Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 6.9.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Liga prvaka

Screenshot_29.png

LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 5.9. u 00:50 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Počinje nova sezona Posljednje Šanse!

UČESTVUJ BESPLATNO I OSVOJI!

YPDW7wb_d.png

Postavi tip u u prva dva kola te osiguraj svoje mjesto u Posljednjoj Šansi 2022/2023! Očekuje nas nikad zanimljivije natjecanje gdje ćemo se ugodno družiti kroz cijelu sezonu. Ukupni fond nagrada je 1.650€!

OSIGURAJ MJESTO U POSLJEDNJOJ ŠANSI!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Parižani će ugostiti talijanski Juventus u 1.kolu grupne faze Lige Prvaka na Parku Prinčeva. Svaka čast Vlahoviću koji je za mene trenutno medju top 5 napadača na svijetu i ostaloj ekipi Juventusa ali ocekujem da PSG uzme večeras ovdje pobjedu.

Parižani imaju gotovo potpunu spremnu momčad, jedino će biti nedostupan Timothee Pembele zbog ozljede koljena, dok je ostatak momčadi potpuno na raspolaganju Christopheru Galtieru.

Juventus, u medjuvremenu, ima nekoliko problema s ozljedama, zbog kojih bi mogli biti bez Paul Pogbe, Adriena Rabiota, W.Szczesnyja, Marleyja Akea, Kaia Jorgea i Federica Chiese.

Angel di Maria zamjenjen je na poluvremenu 1:1 remija svoje momčadi kod Fiorentine, što znaci da bi mogao propustiti utakmicu protiv svoga bivšega kluba.

EFA985E5-BCA3-46EE-BB41-78DFF6B9179F.jpeg.da4ae0de60f09758b9f47d7e42583b1c.jpeg

PSG igra nevjerovatno brz i napadački nogomet. Ova ekipa može u 5 minuta zabiti doslovno tri gola. Ocekujem od početka utakmice napadački nogomet PSG-a i da odu na poluvrijeme sa vodstvom. Mislim da ova oklada ima vrijednost igranja.

PSG: Navas; Ramos, Marquinhos, Kimpembe; Hakimi, Sanchez, Verratti, Bernat; Messi, Mbappe, Neymar

Juventus: Perin; Danilo, Bonucci, Bremer, Sandro; Locatelli, Paredes, McKennie; Cuadrado, Vlahovic, Kostic

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb - Chelsea 2 + po jedan gol u 1. i 2. poluvremenu (2.30) bet365

Chelsea je bio jedna od najboljih momčadi u engleskom prvenstvu prošle sezone i uvijek su jedan od konkurenata za prva četiri mjesta. Bilo im je teško boriti se za titulu usred dominacije Cityja i Liverpoola. Međutim, završili su na trećoj poziciji na kraju sezone i uspjeli izboriti mjesto u Ligi prvaka. Vjerujem da će Thomas Tuchel izvesti vrlo jaku momčad kako bi grupnu fazu započeli pozitivno.

Chelsea je u Premier ligi nakon šest odigranih kola osvojio deset bodova. Zabilježili su tri pobjede, jedan remi i dva poraza. Plavci u ovaj susret ulaze nakon pobjede od 2-1 nad West Hamom.

Kakva su razmišljanja uoči ovog susreta u gostujućem taboru, rekao je trener Thomas Tuchel.

"Thiago je dobio odmor od puta jer je igrao sve utakmice. Radije to nego da putuje pa bude na klupi. A Aubameyang je trenirao normalno, s maskom."

"Golmana Mendyja na utakmici u subotu optužili su da je glumio ozljedu dvaput. U kadru je, i nisam čuo te optužbe. A kad govorim o sucima, skupo je pa neću više..."

"Kova je fantastičan igrač i čovjek i nevjerojatan timski igrač, užitak je trenirati ga i biti mu suigrač. Važno nam je da je s nama. Jako je sretan i emotivno mu je vratiti se u svoj grad, gdje igra ponosno i za svoju domovinu. Forma? Polako je hvata..."

