Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 15.2.2025. (Dnevna tema)


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Subota1.jpg1.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Subota2.jpg2.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Subota3.jpg3.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Subota4.jpg4.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Subota5.jpg5.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

HNL

Subota6.jpg6.jpg

HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 14.2. u 15:05 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Leicester - Arsenal (13:30) bet365
Sudac: Samuel Barrott (4.40)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 2.17
Leicester.jpg


Southampton - Bournemouth (16:00) bet365
Sudac: Jarred Gillett (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.88
Prosjek ekipe 2: 2.54
Southampton.jpg


West Ham - Brentford (16:00) bet365
Sudac: Darren England (4.27)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 1.42
West Ham.jpg


Aston Villa - Ipswich (16:00) bet365
Sudac: Robert Jones (5.07)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 2.46
Aston Villa.jpg


Man City - Newcastle (16:00) bet365
Sudac: Andrew Madley (4.36)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 2.00
Man City.jpg


Fulham - Nottingham Forrest (16:00) bet365
Sudac: Thomas Bramall (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 2.21
Fulham.jpg


Crystal Palace - Everton (18:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (3.33)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.08
Crystal Palace.jpg


Primera

Leganes - Alaves (14:00) bet365
Sudac: Pablo Gonzalez Fuertes (3.75)
Prosjek ekipe 1: 2.04
Prosjek ekipe 2: 2.48
Leganes.jpg


Osasuna - Real Madrid (16:15) bet365
Sudac: Jose Munuera Montero (5.25)
Prosjek ekipe 1: 2.52
Prosjek ekipe 2: 1.57
Osasuna.jpg


Atletico Madrid - Celta (18:30) bet365
Sudac: Juan Martinez Munuera (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.26
Prosjek ekipe 2: 2.26
Atletico Madrid.jpg


Villarreal - Valencia (21:00) bet365
Sudac: Ricardo de Burgos (2.88)
Prosjek ekipe 1: 2.83
Prosjek ekipe 2: 2.17
Villarreal.jpg


Serie A

Atalanta - Cagliari (15:00) bet365
Sudac: Matteo Marchetti (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 1.92
Atalanta.jpg


Lazio - Napoli (18:00) bet365
Sudac: Davide Massa (4.10)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 1.13
Lazio.jpg

Milan - Verona (20:45) bet365
Sudac: Francesco Fourneau (3.57)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.75
Milan.jpg


Bundesliga

Bochum - Dortmund (15:30) bet365
Sudac: Harm Osmers (4.44)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.57
Bochum.jpg


St. Pauli - Freiburg (15:30) bet365
Sudac: Benjamin Brand (3.30)
Prosjek ekipe 1: 1.57
Prosjek ekipe 2: 1.76
St. Pauli.jpg


Stuttgart - Wolfsburg (15:30) bet365
Sudac: Tobias Welz (4.38)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 2.62
Stuttgart.jpg


Union Berlin - M'gladbach (15:30) bet365
Sudac: Sven Jablonski (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.57
Prosjek ekipe 2: 1.71
Union Berlin.jpg


Leverkusen - Bayern Munchen (18:30) bet365
Sudac: Daniel Siebert (5.20)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 1.48
Leverkusen.jpg


Ligue 1

Marseille - Saint-Etienne (17:00) bet365
Sudac: Abdelatif Kherradji (3.20)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.95
Marseille.jpg


Monaco - Nantes (19:00) bet365
Sudac: Thomas Leonard (3.58)
Prosjek ekipe 1: 1.90
Prosjek ekipe 2: 2.10
Monaco.jpg


Tolouse - PSG (21:05) bet365
Sudac: Willy Delajod (4.45)
Prosjek ekipe 1: 1.52
Prosjek ekipe 2: 1.24
Toulouse.jpg

(Koeficijenti 14.2. u 18:05 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Newcastle - 1 i oba daju (2.80) bet365

Obje momčadi u ovaj susret ulaze bodovno izjednačene, s identičnim omjerom, te nakon razočaravajućih poraza u posljednjim ligaškim nastupima.

Manchester City je prije dva tjedna doživio težak poraz 1-5 na gostovanju kod Arsenala, što je vjerojatno označilo kraj njihovih nada za obranu naslova. Građani sada za vodećim Liverpoolom zaostaju ogromnih 15 bodova uz utakmicu više.

Newcastle je, pak, izgubio 1-2 na domaćem terenu protiv Fulhama, što je usporilo njihovu borbu za plasman u Ligu prvaka. Ipak, momčad Eddieja Howea brzo se oporavila ostvarivši dvije uzastopne pobjede u kup natjecanjima – 2-0 protiv Arsenala za plasman u finale Liga kupa te 3-2 protiv Birmingham Cityja u FA kupu.

Pep Guardiola ne može računati na Manuela Akanjija, koji će zbog ozljede van terena biti oko dva mjeseca. Upitan je i nastup Jacka Grealisha, kao i Nica Gonzaleza i Oscara Bobba. Očekuje se da bi Nathan Ake mogao zaigrati od prve minute nakon povratka od ozljede.

  • Manchester City (4-2-3-1): Ortega; Nunes, Dias, Ake, Gvardiol; Gonzalez, Kovacic; Savinho, Foden, Marmoush; Haaland

Kod gostiju i dalje nema Barnesa, Lascellesa, Joelintona i Botmana, dok bi se Anthony Gordon i Dan Burn mogli vratiti.

  • Newcastle United (4-3-3): Dubravka; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Willock; Murphy, Isak, Gordon

Manchester City u posljednje vrijeme muku muči s obranom, primivši gol u pet uzastopnih susreta. To bi moglo biti ohrabrenje za Newcastleovog napadača Alexandera Isaka, koji je u dosadašnjem dijelu sezone zabio 17 golova. Isak je posebno opasan na gostovanjima, gdje je postigao 10 od tih 17 pogodaka. Kvota da će Isak postići gol iznosi 1.83 u bet365 kladionici.

Unatoč obrambenim problemima Građana, prednost dajem domaćinima zbog njihove kvalitete i pritiska da poprave dojam nakon teških poraza. Očekujem zanimljivu utakmicu s golovima na obje strane terena i naravno pobjedom Cityja gdje nam bet365 kladionica daje ukupnu kvotu od 2.80.

Prognoza rezultata: Manchester City 3-2 Newcastle United (KVOTA 19.00) bet365

City.jpg

(Koeficijenti 15.02. 02:40 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Leverkusen - Bayern - 2 i oba daju (3.75) bet365

Pravi nogometni spektakl očekuje nas na BayAreni, gdje će se u derbiju 22. kola Bundeslige sastati dvije vodeće momčadi prvenstva.

Bayern dolazi s osam bodova prednosti nad Leverkusenom nakon uvjerljive pobjede od 3-0 protiv Werder Bremena prošlog petka. Harry Kane zabio je dva gola iz jedanaesteraca, dok je Leroy Sane postavio konačni rezultat. Bavarcima bi pobjeda u ovom susretu gotovo osigurala naslov prvaka.

Bayer Leverkusen je s druge strane remizirao 0-0 na gostovanju kod Wolfsburga, gdje su pritom promašili brojne prilike. Ipak, Leverkusen je ove sezone impresivan kod kuće s osam pobjeda u 11 utakmica.

Bayern Munich nije slavio protiv Leverkusena u posljednjih pet susreta. Posljednji međusobni okršaj završio je 1-1, dok je Leverkusen slavio 1-0 u prosincu u DFB Pokalu.

Leverkusenu nedostaje Jeanuel Belocian, dok su Edmond Tapsoba, Jonathan Tah i Piero Hincapie gotovo sigurni starteri u obrani.

  • Leverkusen (3-4-3): Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapie; Frimpong, Xhaka, Andrich, Grimaldo; Wirtz, Boniface, Tella

Bavarcima će nedostajati Alphonso Davies i Daniel Peretz, dok je upitan Joao Palhinha. U napadu će se očekuje Harry Kane, koji je u sjajnoj formi s 6 golova u posljednje 4 utakmice.

  • Bayern (4-2-3-1): Neuer; Stanisic, Upamecano, Kim, Guerreiro; Kimmich, Goretzka; Olise, Musiala, Coman; Kane

Obje momčadi preferiraju napadački nogomet i često postižu golove. Leverkusen je postigao dva ili više golova u četiri od posljednjih pet utakmica, dok je Bayern postigao barem tri gola u četiri od posljednjih pet ligaških susreta.

Očekujem napetu utakmicu s puno prilika na obje strane. Moja prognoza: Bayern pobjeđuje uz oba tima postižu gol (koeficijent 3.75) te Harry Kane zabija u bilo kojem trenutku (koeficijent 2.25).

