-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Bet je u ponudi dao HNL U19, sto nisam u nasim kladam vidjo. Dvije tekme su u ponud lokosi-osijek i inter-split. Imaju i prijelaze u ponudi pa bi ih se dalo probat za min ulog
-
Evo nekih dobitaka od fantasticnog jucerasnjeg dana I na kraju hvala jackie. Skroz sam zaboravio da igra ova utakmica
-
Stan the man na set do titule
-
Ja uhvatio po 6 kvoti wawrinka 1 set haha
-
Ja uzeo dinamo po 4 kad je bilo 2-2. Nije lose u svskom slucaju
-
Danas sam svjedocio toliko prijelaza da ne sjecam se kada sam to vidio u jedno popdne. Roma-sampsoria islo iz 2/1 Swansea - chelsea je na tom putu I eto lokosi isto I mozda dinamo II
-
Uhvaceno kod 1-1.da vidimo oce izdrzat
-
Swansea za sada fino pokriva hendi . 1-1
-
Nemos mi bit tolko ocit haha
-
2-2 u 49min. HNL at its finest Ocu iz uzet po 15 na 1-2. Padne gol i zezne me
-
iz dosta krnje ponude danas izabrao sam ovo: Swansea AH+1.25 @ 1.60 Razmisljao sam se uzeti ovo ili swansea daje gol. Na kraju sam izabrao ovo iz jednostavnog razloga. Swansea je lose usao u sezonu i nece srljati prema naprijed. Izostanak bitnih nema niti u jednom taboru. Odigrali su ove momcadi 6 utakmica u walesu i 5/6 je bilo tjesno(tek proslosezonska pobjeda plavih od 5:0 iskace iz normale). U ostalih 5 obje ekipe imaju minimalnu pobjedu od 1:0, te 3 remija. Danas takodjer ocekujem tvrdu utakmicu, cvrsti blok domacina (sudar dva talijanska trenra inace), te sumnjam da ce chelsea dobiti sa 2 razlike Djokovic - Wawrinka 2 @ 3.40 Idem protiv svih najava. Stan the man je covjek za velika finala od kada ga je preuzeo magnus norman. Naime, od kada je pod palicom svedskog trenrea ima 10 finala i 10 titula. Ima 2 meca sa noletom na GS turnirma i dvije pobjede. Djokovic je odigrao svega 3 cjela meca i to moze biti pozitivno i negativno. S jedne strane je odmorniji a s druge strane nije odigrao tezak mec kakav ce ovaj zasigurno biti. Wawrinka se istina mucio protiv evansa i maechenka (3:1 pobjede protiv delpa i nisia nisu mucenje takve vrste, to su ipak kvalitetni igraci). Isitna wawrinka se dosta mucio na svoj servis protiv japanca ali ovo je novi mec i igra se za GS titulu. Upravo u ovakvim situacijama je svicarac opasan, kao prosle sezone kada je djokovic bio predodredjen za naslov u RG, a potihio je svicarac usao u finale i fenomenalnim jednorucnim beckhandom unistio noleta. I uza sve sto se dogadjalo oko novaka i "razvoda" moze on bit mentalno jak kolko hoce to ipak ostavi traga na covjeku. Ja ovdje tipujem na pobjedu wawrinke jer nije ovih 10/10 slucajno Sretno
-
Lucas leiva.... Bez komentara
-
Kakva akcija liverpoola. Okomito, jednostavno, 3 dodavanja i gol. Kloppovski
-
Nisam bas siguran da ide u under. Prva utakmica reds na anfieldu ove sezone. Zeljet ce pobjedom otvorit. Igra se protiv prvaka a i craig pawson nije toliko los na kartonima. Po meni bi ovdje moglo do 4 kartona.