"Hoće li Aubameyang slaviti gol kao superjunak (kao u Borussiji Dortmund) sad kad ima masku?"

"Nemojte mu davati ideje, molim vas! Jako je fokusiran i gladan da igra, sretan je. A je li spreman... Ako se pojavi problem na treningu, neće igrati. Spreman je da počne, ali ne može igrati 90 minuta."

"Dinamo je navikao pobjeđivati, biti na vrhu, ima pobjednički mentalitet, prošao je pretkola, što nikad nije lako, i zaslužuje biti ovdje. Igrat će emotivno, a kao i svaka hrvatska momčad, ima naprijed individualnu kvalitetu koje smo svjesni. Nismo sretni svojim rezultatima i igrama, svjesni smo izazova prve utakmice u Ligi prvaka, u gopstima, što uvijek može biti teško i komplicirano. Zato je vrlo važno da budemo skromni i ne zapnemo u svojim očekivanjima."

S druge strane imamo Dinamo Zagreb koji je trenutno na vrhu tabele u hrvatskoj nogometnoj ligi sa 22 boda nakon osam kola i imaju osam bodova više od najbližeg rivala Slavena Belupa. Domaćini u ovaj susret ulaze nakon pobjede od 3-1 nad Rijkom. Tom pobjedom nastavljaju niz od osam utakmica bez poraza u ligi. Dinamo je trenutno u fantastičnoj formi, međutim, razlika u kvaliteti je ogromna što će vjerujem i presuditi u ovoj utakmici. Da će Chelsea dobiti utakmicu bet365 kladionica daje kvotu 1.53 sa Early Payoutom, gdje se vaš tip računa pogođenim u bilo kojem trenutku utakmice ako Chelsea povede sa dva gola razlike. Uz to kombiniramo i to da će pasti po gol u prvom i drugom poluvremenu, što nam daje ukupnu kvotu od 2.30 u bet365 kladionici.

Na konferenciji za medije trener Dinama Ante Čačić najavio je utakmicu. 

"Moramo činiti sve da budemo svoji u ovoj utakmici. Dilaver, Šutalo i Menalo neće nastupiti u ovoj utakmici. Dilaver je pod temperaturom, Šutalo i Menalo su ozlijeđeni. Ovo je najveća utakmica u mojoj karijeri zbog broja navijača koji će doći. Bio je tu i PSG, ali na stadion je došlo 4500 navijača"

"Ponosan sam na to što sam vodio Kovačića. On je mlađi devet godina od Modrića, a Baturina je devet godina mlađi od Kovačića. Tako da je to simbolično. S Mateom sam u kontaktu. Već se u Dinamu vidjelo da će imati sjajnu karijeru."

"Mislim da je bolje da je Chelsea stigao ovdje u prvom kolu. Oni neće biti isti sad i u 11. mjesecu. Moramo dati sve od sebe da ih iznenadimo. Teško je usporediti Dinamo i Chelsea. U prošlom nastupu u Ligi prvaka Dinamo nije imao ovakvo ozračje oko kluba."

"Petkoviću sam rekao da ću smatrati neuspjehom ako ga ne vratim u reprezentaciju. Jer on je igrač koji ima klasu. Bio je u krizi, ali došao je na one grane koje su potrebne za Dinamo i za hrvatsku reprezentaciju."

"Ne možemo uspoređivati englesku i hrvatsku ligu. No u nogometu ne pobjeđuju novci, bar ne u jednoj ili dvije utakmice. Kad se liga igra dugo, onda kvaliteta dođe na vidjelo. No u malom broju utakmica može se svašta dogoditi."

"Nemam što savjetovati svojim suigračima. Totalno je nebitno tko će sutra zabiti gol ili nešto drugo. Morat ćemo biti savršeni najprije u obrani. Probat ćemo iz kontre nešto učiniti. Nadam se da ćemo uspjeti. Iskreno, nisam gledao Chelsea puno. Znamo svi kakva su oni momčad. Puno igrača može odlučiti utakmicu."

