Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 16.4.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Subota1.pngScreenshot_1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Subota2.pngScreenshot_2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Subota3.pngScreenshot_3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Subota4.pngScreenshot_4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Subota5.pngScreenshot_5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Subota6.pngScreenshot_6.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 15.4. u 07:12 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Tottenham - Brighton (13:30) bet365
Sudac: Craig Pawson (4.10)
Prosjek ekipe 1: 1.77
Prosjek ekipe 2: 1.97

A1.png
 

Manchester Utd - Norwich (16:00) bet365
Sudac: Andy Madley (2.31)
Prosjek ekipe 1: 2.03
Prosjek ekipe 2: 1.55

A2.png
 

Southampton - Arsenal (16:00) bet365
Sudac: Peter Bankes (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.74
Prosjek ekipe 2: 1.57

A3.png
 

Watford - Brentford (16:00) bet365
Sudac: Simon Hooper (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.74
Prosjek ekipe 2: 1.69

A4.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Elche - Mallorca (14:00) bet365
Sudac: José Sánchez Martínez (5.44)
Prosjek ekipe 1: 2.84    
Prosjek ekipe 2: 2.77

B1.png
 

Alaves - Rayo Vallecano (16:15) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.07)
Prosjek ekipe 1: 2.06    
Prosjek ekipe 2: 2.57

B2.png
 

Valencia - Osasuna (18:30) bet365
Sudac: Mario Melero López (4.14)
Prosjek ekipe 1: 3.55
Prosjek ekipe 2: 2.26    

B3.png
 

Getafe - Villarreal (21:00) bet365
Sudac: Pablo González Fuertes (4.88)
Prosjek ekipe 1: 3.23
Prosjek ekipe 2: 2.13

B4.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Cagliari - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Davide Massa (4.89)
Prosjek ekipe 1: 2.56
Prosjek ekipe 2: 2.44

C1.png
 

Sampdoria - Salernitana (14:00) bet365
Sudac: Paolo Valeri (4.78)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.17

C2.png
 

Udinese - Empoli (14:30) bet365
Sudac: Matteo Marchetti (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.16

C3.png
 

Fiorentina - Venezia (16:30) bet365
Sudac: Rosario Abisso (4.78)
Prosjek ekipe 1: 2.03
Prosjek ekipe 2: 2.84

C4.png
 

Juventus - Bologna (18:30) bet365
Sudac: Juan Luca Sacchi (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 2.45

C5.png
 

Lazio - Torino (20:45) bet365
Sudac: Alessandro Prontera (4.86)
Prosjek ekipe 1: 2.28
Prosjek ekipe 2: 2.42

C6.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

(Koeficijenti 15.4. u 14:44 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

Armani Milano vs Napoli, basket Serie A, jedinica, kvota 1,20 bet365 (subota)

Barcelona vs Bayern, basket Euroleague, jedinica, kvota 1,20 unibet (utorak)

Ukupna kvota 1,40 – 1,44

kome je kvota mala, uvek moze dodati barem jos jedan mec na ovaj double;

 

Tottenham vs Brighton, jedinica, (X), ukupna kvota 2,00 – 2,16

Juventus vs Bologna, Serie A, (mozda) jedinica, ukupna kvota 1,90 – 2,00

Strpljivo i disciplinovanje cekanje neresenog ishoda na utakmicama ekipe Cagliari, ukupna kvota 5,10 – 5,20

Strpljivo i disciplinovano cekanje neresenog ishoda na utakmicama ekipe Everton, koji igra u sredu sa Leicesterom, ukupna kvota 4,60 – 4,80

 

Armani Milano vs Napoli, basket Serie A, jedinica, kvota 1,20

Kao prvo, ovaj mec italijanskog prvenstva nema nikakav znacaj za domacina, jer oni imaju sasvim druge probleme posto u utorak za njih pocinje najvazniji deo sezone, zavrsnica Euroleague. Kao drugo, gostima je ovaj mec mnogo vazniji, posto se sa nozem medju zubima bore za opstanak, gde imaju velike sanse, da ne kazem da su se skoro i spasli. Kao trece, laganu pobedu Intera i gazenje Partizana “iz jedinice” protiv Cibone, sam podredio pobedi Armania, kao mom predlogu za Poslednju Sansu, sto znaci da pristajem da padnem na kvoti od 1,20. Napoli je ove sezone usao u Serie A, svakako imaju roster za opstanak, a dobro stoje i sa budzetom. Sezonu su poceli sa tri poraza iz prve cetiri utakmice, pa su me oborili u Poslednjoj Sansi kada su kod kuce pobedili Virtus i nakon toga vezali pet pobeda, da bi u nastavku sezone igrali bas onako kako im i pozicija na tabeli pokazuje, promenjivo i nestabilno, sto je bilo dovoljno za prvo mesto iznad zone ispadanja. Od Armanija naravno imaju za tri klase slabiji roster, igraju sa deset italijana, cetiri “onako” amera i dva litvanca, od kojih je poslednji, Gudaitis, ex Armani, dosao nakon eliminacije ruskih ekipa iz Euroleague. Armani je drugi, ne mogu prestici Virtus, a ne mogu ni da padnu nize od drugog mesta. Posto ih za tri dana ocekuju mnecevi sezone u Euroleague, ovaj mec bi bio idealan za NoBet, ali kada na klupi domacina ne bi sedeo Ettore Messina

 

Barcelona vs Bayern, Euroleague, jedinica, kvota 1,20

Ovom mecu nije mesto u danasnjem Topicu, ali bi bila prava steta da kolege sa Foruma ne pocnu sa uplatama i tako (pametno) investiraju, da ne kazem, zarobe novac. Uvek je bolje zarobiti novac na kocki, i to na nekoliko dana, nego ga u medjuvremenu potrositi na gluposti u realnom zivotu. Barcelona je i ove sezone “jaka kao zemlja” na papiru, sto naravno nista ne znaci na parketu. Popunjeni su na svim mestima, za moj ukus mozda imaju previse spoljnih igraca, ali su bez sumnje, najveci konkurenti za titulu u Euroleague. Cak i kladionice su favorite podelile na Barcelonu i “ostale poredjajte kako hocete”. Kvota na Barcelonu kao pobednika Euroleague iznosi 2,50 a “ostale poredjajte kako hocete” su kvotirane sa 6,00 (Real i Olympiacos) 6,50 (Efes), 9,00 (Armani) 15,00 (Monaco i Maccabi) i 21,00 (Bayern). Analizu za ovaj mec necu napisati, jer vec znam sta ce protivnici malih kvota napisati; ovolike kvote nisu vredne rizika … Bayern nije toliko slaba ekipa koliko je kvotirana pobeda Barcelone … imas toliko utakmica u ponudi, mozes naci bolju i sigurniju kvotu … male kvote nemaju vrednost … zbog tebe sam neaktivan na Forumu ...svako moze da napise public tips ... bas bih voleo da vidim tvoje uplate na kvote od 1,20 … bla bla bla … tra la la laaa... Odgovor je, kao i uvek, isti; ko misli da je lako pogoditi male kvote, neka slobodno dodje sledece sezone u Poslednju Sansu, a sto kazu kolege, koje takve stvari uopste interesuju, svako ko odigra dvojku na Bayern po kvoti od 5,25 neka pre meca pokaze uplatu. Ovaj put necu napisati da kladionice nude neverovatnih 1,14 da Barcelona prolazi u seriji ekipu Bayerna, posto vec znam kakvi ce odjeci biti na Forumu.

 

Tottenham vs Brighton, Premier League, jedinica (X)

Bez komentara, osim da svakako ide i poneki X kao odbrana tiketa.

 

Juventus vs Bologna, Serie A, (mozda) jedinica

Iako ovaj mec zapravo “vristi” da se proba sa X-om, neresenim ishodom, pobedu Juventusa cu probati da vezem sa doublom, samo iz razloga sto bi “Juve, valjda trebalo da pobedi”.

 

Cagliari sest uzastopnih utakmica nema nereseni ishod (imaju pet uzastopnih poraza) dok Everton koji igra u sredu sa Leicesterom, cak sedamnaest uzastopnih utakmica nema nereseni ishod, a poslednji put se to dogodilo jos prosle godine.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Norwich City 1 (1.33) bet365

Crvenim đavolima hitno treba velika pobjeda. Ukopali su se u jamu iz koje vjerojatno nema bijega. Momčad se nalazi na sedmoj poziciji na tabeli, a sa samo sedam preostalih utakmica u natjecanju, imaju čak šest bodova manje od četvrtoplasiranog Tottenhama. Ako se momčad ne uspije izboriti za europsko natjecanje, mislim da će biti pakao u svlačionici.

Dovoljno je reći da su pod velikim pritiskom u ovoj utakmici i moraju ići po pobjedu, barem kako bi ušutkali kritičare na neko vrijeme. Imaju savršenu priliku ostvariti tri boda protiv apsolutno najgore momčadi u Premier ligi ove sezone - Norwicha.

Kanarinci su smješteni na dnu tabele i glavni su kandidati za ispadanje. Imaju čak sedam bodova manje od posljednje sigurne pozicije na kojoj se nalazi Everton i tek pet pobjeda ove sezone. U prošlom kolu su ostvarili svoju petu pobjedu protiv Burnleya (2-0), a prije toga Norwich nije imao pobjede devet uzastopnih utakmica u svim natjecanjima. U tom periodu su imali sedam uzastopnih poraza.

Norwich je također izgubio na četiri od prethodnih pet gostovanja. Stoga vjerujem da bi ovo mogao iskoristiti talentirani, ali očajnički napad Crvenih đavola.

United je izgubio na gostovanju u posljednjoj utakmici protiv Evertona (1-0). Međutim, neporaženi su kod kuće u prvenstvu od početka siječnja. Zapravo, od njihova ukupno tri poraza kod kuće u Premier ligi od rujna, dva su bila protiv Manchester Cityja i Liverpoola. Očekujem pobjedu Uniteda po kvoti 1.33 u bet365 kladionici. Uključen nam je i Early Payout, te ako United povede sa dva gola razlike, naša oklada će automatski biti dobitna.

Manchester United: De Gea; Dalot, Lindelof, Maguire, Telles; Matic, Pogba; Elanga, Fernandes, Sancho; Ronaldo

Norwich City: Krul; Aarons, Hanley, Gibson, Giannoulis; McLean, Normann; Dowell, Lees Melou, Rashica; Pukki

Screenshot_11.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Torino 1 (1.66) bet365

Lazio se očajnički drži na šestoj poziciji na tabeli, a žele završiti sezonu na takav način, jer bi im to omogućilo ulazak barem u Konferencijsku ligu. Moraju biti oprezni u pogledu prijetnje koju predstavlja sedmoplasirana Fiorentina, koja je u formi i juri ka europskim mjestima. Pored toga, Lazio bi se mogao boriti i za bolje mjesto na tabeli ako neki od njihovih rivala iznad kiksaju u sljedećih par kola.

Međutim, Lazio mora dobivati ovakve utakmice ako žele izboriti bilo kakvo mjesto u Europi do kraja sezone. Fiorentina ispod ima utakmicu manje sa dva boda manje, tako da ako ostvare pobjedu u zoastaloj utakmici Lazio bi mogao pasti na sedmu poziciju. Zbog toga njima ovdje očajnički trebaju nova tri boda, a dobili su i savršenog protivnika za to.

Pred domaćom publikom imaju priliku da se bore protiv Torina koji se nalazi na 11. mjestu na tabeli i koji više nema ciljeva ove sezone. Već su na udobnoj poziciji na sredini tabele i nemaju neku posebnu motivaciju.

Lazio je na gostovanju u posljednjoj utakmici slavio sa 4-1 protiv Genoe. Pobijedili su četiri od posljednjih pet utakmica, a jedini poraz u ovom nizu doživjeli su protiv Rome i to na gostovanju. Treba napomenuti da su na ovom stadionu izgubili samo dva puta u proteklih 12 mjeseci.

S druge strane, Torino je proteklog tjedna odigrao remi bez golova protiv Milana. Bili su bez pobjede u devet od posljednjih deset utakmica, a tako je bilo i u 12 od posljednjih 14 na gostovanjima. Vjerujem da će danas Lazio ići na pobjedu po kvoti 1.66 u bet365 kladionici. I ovdje također imamo uključen Early Payout, te ako kojim slučajem Lazio povede sa dva gola razlike, naša oklada će automatski biti dobitna, nije bitno koja je minuta utakmice u tom trenutku. Sretno svima.

Lazio: Strakosha; Lazzari, Acerbi, Patric, Marusic; Alberto, Leiva, Milinkovic-Savic; Anderson, Immobile, Zaccagni

Torino: Berisha; Izzo, Bremer, Rodriguez; Singo, Lukic, Ricci, Vojvoda; Pobega, Brekalo; Belotti

Screenshot_12.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima i od mene!

Nakon dugog vremena javlam se vam sa jedno po meni vrlo dobro oklado koja na samu kvotu sigurno ima value.

Pricam o utakmici između Srbije i Slovenije u rukometu koja se igra danas ob 18:00 u Kragujevcu.

Ko je gledao prvo utakmicu između ta dva tima sigurno ste vidjeli da je Slovenija igrala stvarno los rukomet prvenstveno u obrani, grjesili so 4 sedmerce, cak i kakav zicer, golmana nista branila nista! A na drugi strani Srbi igrali su stvarno disciplinirano u obrani a u napadu zabijali iz nevjerovatnih pozicija. 
Danas sam siguran da se to nece dogodit pa iako igrajo ispred svojih navijaca, ce jim biti puno tezije.

Sama kvaliteta posameznika u Slovenski reprezentaciji svi znamo na kakvi rezini je (sam VRH Svjetskog rukometa) i samo jedan igrac moze promjeniti izid u njihuvo korist ako ima dobar dan! Tako da sam siguran da je sama kvaliteta Slovenske reprezentacije na puno visji razini kao Srbske reprezentacije.

Tako da se mi danas cini kvota na Sloveniju 3.10 vrlo dobra izbira.

Neka sigurnija varianta je i x2 kvota 2,20, a zicer mi se cini +4 gola za Sloveniju kvota 1,48 !

A kao Slovenac jos uvjek vjerujem i u to da mozeju nasi  okrenuti situaciju i da mozeju pobjedit Srbe za 3 ili vise i se na samem kraju kvalificirat na svjetsko prvenstvo po kvoti 5,25!

Sretno svima! 🇸🇮

Link to comment
Share on other sites

Freiburg - Bochum 1 (1.72) bet365

Freiburg se vratio u bitku za mjesto u Ligi prvaka sa velikom pobjedom na gostovanju kod Frankfurta (1-2) prošlog vikenda. Momčad Christiana Streicha se uspješno vratila nakon teškog poraza od Bayerna (1-4). Još uvijek zaostaju tri boda za četvrtoplasiranim Leipzigom i četiri boda za trećeplasiranim Leverkusenom.

Sa samo pet utakmica do kraja sezone, sve je moguće. Veliku podršku za njih možemo očekivati na rasprodanom Europa-Park stadionu danas poslijepodne kada im u goste dolazi tim sa donjeg dijela tabele Bochum.

Vincenzo Grifo i Nils Petersen su postigli golove za Freiburg prošlog vikenda protiv Frankfurta. Spomenuti poraz od Bayerna bio je njihov jedini neuspjeh u prethodnih devet utakmica u svim natjecanjima. Stoga ih ovdje smatram velikim favoritima protiv Bochuma koji nema neku motivaciju u preostalih pet utakmica ove sezone.

Međutim, Bochum je već napravio veliki utjecaj u borbi za Ligu prvaka, jer su zapravo pomogli Freiburgu osvojivši četiri boda iz prethodna dva susreta protiv Hoffenheima (pobjeda u gostima 1-2) i Leverkusena (remi bez golova).

Bochum je imao sreću da izbjegne poraz od Leverkusena prošlog vikenda, jer je Diabyjev pogodak iz penala poništen zbog toga što se lopta odbila od njegovu drugu nogu.

Freiburg će nastojati boriti se za mjesto u Ligi prvaka i očekujem da ostvare sva tri boda ovdje po kvoti 1.72 u bet365 kladionici. Ne zaboravite da nam je i ovdje uključen Early Payout. Sretno!

Freiburg: Flekken; Kubler, Lienhart, N Schlotterbeck, Gunter; Eggestein, Hofler; Sallai, Holer, Grifo; Petersen

VfL Bochum: Riemann; Gamboa, Bella-Kotchap, Leitsch, Soares; Stafylidis, Losilla; Pantovic, Rexhbecaj, Asano; Polter

Screenshot_14.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

prije 10 minute, bigbear said:

Pozdrav svima i od mene!

Nakon dugog vremena javlam se vam sa jedno po meni vrlo dobro oklado koja na samu kvotu sigurno ima value.

Pricam o utakmici između Srbije i Slovenije u rukometu koja se igra danas ob 18:00 u Kragujevcu.

Ko je gledao prvo utakmicu između ta dva tima sigurno ste vidjeli da je Slovenija igrala stvarno los rukomet prvenstveno u obrani, grjesili so 4 sedmerce, cak i kakav zicer, golmana nista branila nista! A na drugi strani Srbi igrali su stvarno disciplinirano u obrani a u napadu zabijali iz nevjerovatnih pozicija. 
Danas sam siguran da se to nece dogodit pa iako igrajo ispred svojih navijaca, ce jim biti puno tezije.

Sama kvaliteta posameznika u Slovenski reprezentaciji svi znamo na kakvi rezini je (sam VRH Svjetskog rukometa) i samo jedan igrac moze promjeniti izid u njihuvo korist ako ima dobar dan! Tako da sam siguran da je sama kvaliteta Slovenske reprezentacije na puno visji razini kao Srbske reprezentacije.

Tako da se mi danas cini kvota na Sloveniju 3.10 vrlo dobra izbira.

Neka sigurnija varianta je i x2 kvota 2,20, a zicer mi se cini +4 gola za Sloveniju kvota 1,48 !

A kao Slovenac jos uvjek vjerujem i u to da mozeju nasi  okrenuti situaciju i da mozeju pobjedit Srbe za 3 ili vise i se na samem kraju kvalificirat na svjetsko prvenstvo po kvoti 5,25!

Sretno svima! 🇸🇮

»V Srbijo smo prišli po zmago. Verjeti moramo v to, da lahko tekmece premagamo z vsaj štirimi zadetki razlike!« pred obračunom odločno pove Dean Bombač. Najboljši strelec Slovenije na prvi tekmi v Celju dodaja: »Ne sme se ponoviti naša igra v obrambi s sredinega dvoboja. Potrebno bo igrati tako, kot smo v dvorani Zlatorog v zadnjih 10, 15 minutah. Če želimo iti na svetovno prvenstvo, moramo takšno igro v Kragujevcu razpotegniti na vseh 60 minut.«

V enaki smeri pred sobotno tekmo razmišlja selektor Zorman. »Kljub slabi predstavi na prvem dvoboju imamo še vedno aktiven izid, ki bo zavoljo visokega rezultata od nas bržkone zahteval zmago za štiri gole. V preteklosti smo že dokazali, da lahko na gostovanjih igramo dober rokomet in verjamem, da bo tako tudi v soboto,« je dejal in dodal: »Na prvi tekmi so Srbi odkrili veliko več kart od nas. V Kragujevcu se bomo borili do zadnjih atomov!«
 

12FDD6F7-D71F-4D52-9FC9-DA1D0CDFD0F8.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se gore od kolege ponuđeni tip rukometa Srbija - Slovenija. Jednostavno ovaj vikend je dosta losa ponuda.

Nista za igrati nije za neki veći ulog.

36A15DC5-A6C7-4562-BD06-9EF3532AA346.jpeg.410df482e7efe640394b58140e1472af.jpeg

Neću puno komentirati u vezi utakmice NK Osijeka H.Dragovoljca, jer nemam nekakvu inspiraciju šta da napišem u vezi ove utakmice. Odlučio sam igrati broj kornera na domaćine. Ovo je od mene danas jedan double listić koji sam igrao za manji ulog.

 

SRETNO!

Link to comment
Share on other sites

OD 15:00 ŠIBENIK - SLAVEN Obje ekipe traže prekid negativnih nizova. Evo sastava

ŠIBENIK u 31. kolu HNL-a od 15 sati na Šubićevcu dočekuje Slaven Belupo. Obje ekipe pokušat će prekinuti negativne nizove - domaća je momčad izgubila u zadnjih pet kola, a gostujuća je u istom periodu osvojila tek bod.

Tekstualni prijenos susreta pratite na Indexu.

Sastavi

Šibenik: Rogić - Šimunović, Perić, Bilić, Mina - Mesa, Vidović - Grezda, Ćurić, Marin - Delić

Slaven: Sušak - Bogojević, Tepšić, Soldo, Goda - Caimacov, Marina, Kvržić - Zvonarek - Crnac, Krstanović

Link to comment
Share on other sites

Hajduk oslabljen za derbi odluke s Dinamom

HAJDUK u srijedu od 19 sati dočekuje Dinamo u derbiju odluke. Domaćin mora pobijediti ako četiri kola prije kraja želi zadržati šansu za naslov, dok bi gost pobjedom gotovo osigurao obranu titule. Zanimljivo, na zadnjim utakmicama najvećih rivala pred derbi čak 14 njihovih igrača prijetio je treći žuti karton, koji bi značio suspenziju za spektakl na Poljudu. 

Čak 14 igrača Hajduka i Dinama moralo se paziti kartona pred derbi. Dobio ga je jedan

U Dinamu su prije utakmice s Istrom po dva kartona imali Arijan Ademi, Bartol Franjić, Amer Gojak, Deni Jurić, Daniel Štefulj, Josip Šutalo i Kévin Théophile-Catherine. Kod Hajduka su pred Goricu dva žuta kartona imali Marko Livaja, Nikola Kalinić, Stipe Biuk, Josip Elez, Marco Fossati, Emir Sahiti i Nikola Katić.

Važan igrač, ali i kikser

Ovaj posljednji jedini je od svih navedenih koji je dobio žuti karton i tako prisilno propušta derbi. Stasiti (1.94) stoper star 25 godina u Hajduk je došao ljetos na posudbu iz Glasgow Rangersa. Od tada je propustio samo četiri utakmice. Igrao ih je 19, a na 15 je bio prvotimac. Dva puta je skrivio penal, a navijači Hajduka pamte njegov autogol kojim je Hajduk ostao bez pobjede kod Lokomotive i kiks za također samo bod kod Istre.

Dolaskom trenera Dambrauskasa postao je nezamjenjiv, ali je prije mjesec dana, nakon kiksa kojim je Hajduk ostao bez važne pobjede kod Istre, za utakmice protiv Dinama, Lokomotive i Osijeka ispao iz prve momčadi. Ipak, u nju se vratio u zadnja dva meča (Šibenik, Gorica), a sada će prisilno propustiti Dinamo. 

Izvor: index.hr

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, Leedsfan said:

Svidja mi se gore od kolege ponuđeni tip rukometa Srbija - Slovenija. Jednostavno ovaj vikend je dosta losa ponuda.

Nista za igrati nije za neki veći ulog.

36A15DC5-A6C7-4562-BD06-9EF3532AA346.jpeg.410df482e7efe640394b58140e1472af.jpeg

Neću puno komentirati u vezi utakmice NK Osijeka H.Dragovoljca, jer nemam nekakvu inspiraciju šta da napišem u vezi ove utakmice. Odlučio sam igrati broj kornera na domaćine. Ovo je od mene danas jedan double listić koji sam igrao za manji ulog.

 

SRETNO!

Steta za osijek, tocno 6 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • "Ovoga puta sam se odlucio za udrugu Krijesnica koja pomaze djeci i obiteljima suocenim s malignim bolestima, https://krijesnica.hr/ . Te bih ovim putem zamolio @Goksim da sredstva namjenjena drugoplasiranom u drugoj ligi posljednje sanse tj meni u skladu sa clankom 4. proslijedi i donira navedenoj udruzi." @joker93 👏👏👏👏👏 Svaka čast....iskreno ne znam kolika je nagrada za drugo mjesto 😁, ali ako netko napiše i sam ću donirati za istu udrugu... 
    • Hej @LeonardoDrugi veliko hvala, te se takoder pridruzujem cestitkama pobjednicima koji su bili za nijansu uspjesniji ove sezone, i to im nitko ne moze oduzeti te ce ostati zapisani kao pobjednici. Ono sto bih ja naglasio je da takoder cestitam svim ostalim sudionicima posljednje sanse koji su izgurali cijelu sezonu bez obzira na plasman, mislim da svi zasluzuju jedan naklon jer su ipak, kako god odvojili svoje vrijeme 75 puta ove sezone da podrze ovo predivno natjecanje.  Na meni ostaje da se posvetim samom sebi i analiziram greske koje sam radio ove sezone u drugoj ligi i budem jos bolji sljedece sezone u prvoj, nema zaljenja za prvim mjestom jer za mene je nova sezona zapocela sa zadnjim danom stare, te se vec sad okrecem novoj sezoni i taktikama koje ce bit spremne od starta nove sezone.  Takoder bi htio naglasiti da sam ja svoj cilj ispunio a to je ulazak u elitu i to je trofej koji mene zanima bez laznog pretvaranja i napravit cu sve sljedece sezone da ga i uzmem prem da nece biti ni malo jednostavno s obzirom na konkurenciju koja ce bit zestoka.  Generalno se nadam da cu u buducnosti imati vise vremena za neke analize i u dnevnim temama o svom nacinu kladenja koje cu nastojati podjeliti s ostalima naravno kad vrijeme dozvoli.  Od samog pocetka sezone moj cilj je bio kao sto sam rekao ulazak u elitu i to sam ispunio, kako sam i pisao u nekoliko navrata na forumu i u prepiskama po komentarima da moji motivi nisu financiske prirode te sam vec na pocetku sezone odlucio ukoliko osvojim bilo kakvu financisku nagradu da ista bude donirana onima kojima ja budem smatrao da moze pomoci vise nego meni.  Ovoga puta sam se odlucio za udrugu Krijesnica koja pomaze djeci i obiteljima suocenim s malignim bolestima, https://krijesnica.hr/ . Te bih ovim putem zamolio @Goksim da sredstva namjenjena drugoplasiranom u drugoj ligi posljednje sanse tj meni u skladu sa clankom 4. proslijedi i donira navedenoj udruzi. Iznos je zaista simbolican ali vjerujem da moze pomoci navedenoj udruzi na bilo koji nacin.  
    • Pridružujem se čestitkama
    • Čestitke svima koji su osvojili/plasirali se u Prvu ligu PŠ.  Od mene prijedlog za klađenje. Zrinski - Šibenik  Manje od 3.5 golova  Manje od 2.5 golova   Prvo poluvrijeme manje od 1.5 golova Utakmica koja odlučuje o ulasku u prvu HNL, s tim da Zrinskom odgovara i neriješeno.  Primili su samo 16 golova u sezoni i vjerojatno će stati u čvrsti blok, te čekati svoju priliku iz kontri iako igraju kod kuće.  Važnost utakmice će sigurno i goste iz Šibenika sputati i sigurno neće srljati grlom u jagode.  Na utakmici će prvi put u povijesti hrvatskog nogometa biti nazočan i VAR sustav...  Isplati se pratiti i live, te ako dugo bude nula, za očekivati je potpuno otvoreni Šibenik kojemu igra samo pobjeda.     
    • Hej @Joker93 Ovih dana si mogao mnogo toga da naucis o zlom Balkanu i ljudima uopste. Posle devet teskih meseci i 75 kola niko od kolega sa ovog smesnog Foruma, a kamoli administratora, se nije setio da ti napise tih sest reci cestitamo ti ulazak u prvu, elitnu. To je zato sto se u zivotu, a i sportu pamte samo pobednici. Zato sada ne mozemo da zivimo od ovih @BoskoBuha i @josip123 Ljudi ne zele da pamte drugoplasirane, pa zato sada niko na svetu ne zna ko je bio drugi u Premier League one sezone kada je Leicester bio prvak. Isto tako, na primer, niko sa Foruma sada ne bi znao da pomene barem jednog drugoplasiranog u zadnjih deset godina u Serie A, ali zato svako sa Foruma zna ko je tri puta uzastopno osvajao svetu Poslednju Sansu. Kao sto znas i sam, ja nikada nisam bio vecina na Forumu, vec teska manjina, i to ona najbolja. Ja se secam da si skoro pola sezone bio prvi na tabeli, i skoro uvek u samom vrhu, i da si potpuno zasluzio privilegiju da sledece sezone igras sa mnom u prvoj, elitnoj. Evo, kao sto vidis, ja necu dozvoliti da se desi na ovom smesnom Forumu da te niko ne pomene, i da niko ne ucini taj napor da ti cestita osvojeno drugo mesto i ulazak u prvu, elitnu. Iako sada ne mozemo da zivimo od kolege @BoskoBuha i njegovog imena na naslovnici, znaj da na ovom svetu ne postoji pravda, pa nam ostaje da sacekamo sledecu sezonu i zajedno ga izbacimo tamo gde pripada, u drugu amatersku. Sada uzivaj u tome sto si napustio drugoligasko blato, i one tamo amatere u tom blatu, a mozes i da se opustis. Gledajuci kakvi sve cirkusanti igraju prvu ligu Poslednje Sanse, budi siguran da sledece sezone neces ispasti. Opusti se, ali znaj da iz ugla druge lige, se uvek cini da su prvoligasi slabiji, ali to traje samo dok ne udjes u prvu ligu. A sta se onda desi, mozes videti, ako pogledas kako prolaze na tabeli prethodni pobednici druge, amaterske. Kolege @BoskoBuha i @fic ne racunaj, oni su u prvoj ligi, a da niko ne zna zasto. Cestitamo ti svi sa Foruma jos jednom, potpuno zasluzeni izlazak iz zivog blata druge lige. Za sve ostale kolege sa Foruma koji mogu samo da sanjaju ulazak u prvu ligu Poslednje Sanse, imam jedan double po ukupnoj kvotici od 1,38 iz tenisa (Roland Garros) jedinica na zenski double Hsieh/Mertens protiv Navarro/Schneider po kvoti od 1,20 dvojka na Alcaraza protiv crnca Aliassime po kvoti od 1,15
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use