Jump to content

Tko osvaja Seriju A?  

3 glasa

1. 1. Tko osvaja Seriju A?

• Juventus
      3
    • Inter
      0
    • Milan
      0
    • Atalanta
      0
    • Napoli
      0
    • Roma
      0
    • Lazio
      0
    • Ostali
      0

Recommended Posts

Otvaram temu za pobjednika Serie A u sezoni 2021/22 dan nakon otvaranja Eura, kada mnoge kladionice za isto još nisu niti izbacile koeficijente. Navedeni koeficijenti su iz unibet kladionice. 

2021-06-12-11-12-34-Bet-on-Football-with

Vjerujem da će do početka prvenstva biti dosta zbivanja na tržištu te me, nakon fantastične samouvjerene prognoze na Inter prošle sezone itekako zanima mišljenje@LeonardoDrugi.

Da je momčad Intera ostala na okupu te još bitnije Conte u Interu nisam siguran za što bi se opredijelio, međutim prema do sada viđenom dijelim mišljenje @LeonardoDrugi kojeg ovdje i prenosim a vjerujem da ćemo do početka sezone imati detaljniju analizu te mišljenja mnogih u ovoj temi.

Očekujem da se Juventus rapidno vrati na stare staze slave a potezi Intera do sada izgledaju kao da Inter radi sve da im pomogne u tome.

On 10. 06. 2021. at 23:58, LeonardoDrugi said:

...

Pre nego sto zaista pocnem sa analizom, da obavestim kolege sa Foruma da su pre dvadesetak dana izasle kvote za Antepost, popbednika Serije A, i da sam vec uplatio trideset procenata predvidjenog budzeta na veliki Juventus. Naravno da je jos uvek rano, ali ne bih sebi oprostio da propustim kvotu od 2,35 koliko je sada da Juventus osvaja scudetto. Na osnovu poteza koje vuku ovi iz Intera i Juventusa, za sada mi se cini da ce titula Juventusa biti jedno lagano cekanje da sezona prodje, i da kvota na Juventus tokom sezone moze samo da pada, a ne raste Pozvao bih kolege da ne bacaju preterano novac na Evropsko Prvenstvo, vec da ga cuvaju za novu sezonu u Seriji A, koja ce biti pravi spektakl. U Seriju A se vracaju veliki Mourihno, Allegri, Sarri, Spalletti, a prava je steta sto nece biti i Contea.

...

@deestock : "...ako moze info koja kladionica daje 2,35 da Juve osvaja scudetto ..."

Kao prvo, zaista se izvinjavam sto nisam odmah odgovorio. Lecio sam se od pada na cetvrtoj utakmici italijanskog basketa Virtus vs Armani, pa dva dana nisam posecivao Forum. Jedna od mojih kladionica je u okviru grupe Ladbrokes kladionica, a koja je medju prvima izbacila kvote za Antepost Serie A. Ta jedna od mojih kladionica, a zove se www.eurobet.it preuzima kvote od engleza, pa ih potom prilagodjava svome trzistu. Engleski Ladbrokes je izbacio pocetne kvote 2,35 na Juventus i 2,95 na Inter, dok je italijanska verzija ove kladionice cak i neznatno podigla kvote na Juventus (2,40) dok je kvota na Inter 2,95. Vodeca italijanska kladionica Snai, a od koje je bolji samo veliki bet365, nudi prilicno realne kvote 2,25 na Juventus i 2,75 na Inter. I treca italijanska kladionica Intralot procenjuje kvote u odnosu 2,20 vs 2,75 Nekoliko dana je i William Hill drzao kvote 2,30 vs 2,90 pa ih je potom povukao. Dakle, jos jednom se izvinjavam sto nisam odmah odgovorio, a odgovor na tvoj post bi trebao da izgleda ovako:

...kladionica www.eurobet.it a koja je u grupi Ladbrokes kladionica i dan danas (nedelja, 13.06) drzi kvotu od cak 2,40 na veliki Juventus, i 2,95 na Inter.

Kada se radi o Topicu “ Pobednik Serie A” prilicno sam siguran da cu ove sezone agresivno silovati Juventus kao pobednika takmicenja, ali svakako jos uvek necu napisati analizu, pre svega sto moze do pocetka takmicenja svasta da se desi. Recimo, u Juventusu dosta toga zavisi od toga u kom pravcu ce se razvijati situacija oko Ronalda i Dybale, ali kako sada stvari stoje, odredjeni iznos sam vec uplatio na veliki Juventus, pre svega zbog kvote. Inace, prilicno sam siguran da cu agresivno silovati Juventus, ali to sto sam siguran, za sada nije dovoljno za nesto ozbiljniju ili opsirniju analizu. Na zalost, kada sve bude jasnije, i kvota ce biti drugacija, ocekujem dosta manja.