Dinamo Zagreb: Livakovic; Ristovski, Sutalo, Peric, Ljubicic; Spikic, Ademi, Ivanusec, Orsic; Petkovic, Baturina

Chelsea: Arrizabalaga; Fofana, Chalobah, Koulibaly; James, Jorginho, Kovacic, Chilwell; Mount, Sterling; Havertz

Screenshot_44.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

18:45 CET - Zagreb (Stadion Maksimir)
Dinamo Zagreb (CRO) - Chelsea (ENG) | Group E
Sudac: Istvan Kovacs (ROU)
 
 
18:45 CET - Dortmund (BVB Stadion) 
Borussia Dortmund (GER) - FC Copenhagen (DEN) | Group G
Sudac: Francois Letexier (FRA)
 
 
21:00 CET - Salzburg (Stadion Salzburg) 
FC Salzburg (AUT) - AC Milan  (ITA) | Group E
Sudac: Srdjan Jovanović (SRB)
 
 
21:00 CET - Glasgow (Celtic Park) 
Celtic (SCO) - Real Madrid (ESP) | Group F
Sudac: Sandro Scharer (SUI)
 
 
21:00 CET - Leipzig (RB Arena)
Leipzig (GER) - Shakhtar Donetsk (UKR) | Group F
Sudac: Joao Pinheiro (POR)
 
 
21:00 CET - Seville (Ramón Sánchez-Pizjuán)
Sevilla (ESP) - Manchester City (ENG) | Group G
Sudac: Davide Massa (ITA)
 
 
21:00 CET - Paris (Parc des Princes)
Paris Saint Germain (FRA) - Juventus (ITA) | Group H
Sudac: Anthony Taylor (ENG)
 
 
21:00 CET - Lisbon (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
Benfica POR) - Maccabi Haifa  (ISR) | Group H
Sudac: Andreas Ekberg (SWE)
 
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam jučer da odustajem od Eurobasket prvenstva i sad opet nemam mira. Odigrao bih jedan listić sad tokom dana.

Ajmo ljudi jel tko gleda Eurobasket? Konkretno zanimaju me ovi Francuzi danas, mišljenje. Jučer sam se navukao na Talijane bez da sam ih gledao do tada. Ono jučer je bio užas od igre, bez plana i organizacije. @LeonardoDrugi jel stvarno djeluju Francuzi neorganizirano kao Talijani?

Estoniju sam jučer gledao protiv Hrvatske, za njihov rang dosta dobro odigrano. Trebali bi ići danas protiv Britanije, tečaj je dobar. Jučer su imali punu dvoranu navijača.

 

Link to comment
Share on other sites

prije 13 minute, fic said:

Napisao sam jučer da odustajem od Eurobasket prvenstva i sad opet nemam mira. Odigrao bih jedan listić sad tokom dana.

Ajmo ljudi jel tko gleda Eurobasket? Konkretno zanimaju me ovi Francuzi danas, mišljenje. Jučer sam se navukao na Talijane bez da sam ih gledao do tada. Ono jučer je bio užas od igre, bez plana i organizacije. @LeonardoDrugi jel stvarno djeluju Francuzi neorganizirano kao Talijani?

Estoniju sam jučer gledao protiv Hrvatske, za njihov rang dosta dobro odigrano. Trebali bi ići danas protiv Britanije, tečaj je dobar. Jučer su imali punu dvoranu navijača.

 

Meni su zaista francuzi ako ne najjaca selekcija na turniru, onda barem jedna od cetiri najjacih. Problem je sto ne salju signale da su sampionska ekipa. Uvek bih na njih igrao, da se igra na papiru, a ne na parketu. Mozda je prerano za konacne zakljucke, ali mi deluju da se medjusobno ne podnose, ili da ima previse sujete u timu. Deluju mi kao da ima previse nezadovoljnih igraca. Trener je odlican, roster vise nego dobar, ali kao da igraju preko qurca. Ono sto sam siguran, jeste da oni sigurno nece biti nikome pozeljan protivnik. Da nije ovako bogata ponuda za ovaj medjuweekend, na francuze bih igrao agresivno, jer mislim da su za klasu bolji od reprezentacije Bosne. Posto mi se ponuda veeeeoma svidja, odustao sam od francuza, iako jedva cekam da ih vidim. Kompletna bekovska linija francuske reprezentacije mi se ne svidja, ali to svakako nije kriterijum za kladjenje. Ne privlace me, ni iz razloga sto kvota raste i to znacajno, ali sam siguran da su bolji od Bosne.

O italijanima sam vec dosta pisao u prethodnim postovima. Iako sam pao na kladjenju na njih na igri over poena protiv Estonije, sve se potvrdjuje sto sam o njima pisao tokom prethodnih dana. Roster i nije toliko los, ali sta to vredi kada imaju majmuna na klupi. Na njih postoji samo jedna dobitna strategija. Sacekati ih u eliminacionoj fazi, kada budu naleteli na neku od jacih selekcija, a neke od mogucnosti su bas da nalete na Srbiju. Kada budu igrali u eliminacionoj fazi protiv neke jace selekcije, bilo koji iznos da upaltite protiv njih je malo.

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti. Slično i ja razmišljam. Ali nisam gledao Francuze pa ne znam kako to sve djeluje na terenu. Ako nema kemije, bolje preskočiti.

Za Talijane si apsolutno u pravu. Iako oni meni nisu više ni imenima nešto. Divlja ekipa. Ali uzeo sam ih jer sam računao da će se doma podignut nakon poraza od Grka. Inače ih nikad ne uzimam. Ono što sam primjetio da imaju slabu podršku sa tribina. Barem mi je sinoć tako djelovalo. Puno Bolju atmosferu su Estonci napravili protiv Hrvatske.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, fic said:

Hvala ti. Slično i ja razmišljam. Ali nisam gledao Francuze pa ne znam kako to sve djeluje na terenu. Ako nema kemije, bolje preskočiti.

Za Talijane si apsolutno u pravu. Iako oni meni nisu više ni imenima nešto. Divlja ekipa. Ali uzeo sam ih jer sam računao da će se doma podignut nakon poraza od Grka. Inače ih nikad ne uzimam. Ono što sam primjetio da imaju slabu podršku sa tribina. Barem mi je sinoć tako djelovalo. Puno Bolju atmosferu su Estonci napravili protiv Hrvatske.

Samo jos nekoliko recenica. Da, juce je bila slaba i podrska publike, kao i posecenost na utakmici italijanske reprezentacije. Ali, to ne bi trebalo da te navuce na (ne)kladjenje. Juce je bio ponedeljak, radni dan, iako je termin bio fenomenalan. Protivnik nije bio atraktivan, ali budi siguran da vlada entuzijazam. U petak su igrali protiv Estonije pred rasprodatom dvoranom i odlicnom podrskom, o suboti da i ne govorim kada ih je nagazila Grcka. Ovo juce je bio samo izdvojen slucaj sto se tice podrske publike, a i uopste cela slika jucerasnje utakmice, kako igraca tako i publike je bila sjebana. Danas ocekujem punu dvoranu, iako su na programu utakmice Lige Prvaka. 

Inace, mislim i da su se kladionice prilicno zaletele kada su juce kvotirale pobedu italijana protiv Hrvatske sa 1,68 a vec u ovom trenutku kvota na italijane pada u svim kladionicama. bet365 trenutno nudi pobedu italijana po kvoti od 1,58. 

Kao i uvek, najbolja preporuka je live kladjenje, ali pod uslovom da imamo devet zivota, pa da mozemo svu ponudu istovremeno da pratimo

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, LeonardoDrugi said:

Samo jos nekoliko recenica. Da, juce je bila slaba i podrska publike, kao i posecenost na utakmici italijanske reprezentacije. Ali, to ne bi trebalo da te navuce na (ne)kladjenje. Juce je bio ponedeljak, radni dan, iako je termin bio fenomenalan. Protivnik nije bio atraktivan, ali budi siguran da vlada entuzijazam. U petak su igrali protiv Estonije pred rasprodatom dvoranom i odlicnom podrskom, o suboti da i ne govorim kada ih je nagazila Grcka. Ovo juce je bio samo izdvojen slucaj sto se tice podrske publike, a i uopste cela slika jucerasnje utakmice, kako igraca tako i publike je bila sjebana. Danas ocekujem punu dvoranu, iako su na programu utakmice Lige Prvaka. 

Inace, mislim i da su se kladionice prilicno zaletele kada su juce kvotirale pobedu italijana protiv Hrvatske sa 1,68 a vec u ovom trenutku kvota na italijane pada u svim kladionicama. bet365 online kladionica" rel="external">bet365 trenutno nudi pobedu italijana po kvoti od 1,58. 

Kao i uvek, najbolja preporuka je live kladjenje, ali pod uslovom da imamo devet zivota, pa da mozemo svu ponudu istovremeno da pratimo

Potpis😆 trenutno najviše pratim US Open

Link to comment
Share on other sites

Dortmund - Kopenhagen 1 (1.33) bet365

Borussia Dortmund je prošle sezone osvojila drugu poziciju u Bundesligi i kao rezultat toga kvalificirali su se u Ligu prvaka. U posljednje vrijeme pružaju impresivne partije. Pobijedili su četiri i izgubili jednu od pet dosadašnjih utakmica u Bundesligi. Terzićeva momčad će ovaj nadolazeći susret smatrati šansom za podizanje samopouzdanja i prilikom da započenu sjajno u Ligi prvaka.

Izgleda da se Dortmund uobziljio što se tiče obrane nakon što nisu primili gol u posljednja dva susreta protiv Herthe i Hoffenheima. U ovoj skupini Dortmundu neće biti nimalo lako, tu su City i Sevilla, te je to još jedan razlog više da u ovu utakmicu uđu maksimalno ozbiljno. Ovo je im je najlakši meč u cijeloj skupini, s obzirom da igraju protiv najslabijeg tima i to pred svojim navijačima.

Što se tiče Kopenhagena, oni djeluju kao totalni autsajderi i teško da će moći nešto više od četvrte pozicije. Iako su prošle sezone podigli naslov u domaćoj ligi, te postigli najviše i primili najmanje golova, Kopenhagen je imao nedosljedan početak nove sezone. U prvih osam kola u ligi imaju četiri pobjede i četiri poraza. Očekujem pobjedu Dortmunda po kvoti 1.30 u bet365 kladionici. Kvota je u padu.

Borussia Dortmund: Kobel; Meunier, Hummels, Schlotterbeck, Guerreiro; Bellingham, Ozcan; Brandt, Reus, Hazard; Modeste

Kopenhagen: Ryan; Diks, Vavro, Boilesen, Kristiansen; Lerager, Zeca, Falk; Daramy, Cornelius, Claesson

Screenshot_57.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Celtic - Real Madrid 2 (1.66) bet365

Nakon što su prošle sezone 14. put podigli trofej Lige prvaka, Real Madrid će se nadati da će ove sezone taj broj zaokružiti na 15. Svoju obranu naslova počinju na gostovanju protiv škotskog prvaka Celtica. Možda je Celtic već duže vrijeme najbolji u Premiershipu, ali ni na koji način nije prijetnja aktualnim prvacima Europe. Kraljevski klub je započeo svoju sezonu fantastično sa pobjedama u svih pet utakmica koje su igrali u novoj sezoni, četiri pobjede u La Ligi i jedna u finalu Superkupa.

Posljednji put su osvojili španjolski naslov prošle sezone sa 13 bodova prednosti na vrhu tabele i izgubili su samo četiri puta tijekom cijele sezone. Imajte na umu da su postigli čak 12 golova više od bilo koje druge momčadi u natjecanju. Također treba napomenuti da su trenutno jedina momčad u prvih pet europskih liga koja ima 100% pobjednički rekord u novoj sezoni.

S druge strane, Celtic je također započeo sezonu na sjajan način, ali treba uzeti obzir da oni uopće nisu dorasli nekim od najboljih ekipa u Europi. Pored toga također imaju loš međusobni omjer protiv Reala proteklih godina.

Real Madrid je u nizu od šest pobjeda i zabili su dva ili više golova u posljednjih sedam utakmica zaredom. Treba spomenuti da su u posljednjih šest mjeseci izgubili samo od Barcelone, Cityja, Chelseaja i Atletico Madrida. Celtic se po meni nikako ne može mjeriti sa ogromnim iskustvom i talentom kojeg posjeduju španjolski prvaci. Očekujem pobjedu Reala po kvoti 1.66 u bet365 kladionici. Sretno!

Celtic: Hart; Juranovic, Carter-Vickers, Jenz, Taylor; O’Riley, McGregor, Turnbull; Abada, Giakoumakis, Jota

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Modric, Tchouameni, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius Jr.

Screenshot_58.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

On 05. 09. 2022. at 20:31, Leedsfan said:

Parižani će ugostiti talijanski Juventus u 1.kolu grupne faze Lige Prvaka na Parku Prinčeva. Svaka čast Vlahoviću koji je za mene trenutno medju top 5 napadača na svijetu i ostaloj ekipi Juventusa ali ocekujem da PSG uzme večeras ovdje pobjedu.

Parižani imaju gotovo potpunu spremnu momčad, jedino će biti nedostupan Timothee Pembele zbog ozljede koljena, dok je ostatak momčadi potpuno na raspolaganju Christopheru Galtieru.

Juventus, u medjuvremenu, ima nekoliko problema s ozljedama, zbog kojih bi mogli biti bez Paul Pogbe, Adriena Rabiota, W.Szczesnyja, Marleyja Akea, Kaia Jorgea i Federica Chiese.

Angel di Maria zamjenjen je na poluvremenu 1:1 remija svoje momčadi kod Fiorentine, što znaci da bi mogao propustiti utakmicu protiv svoga bivšega kluba.

EFA985E5-BCA3-46EE-BB41-78DFF6B9179F.jpeg.da4ae0de60f09758b9f47d7e42583b1c.jpeg

PSG igra nevjerovatno brz i napadački nogomet. Ova ekipa može u 5 minuta zabiti doslovno tri gola. Ocekujem od početka utakmice napadački nogomet PSG-a i da odu na poluvrijeme sa vodstvom. Mislim da ova oklada ima vrijednost igranja.

PSG: Navas; Ramos, Marquinhos, Kimpembe; Hakimi, Sanchez, Verratti, Bernat; Messi, Mbappe, Neymar

Juventus: Perin; Danilo, Bonucci, Bremer, Sandro; Locatelli, Paredes, McKennie; Cuadrado, Vlahovic, Kostic

WIN!!

BE947CCC-F230-42CB-8A65-F9DA68C0D121.jpeg.9fe9bcf8afce7a82bf86aa216704f8b8.jpeg

LP!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hej @Joker93 Ovih dana si mogao mnogo toga da naucis o zlom Balkanu i ljudima uopste. Posle devet teskih meseci i 75 kola niko od kolega sa ovog smesnog Foruma, a kamoli administratora, se nije setio da ti napise tih sest reci cestitamo ti ulazak u prvu, elitnu. To je zato sto se u zivotu, a i sportu pamte samo pobednici. Zato sada ne mozemo da zivimo od ovih @BoskoBuha i @josip123 Ljudi ne zele da pamte drugoplasirane, pa zato sada niko na svetu ne zna ko je bio drugi u Premier League one sezone kada je Leicester bio prvak. Isto tako, na primer, niko sa Foruma sada ne bi znao da pomene barem jednog drugoplasiranog u zadnjih deset godina u Serie A, ali zato svako sa Foruma zna ko je tri puta uzastopno osvajao svetu Poslednju Sansu. Kao sto znas i sam, ja nikada nisam bio vecina na Forumu, vec teska manjina, i to ona najbolja. Ja se secam da si skoro pola sezone bio prvi na tabeli, i skoro uvek u samom vrhu, i da si potpuno zasluzio privilegiju da sledece sezone igras sa mnom u prvoj, elitnoj. Evo, kao sto vidis, ja necu dozvoliti da se desi na ovom smesnom Forumu da te niko ne pomene, i da niko ne ucini taj napor da ti cestita osvojeno drugo mesto i ulazak u prvu, elitnu. Iako sada ne mozemo da zivimo od kolege @BoskoBuha i njegovog imena na naslovnici, znaj da na ovom svetu ne postoji pravda, pa nam ostaje da sacekamo sledecu sezonu i zajedno ga izbacimo tamo gde pripada, u drugu amatersku. Sada uzivaj u tome sto si napustio drugoligasko blato, i one tamo amatere u tom blatu, a mozes i da se opustis. Gledajuci kakvi sve cirkusanti igraju prvu ligu Poslednje Sanse, budi siguran da sledece sezone neces ispasti. Opusti se, ali znaj da iz ugla druge lige, se uvek cini da su prvoligasi slabiji, ali to traje samo dok ne udjes u prvu ligu. A sta se onda desi, mozes videti, ako pogledas kako prolaze na tabeli prethodni pobednici druge, amaterske. Kolege @BoskoBuha i @fic ne racunaj, oni su u prvoj ligi, a da niko ne zna zasto. Cestitamo ti svi sa Foruma jos jednom, potpuno zasluzeni izlazak iz zivog blata druge lige. Za sve ostale kolege sa Foruma koji mogu samo da sanjaju ulazak u prvu ligu Poslednje Sanse, imam jedan double po ukupnoj kvotici od 1,38 iz tenisa (Roland Garros) jedinica na zenski double Hsieh/Mertens protiv Navarro/Schneider po kvoti od 1,20 dvojka na Alcaraza protiv crnca Aliassime po kvoti od 1,15
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Ako u realnom kladjenju uzmete ovu jedinicu na Aalborg sto je pola Foruma odigralo u svetoj Poslednjoj Sansi, plus jedinicu na Fenerbahce, turski basket sto je predlog kolege @mester a sto sam ja hteo da uzmem kao svoj predlog, samo da nisam izgubio nerve zbog kolege @nutrija i na to dodate da ce Real Madrid postici gol na vecerasnjoj utakmici, dobicete triplu po kvoti od 1,55-1,60. Seljackiji tiket, a po ovoj kvoti, sigurno ne mozete sastaviti.    
    • Samo da podsetim da je ovaj Dortmund na kraju ove sezone imao dvadesetisedam bodova manje od Leverkusena, deset bodova manje od Stuttgarda, i devet bodova manje od nikada goreg Bayerna, i nisu bili cak ni medju prve cetiri nemacke ekipe, A kako igraju vazne i utakmice pod pritiskom mogli ste da se uverite prosle godine u ovo vreme, kada nisu bili sposobni da uzmu titulu u sred Dortmunda protiv jednog Meinza, kada je vec u 24-om minutu bilo 0:2 Dok danas budete gledali Finale Lige Prvaka, setite se da za samo mesec dana, pocinje nova sezona Conference League, trece evropske lige, namenjene gubitnicima, i da ce na temperaturi od 40 stepeni, u evropske pohode krenuti i Hajduk iz Splita. Danas ce Vinicius Junior igrati svoju poslednju utakmicu u sezoni koju ce gledati celi svet, a za samo nesto vise od mesec dana ce Livaja igrati svoju evropsku utakmicu koju ni najuza rodbina nece gledati, jer ce se radije kupati u moru. Dok danas gledate Finale Lige Prvaka, ne zaboravite da je Hajduk proslog leta izmedju 10.08 i 17.08 odigrao sve svoje evropske utakmice za ovu sezonu, koja zavrsava danas i da je postigao nula golova.
    • Dortmund - Real Madrid 2 (1.61) ili Vinicius daje gol (2.37) bet365 Borussia Dortmund se vraća na Wembley nakon što su 2012./13. godine izgubili finalnu utakmicu Lige prvaka od Bayerna. Nadaju se ispraviti taj poraz više od deset godina kasnije. Njemački tim će se suočiti s Real Madridom u najvećoj utakmici sezone u subotu navečer u Londonu. Real Madrid je rekorder s 14 osvojenih naslova Lige prvaka. Ovo je prvo finale Dortmunda od poraza 2012./13. godine protiv Bayerna na Wembleyu. Borussia je zauzela tek 5. mjesto u ovoj sezoni Bundeslige, dok je Real Madrid osvojio naslov La Lige. Ipak, momčad Edina Terzića se neusporedivo bolje pokazala u elitnom kontinentalnom natjecanju. Preskočili su PSV, Atletico Madrid i PSG na putu do finala protiv rekordera Real Madrida. Madrid ima šansu za kompletiranje još jedne senzacionalne sezone s dvostrukom krunom. Dominirali su u domaćoj ligi, osvojivši La Ligu s 10 bodova više ispred glavnog rivala Barcelone. Momčad Carla Ancelottija prenijela je dobru domaću formu i na Europu gdje su eliminirali RB Leipzig, Manchester City i Bayern Munich na putu do finala. Real Madrid ulazi u finale kao prilično veliki favorit i teško je kladiti se protiv njih u ovoj utakmici. Los Blancosi jure prema rekordnom 15. naslovu Lige prvaka. Imaju jako snažan roster predvođen igračima poput Viniciusa Juniora, bivše superzvijezde Dortmunda Judea Bellinghama i Tonija Kroosa. Los Blancosi su bili neumoljivi tijekom cijele sezone kako u La Ligi tako i u Ligi prvaka. Iako je Borussia Dortmund svojim navijačima pružila bajkovite večeri u Europi ove sezone, teško je zamisliti da će opet iznenaditi protiv tako snažnog protivnika. Dortmund je primio najmanje golova od svih timova koji su prošli četvrtfinale ove sezone Lige prvaka (9), ali igrači PSG-a su barem šest puta pogodili okvir gola u polufinalnom dvoboju protiv njih. Prošlo je sedam godina otkako su se ove dvije momčadi posljednji put sastale, a tada su se borili u grupnoj fazi Lige prvaka. Real Madrid je tada ostvario pobjede i kod kuće i u gostima, postigavši po tri gola u svakoj utakmici. Ovdje očekujem pobjedu Real Madrida po kvoti 1.61 u bet365 kladionici, koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Real povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. MOGUĆE POSTAVE Borussia Dortmund: Kobel; Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen; Sabitzer, Can; Sancho, Brandt, Adeyemi; Fullkrug Real Madrid: Courtois; Carvajal, Rudiger, Nacho, Mendy; Valverde, Camavinga, Kroos; Bellingham; Rodrygo, Vinicius Junior (Koeficijenti 31.5. u 21:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Imajte na umu da je izbor za više od 2,5 gola i gol na obje strane terena pogođen u svakom od prethodna četiri međusobna susreta između Dortmunda i Real Madrida. Vinicius Junior možda nije postigao gol u uzvratnom susretu polufinala protiv Bayerna, ali je ostvario sjajnu predstavu na Bernabeuu. Brazilski krilni igrač uvijek ima tendenciju da zablista u velikim utakmicama. On dijeli vrh ljestvice strijelaca svoje momčadi u ovom izdanju Lige prvaka s pet golova. Vini Jr. je dodao još 15 u La Ligi. Vidim vrijednost u klađenju na Viniciusa Juniora da postigne gol u subotu uz kvotu od 2.37. (Koeficijenti 31.5. u 21:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use