-
Stuani in kod middlesborougha. Kvota na pobjedu 2.40. Po meni dosta izgledno
-
Po meni tekma bomba. 3 gola u 45, nismo mogli vise ni ocekivat(barem neutralno gledano). Odigro sami kartone na 1-0 da se malo prati zanimljivije. Za sad 2 jos mi 4 fale. Ko zna
-
Fantastican start za city, a i sad za ganjat kartone
-
Evo od mene kratki pregled ostalih meceva premier lige. (Osim city-utd do se vec na drugom topicu povela rasprava) Arsenal - Southampton Niti jedna ekipa nije u sezonu startala kako je htjela. Arsenal ja nakon domaceg poraza od liverpoola u prvome kolu u gostima kod leicestera i watforda uzeo 3 boda. Od pocetka imaju problema s izostanicma a nisu bili previse aktivni na trzistu i to se primjecuje. Southampton je uz gostujuci poraz na old traffordu dodao i 2 domaca remija sa sunderlandom i watfordom. Kod domacina nedostaju sanchez, ramsey i mertesakcer od bitnijih igraca, a kod gostiju boufal i gardos ali oni nedostaju od picetka sezone. Po meni je ovdje najizglednija pobjeda domacina @ 1.62, jer su ipak vise pokazali od mlakih gostiju. Bournemouth - WBA Nakon fantasticne prosle sezone za danasnjeg domacina gdje su dosta sigurno izborili ostanak u ligi, ove sezone ipak ce im biti malo teze sto se i pokazuje vec sada sa tek 1 bodom iz tri utakmice. (2 jesu bile teske istina: WH i UTD). WBA s druge strane je prva tri kola odradio solidno i mogu biti Zadovoljni. Uzeli su 3 boda kod palaca u gostima, te su doma remizirali sa middlesbroughom i tijesno izgubili sa 2:1 od evertona. Trener domacina je rekao da je par igraca pod upitnikom za ovaj mec (nisu objavljeni koji), jedino za koga se zna da je upitam je King. Gosti s druge strane nemaju problema sa izostancima bitnih igraca. Moje misljenje na ovome mecu da bit mogli vidjeti pogodak sa obje strane, jer od njihovih 6 meceva 4 su bila GG, a cak 3 od ta 4 su isla u ove 2.5. Dakle kao rizicniju opciju preporucam GG @ 2.00, te kao sigurniju over 1.5 @ 1.40. Ali kako se nezna koji igraci fale domacinu, radje cekati postave. Burnely - Hull Dosta nezgodna utakmica za prognozu. Domacin ima trenutno pomalo "neocekivanih" 3 boda, dok su gosti malo iznenadjenje lige do sada. Kod domacina nema izostanaka (tek barnes ali nije ni igrao jos ove sezone), dok o problemima hulla svi sve znamo (nemaju trenera i imaju 13 zdravih igraca od cega 2 golmana). I sa tolikim problemima hull je srusio prvaka, zatim pao na svom terenu od utd u posljednjoj sekundi utakmice, te u gostima su izmedju te dvije utakmice 3 boda otkinuli swanseu. U njihovih 18 medjusobnih susereta, samo 4 su isla u over 2.5, a na sami 2 meca je bilo GG.(i to u 2/4 koja su isla u over). Prema tome uz izostanke gostiju i tradiciju, namce se under 2.5, ali kvota je neprepoznatljivh 1.50 tako da po meni no bet. Middlesbrough - Crystal Palace Domacin ove utakmice je do sada skupio respektabilnih 5 bodovs. Svi su znali da ce biti opasmi ove sezone jer su dosta ulozili u momcad. U napadu su doveli stuania i negreda i to za sada funkcionira, a na gol bivseg vratara barcelone (one barcelone s kojom je guardiola pokorio svijet), vicotra valdesa. Pojacanja su se odlicno uklopila i stvarno dobro do sada izgledaju. Palaca po meni katastrofalan. Prodali su bolasia u everton, doveli bentekea, te su sakupili 1 boda, ali ni njega nisu zasluzili (zabili gol za 1-1 doma protiv bournemoutha u 94min). Kod domacina nedostaje stuani (autor 2 gola i jedan od najboljih igraca momcadi) te gaston ramirez ali