Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 9.5.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

yN2z8Dz.jpgxp4qIEx.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

CSNN6S8.jpga4huxYH.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

AMGXRm8.jpgosjbkXB.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

SGqbynd.jpgTc2gyUO.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

SNlduem.jpgodaWGGF.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

j0SF117.jpgrrqAVMP.jpg

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 6.5. u 15:29 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Wolves - Brighton (13:00) bet365
Sudac: Jonathan Moss (2.55)
Prosjek ekipe 1: 1.39
Prosjek ekipe 2: 1.21
aAjGU8T.png

Aston Villa - Manchester Utd (15:05) bet365
Sudac: Chris Kavanagh (3.11)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 1.73
Zhdr1Ps.png

West Ham - Everton (17:30) bet365
Sudac: Stuart Attwell (3.70)
Prosjek ekipe 1: 1.29
Prosjek ekipe 2: 1.64
XLzEyJS.png

Arsenal - WBA (20:00) bet365
Sudac: Peter Bankes (2.90)
Prosjek ekipe 1: 1.32
Prosjek ekipe 2: 1.33
HXY6Wwz.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Getafe - Eibar (14:00) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (3.17)
Prosjek ekipe 1: 3.09
Prosjek ekipe 2: 1.88
l6DfRA1.png

Valencia - Valladolid (16:15) bet365
Sudac: Jesús Gil Manzano (4.47)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 2.44
HSHHfsI.png

Villarreal - Celta Vigo (18:30) bet365
Sudac: David Medié Jiménez (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 2.79
6gHCDbd.png

Real Madrid - Sevilla (21:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.43)
Prosjek ekipe 1: 1.58    
Prosjek ekipe 2: 2.03
KPGizMi.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Genoa - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Maurizio Mariani (3.86)
Prosjek ekipe 1: 2.26
Prosjek ekipe 2: 2.18
gN7RKTS.png

Benevento - Cagliari (15:00) bet365
Sudac: Daniele Doveri (4.13)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.03
hOabbB3.png

Parma - Atalanta (15:00) bet365
Sudac: Antonio Giua (4.40)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 1.71
jM7DcOv.png

Verona - Torino (15:00) bet365
Sudac: Davide Massa (4.43)
Prosjek ekipe 1: 2.35
Prosjek ekipe 2: 1.94
a7aiSSb.png

AS Roma - Crotone (18:00) bet365
Sudac: Simone Sozza (3.40)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.32
VreI7p1.png

Juventus - AC Milan (20:45) bet365
Sudac: Paolo Valeri (4.73)
Prosjek ekipe 1: 2.00    
Prosjek ekipe 2: 2.15
jp8ykWf.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

FC Koln - Freiburg (13:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.84
Prosjek ekipe 2: 1.94


E. Frankfurt - Mainz (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 1.90


Hertha - A. Bielefeld (18:00) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.83
Prosjek ekipe 2: 1.48


(Koeficijenti 08.05. u 13:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, IzudinB said:

Benevento - Cagliari (15:00) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Daniele Doveri">Daniele Doveri (4.13)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.03
hOabbB3.png

@LeonardoDrugi je spominjao ovu utakmicu, utakmicu vrijednu šest bodova a ono što je meni zapelo za oko jest izuzetno niska granica za kartone. Naime, kako na tablici možete i vidjeti 4 kola prije kraja radi se o sudaru dva direktna kandidata za ispadanje odnosno o susretu koji bi jako lako mogao odlučiti tko će biti putnik u Serije B. 

Crotone i Parma su već ispali a treći putnik biti će netko od Beneventa, Cagliarija ili Spezije. 

osjbkXB.jpg

I Benevetno i Cagliari u prosjeku dobivaju preko 2 kartona po utakmici međutim prosjek po strani, ova utakmica imat će sasvim drugu težinu i pobjeda bi vjerojatno značila spas dok bi poraz momčad jednom nogom gurnuo u Serije B što znači ogromne glavobolje, odlazak igrača, sponzora i vjeorjatno opet dugogodišnji rad da bi se momčad vratila u Serije A.

Dakle, ulog je ogroman momčadi igraju vjerojatno i najbitniju utakmicu sezone kou dočekuju u sasvim različitim raspoloženjima. Benevento je bio poprilično siguran u borbi za opstanak međutim u zadnjih 6 utakmica poražen je čak 4 puta te je izvukao dva X-a što im je lagno situaciju pretvorilo u problematičnu. Cagliari je pak bio gotovo otpisan. U 30 utakmica su slavili svega 5 puta te osvojili samo 22 boda da bi u zadnja četiri kola uzeli čak 10 bodova (dakle gotovo koliko inaće u 15 kola) te vezali tri pobjede. 

Cagliari definitivno utakmicu dočekuje u boljem raspoloženju međutim u kojem god smjeru utakmica krene morali bi gledati kartonijadu i granica od svega 4,5 kartona te lijepih 1,72 za over 4,5 kartona koliko bet365 daje su mi fantastičan izbor. 

2021-05-08 15_57_29-bet365 - Online Sports Betting.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, IzudinB said:

Juventus - AC Milan (20:45) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Paolo Valeri">Paolo Valeri (4.73)
Prosjek ekipe 1: 2.00    
Prosjek ekipe 2: 2.15
jp8ykWf.png

Evo jedne zanimljive utakmice u Seriji A, gdje se dva giganta bore za četvrtu poziciju. Nakon završenih subotnjih utakmica, Juventus se nalazi na četvrtoj, a Milan na petoj poziciji sa istim brojem bodova. Ovdje nam bet365 kladionica daje granicu od 5 kartona, ali mi se to čini previše, tako da sam nešto iskombinirao na bet365 kladionici.

Juventus i Milan ove sezone dobijaju po dva kartona u prosjeku po utakmici, a s obzirom da su ovdje bodovi prijeko potrebni za obje ekipe, očekujem više prekršaja. Juventus nije baš u sjajnoj formi ove sezone, što pokazuje i stanje na tabeli, dok ni Milan nije u boljoj situaciji. Oba tima su očajna za bodovima što će dodatno pojačati tenzije na terenu.

Screenshot_48.jpg

Što se tiče suca, Paolo Valeri nije loš sudac za over, pogotovo kada su derbiji u pitanju. Znao je na svojim utakmicama pokazati sedam, osam čak i devet kartona uz koji i crveni. Ne znam sjećate li se derbija Intera i Milana u kupu, sudio ga je upravo Valeri i tada pokazao sedam žutih i jedan crveni, pa onda Milan i Torino kada su igrali bilo je devet žutih i jedac crveni. U dva od posljednja tri međusobna susreta između ova dva tima granica od 4 kartona je bila pređena, tako da uz sve navedeno, vjerujem da će i ovog puta biti isti slučaj.

Ulozi su visoki za oba tima, Liga prvaka je u pitanju i teško da će to bilo koji od njih pustiti bez borbe. Iako bi Juve mogao biti izbačen ako se ne povuče iz Superlige, što bi bila katastrofa, ali nećemo sad o tome. Koeficijent mi se poveća kada kombiniram i jedan karton za Juventus. Kvota bude skoro ista kao da ste odigrali više od 5 kartona, a dosta je izglednije da će proći. Pa ko voli neka izvoli. Sretno!

Screenshot_47.jpg

DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - WBA 1 (1.44) bet365

Bio je to tjedan za zaborav u Arsenalu, koji je ispao u polufinalu Europske lige. Topnici su bili favoriti za pobjedu, ali je uzvratni susret završio bez golova, te je Villarreal prošao zbog pobjede u prvoj utakmici (2-1). To znači da nema šanse da Arsenal zaigra u Ligi prvaka sljedeće sezone i možda propusti i Europsku ligu, što bi bilo prvi put u 25 godina. Trenutno Topnici zaostaju sedam bodova za europskim mjestima, a na posljednjem sedmom se nalazi Tottenham, koji je danas poražen. Ako Arsenal pobijedi WBA onda će doći samo na četiri boda i definitivno će imati šansu sa tri kola preostala do kraja sezone. Proteklog vikenda su dobili Newcastlea u gostima sa 2-0 i to je bio solidan rezultat.

WBA je u teoriji ispao, a to bi moglo biti potvrđeno ovog vikenda. Oni su se hrabro borili u posljednje vrijeme, ali razlika od deset bodova je previše. Nadam se da samo neće napraviti još jedno iznenađenje kao sa Chelseajem. Za Arsenal su David Luiz i Xhaka pod upitnikom. Ivanovića, Nilesa i Snodgrassa nema za WBA. Sretno!

Screenshot_49.jpg

DIRKETNI LINK!

Link to comment
Share on other sites

Bacite oko danas na utakmicu England League one dvoboj Portsmouthu - Accrington i dvoboj iz Srpske Super lige izmedju Spartak Subotica - FK Inđija 

Danas oba dvije momčadi ovise o sebi, Portsmouth pobjedom plasirao bi se u Play off za Championship League, dok Spartak bi osvajanjem tri boda sigurno bi osigurao ostanak u ligi (Samo da napomenem da na Spartak drastično pada koef. od jutra pa se požurite)!

Link to comment
Share on other sites

Parma - Atalanta            2          1.18

image.thumb.png.a85759a078033b7153741a8dbeb38b7f.png

Moj pick dana. Parma je 99.999% novi drugoligaš i nemaju šta tražit ovu utakmicu. Zadnjih 5 utakmica imaju same poraz s tim da su izgubili i od zadnjeg Croteonea 3:4 doma. Atalanta nema šta kalkulirat i nema prava na kiks jer je ovakva situacija na tablici:

image.png.97d11a8443309f834eb2fb8224667378.png

Atalanta je ekipa koja uvik teži golu više i mislim da bi bez problema moglo biti i 2-3:0 na poluvremenu što automatski poteže i da neće biti crvenih (1. pol 2 je 1.50 + no red card 1.90), ovome u prilog ide što su od zadnjih 5 utakmica 4 vodili na poluvremenu jedino protiv Juventusa su zabili tek u 87. minuti. Uz to Parma ima dosta izostanak iako ne znam da li se radi o standardim igračima. Mislim da Parma želi šta prije završit ovu sezonu i da nemaju ni volje. ni želje, ni ambicije za odigrat ovu utakmicu tako da će ostat na bez golova na ovoj utakmici.

Atalanta 2 --1.18

Atalanta 1. pol 2 -- 1.50

Atlanta 1. pol 2 + no red card -- 1.90

Link to comment
Share on other sites

prije 32 minute, krusinho said:

Hertha-A.Bielefeld vise od 3,5 kartona unibet" rel="">unibet 1,67

Nema se sta puno pametovat izravno konkurenti, a zadnje dvi utakmice hertha je i sama imala po 3-4 kartona bez obzira na sudca mislim da bi trebalo lako da prođe  

@krusinho ovo mi se baš sviđa, direktan sudar za ostanak, slično kao Benevento - Caglari. Granica je stvarno mala...

@Leedsfan pratim Spartak Suboticu, osjetan pad koeficijenta danas a trebaju im bodovi. Portsmouth pobjedom u zadnjem kolu osigurava doigravanje za viši rang, statistički su znatno bolji gosti nego domaćini međutim cijelu sezonu se za ovo bore.

Atalanta bi morala pomesti demotiviranu Parmu koja jedva čeka kraj sezone, šteta da koeficijent nije nešto veći.

Link to comment
Share on other sites

prije 21 sati, IzudinB said:

Real Madrid - Sevilla (21:00) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.43)
Prosjek ekipe 1: 1.58    
Prosjek ekipe 2: 2.03
KPGizMi.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Više puta ove sezone sam točno prognozirao kikseve Real Madrida, nažalost niti jedan od puta nije se desilo da je kiks bio i sa overom kartona, prvenstveno zahvaljujući čudnim kriterijima sudaca u zadnje dvije utakmice.

Real Madrid me ne impresionira igrom već duže, Sevilla izgleda dosta ubojito i mislim da će se Real itekako namučiti danas a ako sve ne krene prema planu očekujem dosta nervoze. Ispali su iz Lige Prvaka a ako danas ne pobjede vjerojatno neće ni do naslova u La Ligi što bi sezonu od obećavajuće pretvorilo u razočaravajuću.

Ulog je velik a X2 + over kartona mi se čine logičan izbor danas. Sumnjam da danas, četiri kola prije kraja sezone, možemo vidjeti X2 bez overa kartona jer bi X2 značio i vrlo vjerojatno naslov u rukama Atletico Madrida. Ostaju još tri kola u kojima je naravno sve moguće. Jednostavno, ako Real Madrid ne slavi, morali bi vidjeti puno nervoze na terenu što bi jasno trebalo rezultirati kartonima. 

bet365 daje kombinirati navedene oklade, što je većina zemaljskih kladionica nedavno onemogućile. X2 i over kartona daju lijepih 2,96

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje svima, dva para i od mene za danas a to su Hertha timski over kartona 1,5 i Puskas Akademija Budafoki 3+ golovi

Na prvi su svi ukazali a to je borba Herthe i Arminie za ostanak u Bundesligi. Ipak ja bi ovdje skrenuo pozornost na kartone Herthe jer se radi o dosta gruboj ekipi koja je u zadnje dvije utakmice koje su također spadale u kategoriju odlucujucih skupila 7 žutih (3 pa 4), te vjerujem da mogu barem 2 danas. Sudac utakmice je Dankert koji ove sezone daje malo više od 5 žutih po utakmici. 

Drugi par je utakmica mađarskog prvenstva gdje nema rezultatskog imperativa i vjerujem da može biti dosta golova. Domaćin će s eventualna 3 boda potvrditi drugu poziciju i time ostvariti najbolji plasman u povijesti u elitnom rangu mađarskog prvenstva, dok je gost demotiviran ispadanjem. Dovoljno je samo pogledati zadnje susrete obje ekipe i jasno je da ne bi trebalo biti zadrške. 

Link to comment
Share on other sites

Shakhter Soligorsk - BATE Borisov - BTTS - @1.9

Danas je na rasporedu utakmica izmedu dva favorita za osvajanje Bjeloruske lige i utakmica je od velike vaznosti te ocekujem da oba tima daju gol. Obje ekipe u posljednjih 4 od 5 utakmica su primile gol od puno slabijih ekipa. Što se tice medusobnih susreta u 4 od posljednjih 5 utakmica dogodilo se da oba daju gol.  

Vrijedi probati:

over 2.5 golova + BTTS 1.pol + BATE pobjeda (betbuilder) - @17

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 08. 05. 2021. at 15:57, Goksim said:

@LeonardoDrugi je spominjao ovu utakmicu, utakmicu vrijednu šest bodova a ono što je meni zapelo za oko jest izuzetno niska granica za kartone. Naime, kako na tablici možete i vidjeti 4 kola prije kraja radi se o sudaru dva direktna kandidata za ispadanje odnosno o susretu koji bi jako lako mogao odlučiti tko će biti putnik u Serije B. 

Crotone i Parma su već ispali a treći putnik biti će netko od Beneventa, Cagliarija ili Spezije. 

osjbkXB.jpg

I Benevetno i Cagliari u prosjeku dobivaju preko 2 kartona po utakmici međutim prosjek po strani, ova utakmica imat će sasvim drugu težinu i pobjeda bi vjerojatno značila spas dok bi poraz momčad jednom nogom gurnuo u Serije B što znači ogromne glavobolje, odlazak igrača, sponzora i vjeorjatno opet dugogodišnji rad da bi se momčad vratila u Serije A.

Dakle, ulog je ogroman momčadi igraju vjerojatno i najbitniju utakmicu sezone kou dočekuju u sasvim različitim raspoloženjima. Benevento je bio poprilično siguran u borbi za opstanak međutim u zadnjih 6 utakmica poražen je čak 4 puta te je izvukao dva X-a što im je lagno situaciju pretvorilo u problematičnu. Cagliari je pak bio gotovo otpisan. U 30 utakmica su slavili svega 5 puta te osvojili samo 22 boda da bi u zadnja četiri kola uzeli čak 10 bodova (dakle gotovo koliko inaće u 15 kola) te vezali tri pobjede. 

Cagliari definitivno utakmicu dočekuje u boljem raspoloženju međutim u kojem god smjeru utakmica krene morali bi gledati kartonijadu i granica od svega 4,5 kartona te lijepih 1,72 za over 4,5 kartona koliko bet365 online kladionica" rel="">bet365 daje su mi fantastičan izbor. 

2021-05-08 15_57_29-bet365 - Online Sports Betting.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Gox, znaš što mi nije jasno.... znači, boriš se za ostanak u 1. ligi protiv izravnog konkurenta, pobijediš njih i obavio si pola posla... i ti tu utakmicu izgubiš a dobiješ samo 2 žuta kartona... umjesto da se boriš kao lav, da grizeš zubima teren ako treba, ti odigraš utakmicu kao da je nagrada za pobjednika gajba pive, koju će svi na kraju zajedno popit... 

ja sam odigrao utakmicu WEST HAM - EVERTON (3.5 kartona - Više)... WH se bori za LP i pobjedom protiv Evertona bi došao na 2 boda do Leicestera i 4.mjesta koji vodi u LP.... kako Leicester ima puno teži raspored do kraja prvenstva (Man Utd, Chelsea i Tottenham) a WH (Brighton, WBA i Southampton) velika je šansa da bi uhvatili to 4.mjesto i išli u LP što bi za njih bilo nešto veliko... Oni su utakmicu završili PORAZOM, sa samo 3 žuta kartona na utakmici (WH 2 I Everton 1) i pazi sad ovo BEZ UDARCA U OKVIR GOLA u 90 minuta a imali su pojed lopte 70% vremena.... 

PA ŠTO REĆI...????? 

Screenshot_20210509_213554_eu.livesport.Rezultati_com.jpg

Screenshot_20210509_213611_eu.livesport.Rezultati_com.jpg

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem kolegu Moneyhuntera. Nisam niti jednu od tih dvije utakmice igrao kartone, al apsolutno se slažem. Evo primjer i ovog PSG-a koji se bori za naslov pa ne odigraju nikako. Koliko sam pratio, ne sjećam se jedne njihove poštene šanse u drugom dijelu. Nogomet užas, tek da se odigra utakmica.

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, moneyhunter said:

Gox, znaš što mi nije jasno.... znači, boriš se za ostanak u 1. ligi protiv izravnog konkurenta, pobijediš njih i obavio si pola posla... i ti tu utakmicu izgubiš a dobiješ samo 2 žuta kartona... umjesto da se boriš kao lav, da grizeš zubima teren ako treba, ti odigraš utakmicu kao da je nagrada za pobjednika gajba pive, koju će svi na kraju zajedno popit... 

Da, neočekvan raslet situacije na terenu a lijepo je krenulo sa dva kartona u prvih 13 minuta. Dosta iznenađenja jučer, možda i najveće priredio je PSG koji je odigrao neshvatljivo i teško gledljivo drugo poluvrijeme gdje su igrali u drugoj brzini i branili se. Prvo su izgledali puno bolje i stvarali prilike iako nisu igrali na 100% ali drugo poluvrijeme je neprihvatljiv pristup i igra a od kada su primili gol do kraja utakmice nisu stvorili niti jednu priliku. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use