Fantastični Griezmann uništava Galatasaray (VIDEO)

47′ – 1:0! Pogotkom Gameira iz kaznenog udarca Sevilla je došla u vodstvo protiv Borussije M.

Poluvrijeme: Benfica i Astana bez golova, Atletico na Griezmannov pogon slomio Galatasaray, City i Juventus bez pogodaka, PSG ranim pogotkom stigao do vodstva protiv Malmoa, PSV izjednačio nakon Depayevog pogotka, Benzema doveo Real u vodstvo, no prvo poluvrijeme zasjenila je ozljeda Balea. Wolfsburg sa minimalnih 1-0 vodi protiv CSKA Moskve, a Sevilla i Borussia M. i dalje bez pogotka.

25′ – 0:2!! Griezmann svojim drugim pogotkom podebljao prednost svoje momčadi.

18′ – Evo i drugog pogotka. U 18. minuti susreta Atletico Madrid je u gostima preko Griezmanna došao u vodstvo. Dodajmo još kako se Luke Shaw (igrač Manchester Uniteda) ozlijedio.

4′ – Pao je i prvi pogodak na ovogodišnjoj Ligi prvaka! PSG je već u 4. minuti susreta pogotkom Angela Di Marije poveo protiv Malmoa. Bolji početak nisu mogli ni zamisliti.

Dame i gospodo, upravo je počela nova sezona Lige prvaka.

Prekrasna koreografija navijača Galatasaraya na Türk Telekom Areni. S razlogom su njihovi navijači jedni od najboljih na svijetu.

12004843_1026977107360984_1911965826351843041_n

Louis van Gaal o Martialu netom prije utakmice: “Nisam imao drugog izbora, morao sam staviti njega u napad.”

Utakmica između PSV-a i Manchester Uniteda biti će posebna za Memphisa Depaya. Nizozemac je u PSV-u prošle sezone postigao 22 ligaška pogotka te je bio jedan od glavnih igrača koji su doveli PSV do naslova prvaka. Louis van Gaal danas ne može računati na Waynea Rooneyja, koji je ozlijeđen, a njega će danas nadomjestiti Anthony Martial koji je stigao iz redova Monaca ovo ljeto za vrtoglavih 50 milijuna eura.

Za nešto manje od pola sata i službeno će početi nova sezona Lige prvaka. Ostanite na portalu Svijet Kladjenja i pratite prijenos uživo. Evo i sastava momčadi.

BENFICA – FC ASTANA

BENFICA: Cesar – Jardel, Luisao, Eliseu, Semedo – Samaris, Talisca, Gaitan, Guedes – Jonas, Mitroglou.

FC ASTANA: Eric – Postnikov, Aničić, Ilić, Shomko – Canas, Maksimović – Zhukov, Dzholchiev, Kethevoama – Kabananga.

GALATASARAY – ATLETICO MADRID

GALATASARAY:  Muslera – Kaya, Denayer, Carole, Sarioglu – Balta, Colak, Inan, Sneijder, Podolski – Yilmaz.

ATLETICO MADRID: Oblak – Gimenez, Godin, Siqueira, Juanfran – Niguez, Tiago, Griezmann, Koke – Vietoo, Martinez.

MANCHESTER CITY – JUVENTUS

MANCHESTER CITY: Hart – Mangala, Kompany, Kolarov, Sagna – Fernandinho, Toure, Nasri, Sterling, Silva – Bony.

JUVENTUS: Buffon – Bonucci, Chiellini, Evra, Lichtsteiner – Hernanes, Pogba, Cuardado, Sturaro – Morata, Mandžukić.

PSG – MALMO

PSG: Trapp – Luiz, Silva, Maxvell, van der Wiel – Motta, Matuidi, Verratti – Cavani, Di Maria, Ibrahimović.

MALMO: Wiland – Carvalho, Bengtsson, Arnason, Tinnerholm, Yotun – Adu, Berget, Lewicki – Rosenberg, Đuričić.

PSV – MANCHESTER UNITED

PSV: Zoet – Moreno, Bruma, Brenet, Arias – Hendrix, Lestienne, Guardado, Propper, Narsingh – De Jong.

MANCHESTER UNITED: de Gea – Blind, Smalling, Darmian, Shaw – Schweinsteiger, Herrera, Mata, Depay, Young – Martial.

REAL MADRID – SHAKHTAR

REAL MADRID: Navas – Ramos, Varane, Carvajal, Marcelo – Kroos, Modrić, Bale, Isco, Ronaldo – Benzema.

SHAKHTAR: Pyatov – Kucher, Rakitsky, Azevedo, Srna – Fred, Stepanenko, Teixeira, Taison, Marlos – Gladkyj.

SEVILLA – BORUSSIA M.

SEVILLA: Rico – Kolodziejczak, Andreolli, Tremoulinas, Coke – N’Zonzi, Krychowiak, Bangera, Reyes, Vitolo – Gameiro.

BORUSSIA M.: Sommer – Brouwers, Jantschke, Korb, Wendt – Stindl, Nordtveit, Traore, Hahn – Raffael, Hazard.

WOLFSBURG – CSKA MOSKVA

WOLFSBURG: Benaglio – Naldo, Dante, Rodriguez, Trasch – Dias, Draxler, Schurrle, Cagliuri – Dost, Kruse.

CSKA MOSKVA: Akinfejev – Ignashevich, Berezutski, Schennikov, Fernandes – Natcho, Wernbloom, Tošić, Džagoev – Musa, Eremenko.