
Bundesliga · Spiesen-Elversberg, NjemačkaElversberg
SV 07 Elversberg
Osnovan1907.StadionUrsapharm-Arena an der Kaiserlinde · 10.000TrenerVincent WagnerBundesliga8. mjesto · 10 bod.
Bundesliga · 8. kolopetak, 30. listopada 2026. · 20:30Sljedeća utakmica
Elversberg20:30pet 30.10.
Mainz 05Elversberg raspored utakmica
sezona 2026/2730.10.pet
Elversberg–
Mainz 0520:30Bundesliga · 8. kolo
7.11.sub
Dortmund–
Elversberg15:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
Elversberg–
Freiburg15:30Bundesliga · 10. kolo
28.11.sub
Köln–
Elversberg15:30Bundesliga · 11. kolo
5.12.sub
Elversberg–
Stuttgart21:00Bundesliga · 12. kolo
12.12.sub
Paderborn–
Elversberg21:00Bundesliga · 13. kolo
Zadnje utakmice
← starije · najnovije →5.9.sub
M'gladbach–
Elversberg3:4Bundesliga · 2. kolo
13.9.ned
Elversberg–
Bayern1:2Bundesliga · 3. kolo
20.9.ned
Schalke–
Elversberg0:0Bundesliga · 4. kolo
10.10.sub
Union Berlin–
Elversberg1:0Bundesliga · 5. kolo
17.10.sub
Elversberg–
Augsburg4:3Bundesliga · 6. kolo
24.10.sub
Leipzig–
Elversberg4:0Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiINIPI→
Zašto baš bet365
Ponuda za Elversberg – Mainz 05 kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Tablica · Bundesligacijela tablica →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 6 | 7 | +1 | 12 | |
| 7 | 7 | +3 | 10 | |
| 8 | 7 | -3 | 10 | |
| 9 | 7 | +4 | 9 | |
| 10 | 7 | 0 | 9 |
63 odigranih utakmica
Svi sa svima · Bundesliga
redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobjeda domaćinaneriješenopobjeda gosta
Elversberg kvote za prvaka · Bundesliga
Prvak 2026/27 · bet3651.
Bayern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkusen19,0023,004.
Leipzig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promjenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Elversberg: Vincent Wagner
Česta pitanja o klubu Elversberg
Kada Elversberg igra sljedeću utakmicu?
Sljedeća utakmica: Elversberg – Mainz 05, petak, 30. listopada 2026. · 20:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.
Tko je trener kluba Elversberg?
Vincent Wagner je trener kluba Elversberg.
Gdje igra Elversberg i koliki je kapacitet stadiona?
Elversberg domaće utakmice igra na stadionu Ursapharm-Arena an der Kaiserlinde (Spiesen-Elversberg), kapaciteta 10.000 mjesta.
Na kojem je mjestu Elversberg u tablici (Bundesliga)?
Elversberg je trenutno na 8. mjestu s 10 bodova nakon 7 utakmica (3 pobjeda, 1 neriješenih, 3 poraza, gol-razlika -3).
Prije nego odigraš
Naše prognoze za danas, pa listić
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.
Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno

Premier League
HNL
Liga prvaka
NBA
NFL