Prognoza rezultata: Bayer Leverkusen 1-3 Bayern Munich (KVOTA 17.00) bet365

Bayern

(Koeficijenti 15.02. 02:45 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Sistem ili cetiri doubla za veliku uplatu, neka svako odluci za sebe

Da se podsetimo one istorijske recenice kolege @Iblaz93 da je najveca vrednost ovog smesnog Foruma razlicitost, sto mozemo svakodnevno videti. Ponekad deluje da se mi ne bismo mogli sloziti da je danas subota, a kamoli ko je najbolji medju nama. A tako se i kladimo, od igre na kartone, preko rukometa i pikada, do skijaskih skokova i alzirskih i liga Bahreina. Ja bih dodao da osim razlicitosti, cesto pokazujemo i znakove bolesti, pre svega ostecenja mozga. Ali bih isto tako rekao i da se zbog toga i voli kockanje, u mom slucaju zbog toga i volim kockanje, a i ovaj Forum.

Osim sto je ovogodisnji Guts-Leonardo Kup napravio pravi masakr, i to ne samo u ovom kolu, vec i u prvom, to nas uopste ne sprecava da smo dozvolili da nam Fenerbahce i Dinamo potpuno ostete mozak. Jedan dobar broj kolega je vec pao u prvom kolu Guts-Leonardo Kupa, uglavnom na Barcelloni, oni koji su preziveli prvo kolo, pali su u drugom, a ko je (za sada) preziveo drugo kolo, mogao bi da padne na Dinamu i Fenerbahceu. Teoretski moze da se desi, pod uslovom da ne dodju jedinice na Dinamo i Fenerbahce, da trece kolo naseg Kupa igraju samo sestorica kolega plus oni koji jos nisu postavili svoje predloge.

Kada smo vec kod razlicitosti, ja cu danas odigrati cuveni sistem gde se trazi "pet pogodaka od sedam predloga" i bas me briga sta o tome misli kolega @noja57. Ako kolega @Iblaz93 kaze da je razlicitost na Forumu vrlina, a ne mana, zasto bi se ja obazirao na to sta kolega misli o isplativosti sistema "pet od sedam" sa kvoticama ispod 1,20. Ja cu danas predloziti sistem "pet od sedam" iskljucivo od predloga iz Poslednje Sanse, a ko misli da nije isplativo, neka postavi svih sedam predloga na jedan tiket, ili neka sebi izabere ono sto misli da ima rezona. Jednostavno, zar ne? Sebi cu odigrati sistem "pet od sedam", a vama cu sedam plus jedan predlog, podeliti na cetiri doubla.

Dakle, svih sedam predloga su iz Poslednje Sanse, a ako smo zaista razliciti i ako je to vrlina a ne mana, odigrajte ih kako god hocete, samo neka prodju. 

Jedinice na Dinamo, Fenerbahce (fudbal) i Liverpool, overi 1,5 gol na mecevima Leverkusen vs Bayern i Stuttgard vs Wolfsburg, gol Maribora na utakmici i dvojka na Arsenal. Da ponovim, ovo su sve predlozi sa Foruma, svih nas, a ne moji, ja cu dodati i jedinicu (ali i poneki X) na Ajax a predloge cu podeliti na doublove, i to ovako.

Double, jedinice na Dinamo i Fenerbahce (fudbal), ukupna kvota oko 1,40-1,45

Ja mislim da osim razlicitosti na Forumu, jaaaaaaako puno moze i da se nauci na nasem Forumu. Dakle, polovina Foruma je vec ispala iz Guts-Leonardo Kupa, a ostala polovina ima u svojim predlozima jedinice na Dinamo i Fenerbahce, i tacka. Znaci kladimo se na turke i septicku jamu i tacka. Ja mislim da ako je tako, onda svi idemo zajedno, ali ako padnemo, nema sta da se ljutimo, pogotovo na kladionice ili Dinamo ili Fener. Niko nas nije terao da pravimo izbore, niko nam nije rekao da cemo umreti, ako ne postavimo ove dve jedinice, pretpostavlja se da smo bili zdravi kada smo ovo birali. Jedino bih dodao da kladionice bas vole ovakve igrace, kao sto smo mi sa Foruma. Ako je ceo Forum ovo odigrao, mozete samo zamisliti koliko je tek miliona kockara na svetu postavljalo one jedinice na Dortmund protiv Meinza ili na italijane protiv Severne Makedonije. Dakle, idemoooooooooo svi zajedno na septicku jamu i turke i nema nazad. Idemo na ekipu koja je primila dvanaest golova od Bayerna, cetiri komada od Slavena, dva puta izgubila od Hajduka i Osijeka i skandalozno igrala sa Bjelovarom, ali sada vise nema nazad. Jedino bih da kazem, da ako smo svi zajedno odlucili da idemo sa Dinamom, a jedinica slucajno ne dodje, da bi stvarno bilo malo seljacki da se ljutimo na Dinamo ili kladionice, a ne na sebe.

Double, overi 1,5 gol na utakmicama Stuttgard vs Wolfsburg i Leverkusen vs Bayern, ukupna kvota 1,40-1,45

Ovo je na neki nacin "osvetnicki" tiket kolege @nuki01 i ja se potpuno slazem sa takvim nacinom razmisljanja kolege, a to je da inat nije uvek mana, vec moze da bude i vrlina. O tome da li ima rezona kladiti se na golove ovih nemackih ekipa necu uopste da trosim tastaturu, ako smo odlucili da treba divljati sa jedinicom na Dinamo, iako oni nista nisu pokazali tokom sezone, cak su vise smesni nego sto ih treba podrzati u realnom kladjenju, onda je bilo kakva analiza o golovima nemaca obicno gubljenje vremena. Samo da kazem jos i to da je Bayern ove sezone vec odigrao dve utakmice sa Leverkusenom u sred Munchena, i da nijednu nije dobio, niti je bilo vise od dva gola na utakmici (1:1 i 0:1)

Gol Maribora na utakmici plus jedinica (i poneki X) na utakmici Ajax vs Heracles, ukupna kvota oko 1,40

Verovatno cete pomisliti da se ljubim u usta sa kolegom @nutrija ali ja stvarno mislim da se iz njegovog primera moze mnogo toga nauciti. Od kada ucestvuje u Poslednjoj Sansi, nikada se nije spustao ispod treceg mesta na tabeli, ove sezone gotovo da i nije bio na prvom mestu, ali evo sada, kada je najvaznije, ipak deli to prvo mesto. Neka ostane zauvek prevarant na nasem Forumu, ali se svakako nesto moze i nauciti iz upornosti, discipline, posvecenosti, doslednosti i vere u sebe. Ja uzimam ovaj njegov predlog u realnom kladjenju, iako nista ne znam o ovim ekipama. Dodacu ovde i jedinicu na Ajax, ali obavezno i poneki X, nereseni ishod, Ajax me dosta podseca na nutriju, cele sezone iza Psv-a, cak i po deset bodova zaostatka, pa se nikada nisu predali, vec stigli Psv, izjednacili se sa njima na tabeli, a sutra cak i imaju slabijeg protivnika od Psv-a koji igra sa Utrechtom. Ovde bih rekao za Ajax isto sto i nutriji, ako sada kada su stigli svoje protivnike na tabeli, ne pobede, odnosno ne pogode predlog, onda i treba da se padne.

Dvojka na Arsenal i jedinica na Liverpool, ukupna kvota cak negde i oko 1,65

Ovo je predlog kolege @IzudinB iz Guts-Leonardo Kupa, i cak i ako nije najsigurniji, barem je logicniji od predloga na dve jedinice na Dinamo i Fenerbahce. Valjda cemo se sloziti da je logicnije igrati na Liverpool koji cele sezone igra odlicno, nego na Dinamo koji cele sezone ne igra nista, a sto se tice Arsenala, tu cemo se pomoliti Bogu, jer njima ne treba igra vec mozak. Ovo su dve prvoplasirane ekipe u Premier League, bore se za titulu, igraju protiv krseva, pa cak i ako padnemo, uvek mozemo reci na cemu smo pali.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo malo  matematike.(pre 60 godina ,kad sam ja isao u osnovnu  skolu  to  se zvalo Racun}.

Sistem  5/7, kada bi ispisao pojedinacno bi iznosio 21 kombinaciju

Posto  su  sve predlozene kvote izmedju  1,40 i 1,45 radi lakseg racuna uzecemo  sve VISU kvotu 1.45.

-Ako pogodis 5 parova a dva promasis  od ulozenih  para( kola, zena, biciklova...) imaces samo  30 % od ulozenog.

-Ako pogodis 6 a jedan promasis imaces , otprilike duplo od ulozenog.

-JEDINO je svih  7 POGODAKA  je vredno  rizika jer donosi  6.4 X ulog.

Ko  zeli  neka proba, voleo bih  da svih  sedam budu pogodjeni i  da neko  dobije, sest kuca ili  sest zena,  ili sest bicikla !!!

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, noja57 said:

Evo malo  matematike.(pre 60 godina ,kad sam ja isao u osnovnu  skolu  to  se zvalo Racun}.

Sistem  5/7, kada bi ispisao pojedinacno bi iznosio 21 kombinaciju

Posto  su  sve predlozene kvote izmedju  1,40 i 1,45 radi lakseg racuna uzecemo  sve VISU kvotu 1.45.

-Ako pogodis 5 parova a dva promasis  od ulozenih  para( kola, zena, biciklova...) imaces samo  30 % od ulozenog.

-Ako pogodis 6 a jedan promasis imaces , otprilike duplo od ulozenog.

-JEDINO je svih  7 POGODAKA  je vredno  rizika jer donosi  6.4 X ulog.

Ko  zeli  neka proba, voleo bih  da svih  sedam budu pogodjeni i  da neko  dobije, sest kuca ili  sest zena,  ili sest bicikla !!!

A nek' si mu i rekao👍🏿

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, noja57 said:

Evo malo  matematike.(pre 60 godina ,kad sam ja isao u osnovnu  skolu  to  se zvalo Racun}.

Sistem  5/7, kada bi ispisao pojedinacno bi iznosio 21 kombinaciju

Posto  su  sve predlozene kvote izmedju  1,40 i 1,45 radi lakseg racuna uzecemo  sve VISU kvotu 1.45.

-Ako pogodis 5 parova a dva promasis  od ulozenih  para( kola, zena, biciklova...) imaces samo  30 % od ulozenog.

-Ako pogodis 6 a jedan promasis imaces , otprilike duplo od ulozenog.

-JEDINO je svih  7 POGODAKA  je vredno  rizika jer donosi  6.4 X ulog.

Ko  zeli  neka proba, voleo bih  da svih  sedam budu pogodjeni i  da neko  dobije, sest kuca ili  sest zena,  ili sest bicikla !!!

Odlicno. Kada se vec svadjamo ili raspravljamo ili samo diskutujemo kao kolege sa Foruma, napisi nam jos samo kada postavimo sedam parova na jedan tiket, jer ne znamo sta da izbacimo, koliko je tu u opticaju kombinacija, i koliko je od mogucih kombinacija dobitno, odnosno koliko kombinacija ide u nasu korist, a koliko kladionici.

Hteo sam zapravo da pitam, sta da radim kada necu nijedan predlog da izbacim, a necu da stavljam sedam parova na jedan tiket kao ti. 
 

Link to comment
Share on other sites

Imas dva nacina  da to  uradis :

1. Da te kvote odigras sa malo vise rizika ( npr. pobeda Arsenala   sa brojem golova,isto tako Liverpula ili  Dinama. Uglavnom kad pomnozis

 PET najmanjih kvota( od sedam ) mora biti barem 21.

2. Ako  pak  ne zelis da menjas kvote onda  idi  na rizik  da vise parova pogodis. 

Ja bih  tu odigrao sistem  6 /7 i  7 /7 ( ukupno  7 komb. u  nekom  rasponu  od 10-50 eura.

Parovi  su  , iskreno  zanimljivi i privlavni. Ja bih  tu  napravio  dve grupe po  4 para ( ako  treba dodao bih  jos jedan ili  dva) i odigrao pojedinacno grupe  na dva listica (sistem 3,4/4, pet kombinacija). I na kraju  na jednom listicu  stavio  sve  za simbolicnu  sumu.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, LeonardoDrugi said:

Odlicno. Kada se vec svadjamo ili raspravljamo ili samo diskutujemo kao kolege sa Foruma, napisi nam jos samo kada postavimo sedam parova na jedan tiket, jer ne znamo sta da izbacimo, koliko je tu u opticaju kombinacija, i koliko je od mogucih kombinacija dobitno, odnosno koliko kombinacija ide u nasu korist, a koliko kladionici.

Hteo sam zapravo da pitam, sta da radim kada necu nijedan predlog da izbacim, a necu da stavljam sedam parova na jedan tiket kao ti. 
 

Kolega, ako ti ista pomaže ovo..