Ko voli velike kvote, a i ima novaca za bacanje, kvota na Atalantu je 6,50 (7,50) na Milano je 10,00 (13,00) Napoli 12,00, (14,00) Roma 15,00 (17,00). Ako neko sa Foruma voli visoke kvote, i misli da Milan, a pogotovo Napoli mogu do titule, predlazem da stupimo u kontakt i pokusamo da se dogovorimo. Predlozio bih da uplate izvrsite na moj racun, a ako Milan ili Napoli osvoje scudetto ja bih vas isplatio. Naravno, to se podrazumeva, kvote koje zelite, upisite sami.

prije 41 minute, deestock said:

hvala na info, ako se ne varam u eurobetu ne mogu strani drzavljani otvorit racun? trazi mi porezni broj

Uh, stvarno ne znam. Ako ti je bas vazno, mogao bih da proverim.  Nisam drzavljanin Italije, racun sam odavno otvorio po nekom posebnom postupku. Eurobet nije ni u prvih dvadeset kladionica po kvalitetu, ali ih cesto hvata ludilo, jer preuzimaju engleske kvote, koje se odnose na italijanske dogadjaje ili klubove. Atalanta (italijani 6,50 - englezi 7,50) Milan (italijani 10,00 - englezi 13,00) Napoli (italijani 12,00 - englezi 14,00) Roma (italijani 15,00 - englezi 17,00)

Kladionicu Eurobet sam naveo samo kao kvotu od 2,35 odnosno 2,40 na Antepost na Juve, kao odrednicu, a ne kao preporuku za kladionicu. Pozdrav.

prije 41 minute, deestock said:

hvala na info, ako se ne varam u eurobetu ne mogu strani drzavljani otvorit racun? trazi mi porezni broj

Uh, stvarno ne znam. Ako ti je bas vazno, mogao bih da proverim.  Nisam drzavljanin Italije, racun sam odavno otvorio po nekom posebnom postupku. Eurobet nije ni u prvih dvadeset kladionica po kvalitetu, ali ih cesto hvata ludilo, jer preuzimaju engleske kvote, koje se odnose na italijanske dogadjaje ili klubove. Atalanta (italijani 6,50 - englezi 7,50) Milan (italijani 10,00 - englezi 13,00) Napoli (italijani 12,00 - englezi 14,00) Roma (italijani 15,00 - englezi 17,00)

Kladionicu Eurobet sam naveo samo kao kvotu od 2,35 odnosno 2,40 na Antepost na Juve, kao odrednicu, a ne kao preporuku za kladionicu. Pozdrav.

Prenosim iz dnevne teme. Mislim da možemo počet sa uplatama :D 

prije 9 sati, LeonardoDrugi said:

...

I za kraj, moja analiza za pobednika takmicenja Serie A je   G – O – T – O .- V – A . Pobednik takmicenja ce biti veliki Juventus po kvotama od 2,20 – 2,25 -2,30, a negde cak i 2,40 i tu vise nema nazad. Proslo je vise od deset teskih dana i noci nespavanja na ovoj analizi, teskog rudarskog rada. Analizu cu napisati u narednih cetiri-pet dana, racunajte da je ova analiza vec prosla, gledajte da zapamtite da sam je najavio 06.07. kada pripreme, a narocito prelazni rokovi jos nisu ni poceli, a ako ne zapamtite, ja cu vas svakako podsetiti na to, kada opklada prodje. Naravno, kao i uvek do sada, analiza je potpuno besplatna, i to samo za vas.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:17 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:14 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:13 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • Thursday 29 July 2021 16:00 CET - Qaraǵandy ("Shahter" stadıony) FC Shahter Qaraǵandy (KAZ) - FC FCSB (ROU) Referee: Dragomir Draganov (BUL, 3Cat)     16:00 CET - Liepāja (Daugavas stadions) FK Liepāja (LVA) - PFC CSKA-Sofia (BUL) Referee: Marcel Bîrsan (ROU, 3Cat)     17:00 CET - Qostanaı (Ortalyq stadıony) FC Tobyl Qostanaı (KAZ) - HNK Hajduk Split (CRO) Referee: Vladimir Moskalyov (RUS, 3Cat)     18:00 CET - Bodø (Aspmyra stadion) FK Bodø/Glimt (NOR) - Valur (ISL) Referee: Paolo Valeri (ITA, 2Cat)     18:00 CET - Poltava (Stadion "Worskła" imeni Oleksiya Butovsʹkoho) FC Vorskla Poltava (UKR) - KuPS Kuopio (FIN) Referee: Pavel Orel (CZE, 2Cat)     18:00 CET - Sumqayıt (Kapital Bank Arena) Sumqayıt FK (AZE) - FK Čukarički (SRB) Referee: Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN, 2Cat)     18:00 CET - Baku (ASK Arena) Keşlə FK (AZE) - FC Sochi (RUS) Referee: Viktar Šymusik (BLR, 3Cat)     18:00 CET - Yerevan (HFF Tekhnikakan kentron-akademiayi marzadasht) FC Dynama Brest (BLR) - FC Viktoria Plzeň (CZE) Referee: Mohammed Al-Hakim (SWE, 2Cat)     18:00 CET - Helsinki (Bolt Arena) FC Honka Espoo (FIN) - NK Domžale (SVN) Referee: Peter Kraľovic (SVK, 2Cat)     18:00 CET - Ta' Qali (Centenary Stadium) Birkirkara FC (MLT) - NK Olimpija Ljubljana (SVN) Referee: Bram Van Driessche (BEL, 3Cat)     18:00 CET - Eschen (Sportpark Eschen-Mauren) FC Vaduz (LIE) - Újpest FC (HUN) Referee: Christian-Petru Ciochirca (AUT, 3Cat)     18:30 CET - Tallinn (A. Le Coq Arena) FC Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL) Referee: Þorvaldur Árnason (ISL, 2Cat)     18:30 CET - Andorra la Vella (Estadi Nacional) FC Santa Coloma (AND) - Hibernian FC (SCO) Referee: Alex de Albuquerque Troleis (FRO, 3Cat)     18:30 CET - Sfântu Gheorghe (Stadionul Municipal) Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU) - FC Spartak Trnava (SVK) Referee: Besfort Kasumi (KOS, 3Cat)     18:30 CET - Gothenburg (Bravida Arena) BK Häcken (SWE) - Aberdeen FC (SCO) Referee: Ádám Farkas (HUN, 2Cat)     18:45 CET - Žilina (Štadión MŠK Žilina) MŠK Žilina (SVK) - Apóllon Limassol FC (CYP) Referee: Alexandre Boucaut (BEL, 2Cat)     19:00 CET - Haifa (Itztadion Sammy Ofer) Maccabi Haifa FC (ISR) - FC Dinamo Tbilisi (GEO) Referee: Amine Kourgheli (BLR, 3Cat)     19:00 CET - Petah Tikva (Itztadion Shlomo Bit) Hapoel Be'er-Sheva FC (ISR) - PFC Arda Kardzhali 1924 (BUL) Referee: Daniele Doveri (ITA, 2Cat)     19:00 CET - Sivas (Yeni 4 Eylül Stadyumu) Sivasspor (TUR) - FC Petrocub-Hîncești (MDA) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)     19:00 CET - Orhei (Complexul sportiv raional) FC Milsami Orhei (MDA) - IF Elfsborg (SWE) Referee: David Coote (ENG, 2Cat) Peter Bankes (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Barysaŭ (Barysaŭ-Arena) FC BATE Barysaŭ (BLR) - FC Dinamo Batumi (GEO) Referee: Urs Schnyder (SUI, 3Cat)     19:00 CET - Aarhus (Ceres Park & Arena) AGF Aarhus (DEN) - Larne FC (NIR) Referee: Volen Chinkov (BUL, 2Cat)     19:00 CET - Oslo (Intility Arena) Vålerenga Fotball (NOR) - KAA Gent (BEL) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)  Donald Robertson (SCO, 2Cat)     19:00 CET - Ashdod (Itztadion HaYudAlef) FC Ashdod (ISR) - Qarabağ FK (AZE) Referee: Novak Simović (SRB, 3Cat)     19:00 CET - Uherské Hradiště (Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty) 1. FC Slovácko (CZE) - PFC Lokomotiv Plovdiv 1926 (BUL) Referee: Andrew Madley (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Bielsko-Biała (Stadion Miejski) Raków Częstochowa (POL) - FK Sūduva (LTU) Referee: Trustin Farrugia Cann (MLT, 2Cat)     19:00 CET - Trondheim (Lerkendal stadion) Rosenborg BK (NOR) - FH Hafnarfjörður (ISL) Referee: Ferenc Karakó (HUN, 3Cat)     19:00 CET - Kazan (Ak Bars Arena) FC Tarpieda-BielAZ Žodzina (BLR) - FC København (DEN) Referee: Aleksandrs Anufrijevs (LVA, 2Cat)     19:15 CET - Oswestry (Park Hall) The New Saints FC (WAL) - FK Kauno Žalgiris (LTU) Referee: Emmanouíl Skoulás (GRE, 3Cat)     19:30 CET - Esch-sur-Alzette (Stade Émile Mayrisch) CS Fola Esch (LUX) - FC Šachcior Salihorsk (BLR) Referee: Yaroslav Kozyk (UKR, 3Cat)     19:30 CET - Tel-Aviv (Itztadion Bloomfield) Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) - FK Sutjeska (MNE) Referee: Peter Kjærsgaard (DEN, 2Cat)     20:00 CET - Skopje (Nacionalna arena "Todor Proeski") KF Shkëndija (MKD) - Riga FC (LVA) Referee: Fabio Maresca (ITA, 2Cat)     20:00 CET - Banja Luka (Gradski stadion) FK Borac Banja Luka (BIH) - Linfield FC (NIR) Referee: Zaven Hovhannisyan (ARM, 3Cat)     20:00 CET - Aberystwyth (Park Avenue) Connah's Quay Nomads FC (WAL) - FC Prishtina (KOS) Referee: Petri Viljanen (FIN, 2Cat)     20:00 CET - Felcsút (Puskás Akadémia Pancho Aréna) Puskás Akadémia FC (HUN) - RFS (LVA) Referee: Walter Altmann (AUT, 3Cat)     20:00 CET - Rijeka (Stadion HNK Rijeka) HNK Rijeka (CRO) - Gżira United FC (MLT) Referee: Veaceslav Banari (MDA, 3Cat)     20:00 CET - Athens (Olympiakó Athlitikó Kéntro Athinón "Spýros Loúis") AEK Athens FC (GRE) - FK Velež (BIH) Referee: Kevin Clancy (SCO, 2Cat)     20:00 CET - Wrocław (Stadion Miejski) WKS Śląsk Wrocław (POL) - FC Ararat Yerevan (ARM) Referee: Iwan Arwel Griffith (WAL, 2Cat)     20:00 CET - Rotterdam (Stadion Feijenoord) Feyenoord (NED) - FC Drita (KOS) Referee: Espen Andreas Eskås (NOR, 2Cat)     20:00 CET - Elbasan (Elbasan Arena) FK Partizani (ALB) - FC Basel 1893 (SUI) Referee: Aristotélis Diamandópoulos (GRE, 3Cat)     20:00 CET - Novi Sad (Stadion Karađorđe) FK Vojvodina (SRB) - FK Panevėžys (LTU) Referee: Juri Frischer (EST, 2Cat)     20:30 CET - Thessaloniki (Stádio Kleánthis Vikelídis) Áris Thessaloniki FC (GRE) - FC Astana (KAZ) Referee: Michael Fabbri (ITA, 2Cat)     20:30 CET - Craiova (Stadionul Ion Oblemenco) Universitatea Craiova (ROU) - KF Laçi (ALB) Referee: Mattias Gestranius (FIN)     20:30 CET - Lancy (Stade de Genève) Servette FC (SUI) - Molde FK (NOR) Referee: Jochem Kamphuis (NED, 3Cat)     20:45 CET - Dunajská Streda (MOL Aréna) FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK) - FK Partizan (SRB) Referee: Alain Bieri (SUI, 2Cat)     20:45 CET - Dublin (Aviva Stadium) Bohemian FC (IRL) - F91 Diddeleng (LUX) Referee: Gergő Bogár (HUN, 3Cat)     20:45 CET - Maribor (Stadion Ljudski vrt) NK Maribor (SVN) - Hammarby Fotboll (SWE) Referee: Juan Martinez Munuera (ESP, 2Cat)     21:00 CET - Shkodër (Stadiumi Loro Boriçi) KF Vllaznia (ALB) - AEL Limassol FC (CYP) Referee: Robert Harvey (IRL, 2Cat)     21:00 CET - Osijek (Stadion Gradski vrt) NK Osijek (CRO) - MKS Pogoń Szczecin (POL) Referee: Luís Miguel Branco Godínho (POR, 2Cat)     21:00 CET - Kópavogur (Kópavogsvöllur) Breiðablik (ISL) - FK Austria Wien (AUT) Referee: Paul McLaughlin (IRL, 3Cat)     22:00 CET - Ponta Delgada (Estadio de São Miguel) CD Santa Clara (POR) - FC Shkupi 1927 (MKD) Referee: Robert Hennessy (IRL, 2Cat)  
    • Europska konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 11:05 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use