oni ce vjerojatno biti spremni. Ko gostiju nedostaje dosta igraca (sakho, cabaye, flamini (mozda in sva trojics) te remy). Po dosada prikazanom cak i da nema stuania i ramireza u momcadi, isplati se probati Middlesbrough @ 2.38 Stoke - Tottenham NO BET West ham - Watford Takodjer po meni jedna no bet utakmica. Obje ekipa slabo usle u sezonu, a uz to domacin ima i dosta izostanaka. E sada, u prvu postavu domacina vraca se payet a samim time domacin je jaci za 30%. Kada bi morao birati uzeo bi WH @ 1.80 jer ipak se igra na olimpijskom stadionu, a watford je blago rekuc katastrofalno odigroa 3 gola, te cak i prima 2 gola po susretu. Jos bi se dali uzeti mozda i GG @ 1.80, ali po meni ovo ipak no bet. Eventualno u live nesto kada se razvije situacija malo
-
Liverpool - Leicester Evo da se ja malo raspricam o meni najzanimljvijoj utakmici sutra. dana 10.9.2016 na anfieldu i sluzbeno starta era jurgena kloppa. Kroz povjest bilo mnogo licnosti koji su svaki na svoj nacin obiljezili jednu eru. Oni najpoznatji svakako su Bill Shankly, king Kenny i jos uvijek neprezaljeni steven gerrard. Gospodin klopp koliko god velik trener nemoze u istu recenicu sa navedenom gospodom. Kada bi za vrijeme svojeg stolovanja na anfieldu donio toliko zeljen naslov prvaka, bilo to za 2-3 ili 5 godina, tada bi ipak postao besmrtan za sve sljedbenike redsa. Zasto era pocinje sada a ne kada je dosao ili na pocetku sezone? Kada je dosao bilo je 7.kolo lige i dobio je momcad u ruke koju nije slozio. Iako ipak ostaje gorak okus nakon prosle sezone, kada se sa momcadi koju nisi slozio nego ti je dana dodje do 2 finala raznih takmicenja onda to ipak govori da je na pravome putu. Od igraca u mentalnom knock-downu, kao sto je radi stalnih kritika bio lovren, stvorio je igraca koji je poceo pokazivati sta stvarno moze, ali osim njega i ostatak ekipe se na neki nacin mentalno podigao i shvatio da nije kraj dok sudac ne svira kraj (pr. Dortmund na anfieldu, ali za preokrete kroz povijest ovoga kluba imam svasta za ispricati ali nije sada vrijeme i mjesto ) Ove sezone je slozio momcad, odradio pripreme. ali prve tri utakmice odigrao u gostima. Iako bi 4 boda sa gostovanja kod sjeverno-londonskih klubovs svatko prihvatio odmah onaj poraz kod burnleya ipak boli. Zadnje 2 godine anfield se nadogradjivao te je prosiren kapacitet na gotovo 60000 sjedalica.( na kojima cu ako bude srece sjedit jednom ove sezone ). Prva utakmica na anfieldu dolazi u 4. kolu, novi igraci, momcad koju je jurgen slozio prvi puta se pokazuje domacoj publici i sigurno da ce se to slavlje otvorenja "novog" anfielda pokusat proslaviti sa 3 boda. A simboliku nove ere dodatno pojacava sto se igra protiv prvaka. Sada kad sam vas malo upoznao sa stanjem/mojim misljenjem krenimo na utakmicu ovoga vikenda. Prvo cemo sa prvakom. Po meni prvak ocekivano tesko otvorio prvenstvo. Prosle sezone do zadnjih 7-8 kola kada se vidjelo da se ipak sprema nesto velicanstvano, posljednji krik nogometne "romantike", nitko ih nije shvacao ozbiljno. Sada kada su svi vidjeli sta su naoravili puno su nabrijanijini sa vise zara se igra protiv njih. Nije to vise "samo" utakmica sa leicesterom, sada je utakmica sa prvakom a nema nista sladje od rusenja prvaka. Stil igre koji gaje je slican prosloj sezoni i tu nema prevelikih odmaka. Nedostaju im schlupp i mendy koji je doveden kao zamjena za nezamjenjivog heroja iz sjene, ngoloa kantea. Za redse sam napisao osvrt na ucinak do sada. Igraju jurgenov "heavy metal" nogomet sa puno trke i konstantnim presingom. Pokusavaju uzeti prevlast na terenu te okomitim loptama naci manea, firmina, sturridgea ili tko god da igra gore. Nedostaju im can, klavan i sakho (Iako sumnjam da ce karius na vrata u ovoj utakmici). Od pojacanja mi se najvise dopao matip. Malo je rec odusevio me protiv tottenhama. Dominantan u skoku, dobro cita igru, pokretljiv dobro za stopera te sadio mane koji je najavio da bi ovo mogla biti njegova godina. Uzasno brz i opasan za protivnicka Vrata. Uz uvijek raspolozenog coutinha mane je netko tko bi mogao jako imati koristi od toga ove sezone. Postavu necu ni probat gadjat jer me jurgen uvijek iznenadi. Nisam do sada se ovliko raspiso o redsima jer sam cekao ovu utakmicu. Danas 10.9.2016., u 18:30, krece nova era. Era jurgen kloppa, krece proslava "novog" anfielda i u takvoj atmosferi igraci su sposobni dati 110% od sebe i vjerujem da hoce tako da,napokon, moj tip je Liverpool @ 1.70 (po meni i malo visoko) Znam da je od mene kao navijaca malo i subjektivan ovaj tip. Ali redsi stvarno igraju dobro i iako svi govore samo o manchesteru i tamosnjim klubovima, redsi pa i chelsea imaju veliku sansu ugurati se u borbu za naslov jer ne igraju europu dok city ce morat past kada tad kad krene LP, a i utd ima europsku ligu(koja nece bit problem u prvoj fazi, ali na ispadnja kada dodju jaci protivnici morati ce izalziti sa jacim sastavom a najavili sunda zele i taj trofej). A u krajnjoj liniji nakon 3 kola se nemogu jos izdvojiti predendenti za naslov, barem ne u engleskoj. Sretno Ostali prijedlozi Liverpool race to 5 @ 1.33
-
Evo od mene nesto na brzaka za veceras Shalke - Bayern GG @ 2.00 Bayern first to 5 corners @ 1.40 Uk.kof=2.80 Reading clean sheet NO @ 1.50 Ipshwich nema gola u gostima ove sezone. Reading igra doma na puno golova pa je vrijeme da i ipshwich da napokoj u gostima. Ne igraju inace tolko zatvoreno u gostima (23 suta u 2 tekme) ali lopta nece u gol
-
Svaka cast. Ispratio sam
-
10.9.2016 subota TIKET ulog:100kn isplata:800kn
Lolek222 replied to Bernard031's topic in Dnevni tipovi
Ma niti oni -
10.9.2016 subota TIKET ulog:100kn isplata:800kn
Lolek222 replied to Bernard031's topic in Dnevni tipovi
Evo malo od mene kao navijaca liverpoola . Po meni tu je united i vec favorit nego po kladionicama. Mourinho zna premiership u dusu za razliku od guardiole koji je tek dosao i sad ce tek vidjeti stamsu teske utakmice u engleskoj. Njihovi medjusobni dvoboji nista ne znace jer ih je 80% odigrano u spanjolskoj a tamo je mou ipak dosao na pepov teritorij. Igra se na old traffordu u krajnjoj liniji, samo to daje domacinu veliku prednost. Mournho ima nestvaran skor na domacem terenu u engleskoj. Mislim da su porazi debelo u jedno znamenkastom broju. Augera nema, ogroman hendikep, s druge strane ibra i pogba sami mogu odvest ovaj utd do 3 boda. Razmisljam se iskreno da odigram sa nekim solidnim ulogom na utd -
Da ali sve te utakmice su igrane na punom stadionu. Danas nema gledatelja pa ni takvog pritiska na sudca i slicno. Nebi ja to diro
-
Delpo - Thiem over 38.5 @ 1.90 betfair Ocekujem najmanje 4 seta. Vrijeme je vise da delpo spusi set. U svakome mecu do sada odigrao je tiebreak pa mislim da cemo i danas vidjeti barem jedan. A i da nebude 13te igre moze ovo i u 4 seta jer sumnjam da ce tu bit neko razbijanje s bilo koje strane Ko stigne, mec pocinje za 10ak min
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS