Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Primera

ICcoMlp.jpgvNe0pBf.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

6se5uhq.jpgUiUgc2a.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 24.2. u 13:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

  • Goksim pinned this topic
Objavljeno

Dinamo Zagreb-Rijeka 1 1.70 pobijeda domaćina

Ekipa dinama je vodeca na tablici sa sa 51 bodom isto koliko ima i drugi na tablici Osijek, a vjerujem da Dinamo ove godine ima cilj osvojiti ligu dok Rijeka u zadnje vrijeme neigra baš dobro imaju 2 poraza u nizu a s dolaskom novog trenera možda igra bude bolja ali mislim da to neče bit na ovoj utakmici jel Dinamu su ipak važniji bodovi kako bi držao korak ispred Osijeka. Prednost u ovoj utakmici dajem modrima jel su kvalitetnija momčad i smatram da se isplati rizik za ovakvu dobru kvotu 1.70

Objavljeno
prije 8 sati, CharliHR said:

Dinamo Zagreb-Rijeka 1 1.70 pobijeda domaćina

Ekipa dinama je vodeca na tablici sa sa 51 bodom isto koliko ima i drugi na tablici Osijek, a vjerujem da Dinamo ove godine ima cilj osvojiti ligu dok Rijeka u zadnje vrijeme neigra baš dobro imaju 2 poraza u nizu a s dolaskom novog trenera možda igra bude bolja ali mislim da to neče bit na ovoj utakmici jel Dinamu su ipak važniji bodovi kako bi držao korak ispred Osijeka. Prednost u ovoj utakmici dajem modrima jel su kvalitetnija momčad i smatram da se isplati rizik za ovakvu dobru kvotu 1.70

Potpisujem, fantastičan koeficijent kojim sam ugodno iznenađen. Nedjelja će biti jako zanimljiva, Osijek je okrenuo 2:0 kod Varaždina i slavo 3:2 a sada igra sa Goricom koja je treća. Koeficijent od 2,25 dovoljno govori o težni te utakmice.

Rijeka je promijenila trenera što se pokazalo kao pozitivan šok jer je Rijeka slavila protiv Osijeka u polufinalu kupa. Neće se preko noći igra i pristup igrača Rijeke promijeniti a daleko su igrom od Rijeke koja se borila za naslov. Mislim da je koeficijent valuebet, očekivao sam 1,30... Dinamo je nekoliko klasa bolji od Rijeke sa kojom u zadnje vrijeme nema najbolje H2H (kup u Puli, gostovanja u Rijeci) ali pogotovo doma morali bi uzeti sva tri boda. U svakom slučaju koeficijent vrijedan rizika. 

Glavni razlog ovako visokog koeficijenta jest gostovanje Dinama kod Tottenhama u četvrtak u osmini finala Europske lige. Očekuje se da će se kalkulirati sa sastavom. Budući da ima četiri dana do te utakmice i da Dinamu za vratom puše Osijek ne vjerujem da će u nedjelju Dinamo ispustiti priliku uzeti tri boda. Ovdje bi pametno bilo pričekati sastave pa onda uplatiti online na bet365 ili gdje će već biti najbolji koeficijent.

Objavljeno

Šta kažete na Liverpool - Fulham?? Liverpool doma u 7 tekmi sa 2 neriješena i 5 poraza. Što više u 5 tekmi nisu zabili gol na Anfieldu. Fulham u gostima ima 6 neriješenih i jednu dobivenu. Znam da Liverpool nije u formi, al nemože stalno gubit. Zadnji vlak mu je da uđu u LP. Mislim da je vrijeme da Liverpool polako pocinje vracat stvari na svoje miesto.

Kvota jako dobra 1,40. Inace ih nisam do sad dirao, ali ovo cu igrat kao singl sa malo jacim ulogom.

Objavljeno
prije 3 minute, fran said:

Šta kažete na Liverpool - Fulham?? Liverpool doma u 7 tekmi sa 2 neriješena i 5 poraza. Što više u 5 tekmi nisu zabili gol na Anfieldu. Fulham u gostima ima 6 neriješenih i jednu dobivenu. Znam da Liverpool nije u formi, al nemože stalno gubit. Zadnji vlak mu je da uđu u LP. Mislim da je vrijeme da Liverpool polako pocinje vracat stvari na svoje miesto.

Kvota jako dobra 1,40. Inace ih nisam do sad dirao, ali ovo cu igrat kao singl sa malo jacim ulogom.

Po meni je i totenham favorit protiv crystal palaca, isto lijepih 1.45

Objavljeno
prije 6 minute, ante16 said:

Po meni je i totenham favorit protiv crystal palaca, isto lijepih 1.45

To isto razmatram da spojim sa Dinamom i Liverpoolom, ali Liverpool cu igrat i samo kao singl jer pod drugim okolnostima kvota bi bila 1,15 na Liverpool

Objavljeno

Premier liga

WBA - Newcastle (13:30) bet365
Sudac: Martin Atkinson (2.40)
Prosjek ekipe 1: 1.37
Prosjek ekipe 2: 1.85
sUT5X45.png

Liverpool - Fulham (15:00) bet365
Sudac: Kevin Friend (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.07
Prosjek ekipe 2: 1.81
nkJiIub.png

Manchester City - Manchester Utd (17:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (2.67)
Prosjek ekipe 1: 1.07
Prosjek ekipe 2: 1.52
aMQsRwp.png

Tottenham - Crystal Palace (20:15) bet365
Sudac: Stuart Attwell (4.13)
Prosjek ekipe 1: 1.35
Prosjek ekipe 2: 1.22
MiTF1cE.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera 

Huesca - Celta Vigo (14:00) bet365
Sudac: José Munuera Montero (2.92)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 2.80
conv0c5.png

Atl. Madrid - Real Madrid (16:15) bet365
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (5.08)
Prosjek ekipe 1: 2.46
Prosjek ekipe 2: 1.60
wlXwn67.png

Real Sociedad - Levante (18:30) bet365
Sudac: César Soto Grado (4.54)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 1.64
RjHINvT.png

Ath. Bilbao - Granada (21:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.42)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.28
gF2Tskd.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

AS Roma - Genoa (12:30) bet365
Sudac: Michael Fabbri (4.90)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 2.16
4GOnJqT.png

Crotone - Torino (15:00) bet365
Sudac: Marco Guida (5.33)
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 2.13
ZvCknYN.png

Fiorentina - Parma (15:00) bet365
Sudac: Rosario Abisso (4.56)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 2.36
J35ZIo4.png

Verona - AC Milan (15:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (5.80)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 2.44
OJdMCCr.png

Sampdoria - Cagliari (18:00) bet365
Sudac: Piero Giacomelli (4)
Prosjek ekipe 1: 2.48
Prosjek ekipe 2: 2.00
pcuhVPI.png

Napoli - Bologna (20:45) bet365
Sudac: Daniele Chiffi (3.13)
Prosjek ekipe 1: 1.83
Prosjek ekipe 2: 2.08    
jGBdJ1K.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

FC Koln - W. Bremen (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.09


A. Bielefeld - Union Berlin (18:00) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.55
Prosjek ekipe 2: 1.91    


(Koeficijenti 07.03. u 01:18 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

 17:30  Rijeka - Dinamo - 2 1.57 Bet 365

Dinamo je danas zicer dana, ostavili su Rijeci Štefulja i Nevistić koji će danas igrati protiv njih. Kulenović je na posudbi također, ovo Rijeka i da hoće danas ne smije dobit ili uzeti bod. Dinamo je u mrtvoj trci sa Osijekom te si ne smiju dozvoliti kiks.

14:30 Kolossos - Pana - Pana under 101.5 Pana ima dvije teške utakmice ovaj tjedan, u petak su igrali kontra Bayerna te danas igraju bez Hezonje i Nedovica, očekujem ih na nekih 90 poena. Teško da mogu do 101 koša.

15:00 Liverpol - Fulham under 5.5 - teško da ode možemo vidjeti puno golova, očekujem jedan težak meč.

12:30 Roma - Genova +2.5 - Roma ima veliku listu izostanak te ne vjerujem da mogu razbiti Genovu koja je tvrd orah svima..

 

Sretno tko prati  

111.png

Objavljeno

Subota je bila izuzetno sportski bogat dan ali ono pravo je na rasporedu danas. Što reći, budan sam od 5 proučavajući ponude :D

Utakmice koje svakako vrijedi izdvojiti budući da se radi o derbijima ili utakmicama od ogromne važnosti u borbi za naslove nacionalih prvensatava su:

  • Atletico Madrid - Real Madrid (16:15) - prijenos na bet365 (T&C Apply)
  • Dinamo - Rijeka (17:30)
  • Manchester City - Manchester United (17:30)

 

Idemo kronološkim redom... 

Za početak napomena da se u utorak, srijedu i četvrtak igraju uzvrati Lige Prvaka i Europske lige pa oprez sa momčadima koji igraju za par dana jer će mnogi kalkulirati.

Evo i rasporeda u Ligi Prvaka i Europskoj ligi proz tjedan...

Utorak (Lige Prvaka uzvrati 1/8 finala):

  • Dortmund - Sevilla (3:2)
  • Juve - Porto (1:2)

Srijeda (Lige Prvaka uzvrati 1/8 finala):

  • Liverpool - Leipzig (2:0)
  • PSG - Barcelona (4:1)

Četvrtak (Europska liga prve utakmice 1/8 finala):

  • Ajax - Y.B.Bern
  • Dinamo Kyev - Villarreal
  • Manchester United - Milan
  • Slavia - Glasgow Rangers
  • Roma - Shakhtar
  • Olympiakos - Arsenal
  • Granada - Molde
  • Tottenham - Dinamo

 

U 9:30 na rasporedu je prva vožnja ženskog veleslaloma. Nadam se da danas neće biti greški u pisanju kao jučer :D a i da ćemo imati bolju prolaznost jer ono jučer nikako nije moglo biti zadovoljavajuće. U 10:30 na rasporedu je muški Super G. 

Liverpool igra protiv Fulhama u 15:00. Liverpool je strašno pao, mislim da su toga svi svjesni i da ne treba previše trošiti riječi o tome te isto obrazlagati. Dovoljan je podatak da su prije dva mjeseca još bili prvi favorti za osvajanje naslova a sada su sedmi i City im bježi 22 boda. Kako su odigrali prvih par kola mislim da nitko nije očekivao ovakav scenarij na početku sezone. Jasno je da puno toga ne štima zadnje vrijeme. Alarmantan je podatak da u zadnjih 6 utakmica imaju 5 poraza!

Fulham je 18. plasirana momčad prvenstva i jedna od najslabijih momčadi koja ima sve šanse ispasti. Grčevito će se boriti za opstanak međutim ne treba previše pisati o razlici u kvaliteti ovdje. Liverpoolu su bodovi prijeko potrebni i očekujem da danas slave. Raspored ih nije mazio što nije opravdanje za 5 poraza međutim igrali su ipak protiv kvalitetnijih momčadi nego je to Fulham (Chelsea, Everton, City, Brighton...). Očekujem pobjedu Liverpoola i 1,40 je vrijedno rizika, da Liverpool nije u ovakvoj formi koeficijent bi bio i 1,15-1,20...

O Dinamu sam već pisao. Najpametnije je pričekati sastav ali očekujem da uzmu tri boda, Rijeka unatoč novom treneru ne može sve promijeniti preko noći a očito je da su u padu već duže. Najveća prijetnja je Europska liga i potencijalno kalkuliranje Mamića ali i mix sastav je sigurno jači od prvog sastava Rijeke. Očekujem pobjedu Dinama a mislim da je vrijeme i da se Osijek posklizne. Imali su dosta sreće u zadnjim utakmicama, slavili u nekoliko derbija te izuzetno sretno preokrenuli 2:0 protiv Varaždina. Lako moguće da vidimo X2 u utakmici Osijek - Gorica. 

City - United - kako god utakmica završila vjerujem da je prvenstvo riješeno. Manchester City je sigurno kvalitetnija momčad i trebali bi slaviti, samo je pitanje pristupa i motivacije. Sigurno bi htjeli pobjedu u derbiju ali realno i ako ne slave ništa se neće desiti. City ima 14 bodova više od trećeg Manchester Uniteda, 12 bodova više od Leicestera koji ima utakmicu više. 

2021-03-07 08_54_26-Unibet - Online Betting and Live Betting.png

Atletico Madrid - Real Madrid

Možda i najzanimljivija utakmica dana. Ateltico Marid se zahvaljujući nizu pobjeda te kiksevima Reala i Barcelone prometnuo u prvog favorita za osvajanje La Lige. Zadnjih par kola su prosuli dio prednosti koju su imali ali i dalje imaju bodovnu zalihu i sve u svojim rukama. Prije ove utakmice Atletico Madrid ima dva boda više od Barcelone i dvije utakmice manje, 5 više od Reala i jednu utakmicu manje. 

Kako Real igra teško mogu zamisliti da uzimaju naslov međutim današnja utakmica će puno toga pokazati. Atletico Madridu je najbitnije danas ne izgubiti dok bi pobjeda značila ogroman korak prema naslovu i izbacivanje Real Madrida iz utrke. 

Po pitanju klađenja, dvoznaj 1X mi se čini kao dobar odabir, za hrabrije i 1. Više vjerujem Simeoneu nego Zidaneu a Real unatoč pobjedama u zadnjim kolima ne izgleda uvjerljivo i realno nisu zaslužili skupiti toliko bodova. Utakmica protiv Atalante je mislim sve pokazala i doći će im to kad tad na naplatu. Uz pobjedu Atletico Madrida za što kladionice daju predivnih 2,50 mislim da se i razne specijalne oklade ovdje mogu uzeti u obzir. U ponudi se može naći svašta, od broja udaraca u okvir gdje je granica svega 7,5 udaraca prema golu gdje je također granica poprilično mala do broja prekršaja, kartona, zaleđa, posjeda lopte. 

Očekujem utakmicu sa dosta kartona te granica od 5,5 za ovaj derbi stvarno nije velika. U normalnih okolnostima prije pandemije, sa publikom na stadionuma, često smo viđali granicu od 7,5 za ovaj derbi. Utakmicu sudi Hernandez Hernandez koji zna biti brz na kartonima. Nije nemoguće da vidimo i crveni karton pa ako igrate kartone svakako ih igrajte online gdje kladionice crveni karton broje kao dva kartona. Kod bet365 se na bet builderu granica može smanjiti na 4,5 pa ću vjeorjatno odigrati pobjedu Atletico Madrida i više od 4,5 kartona na utakmici.

Uz to unibet daje lijepih 1,95 za više do 26,5 prekršaja što je stvarno mala granica, često vidimo i preko 30 prekršaja u La Ligi a znamo kako Atletico igra... Razlog je vjeojatno statistika budući da Real u utakmicama protiv momčadi iz donjeg doma ne radi velik broj prekršaja jer ih je tijekom sezone ipak laganije riješavao međutim današnja utakmica će biti nešto sasviim drugo...

 

I za kraj moram spomenuti utakmicu koje će mnogima proći ispod radara a ne bi trebala. Igra se NBA All Star. Ako se sjećate nedavno je bio i VTB All Star za koji sam sugerirao over koji je bio jedan od najlakših prolaza u košarci koje sam ikad imao. Mislim da je over prošao za oko preko gotovo 100 poena razlike :D 

NBA All Star je show i znamo kako se te utakmice igraju - bez obrana, zakucavanja, atrakcije, otvoreni šutevi za tri poena... 

Evo i momčadi...

NBA All Star.jpeg

Granica na over će rasti kroz dan jer će vjerujem mnogi uplaćivati overe. Jučer je tržište otvoreno na 310,5 danas je granica već 313,5 kod bet365 . Najniže što sam našao je 311,5 kod unibet kladionice.

Dao sam si malo truda pa evo rezultata i broja poena na All Star utakmicama zadnjih godina... ;)

2021-03-07 08_48_36-Book3 - Excel.png

Članovi koji su duže na forumu sjetit će se da sam zadnjih godina često sugerirao overe i mislim da smo imali jako lijepu uspješnost sa ovim a očekujem da tamo bude i večeras. Granica od 313,5 koliko je trenutno stvarno nije puno ako znamo kakav pristup će igrači imati... Očekujem 330+ poena te dosta lagan prolaz. 

2021-03-07 08_54_36-Unibet - Online Betting and Live Betting.png

Uz over, ono što moram odigrati jest prijelaz. Team LeBron je favorit (1,58) međutim u ovakvim utakmicama vidimo ogromne osclijacije u igri do četvrtine do četvrtine zbog rotiranja igrača te težnje atrakcijama. Samim tim mislim da uopće nije nemoguće da Team Durant vodi na poluvremenu par poena razlike a da Team LeBron slavi na kraju. U All Star utakmicama se prijelazi puno češće događaju nego u "normalnim utakmicama" a koeficijent koji kladionice daju je isti. Za koeficijent oko 6,00 ovo je vrijedno rizika ;)

Objavljeno
prije 5 minute, tihi372 said:

Kasniš kolega ima nas koji su i ranije budni tako da topic za nba već postoji?

Drago mi je da si me preduhitrio @tihi372 :) Evo i link na temu za NBA gdje se može naći još više informacija o All Star utakmici. ;)

 

Objavljeno

Ali kao što se vidi iz priloženog razmišljanja su nam ista u vezi all stara.

Ali ono u čemu se ne slažem sa svima je toliko favoriziranje dinama.Kolega je gore napomenio da je borba za prvaka sa osijekom,to je točno ali dinamo ima isti broj bodova kao i osijek uz utakmicu manje.Inače opet napominjem dinamovac sam ali igrat na dinamo pred utakmicu sa totenhemom je sve samo ne zicer.Uz činjenice za nisu pobjedili rijeku u tri utakmice zaredom i da če sastav biti izmješan utakmica nije za ništa drugo nego za zaleć,otvorit pivo,narezat kulen i gledat tekmu u miru.

 

Objavljeno
prije 1 minutu, tihi372 said:

Ali kao što se vidi iz priloženog razmišljanja su nam ista u vezi all stara.

Ali ono u čemu se ne slažem sa svima je toliko favoriziranje dinama.Kolega je gore napomenio da je borba za prvaka sa osijekom,to je točno ali dinamo ima isti broj bodova kao i osijek uz utakmicu manje.Inače opet napominjem dinamovac sam ali igrat na dinamo pred utakmicu sa totenhemom je sve samo ne zicer.Uz činjenice za nisu pobjedili rijeku u tri utakmice zaredom i da če sastav biti izmješan utakmica nije za ništa drugo nego za zaleć,otvorit pivo,narezat kulen i gledat tekmu u miru.

 

Dinamo je i sa Slaven Belupom imao problema u prvom poluvremenu u prvenstvu prošlog vikenda te su proigrali tek u drugom nakon par izmjena. Najpametnije je pričekati sastave prije uplata, pogotovo jačih. Očekujem pobjedu Dinama ne zbog toga jer me Dinamo impresionrao u zadnje dvije utakmice protiv Belupa već zbog toga što je Rijeka već više puta podbacila i pokazala dosta slabosti.

Istina je da je cilj svim igračima prodati se u inozemstvo i tako osigurati "egzstenciju" pa će im sigurno u podsvjesti biti utakmica sa Tottenhamom i međunarodna scena što je jasno otegotna okolnost za ovu utakmicu ali i razlozg zašto je koeficijent umjesto 1,40 oko 1,70. Slažem se da će biti zanimljivo pogledati utakmicu, šteta da se djelomično preklapa sa Atletico Madrid - Real Madrid. Mislim da će uz ove dvije rijetko tko pratiti City... :D

Objavljeno

Dio sa kulenom mi se narocito svidja :D 

Od cijele danasnje ponude najizgledniji je Manchester City, kvota 1.5 prilicno velika (nadam se da nemaju izostanaka bitnih) a United igra za njih bitnu utakmicu u cetvrtak

btw Unibet mi daje bonus $30 ako stavim $30 na bilo koju EPL utakmicu i listic bude dobitni. Nadam se da City nece iznevjeriti

Objavljeno
prije 6 minute, tihi372 said:

To ti je nama umjesto čipsa,ako me tvoji kenguri nastave ovako častit,ja ču tebe počastit kulenom

hahaha jeb*** zivotic imigrantski, osudjen na fish'n'chips ?

btw ja opet krive kengure odabrao danas, Perth Glory ni jedan gol (Fornaroli ?) sad upravo Western United koji inace ima 3-5 golova a danas nista (Berisha ?)

 

enH06xj.jpg

Objavljeno

Vrijednosnice Osijek- kk Cibona

Danas koef.pao sa 10 na 6.5

Cibona jucer igrala produzetke sa Partizanom danas vec igra sa Osijekom u 17:00h

Po meni utakmica za probat 1 na manji ulog ili kombinaciju koef. 6,5

Najvjerojatnije ce odmarat dio igraca,jer je pozvao 2 mlada igraca za tu utakmicu.

Također u razradi iste utakmice je zbroj koševa 163,5- zadnjih 6 utakmica islo preko 170+

 

Screenshot_20210307-094321_Rezultati.jpg

Objavljeno
prije 3 minute, messi said:

Vrijednosnice Osijek- kk Cibona

Danas koef.pao sa 10 na 6.5

Cibona jucer igrala produzetke sa Partizanom danas vec igra sa Osijekom u 17:00h

Po meni utakmica za probat 1 na manji ulog ili kombinaciju koef. 6,5

Najvjerojatnije ce odmarat dio igraca,jer je pozvao 2 mlada igraca za tu utakmicu.

Također u razradi iste utakmice je zbroj koševa 163,5- zadnjih 6 utakmica islo preko 170+

Dobro razmišljanje, i ja sam to jutros gledao.

Cibona je slavila protiv Partizana u Beogradu prvi put nakon desetak godina. Partizan je u toj utakmici imao sve ali i sve prosuo te je utakmica otišla u produžetak. Igrači su se dosta potrošili pa je za očekivati slabiju obranu danas tj. utakmicu sa više poena te situaciju gdje bi Osijek mogao biti blizu. Samim tim možda je najbolja opcija kontrahendikep na Osijek. 

Objavljeno
prije 2 minute, Goksim said:

Dobro razmišljanje, i ja sam to jutros gledao.

Cibona je slavila protiv Partizana u Beogradu prvi put nakon desetak godina. Partizan je u toj utakmici imao sve ali i sve prosuo te je utakmica otišla u produžetak. Igrači su se dosta potrošili pa je za očekivati slabiju obranu danas tj. utakmicu sa više poena te situaciju gdje bi Osijek mogao biti blizu. Samim tim možda je najbolja opcija kontrahendikep na Osijek. 

https://www.cibona.com/2021/03/cibona-veze-gostovanja-s-partizanom-i-osijekom-prikljucen-luksa-buljevic/

Link gore.slažem se za broj koševa i hendikep ali čistu pobjedu osijeka nikako.

IMG_20210307_101952.jpg

IMG_20210307_102107.jpg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Rolland Garos,finale, danas Zverev-cobolli Zbroj gemova: 35,5 ...........više ,kvota cca 1,60 Leova analiza djeluje uvjerljivo. Zverev MORA dobiti. No, znamo kako često takve stvari pođu po zlu. Zadnjih 6 poraza Zverev ima upravo protiv Talijana. Isti ovaj Cobolli dobio je Zvereva prije dva mjeseca 2-0 u setovimau Minhenu. Moglo bi to utjecati na neurone Zvereva. Ovaj broj gemova čini mi se solidna ponuda. Talijan je nekoliko dana odmarao,što može biti prednost,ali i hendikep.  Volio bih da Zverev dobije i da se ta tema skine s dnevnog reda. No,Talijan ima Duracell baterije i može trčati do sudnjeg dana. Usput,i sam sam antifan Messija. Mrzim kad bahati ljudi glume pristojne,odgojene ljude.  
    • Kolega,trebali ste vidjeti kako kcerki od 12.godina objasnjavam sto je polucija s obzirom da su u knjizi iz 6.razreda napisali da je znak spolne zrelosti kod djevojcica menstruacija a kod djecaka polucija...Gledati Zvereva je mila majka u odnosu na moju neugodu...Ne znas jer neugodnije bilo meni ili maleckoj...😀
    • Kolega, ja sam tebi bas nocna mora... opusti se, odmoraj, uzivaj..
    • Alexander Zverev osvaja Roland Garros, sada ili nikada vise, kvota 1,25 kod Bet365 Nadam se, kolege moje sa Foruma, da uzivate bez Poslednje Sanse, da uzivate bez stresa i nerviranja, nadam se da uzivate bez administratora, nadam se da uzivate bez Fitoza i onih njegovih jedinica na Galatasaray, nadam se da uzivate u letu, moru i suncanju, nadam se da gledate zene na plazama, nadam se da ste se vec kupali u moru, i nadam se da uzivate u letu, zenama u kupacim kostimima, golim butinama i jedva prekrivenim sisama.  Predivno je sto imamo pauzu od tri meseca, predivno je sto se ne svadjamo, a kao i u Nba pauza od tri meseca bas i tome sluzi, da se odmorimo, opustimo, izbacimo iz sebe negativnu energiju, i najvaznije, odmorimo mozak.  Kladjenje jeste najlepsa i najzdravija stvar na svetu, ali je pitanje koje bi to kladjenje u ovom letnjem periodu moglo da zameni plazu i polugole zene na plazi. Dobro, danas je Finale Roland Garrosa, pocinju i kvalifikacije za Wimbledon, za -4 dana pocinje i Svetsko Prvenstvo, ali ipak, leto je leto, a plaza je plaza. Entuzijazam Da mi je neko rekao pre nekoliko godina, ili bilo kada u zivotu, da cu sa ovolikim nestrpljenjem i entuzijazmom cekati jedno ovako lose Finale poput danasnjeg izmedju Cobolli-ja i Zvereva, rekao bih da to nikada ne bi bilo moguce. A u ovom trenutku, imam utisak da ne postoji ta plaza, da ne postoje te sise ili butine, koje bi mogle da me odvuku da ne gledam danasnje Finale Roland Garrosa. Flavio Cobolli, eeeeeeeej protiv Zvereva, za pobednika jednog od najprestiznijeg turnira na svetu .... cccccccccccc.  Bas sam razmisljao, koje Finale Lige Prvaka bi bilo u ovom rangu ovakvog Finala u kojemu je Cobolli, majko moja. Sada ovako iz glave, ovo Finale izmedju Cobollija i Zvereva je kao kada bi Finale Lige Prvaka igrali Ludogorets i Dortmund, ili na primer, Ferencvaros i Roma. Ali, eto, za mene je danasnje Finale uzbudljivije nego da danas igraju Finale Lige Prvaka sveti Bayern i Barcellona ili gradjani protiv Reala, a cak mislim, mada nisam siguran, da li bi danas pre gledao ovo Finale izmedju Cobollija i Zvereva, ili FinalFour Euroleague. A najveci razlog ovolikog entuzijazma se zove Alexandar Zverev. Tenis = magija Meni je samo zao sto znam da veliki broj kolega sa Foruma nikada u zivotu nije uzelo teniski reket u ruke, pa da barem za trenutak osetite koliko je tenis magicna igra. Sa jedne strane mi je veoma drago sto tenis nikada nije postao "narodna igra" i sto ne moze da ga igra svako, a sa druge strane mi je veoma zao sto zbog tezine da se nauci ta prelepa igra, veliki broj ljudi nije bio u prilici da se upozna sa tom magijom. A najvise mi je zao sto vi, moje kolege sa Foruma, ne mozete ni da zamislite sta sam ja sve bio spreman da ucinim zbog tenisa. A bas taj Alexander Zverev je uspeo da mi zgadi tenis za ceo zivot, uspelo mu je da me odbije od gledanja svakog turnira na kome bi se pojavio, a sama njegova pojava, dovoljno je samo da ga vidim, pa da mi se podigne pritisak. Zverev ili Tsitsipas ?????? Sve je toliko jednostavno. Nauka kaze da ljudski mozak koristi svega sedam sekundi za "obradu informacija", pa kada se, na primer, upoznajete sa nekim, ili nekoga prvi put vidite, vi u vasem mozgu vec nakon sedam sekundi formirate prvi stav. To znaci, da kada nekoga prvi put vidite u zivotu, vec nakon sedam sekundi, taj neko moze da vam se svidi ili ne, da vam je odbojan ili privlacan, da vam se svidja ili ne svidja. To, naravno, tokom vremena moze da se promeni, ali za prvi utisak i za mozak, za pocetak je dovoljno samo sedam sekundi. E tako je i sa mnom. Prvi put kada sam video Zvereva u zivotu, meni je bilo potrebno cak i manje od sedam sekundi da mi zgadi i sport i tenis i zivot i kladjenje. Tako je i sa Tsitsipasom, tako je sa Vinicijus Juniorom, tako je sa Fitozom i kolegom Fic, tako je sa seljacinom iz Rosarija, a tako je bilo i teniskoj publici sirom sveta sa Djokovicem (u prvom delu karijere). Nista meni Zverev ili Tsitsipas nisu lose uradili, niti sam padao u realnom kladjenju na njima koliko na Dinamu ili Juventusu, nego se jednostavno desilo da su mi se zgadili "na prvi pogled". Sve me nervira kod Zvereva, fizionomija, crte lica, poreklo, govor tela, biografija, nervira me kada prica, a jos vise kada cuti, nervira me kako igra, nervira me njegova porodica, nervira me karakter ... sve me nervira, kao da prvo sto vidim kada se pojavi, vidim neko zlo. Mozda bih ipak za nijansu prvo izdvojio Tsitsipasa kao najodvratnije stvorenje, ali je i Zverev svakako na podijumu, na visokom drugom mestu. Pa hajde onda da vidimo zasto je toliko odbojan. Alexander Zverev, biografija Posebno me nervira kada se za Zvereva kaze da je nemac, a za Ibrahimovica da je svedjanin. Dovoljno je samo da vidite fizionomiju, boju koze, oci ili crte lica Zvereva, pa da vam bude jasno da on moze biti nemac samo po rodjenu, kao sto je dovoljno samo da vidite oblik lobanje Ibrahimovica pa da vam odmah bude jasno odakle dolaze njegovi roditelji. Roditelji Zvereva su rusi, gde se otac takodje zove Alexander, sto me vec nervira i dize pritisak, dok mu je majka Irina Vladimirovna Fateeva, sto svakako nisu nemacka imena i prezimena. Oba roditelja su bili profesionalni teniseri, otac je cak igrao za reprezentaciju nekadasnjeg SSSR-a u Davis Cupu, a nemire u bivsem SSSR-u su iskoristili da pobegnu u Nemacku, u Hamburg, gde se i Alexander Zverev rodio. Ako pogledamo fizionomiju Alexandra Zvereva (visina 1,98 cm tezina 90 kg), dugacke ruke, dugacki listovi, nula masnog tkiva, raspon ruku ... genetiku (oba roditelja vrhunski sportisti), rani pocetak bavljenja sportom (poceo vec sa pet godina zivota da igra tenis), nacin zivota ( jos kao mali po ceo dan bio sa roditeljima na teniskom terenu), Zverev bi mogao da bude foto-robot kako teorijski treba da izgleda vrhunski sportista, a sa takvom idealnom fizionomijom, imao bi predispozicije da postane svetska klasa barem u deset sportova (tenis, kosarka, odbojka, plivanje, laka atletika (skok u vis ...) Znaci, kod njega je sve bilo savrseno jos od samog pocetka, pogotovo sto se uz sve predispozicije, razvijao i formirao u Nemackoj, a ne u propalom SSSR-u. Ako uz sve prirodne predispozicije, na cinjenicu  da su ga od malih nogu trenirali roditelji gledamo kao na vrlinu, a ne manu, onda potencijal Zvereva sigurno ne bi imao limite. E sada, sto ja na to da roditelji treniraju svoju decu gledam kao na najvece zlo koje mozete da uradite svom detetu je vec neka sasvim druga prica, ali kod Zvereva je sve "proslo" Idealne fizicke predispozicije plus genetika, plus rani pocetak, plus zivot posvecen tenisu, plus odrastanje prakticno na teniskim terenima plus talenat ne moze da proizvede nista drugo nego kvalitet. Ako gledamo samo tehnicku obucenost, Zverev spada bez ikakve dileme medju Top deset, ako ne i medju Top pet igraca na svetu, i to ne samo trenutno, vec ako gledamo i nekoliko desetina godina unazad. Ali, odmah da se razumemo ovde. Ako gledamo svih deset, dvadeset ili trideset parametara ili udaraca ili teniskih elementa, i sve to uporedimo sa ostalim Top igracima, Zverev je svetska klasa, jedan od tehnicki najobucenijih igraca na svetu, a argumenti za to su sve gore vec napisano (talenat, predispozicije, genetika, rani pocetak ...) Kao prvo, Zverev ima "u rukama" sve udarce, savrsen dvorucni "backhand" gde ne znate da li je bolji po dijagonali ili paraleli, tek za nijansu nesto slabiji "forehand", zapravo ne slabiji, vec manje precizniji, vrhunski servis, verovatno i medju najboljima, plus sto se odlicno krece za svoju visinu, plus sto igra ekstremno nazad, iza linije, sto mu omogucuje da salje projektile, a ne loptice. To da je Zverev jedan od tehnicki najobucenijih igraca na svetu, ne kazem ja, to zna ceo (teniski) svet, a njegov kvalitet se moze prepoznati i po tome sto iako najbolje rezultate ima na brzim podlogama, Zverev se zbog kvaliteta kojeg ima, veoma lako prilagodjava sljaci, dok je na travi stvarno los, sto me sada mrzi da objasnjavam zasto. Ako gledamo sta je sve osvojio Zverev, on bi trebao da bude svrstan barem u prvih sto tenisera ikada. 24 osvojena turnira, dva puta pobednik Atp Finala, zlatna olimpijska medalja iz Tokya, drugo mesto na Atp listi i cetiri Finala Grand Slama, eeeeeeej. Ali, zasto onda nikada nije bio No1, zasto nije dobio nijedno Finale Grand Slama, zasto onda nikada nije ostvario sav potencijal koji je imao??????? Ljudski mozak, prirodni i zivotni fenomen Gledajuci kako prognozirate na Forumu ili koliko lupetate na istom, deluje da se nas Forum ne moze bas pohvaliti da je pamet ili obrazovanje presudno za registraciju i uclanjenje na Forumu. Da je vecina kolega sa Foruma barem prosla pored skole, a kamoli usla u skolu, mogli biste barem da pretpostavite koliko je ljudski mozak slozen, i kakve sve sposobnosti ima. Ljudski mozak ima izmedju 87 i 90 milijardi neurona, povezanih trilionima sinapsi, za koje ne znate ni sta znaci, a kamoli da razumete cemu sluze. Devedeset milijardi neurona .... eeeeeeeeeej, pa pokusajte samo da brojite do devedeset, pa cete se umoriti, a znate li vi