Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Premier liga

TPHFC3D.pngA3otRze.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primer

UoxqPQx.pngsw4oGJw.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

koFudRx.pngYpCPynl.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

1XYP5yX.png1eQKyzK.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

akU0h9f.pngscGexhX.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 16.12. u 20:06 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Objavljeno

Premier liga

Aston Villa - Burnley (16:00) bet365
Sudac: Andy Madley (1.88)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 2.27
qMeji59.png

Leeds - Arsenal (18:30) bet365
Sudac: Andre Marriner (4.44)
Prosjek ekipe 1: 2.76
Prosjek ekipe 2: 1.41
d3ta6Rd.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Rayo Vallecano - Alaves (14:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (3.57)
Prosjek ekipe 1: 2.76
Prosjek ekipe 2: 2.25
jdSbXbM.png

Real Sociedad - Villarreal (16:15) bet365
Sudac: Jorge Figueroa Vázquez (4.14)
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 2.25
SNCAENg.png

Barcelona - Elche (18:30) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.31
Prosjek ekipe 2: 2.53
7q2kAGe.png

Sevilla - Atl. Madrid (21:00) bet365
Sudac: Ricardo De Burgos Bengoetxea (4.43)
Prosjek ekipe 1: 2.63
Prosjek ekipe 2: 2.88
DqbMepe.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Atalanta - AS Roma (15:00) bet365
Sudac: Massimiliano Irrati (5.40)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 2.94
7DKpaKt.png

Bologna - Juventus (18:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (7.33)
Prosjek ekipe 1: 2.65    
Prosjek ekipe 2: 2.13
v1WYSsh.png

Cagliari - Udinese (20:45) bet365
Sudac: Fabio Maresca (7.50)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.31
fBng1Ck.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Bochum - Union Berlin (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.69


E. Frankfurt - Mainz (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.94    
Prosjek ekipe 2: 2.00

 
G. Furth - Augsburg (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.13    
Prosjek ekipe 2: 2.13


Hoffenheim - B. Monchengladbach (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.06


RB Leipzig - A. Bielefeld (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 1.69


Hertha- Bor. Dortmund (18:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.63
Prosjek ekipe 2: 2.00


(Koeficijenti 17.12. u 16:50 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Leipzig - Arminia Bielefeld 1 (1.20) bet365

Leipzig se nakon pobjede protiv Manchester Cityja u Ligi prvaka morao zadovoljiti bodom protiv Augsburga u Bundesligi na gostovanju u prošlom kolu. Domaćini su izgubili tri od četiri utakmice na početku sezone, a nakon toga je uslijedio niz od sedam utakmica bez poraza. Stvari su krenule nizbro od tog trenutka i sada imaju samo jednu pobjedu u posljednjih pet ligaških utakmica. 

Leipzig se trenutno nalazi na devetoj poziciji na tabeli. Primili su najmanji broj golova od svih momčadi koje se nalaze izvan top šest. A s obzirom da igraju protiv ekipe koja je postigla samo četiri gola na gostovanju ove sezone, mislim da ne bi trebali imati problema pobijediti. Igrali su dosta loše u posljednje vrijeme, ali moraju se trgnuti, inače će završiti na donjem dijelu tabele. Ovo je savršena utakmica za povratak na pobjedničke staze, imaju prednost domaćeg terena i očekujem pobjedu po kvoti 1.20.

Nakon što je više od mjesec dana bila bez pobjede, Arminia ju je konačno ostvarila u 16. kolu Bundeslige. Klub se nada da će ta pobjeda biti početak niza utakmica koje će ih izvaditi iz zone ispadanja. Trenutno su na 17. poziciji u ligi sa četiri boda zaostatka za ekipama koje se nalaze u sigurnoj zoni. 

Jedino što mi se ne sviđa je to što ne primaju dosta golova, tek 22 u 16 utakmica do sada. Čak su Dortmund, Leverkusen i Hoffenheim na vrhu tabele primili više golova od Arminije ove sezone. Uprkos pohvalnoj igri u obrani, mislim da Leipzig ovdje može do sva tri boda, međutim, ne vjerujem da će biti visok rezultat, možda najviše 2-0. Sretno svima!

RB Leipzig: Gulacsi; Simakan, Orban, Gvardiol; Mukiele, Adams, Kampl, Angelino; Nkunku, Forsberg; Silva

Arminia: Ortega; Brunner, Pieper, Nilsson, Andrade; Prietl, Kunze; Wimmer, Schopf, Okugawa; Kruger

Screenshot_18.png

Izvor: bet365

Objavljeno

Aston Villa - Burnley | Pobjeda Aston Ville u bilo kojem poluvremenu (1.40) bet365 

Villa je pod vodstvom Stevena Gerrarda impresionirala navijače. Zapravo, izuzmemo li teške utakmice protiv nekih od najboljih timova u ligi, Villa je igrala prilično dobro u preostalim susretima. Ovog vikenda imaju priliku upisati još jednu prijeko potrebnu pobjedu. Igraju na domaćem terenu i to protiv Burnleya kojem prijeti ispadanje. Ne samo da su gosti u dugom nizu bez pobjede, već su i kandidat za ispadanje u Championship ove sezone. Primaju dosta golova, a posebno su njihovi nastupi na gostovanju razlog za brigu od početka sezone.

Villa je na gostovanju u posljednjoj utakmici upisala pobjedu od 0-2 protiv Norwicha. Pobijedili su i četiri od posljednjih šest utakmica, a od svibnja su kod kuće izgubili samo tri puta. Dva od ta tri poraza su doživjeli protiv Manchester Cityja i West Hama - kandidata za mjesto među prva četiri ove sezone.

S druge strane, Burnley je proteklog tjedna odigrao remi bez golova sa West Hamom. Također su u nizu od pet utakmica bez pobjede, a tako je bilo i u 17 od posljednjih 19 utakmica. Također imajte na umu da su bez pobjede na gostovanju ove sezone. Mislim da Aston VIlla ovdje može do tri boda, ali igram dosta sigurniju opciju pobjede u bilo kojem poluvremenu po kvoti 1.40. Sretno!

Aston Villa: Martinez; Cash, Konsa, Mings, Targett; McGinn, Luiz, Ramsey; Buendia, Watkins, Chukwuemeka

Burnley: Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor; Gudmundsson, Westwood, Brownhill, McNeil; Wood, Cornet

Screenshot_20.png

Izvor: bet365

Objavljeno

Barcelona - Elche 1 (1.33) bet365

Elche je izgubio šest od devet gostujućih utakmica ove sezone u La Ligi dok su u tom periodu primili čak 14 golova. Oni ne bi trebali predstavljati prevelik izazov čak ni za ovu momčad Barcelone koja nije u formi. Barca je izgubila dvije i remizirala jednu od posljednje tri utakmice u svim natjecanjima. Nastojat će se oporaviti danas kada im u posjetu na Nou Camp stigne Elche koji se muči na donjem dijelu tabele sa samo dva boda iznad zone ispadanja.

Ova bi utakmica trebala pružiti lijepu priliku Xaviju i Kataloncima da sa tri boda pred domaćom publikom pokrenu svoju sezonu. Xavi je prije 40 dana na klupi zamijenio Ronalda Koemana, ali još uvijek nije u stanju dati neke konkretne rezultate. Brojni su razlozi za njegove neuspjehe na početku života na Nou Campu, no na vrhu liste su ozljede. Barcelona trenutno ima previše igrača van terena i Xavi se stalno mora oslanjati na mlađe igrače.

Nico i Ezzalzouli su također postigli golove u remiju protiv Osasune (2-2) u prethodnom kolu. Barcelona je u dva navrata vodila u toj utakmici, ali njihova ranjiva zadnja linija jednostavno nije mogla izdržati. Barcelona je tako primila pet golova u posljednja dva meča (uključujući i poraz u Ligi prvaka od Bayerna) i nisam baš siguran da će ovdje uspjeti sačuvati svoju mrežu, ali svakako očekujem pobjedu pred domaćim navijačima. Elche u ovaj susret ulazi nakon poraza od Valencije (2-1).

Barcelona: ter Stegen; Araujo, Garcia, Lenglet; Nico, Busquets, Gavi; de Jong; Dembele, Jutgla, Abde

Elche: Badia; Palacios, Gonzalez, Roco, Mojica; Morente, Mascarell, Marcone, Fidel; Perez, Boye

Screenshot_21.png

Izvor: bet365

Objavljeno

Union SG - Cercle Brugge   over 2.5   1,65

O Union su već pisao u PŠ i imaju konstantu zabijanja barem dva gola na utakmici. Sa druge strane je Cercle Brugge koji je također u pozitivnom nizu od 4 pobjede u prvenstvu (uz jedan poraz u produžetku kupa iz kojeg su ispali). Mislim da ćemo gledat dosta golova. Prednost bih dao Union, ali ipak mi se čine golovi bolja opcija. Na svih šet gostovanja Cercele kod današnjeg domaćina je bilo oba daju gol.

image.thumb.png.2958838cdd0a4bc855f2e77ee9a0b24b.png

 

Full time: 3:2

Objavljeno

Beerschot – Oostande   under 3,5   1,44 (bet365)

Domaćin je na zadnjem mjestu i u 18 utakmica su zabili samo 15 golova i 9 bodova. Ovo im je prilika da se dignu na 12 i pokušaju smanjivati zaostatak za predzanjim. Gost je na 21 golu u 19. utakmica što je malo više od gola po utakmici. Kao gost su jako loši i u posljednjih 8 gostujučih utakmica su postigli samo jedan gol. Mislim da ćemo gledat jedan do dva gola na utakmici gdje će onaj tko zabije prvi pokušat čuvati tu prednost do kraja utakmice.

image.thumb.png.d6a7a9fb747f50916ddac2cca21dc2b6.png

 

Full time: 0:2

Objavljeno
prije 1 sat, Guts1950 said:

Ako itko ima problema sa linkom za bet365 meni radi ovaj https://www.28365365.com/#/HO/. @IzudinB ovi linkovi tipa "Premiership - direktan link na ponudu" ne radi, a linkovi tipa "Direktan link za kartone" mi izbaci:

image.png.35bdffbedb597487d7541a009f81402b.png

ali zato ovaj radi:

image.png.d31064e30c9b9987a32895ee923155b8.png

Za pristup bet365 možete koristiti ovaj link (izmjenjen je alternativni link) http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Objavljeno

Evo od mene jedan par koji bi se mogao naći na nekom “Narodnom listiću”

Radi se o skijaški skokovima. Ocekujem danas da će u duelima Japanac Ryoyu Kobayashi biti bolji od Njemca K. Geigera.

938DAE96-72E8-4E41-85FA-131F35C3D5E1.jpeg.1563a7ef27c180e6b759e245ea3ecb2a.jpeg

Japanac je po meni jedan od glavnih kandidata za osvajanje ukupnoga poretka na kraju sezone.

Trenutno je u boljoj formi od Njemca, i ako je trenutno K.Geiger prvi u ukupnom poretku dok je Japanac na drugom mjestu.

Sinoc je Japanac osvojio prvo mjesto u kval. ocekujem da večeras bude bolji od K.Geigera.

1.Listić 

EC42A1BC-9ED0-40B7-AEA7-09193958C95D.jpeg.75d9097bdba7ad7d9841b6b7ed900aa0.jpeg

2.Listić

2CFAF5B5-B6AE-459A-B7CD-7AD837F29D1C.jpeg.9e1d819fad3a0c8adb2951a049f48813.jpeg

3.Listić

F86EB927-1523-41EE-81AF-1B66B1B1ECE8.jpeg.4fb14d13c58645ba36e12197d990e0f0.jpeg

Ovo su listići koje sam igrao ovaj tjedan. Jedino mi je Dortmund bio void, tako da je ulog bio vraćen.

Ocekujem nastavak dobitnih listića i ovaj vikend.

Objavljeno

OD 13:00 GORICA - ŠIBENIK Pogledajte sastave za prvu utakmicu dana

GORICA od 13 sati dočekuje Šibenik u 20. kolu HNL-a. posljednjem uoči zimske pauze. U dva dosad odigrana ogleda između ove dvije ekipe oba je puta bolja bila Gorica.

 

SASTAVI

Gorica: Kotarski - Doka, Šimunović, Jovičić, Muhammed - Ngouali, Babec - Delfi, Kalik, Lovrić - Brodić

Šibenik: Rogić - Batarelo, Perić, Kvesić, Mina - Rak, Cvetković - A.Jakoliš, Marin, M.Jakoliš - Delić

Izvor: index.hr

Objavljeno
prije 16 minute, Goksim said:

Veliki pad koeficijenta na Goricu protiv Šibenika sa 1,90 na 1,57...

 

A93AA67D-5F0B-4B04-8AD4-634BC6017976.thumb.jpeg.42267b2e348f8876752a48bd7eb1fec9.jpeg

Nisam siguran, ali mislim da klub ima problema sa isplatama plaća prema igračima HNK Šibenika.

Trenutno Šibenčani nisu u opasnoj zoni za ispadanje, a kako se bliže Blagdani možda si dečki žele isplatit Božićnicu!….?…..tko  će ga znati!

Objavljeno

Leeds je prošle sezone ušao u Premier Ligu i Bielsina momčad je zaista imala odličnu sezonu u kojoj su igrali sjajan nogomet zbog kojeg su i dobili simpatije mnogih ljubitelja nogometa.Za ovu sezonu Leeds se pojačao Danielom Jamesom i Juniorom Firpom a također su otkupili i Jacka Harrisona koji je bio na posudbi. Mnogi su od Leedsa očekivali da se sa ovim pojačanjima uključe u borbu za Europu ali su trenutno daleko od te borbe.U dosadašnjih 17 kola Leeds je upisao svega tri pobjede i skupio 16 poena. Veliki razlog tome su sigurno i brojni izostanci od početka sezone. Diego Llorente, Koch, Ayling, Firpo su bili ozljeđeni u posljednjoj liniji, Raphinha i Philips su također bili ozljeđeni dok je Bamford odigrao svega šest susreta.Za današnji susret im također nedostaje veliki broj igrača. U posljednjoj liniji ne mogu računati na Coopera, Firpa i Struijka, u veznom redu na Kalvina Phillipsa i Daniela Jamesa dok će u napadačkoj zoni biti bez Bamforda i Rodriga.

Arsenal je dugo vremena bio top 4 ekipa u Premier Ligi ali nakon odlaska Wengera ne igraju na tom nivou te su trenutno kvalitetom ekipa koja se bori za učešće u Premier Ligi.Nije Arsenal posljednjih godina ulagao mnogo ali ipak Arteta je radio odličan posao, već je neko vrijeme sa ekipom te se očekivalo da bi Arsenal ove godine mogao biti nešto konkurentniji u borbi za top 4.Posljednjih godina je najveći problem za Arsenal bila posljednja linija dok su i u sredini imali problema. Pred ovu sezonu su doveli sjajnog Bena Whitea iz Brightona koji će sigurno dosta unaprijediti posljednju liniju.Također su doveli i lijevog beka Tavaresa koji je zamjena za Tierneya te desnog beka Tomiyasua i obojica su u dosadašnjem toku sezone odigrali veliki broj utakmica na visokom nivou. U sredini su doveli Lokongu dok su za poziciju “desetke” doveli konkurenciju Smith Roweu u vidu Odeegarda.Krila su zaista vrhunska gdje Arteta ima mnogo izbora te na tim pozicijama neće imati problema. Napadači Aubameyang i Lacazette igraju godinama sjajno i Arsenal neće imati problema sa zabijanjem pogodaka ove sezone.Arsenal ima izuzetno mladu momčad, većina igrača ima ispod 25 godina u početnih 11, imaju perspektivnu momčad koja ove sezone bilježi solidne rezultate te su trenutno četvrtoplasirana momčad lige.Iako su na početku sezone imali problema sa kreiranjem gol prilika na posljednjih 11 utakmica to izgleda mnogo bolje. Na posljednjih 11 utakmica samo protiv Liverpoola nisu postigli niti jedan pogodak.

Leeds-Arsenal  2  1.9 kv u glavu

SRETNO SVIMA ?

Objavljeno
prije 1 sat, Goksim said:

Veliki pad koeficijenta na Goricu protiv Šibenika sa 1,90 na 1,57...

 

a ovi jos sad i poveli ?

 

da se ne jebete s tim glupim linkovima sa 100 brojeva, evo vam normalniji link 365sb

bome izjednacise  rofl

Objavljeno
prije 4 sati, Cantona said:

Leeds je prošle sezone ušao u Premier Ligu i Bielsina momčad je zaista imala odličnu sezonu u kojoj su igrali sjajan nogomet zbog kojeg su i dobili simpatije mnogih ljubitelja nogometa.Za ovu sezonu Leeds se pojačao Danielom Jamesom i Juniorom Firpom a također su otkupili i Jacka Harrisona koji je bio na posudbi. Mnogi su od Leedsa očekivali da se sa ovim pojačanjima uključe u borbu za Europu ali su trenutno daleko od te borbe.U dosadašnjih 17 kola Leeds je upisao svega tri pobjede i skupio 16 poena. Veliki razlog tome su sigurno i brojni izostanci od početka sezone. Diego Llorente, Koch, Ayling, Firpo su bili ozljeđeni u posljednjoj liniji, Raphinha i Philips su također bili ozljeđeni dok je Bamford odigrao svega šest susreta.Za današnji susret im također nedostaje veliki broj igrača. U posljednjoj liniji ne mogu računati na Coopera, Firpa i Struijka, u veznom redu na Kalvina Phillipsa i Daniela Jamesa dok će u napadačkoj zoni biti bez Bamforda i Rodriga.

Arsenal je dugo vremena bio top 4 ekipa u Premier Ligi ali nakon odlaska Wengera ne igraju na tom nivou te su trenutno kvalitetom ekipa koja se bori za učešće u Premier Ligi.Nije Arsenal posljednjih godina ulagao mnogo ali ipak Arteta je radio odličan posao, već je neko vrijeme sa ekipom te se očekivalo da bi Arsenal ove godine mogao biti nešto konkurentniji u borbi za top 4.Posljednjih godina je najveći problem za Arsenal bila posljednja linija dok su i u sredini imali problema. Pred ovu sezonu su doveli sjajnog Bena Whitea iz Brightona koji će sigurno dosta unaprijediti posljednju liniju.Također su doveli i lijevog beka Tavaresa koji je zamjena za Tierneya te desnog beka Tomiyasua i obojica su u dosadašnjem toku sezone odigrali veliki broj utakmica na visokom nivou. U sredini su doveli Lokongu dok su za poziciju “desetke” doveli konkurenciju Smith Roweu u vidu Odeegarda.Krila su zaista vrhunska gdje Arteta ima mnogo izbora te na tim pozicijama neće imati problema. Napadači Aubameyang i Lacazette igraju godinama sjajno i Arsenal neće imati problema sa zabijanjem pogodaka ove sezone.Arsenal ima izuzetno mladu momčad, većina igrača ima ispod 25 godina u početnih 11, imaju perspektivnu momčad koja ove sezone bilježi solidne rezultate te su trenutno četvrtoplasirana momčad lige.Iako su na početku sezone imali problema sa kreiranjem gol prilika na posljednjih 11 utakmica to izgleda mnogo bolje. Na posljednjih 11 utakmica samo protiv Liverpoola nisu postigli niti jedan pogodak.

Leeds-Arsenal  2  1.9 kv u glavu

SRETNO SVIMA ?

Dobra analiza. Inace u zadnje 3 sedmice sam dva puta pisao analize za Arsenal (kao navijac od ranije spomenuto), ali za domace utakmice gdje su prosli. I dalje, ponavljam, kao navijac ocekujem danas pobjedu, ali nece danas igrati Aubameyang. Opet ga Arteta izostavio, pretpostavljam da ih stize umor. Ne kazem da je presudno, iako ce se osjetiti njegov nedostatak. 

Cisto da podijelim info sa ostalima. 

Danas nisam imao nekih ideja za prognoze i zato nisam pisao. I bolje, jer sam vece pare stavio da Hoffenheim postize minimalno 2 gola i na svim tiketima sam igrao to, kao i Leipzig. Da sam pisao, pisao bih bas to da Hoffenheim postize min 2 gola. 

Bas se napadaH ovaj period. 

 

EDIT: Evo prognoze - Ponocna tj nedjelja 02:00 SAD - BiH - Kec ko Amerika, 1.60 :D

Objavljeno
prije 46 minute, A1miR said:

Dobra analiza. Inace u zadnje 3 sedmice sam dva puta pisao analize za Arsenal (kao navijac od ranije spomenuto), ali za domace utakmice gdje su prosli. I dalje, ponavljam, kao navijac ocekujem danas pobjedu, ali nece danas igrati Aubameyang. Opet ga Arteta izostavio, pretpostavljam da ih stize umor. Ne kazem da je presudno, iako ce se osjetiti njegov nedostatak. 

Cisto da podijelim info sa ostalima. 

Danas nisam imao nekih ideja za prognoze i zato nisam pisao. I bolje, jer sam vece pare stavio da Hoffenheim postize minimalno 2 gola i na svim tiketima sam igrao to, kao i Leipzig. Da sam pisao, pisao bih bas to da Hoffenheim postize min 2 gola. 

Bas se napadaH ovaj period. 

 

EDIT: Evo prognoze - Ponocna tj nedjelja 02:00 SAD - BiH - Kec ko Amerika, 1.60 :D

A vidio sam da neće igrati i da je pala kvota na Arsenal 1.60 je sada od jutros kad sam uplatio po 1.9 Drugi tip mi je isto i padu kvota na udarce sa 1.85 na 1.60 pa eto ako neko želi da isprati. Sve u svemu zavalit se otvorit pivu i pogledati utakmicu ?

Total shots by Arsenal over 14.5

 

Objavljeno

ti kao navijac bi trebao znati zasto je auba izostavljen vec drugu utakmicu za redom i kako izgleda nece igrat neko vrijeme.. tocnije sve dok se ne vrati sa africkog kupa nacija koji pocinje uskoro

btw. moje osobno (skromno) misljenje je da izostanak njega je najbolja stvar sto se dogodila arsenalu u zadnje vrijeme

takodjer navijac arsenala

Objavljeno
prije sat vremena, A1miR said:

Dobra analiza. Inace u zadnje 3 sedmice sam dva puta pisao analize za Arsenal (kao navijac od ranije spomenuto), ali za domace utakmice gdje su prosli. I dalje, ponavljam, kao navijac ocekujem danas pobjedu, ali nece danas igrati Aubameyang. Opet ga Arteta izostavio, pretpostavljam da ih stize umor. Ne kazem da je presudno, iako ce se osjetiti njegov nedostatak. 

Cisto da podijelim info sa ostalima. 

Danas nisam imao nekih ideja za prognoze i zato nisam pisao. I bolje, jer sam vece pare stavio da Hoffenheim postize minimalno 2 gola i na svim tiketima sam igrao to, kao i Leipzig. Da sam pisao, pisao bih bas to da Hoffenheim postize min 2 gola. 

Bas se napadaH ovaj period. 

 

EDIT: Evo prognoze - Ponocna tj nedjelja 02:00 SAD - BiH - Kec ko Amerika, 1.60 :D

Aubameyang ne igra tjr izbacen je iz ekipe , iz razloga sto je glupan ostao se tetovirati i zakasnio na okupljanje ...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zanemarite svu ovu pricu iznad mog posta i olaksajte si, odigrajte jedinicu na Viking, ili na njihov prolaz protiv raspalog Dinama, ovisno o vasoj pohlepi i spavajte kao male bebe jer tada vasa buducnost ovisi o prvaku jedne Norveske, obecane zemlje i to u dvoboju sa prvakom jedne raspale, nakaradne Hrvatske. Sretno tko prati
    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use