Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

StanleyBet

Ocijenite StanleyBet kladionicu...  

5 glasova

1. 1. Ocijenite StanleyBet kladionicu...

• 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      2
    • 5
      2

Recommended Posts

StanleyBet kladionica spada u one koje ponekad znam posjetiti jer im se tu i tamo zalomi da imau više koeficijente od konkurenicje. Iako je u zadnje vrijeme to slučaj sve češće pozitivna stvar je što na 3 para i više na plačate manipulativne troškove, pa Vam dobitak zna ispasti veći nego u drugim klaidonicama. Također imaju mogućnost izrade sistemskih listića sa ulogom manjim od 1 lipe po kombinaciji, kao i mogučnost igranja istog događaja više puta na listiću (npr. rezultat 1:0 i 2:0)

Stanley Bet nije po mom guštu. Dok sam se kladia samo na balun,bilo je dobro nać 3 para i zaradit više radi tih man.troškova. Ipak,totalno su me razočarali sad kad se kladim više na tenis,jer im je ponuda ajmo majjko. :-\  Tek 2,3 osnovna turnira bez ikakvih opcija,samo na setove se moš kladit..2-0..2-1 i tako to. A tek pravilo kod baluna...ako igraš oba tima daju gol,što je često kood mene..moraš odabat još 2 ili 3 ista takva para sa Oba tima DG.  ??? Ne idem više u njih,a koliko znam još nemaju opciju super tipa ili Bonus Tipa koji možeš kombinirati sa ostalim parovima,ili igrati single. Loše,loše...al za normalnu raju,koja se ne kladi svaki dan na sve i svašta je ipak dobro.

Stanleybet je kladionica koju svakodnevno posjecujem.Tamo stalno igram loto po 2 kn i sto mi se najvise svidja je da imaju odlicne koeficijente na prijelaze za razliku od Supersporta ili Germania.Najveca im je mana katastrofa od razrade na tenis koji cesto igram.No,sve u svemu jako dobra ocjena :)

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this