Zadnje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Augsburg – Freiburg kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Bundesliga
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloAugsburg kvote za prvaka · Bundesliga
Prvak 2026/27 · bet3651.
Bayern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkusen19,0023,004.
Leipzig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00 Trener Augsburg: Manuel Baum
Augsburg vijesti · najnovije
2 članaka
Najava· BundesligaNAJAVA – Bundesliga: Augsburg vs BayernAugsburg vs Bayern - Susret 28. kola njemačke Bundeslige donosi nam dvoboj između Augsburga i Bayern Munchena, koji će se odigrati u petak navečer na WWK Areni. Bayern je prošlog vikenda prekinuo…
prije 573 d
Česta pitanja o klubu Augsburg
Kada Augsburg igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Augsburg – Freiburg, subota, 31. listopada 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Augsburg?
Manuel Baum je trener kluba Augsburg.
Gdje igra Augsburg i koliki je kapacitet stadiona?
Augsburg domaće utakmice igra na stadionu WWK ARENA (Augsburg), kapaciteta 30.660 mjesta.
Na kojem je mjestu Augsburg u tablici (Bundesliga)?
Augsburg je trenutno na 9. mjestu s 9 bodova nakon 7 utakmica (2 pobjeda, 3 neriješenih, 2 poraza, gol-razlika +4).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno