poraza odmah na početku od Reala, gdje su izgubili sa 3-1, dok su doživjeli poraz i od Plzena, gdje su izgubili sa 4-3, što ih je postavilo u situaciju da moraju ostvariti pobjeud u ovoj utakmici. Njihova ofanzivna igra je bila prilično dobra, imaju dobar napad koji postiže mnogo golova ove sezone, ali njihova obrana jednostavno nije dovoljno dobra. Mislim da će se to teško promijeniti, tako da očekujem golove u ovoj utakmici. Vjerujem da Roma neće imati problema da postigne golove protiv CSKA, ali i obrana Rusa je zaista vrlo loša. Uglavnom zbog restrikcije godina, jer ne mogu postaviti isti tim kao što su to radili u juniorskom prvenstvu gdje imaju vrlo dobar defanzivni rekord i ne primaju mnogo golova, ali ovdje je potpuno druga priča i većinom su vratar i obrana uzrok tome. U napadu oni još uvijek imaju neke kvalitete, nekoliko igrača koji su učestvovali u treninzima seniorskog tima, tako da mislim da izgledaju mnogo bolje u tom polju. Mislim da će oni danas to i dokazati. Vjeurjem damogu postići gol lagano protiv ove obrane Rome, ali tako isto i Roma protiv njihove obrane. Zaključili smo da je obrana problem u obje ekipe, tako da očekujem mnogo golova. Sretno!

Screenshot_18.thumb.png.4e6f74cf8c8d0c4121b80919a83846a7.png

(Koeficijenti 23.10. u 13:04 CET)

prije 9 sati, IzudinB said:

Dinamo Zagreb U19 - V. Constanta U19 1 (1.50) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Ova dva tima su se već sastala u Ligi prvaka gdje je Dinamo Zagreb U19 ostvario pobjedu od 1-0 u gostima. Mislim da će Dinamo ostvariti još jednu pobjedu ovog puta kod kuće. Oni su dokazali u prošloj utakmici da su bolja i kvalitetnija ekipa. Imali su bolji posjed lopte u prošloj utakmici, kao i duplo više šuteva po golu što je zaista pohvalno za ovaj mladi tim. Sada igraju kod kuće i vjerujem da će ostvariti tu pobjedu. Ako ostvare prolaz protiv Constante u ovoj utakmici, oni će igrati protiv boljeg iz susreta Astane i Vllaznije, gdje je Astana već ostvarila pobjedu od 3-1. Vjerujem da Dinamo Zagreb U19 prolazi dalje sa novom pobjedom na svom terenu.

1997566742_DinamoZagrebpobjeda.thumb.png.25788fbfa6021fa7485c20ea060374a0.png

(Koeficijenti 23.10. u 13:21 CET)

Meni je danas dan odlično prošao. Nadam se da je netko ispratio! 4 od 5! Idemo još bolje sutra!

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Nadam se da ste ispratili. Super dan jučer.
    • Schalke - Hamburg | Oba daju i više od 2.5 gola (1.83) bet365 Počinje i sezona u drugoj bundesligi sa utakmicom Schalkea i Hamburga. Oba tima se nadaju pozitivnom startu. Schalke je završio na posljednjem mjestu u Bundesligi, najgora završnica u smislu bodova kao i u smislu postignutih golova u povijesti Bundeslige.  Hamburg je ispao u drugu ligu na kraju 2017/18 sezone i sve tri sezone do sada su izgledali prilično dobro u borbi za promociju. Propustili su je za jedan bod u 2018/19 i 2019/20, dok su prošle sezone završili na četvrtoj poziciji. Mjesto u prva tri su izgubili u posljednja tri kola. Svake sezone su mijenjali menadžera, a ove sezone kreću sa neiskusnim Timom Walterom. On je ranije neuspješno trenirao Kiel i Stuttgart. Oba tima su imala prilično dobre pred-sezone, pogotovo Schalke koji je igrao pet prijateljskih utakmice i u svih pet završio neporažen. Pripreme su završili sa pobjedom protiv Vitessea (3-2), dok su prije toga odigrali dva remija bez golova protiv Shakhtara i Zenita. S druge strane, Hamburg je također uživao u pripremama, gdje su ostvarili tri pobjede u četiri utakmice, uključujući i pobjedu od 1-0 protiv Basela i Silkeborga, dok su protiv Augsburga odigrali remi 2-2. Schalke ima velikih problema pred prvu utakmicu sezone sa golmanom Ralfom Fahrmannom koji je pozitivan na koronavirus. Michael Langer će ga zamijeniti među stativama. Nakon što su impresionirali u pripremnim utakmicama, očekujem da će oba tima u ovaj susret ući sa otvorenom i napadačkom igrom i sa velikom željom za pobjedom, te zbog toga očekujem dosta golova na ovoj utakmici. Inače su i njihove međusobne utakmice koje su igrali ranije završavale sa dosta postignutih golova. U prethodne dvije je bilo 4 i 5 golova, dok je u tri od posljednjih pet bilo više od 2.5 gola. Sretno! DIREKTNI LINK!
    • Dragovoljac - Dinamo | Pobjeda Dinama u prvom poluvremenu (1.50) bet365 Nemam ovdje što mnogo pametovati. Velika je razlika u kvaliteti ova dvat ima. Istra prvu utakmcu protiv Dragovoljca dobila kao što se i očekivalo, dok je Dinamo iznenadno kiksao protiv Slavena na domaćem terenu. Sada im je prilika da osvoje prva tri boda u novoj sezoni u hrvatskom prvenstvu i vjerujem da će od prve minute krenuti žestoko i zabiti već par komada u prvom poluvremenu. Sretno! DIREKTNI LINK!
    • Meni masakar napravila..... Umjesto 3500kn + ja 1000 - zbog njih
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use