Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Premier liga

Ponedjeljak1.pngScreenshot_1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Ponedjeljak3.pngScreenshot_3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

HNL

Ponedjeljak6.pngScreenshot_6.png

HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 1.12. u 13:30 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

Svijetsko prvenstvo u rukometu žene.

Francuska-Slovenija

Kako god gledamo znamo da je na ovi utakmici favorit Francuska ali ko prati zenski rukomet zna da je Slovenska reprezentacija u naletu i da imajo ekipu u kombinaciji mladih i iskustvenih igraca.
Prema Angoli je Francuska pokazala sve svoje slabosti i za malo bi ostali bes 2 bodova. Slovenija za sad nije imala nekvih problema ni prema Isladniji ni prema Angoli. Danas ce biti Sloveniji puno teze, sto ne znaci da nemaju sanse! 
Ocekujem jako izenaceno utakmicu tako da konacna razlika nebi smela biti jako velika. 
Zato ovdje moram uzeti hendikem +6,5 gola za Sloveniju po kvoti 2,11!

Za malo sigurniju opciju mozete odabrat i +7,5 na Sloveniju po kvoti 1,86 ili više!!!

Do utakmice ce kvota sigurno past!

Ovo se mi danas cini stvarno Win oklada tako da se nadam da cete ispratit..

 

Objavljeno

Nema vise sta da se ceka. Ili ce Arsenal biti pravi klub, ili ce ostati zauvek engleski Dortmund. Sada ili nikada vise.

Arsenal osvaja titulu, kvota 4,00

Analizu cu napisati u narednih tri/cetiri dana.

Moj predlog za Poslednju Sansu ce biti dvojka kao kuca na Arsenal po 1,22 kod Bwin, i ako mi to uzmete, onda ste stvarno pederi.

4B29ECF9-83BE-401E-B859-B857761B2B50.jpeg.5dce218884e252f4d8fb2a6e0c3c3711.jpeg

34F5D20B-44AD-449B-B095-3F3AF6F3DFA1.jpeg.7e145bf714e8ac191786571216cca4cb.jpeg

Objavljeno

Torino - Atalanta X2 i 1+ golova (1.53) bet365

Domaćin Torino, trenutno smješten na 12. mjestu sa 16 osvojenih bodova, traži priliku za napredak na ljestvici. Unatoč neefikasnosti na domaćem terenu gdje su osvojili samo 9 bodova iz 6 utakmica, njihova obrana pokazala se solidnom sa samo 5 primljenih golova. Nemanja Radonjić, najbolji strijelac s 3 postignuta pogotka, bit će ključni igrač u nastojanjima domaćina da osvoje važne bodove pred svojim navijačima.

Atalanta, s druge strane, zauzima 7. mjesto s 20 bodova. Unatoč nešto skromnijim rezultatima na gostovanjima, gdje su osvojili samo 10 bodova iz 7 utakmica, njihova forma u posljednjim gostujućim susretima pokazuje napredak. Sa 8 osvojenih bodova u posljednjih pet utakmica izvan svojeg stadiona, Atalanta dolazi s ciljem da održi pozitivan niz. Ohrabrujuće je i to što su u svakoj od tih utakmica postigli barem jedan gol.

Kada se prisjetimo prethodnih međusobnih dvoboja ovih momčadi, bilježimo da su se često susretali s rezultatima koji su uključivali dva ili više pogodaka. Posljednji put kada su igrali susret s manje od te razlike bio je 2014. godine. Vjerujemo da Atalanta u ovom susretu neće izgubiti, te da će na utakmici biti barem jedan gol po kvoti 1.53 u bet365 kladionici.

Screenshot_24.png

(Koeficijenti 4.12. u 14:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Sporting - Gil Vicente 1 i 2+ (1.28) bet365

Sporting, koji je započeo sezonu s impresivnim pojačanjima, trenutno dijeli vrh tablice s Benficom i Portom nakon jedanaest odigranih kola. Očekuje nas prava borba za naslov prvaka, a Sporting se ističe kao najofenzivnija momčad prvenstva s iznenađujućom gol-razlikom od 23:11. Također, Sporting može računati na jednu od najčvršćih obrana, što ih čini kompletnom i opasnom ekipom.

U posljednjih pet kola, Sporting je ostvario četiri pobjede, no jedini poraz doživjeli su u izazovnom gostujućem okršaju protiv Benfice. Unatoč tom neugodnom ishodu, Sporting je do posljednje minute držao vodstvo, pokazavši karakter i kvalitetu. Današnji susret protiv Gila Vicentea prilika je za povratak na pobjednički kolosijek.

Gil Vicente, s druge strane, mora biti svjestan snage Sportinga, ali u nogometu je sve moguće. Domaćin danas ima priliku ispraviti propust iz prošlog kola i osvojiti nova tri boda pred vlastitim navijačima. Očekujem strastvenu i ofenzivnu igru Sportinga, koji će željeti uništiti goste i pokazati da su i dalje ozbiljan kandidat za naslov prvaka. Predlažem pobjedu Sportinga i 2+ golova na utakmici po kvoti 1.28 u bet365 kladionici.

Screenshot_25.png

(Koeficijenti 4.12. u 14:06 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Celta Vigo - Cadiz 1 (1.53) bet365

Celta Vigo, iako igra dobar nogomet, ima izazova kod kuće, gdje je još uvijek bez pobjede u La Ligi ove sezone. S tri remija i četiri poraza, domaćini će željeti ispraviti taj nedostatak i obradovati svoje navijače. Utakmica protiv Cadiza pruža im priliku za preokret, posebno jer Cadiz ima svoje probleme na gostovanjima.

Cadiz, trenutno 17. na ljestvici s 11 osvojenih bodova, nije stranac teškim trenucima na strani, što za Celtu može biti idealna prilika za pozitivan rezultat.

S obzirom na formu Cadiza na gostovanjima i težnju Celte za prvom pobjedom kod kuće, može se očekivati pobjeda domaćina po kvoti 1.53 u bet365 kladionici, koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Celta povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_26.png

(Koeficijenti 4.12. u 15:22 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
On 04. 12. 2023. at 12:04, medinjo said:

Svijetsko prvenstvo u rukometu žene.

Francuska-Slovenija

Kako god gledamo znamo da je na ovi utakmici favorit Francuska ali ko prati zenski rukomet zna da je Slovenska reprezentacija u naletu i da imajo ekipu u kombinaciji mladih i iskustvenih igraca.
Prema Angoli je Francuska pokazala sve svoje slabosti i za malo bi ostali bes 2 bodova. Slovenija za sad nije imala nekvih problema ni prema Isladniji ni prema Angoli. Danas ce biti Sloveniji puno teze, sto ne znaci da nemaju sanse! 
Ocekujem jako izenaceno utakmicu tako da konacna razlika nebi smela biti jako velika. 
Zato ovdje moram uzeti hendikem +6,5 gola za Sloveniju po kvoti 2,11!

Za malo sigurniju opciju mozete odabrat i +7,5 na Sloveniju po kvoti 1,86 ili više!!!

Do utakmice ce kvota sigurno past!

Ovo se mi danas cini stvarno Win oklada tako da se nadam da cete ispratit..

 

Nadam se da ste ispratili☺️

Objavljeno
On 04. 12. 2023. at 12:34, LeonardoDrugi said:

Nema vise sta da se ceka. Ili ce Arsenal biti pravi klub, ili ce ostati zauvek engleski Dortmund. Sada ili nikada vise.

Arsenal osvaja titulu, kvota 4,00

Analizu cu napisati u narednih tri/cetiri dana.

Moj predlog za Poslednju Sansu ce biti dvojka kao kuca na Arsenal po 1,22 kod bwin, i ako mi to uzmete, onda ste stvarno pederi.

4B29ECF9-83BE-401E-B859-B857761B2B50.jpeg.5dce218884e252f4d8fb2a6e0c3c3711.jpeg

34F5D20B-44AD-449B-B095-3F3AF6F3DFA1.jpeg.7e145bf714e8ac191786571216cca4cb.jpeg

U gajbu piva da nece

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Koleginice, vi sigurno imate manje od dvanaest godina. Kada bi tako razmisljali najveci sefovi kuhinja u prestiznim restoranima, ljudi bi umirali od gladi. Zamislite da neki sef kuhinje u sred Londona gde samo ulazak kosta sto sterlina, kaze klijentu: “. ja sam ponosan Englez iz srca Engleske, ako uopste znate gde je to, pa necu da vam spremam argentinski biftek, iako ste mozda spremni da platite 250 sterlina za komad argentinskog mesa.Ili necu da vam spreman italijansku pastu jer nisam italijan, a necu ni spansku paelju jer nisam spanac. Necu i tacka, idite u Argentinu, pa tamo jedite argentinsko meso, odnosno idite u Italiju ili Spaniju pa jedite sta hocete. Ipak, imamo srece. Upravo smo se na nasem Forumu uverilikako razmisljaju zene, i zasto su najveci, najbolji, najpoznatiji i najbolje placeni kuvari na svetu muskarci, zasto su najveci, najbolji, najpoznatiji i najbolje placeni modni kreatori i stilisti muskarci, i zasto su najveci, najbolji, najpoznatiji i najbolje placeni ginekolozi uvek muskarci, a ne zene. A ako to nisu oblasti gde bi zene trebalo nesto da znaju, ja stvarno ne znam gde bi onda trebalo da bude koristi od zena.  
    • Taman htio covjeku poslati sliku iz 10.mjeseca 1995.i polufinala svjetskog prvenstva u savateu u Parizu.Izasao sam sa majicom "Oluja" na ring...mislim kad me se vec etiketira kao desnicara da covjeka ne razocaram.
    • @LeonardoDrugi pa nisam ja bosanka, ja sam ponosna Podravka iz srca Hrvatske ako uopce znate gdje je to, a tamo se kuha i jede puno bolje nego u bosni( svaka čast svim bosancima) 
    • Belgija, ukratko Hej @darko56 Ostalo je samo jos 16 minuta do pocetka spanaca, pa sam upravo toliko vremena odvojio samo za tebe da ti potpuno besplatno predstavim reprezentaciju Belgije. Zao mi je sto to ne mogu u postu od deset stranica teksta, ali spanci su spanci. Kada bi belgijance trebalo da predstavim u samo dve reci, te dve reci bi bile bosanski lonac. Ne znam da li si cuo za to remek-delo kulinarstva, koje se zove bosanski lonac. To je classic kulinarstva, a predstavlja tradicionalno bosanskohercegovacko jelo koje se priprema kao veoma bogato i slozeno jelo. U tom classicu se prakticno sprema sve sto imate u kuci na raspolaganju da se jede. Znaci, junetina, jagnjetina, krompor, luk, paprika, patlidzan, beli luk, rajcica, kupus … i onda svemu tome se doda sve sto imate u kuci. Plus zacini, plis strpljenje, plus ljubav. Za spremanje bosanskog lonca ne treba znanje, vec je potrebna ljubav, entuzijazam i strpljenje. Meso se reze na vece komade, sto mi se vec ne svidja, jer bih ga ja rezao sitnije, pa se sve namirnice slazu veoma pazljivo u dubok lonac, red mesa, pa red povrca, pa se sve to polako i dugo krcka na tihoj vatri nekoliko sati  da bi se svi ti ukusi savrseno poslozili. Bosanski lonac ima duuuuugu tradiciju, smatra se da potice jos iz srednevekovne Bosne i smatralo se radnickim, rudarskim jelom, jer legenda kaze da su to jelo pripremali rudari tako sto su ga pripremali pre silaska u jamu, zatim bi ga ostavili da se kuva, te sisli u jamu, i toplo jelo jeli nakon zavrsetka posla, nakon sto bi izasli iz jame. Priprema bosanskog lonca ipak zahteva i neko znanje, posto se jelo uopste ne mesa tokom kuvanja, vec je potrebno samo povremeno “protresti” ceo lonac. Inace, ja sam probao vise puta ovaj classic, pa sam imao prilike da se upoznam kako ovo jelo izgleda kada ga pripremaju amateri, a kako kada ga pripremaju sa ljubavlju i entuzijazmom. Kada sam probao bosanski lonac koji je pripremio neko ko nema pojma, imao sam utisak kao da jedem govna, a kada probate ovo jelo nakon sto ga pripreme veste ruke, imate utisak koliko god da vam naplate to jelo, malo je, ili moze da se kaze, vredelo je svakog centa koji ste platili. Iako nema veze sa temom i kladjenjem, ja imam neki osecaj ili utisak da ova koleginica @Ajnud nema pojma kako se ovaj classic sprema, niti da je ikada cula u svom zivotu za bosanski lonac, plus cak i da joj objasnite kako se to sprema, da to ne bi licilo na jelo, vec biste imali utisak da jedete pomije. Hej @darko56 Ja za 16 minuta vremena nisam nasao bolji nacin da ti predstavim reprezentaciju Belgije. Zamisli samo da kupis najkvalitetniju junetinu i jagnjetinu, plus kupis sveze i skupo povrce, i sve to das koleginici Ajnud, i pomolis se Bogu, a znas da ce se i ona pomoliti Bogu pre kuvanja. Znaci, moze da ispadne dobro, a da niko ne zna kako, a mogu da ispadnu i pomije.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use