tek koliko je deveteset milijardi !!!!!!! Ali... kome ja da pricam na ovom smesnom Forumu kakav fenomen predstavlja ljudski mozak, kako mozak generira misli, emocije ili stvarnost, kako se mozak prilagodjava tokom celog zivota, kako se oporavlja od povreda, kako predvidja dogadjaje, kako "obradjuje" iskustva ..... kome to da pricamo, ko ce to da razume na Forumu?????? Kako vi mislite, na primer, da kolega mesrine razume fenomen ljudskog mozga, kada on prognozira dva udarca Dembelea na utakmici, a predlog mu padne jer Dembele jednom sutne na utakmici i bude zamenjen, hajde recite vi meni???? E zato cu morati da se prilagodim, i pokusam da vam objasnim fenomen ljudskog mozga kroz ejakulaciju u snu. Ejakulacija u snu, nocna polucija ili "mokri snovi" Ejakulacija u snu jeste nesvesna reakcija izbacivanja sperme tokom spavanja, iskljucivo u samo jednoj fazi sna. To je potpuno prirodna i normalna pojava u adolescenciji ili pubertetu, i nije pod kontrolom uma. Znaci, pokusacu polako da pisem, da mozete da me pratite. Nema penetracije, nema dodira, nema zene, nema zenske ruke, nema ni vase ruke, nema nicije guze niti bilo kog drugog zenskog organa u vasem krevetu, nema bilo kakvog kontakta, i bez obzira na sve, ipak dolazi do (nesvesne) ejakulacije. Da sada ne idemo u sirinu, da se ne vracamo u adolescenciju ili pubertet, da ne ulazimo u to u kojim slucajevima je to moguce i kod odraslih muskaraca, da ne ulazimo u pojmove neuroticnog reagovanja, da ne ulazimo u to zasto se ova pojava zove "mokri snovi", da ne ulazimo kako se ova pojava desava kod zena, najvaznije od svega je da znamo kako su crkvetine objasnjavale ovu pojavu kroz istoriju. Crkva nije mogla da objasni odakle zvezde na nebu, spaljivala je na lomaci u sred Rima, svakoga ko bi tvrdio da je zemlja okrugla ili da se okrece, pa onda mozete tek da zamislite sta bi odgovorili da ste ih pitali o ejakulaciji u snu, a da ne govorimo o neuronima ili sinapsi. Crkva je, posto nije ni cula za ljudski mozak, a kamoli da je mogla da razume sta mozak predstavlja ili koliko je mozak slozen organ, ejakulaciju u snu smatrala bolescu, pa su tako i lecili bolesnike, kastacijom, eeeeeej. Ipak, ne mozemo reci da ce Crkva nije razvijala tokom vremena. Dvesta godina nakon kastracije, Crkva je ejakulaciju u snu resavala pricama o stetnosti, susenju kicme, otpadanju delova tela i slicno, a kastrirali bi i danas u sred Rima, da ih nije sramota. A slusajte tek nauku, kako to jednostavno objasnjava u jednoj, jedinoj recenici. Ljudski san, ima svoju REM fazu, kada je mozak izuzetno aktivan, a posto kod muskaraca u adolescenciji ili pubertetu dolazi do prirodnog nakupljanja sperme zbog visokog nivoa testosterona, telo tezi odrzavanju ravnoteze, pa mozak kroz povecan dotok krvi salje impulse kroz erekciju i ejakulaciju. Tacka. Jedna, jedina recenica, sve je jednostavno, sve je jasno, i sto je najvaznije, ejakulacija u snu nije poremecaj ili bolest, vec potpuno prirodan fizioloski proces. A Crkva ... makaze u ruke i bye-bye cojones .... majko moja. Zverev i mozak Sto kaze kolega Marko15, kakav smo mi Forum, mozemo videti i po tome, da se u analizama za kockanje prica o ejakulaciji. Ali, ja sam samo hteo da vam objasnim kakav je mozak prirodni ili zivotni fenomen i zasto je Zverev izgubio sva tri Finala Grand Slama, zasto nikada nije bio No1 i zasto nikada nije ostvario sav potencijal koji je posedovao, odnosno zasto je imao sve sto je potrebno za sampiona, osim jedne stvari. Zverev je 2020-te igrao Finale Us Opena protiv Domenica Thiema kojeg se niko vise ni ne seca. Prvi set je Zverev dobio  lagano sa 6:2 za samo 30 minuta, drugi za 15 minuta vise (6:4) u trecem setu odmah "brejknuo" Thiema za 2:1 i servis, ali je odmah i prosuo svoj servis. Treci set je Zverev izgubio sa 4:6, pa onda i cetvrti, pa smo usli u peti, odlucujuci set.  A onda trilerrrrrrrrrrr.  Sve do 4:3 za Zvereva u petom odlucujucem setu, svako je drzao svoj servis, a onda je Theim izgubio svoj servis, za 5:3 za Zvereva i servis, , majko moja. A onda je Zverev izgubio svoj servis, pa Theim dobio svoj za 5:5, pa je Zverev izgubio svoj servis za 5:6, pa je Theim izgubio svoj servis za 6:6 pa ovo pa ono, pa smo usli u tie break, gde je Zverev izgubio tri svoja servisa i sve je otislo u tri pick*#*#e  materine. Umesto sto sam pisao o spermatozoidima i ejakulaciji u snu, mozda bi bolje bilo samo da sam predstavio ovo Finale Us Opena i kako je Zverev ovo izgubio. U tom Finalu je stala cela karijera Zvereva. Sve mu je Bog dao, ali kada se delio mozak, tu je Bog skrtario. Dzabe i tehnika, dzabe genetika, dzabe prirodne predispozicije, dzabe talenat, kada mozak radi cak i u REM fazi, kada mozak moze da dovede do ejakulacije bez dodira ili penetracije. Zverev i ja Uz Tsitsipasa i seljacinu iz Rosarija, Zverev je za mene oduvek bio najodvratnija osoba u istoriji sporta. Jednostavno, ne mogu da ga gledam i tacka. Mozda sam tri puta u zivotu pao na njemu u realnom kladjenju, tako da to nema veze sa kladjenjem. Jednostavno kada ga vidim, podigne mi se pritisak, i tu nema pomoci. Cak sam jednom i pozvao sve na Forumu da se niko ne kladi, niti gleda neko Finale, vise se ni ne secam koje je bilo, gde je igrao bas sa Tsitsipasom. Pozvao sam sve na Forumu da ne gubimo vreme na ova dva cirkusanta. Jednostavno je negledljiv, bez cojones, bez adrenalina stalno mu nesto smeta, deluje kao da treba da smo mu zahvalni sto je uopste izasao na teren. Jednostavno, promaja u glavi, mentalno nezreo za velika dela, mentalno jedno veliko nista, zapravo nula ili ispod nule. Predlog za kladjenje Prvo da se dogovorimo na nasem Forumu kako da se odredimo prema Leicesteru, nekadasnjem prvaku svete Engleske, a danas treceligasu. Sta su oni, heroji ili stoka? Bili su prvaci Engleske, a sada su treceligasi. Jesu li oni veliki engleski klub koji je trenutno u krizi, ili su seoski klub koji je iskoristio priliku koja se pruza jednom u milion godina? Hocemo li ih pamtiti po onoj tituli, ili cemo ih pamtiti po totalnom fijasku i kolapsu? Hoce li se vratiti u Premier League, ili ce ispasti i u cetvrtu ligu? Hoce li biti moguce da jos jednom dodju do titule? Kako to da Ranijeri nema nijednu titulu, osim te sa Leicesterom, a ima vec sto godina? Otkuda Jamie Vardy u Cremoneseu sa kojim je ispao u Serie B a sa Leicesterom je bio prvak? Leicester je bio prvak, jer je imao neki kvalitet, poput recimo Atalante i do negde sredine te sezone nije ih bilo nigde, Ne kazem da su bili losi, vec nisu krenuli u sezonu kao Bayern ili Psv, pa da su ostatak sezone igrali sami sa sobom. Ali, se u nastavku sezone desilo da je svaka ekipa imala svoje probleme, a to se desava jednom u sto godina, a kako je to izgledalo, mozemo videti po tome sto su imali 31 bod vise od Chelsea, 21 bod vise od Liverpoola, po 15 bodova vise od gradjana i ManUtd i deset bodova vise od drugoplasiranog Arsenala.  Ja stvarno ne znam kako da se oceni ova sezona Zvereva, uspesnom ili fijaskom. Na Australian Openu je izgubio u polufinalu od Alcaraza, u Acapulcu je ispao u drugom kolu od Kecmanovica, u Indian Welsu, Miami-u i Monte Carlu ga je tri puta uzastopno potopio Sinner, u Munchenu je ispao od Cobollia, , u Madridu vec stoti put od Sinnera, u Rimu od Darderi-ja I evo ga, danas, sada ili nikada vise, u velikom Finalu Roland Garrosa, protiv Cobollia, majko moja. Tri izgubljena Finala Grand Slama, jednom u sto godina nema ni Alcaraza, nema ni Sinnera, Djokovic se ionako qurva sa tenisom vec sedam-osam godina, skolovan si igrac, deset nivoa si kvalitetniji od protivnika ... ko zna kada ce se ukazati ovakva prilika .... ja zaista mislim da ce se Zverevu ovakva prilika ukazati bas onda kada se i Leicesteru opet ukaze prilika da se ovakav Arsenal i ovakvi gradjani raspadnu sami od sebe. O privatnom zivotu Zvereva nisam napisao ni jednu rec, kao i o vanbracnoj cerki koju ima, o tuzbama bivsih devojaka za nasilje takodje nista nisam napisao, o izbacivanju sa terena takodje ... sve je jasno. Bog mu je sve dao, ali tamo gde je uzimao, tamo je otimao. Entuzijazam, drugi deo Ja sam stvarno ubedjen da je nemoguce da danas Zverev izgubi. A on mi je zgadio tenis, najlepsu individualnu igru. Mislim da je on poremecen um, i to ozbiljno poremecen, u rangu Psiha, Predsednika Srbije, a opet ne bih mogao da se setim kada sam poslednji put imao ovoliki entuzijazam za kladjenje. Isto tako mislim, da se ovakvi predlozi za kladjenje pojavljuju svake godine jedno desetak puta, i da ih igra ceo svet.  Mislim da stvarno treba da budes tolika budaletina, pa da sjebes ovakvu priliku, da udjes u svoje cetvrto finale, tri si izgubio kao seljak, imas za protivnika yebenog Cobollia, ipak si malo sazreo, imas 29 godina, deset puta si kvalitetniji, imas i dete, otac si, treniras od svoje pete godine ... ovakva prilika ti se pruza sada i ko zna kada, kada god si naleteo na Sinnera demolirao te je ... i sada da izgubis od yebenog Cobollia koji sada ne bi znao nikome ni da objasni otkuda on u Finalu. O ovom yebenom Cobolliju necu uopste da trosim tastaturu, mozda je bolje samo da pokusam da vam prenesem entuzijazam i to koliko sam ubedjen u to da ce Zverev,  koga ne mogu ocima da vidim, pobediti, kada sam njegovu pobedu vezivao cak i sa norveskom trecom ligom (igra par-nepar golova na utakmici, majko moja), ili titulom Arsenala, jer nisam znao, a ni imao, sa cim drugim da vezujem njegovu pobedu.     A ako Zverev izgubi ili odigra kao qurac, nema ljutnje, i treba da padnemo, barem smo utvrdili znanje iz skole, da je mozak u stanju da vas dovede do ejakulacije bez dodira ili penetracije, a u slucaju ovog rusa nije u stanju da pobedi yebenog Cobollija.    
    • Evo ovako okolo stizemo i do jednog od ozbiljnih favorita reprezentacije portugala: trenuno sa kvotom 10.00 dele 4 i 5 mesto sa vladajucim prvacima sveta argentinom. ispred njih su prvi favoriti spanci sa 5.75 onda idu francuzi 6.00 pa englezi sa 8.50.  Group Stage Portugal Total Points  O/U 6.5 1.854 1.970 Group K Winner Portugal  1.581 Portugal To Reach Last 16  Yes 1.398  No 3.120 Portugal To Reach Quarter Final  Yes 2.050  No 1.819 Portugal To Reach Semi Final  Yes 3.600  No 1.306 Portugal To Reach Final  Yes 5.750  No 1.153 Portugal FIFA - World Cup 2026 Winner  10.000  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use