 

Ja sam se odlucio za Dinamo i Arsenal na 1 listicu za bas jak ulog

 

I stavio sam na 1 listic 

Dinamo, Arsenal i dodao golove na utakmicama Bayerna i Wolfsburga 

 

Dinamo igra kako igra, i smatram da je cak i dobro da su se onako provukli protiv bjelovara te smatram da danas u Maksimiru ce shvatit ozbiljno utakmicu i pristupit joj sa maksimalnom posvecenosti

 

Arsenal "mora" dobiti protivnika kao Lec. ukoliko zeli ostat u utrci za titulu

Zasigurno su kvalitetnija ekipa(iako nema Sake i Havertza)

Za golove na ove 2 utakmice je vec sve recano..

 

Nisam danas htio dodavat Fenera i Ajaxa u kombinacije na danasnje listice jer su igrali europu pa uvjek postoji nesto veci rizik da losije odigraju

 

Al svakako ih mislim sutra stavit sa liverpoolom na 1 listic

Link to comment
Share on other sites

prije 30 minute, ara008 said:

Kolega, ako ti ista pomaže ovo..

 

Ja sam se odlucio za Dinamo i Arsenal na 1 listicu za bas jak ulog

 

I stavio sam na 1 listic 

Dinamo, Arsenal i dodao golove na utakmicama Bayerna i Wolfsburga 

 

Dinamo igra kako igra, i smatram da je cak i dobro da su se onako provukli protiv bjelovara te smatram da danas u Maksimiru ce shvatit ozbiljni utakmicu i pristupit joj sa maksimalnom posvecenosti

 

Arsenal "mora" dobiri protivnika kao Lec. ukoliko zeli ostat u utrci za titulu

Zasigurno su kvalitetnija ekipa(iako neka Sake i Havertza)

Za golove na ove 2 utakmice je vec sve recano..

 

Nisam danas htio dodavat Fenera i Ajaxa u kombinacije na danasnje listice jer su igrali europu pa uvjek postoji nesto veci rizik da losije odigraju

 

Al svakako ih mislim sutra stavit sa liverpoolom na 1 listic

Hvala ti kolega.

Ja sam zapravo hteo da kazem da bi trebalo da se napravi jos uza selekcija predloga i onda rasprodati imovinu i uplatiti sto manje predloga, a nije lako odustati od predloga koji deluju da mogu da prodju. 
Ako hoces da pokusas da budes koristan, pravi odgovor bi bio; 

kada bi morao da umres ako ne prepolovis danasnje kladjenje na Arsenal, Dinamo i golove na dva nemca, od cega bi odustao? To je pravo pitanje, da moras da eliminises polovinu, ti bi ostavio Arsenal i Dinamo, zar ne?

Isto je pitanje i za sutra, da moras da se odlucis samo za jedan predlog izmedju Liverpoola, Fenerbahcea ili Ajaxa, inace ces umreti, tvoj odgovor bi bio Liverpool, to si hteo da kazes, zar ne?

 

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, LeonardoDrugi said:

Hvala ti kolega.

Ja sam zapravo hteo da kazem da bi trebalo da se napravi jos uza selekcija predloga i onda rasprodati imovinu i uplatiti sto manje predloga, a nije lako odustati od predloga koji deluju da mogu da prodju. 
Ako hoces da pokusas da budes koristan, pravi odgovor bi bio; 

kada bi morao da umres ako ne prepolovis danasnje kladjenje na Arsenal, Dinamo i golove na dva nemca, od cega bi odustao? To je pravo pitanje, da moras da eliminises polovinu, ti bi ostavio Arsenal i Dinamo, zar ne?

Isto je pitanje i za sutra, da moras da se odlucis samo za jedan predlog izmedju Liverpoola, Fenerbahcea ili Ajaxa, inace ces umreti, tvoj odgovor bi bio Liverpool, to si hteo da kazes, zar ne?

 

Za danas Dinamo i Arsenal

Mada na Dinamo raste kovota ali svejedno mislim sta sam napisao...

 

A za sutra..hmmm ako moram birat samo 2 para

Po meni ajax i liverpool

Fenera bi preskocio..

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, furyshaa said:

@mesrine @Iblaz93 je li možda znamo zašto je na Dinamo skočila kvota na čak 1.30?

Kolega zao mi je ali danas bas bio u poslu da nisam mogao napisati sto bi trebalo. Nadam se da si odigrao i naplatio.

Svakako, da sam ti dao svoje videnje situacije prije utakmice vjerujem da bih te cak odvratio od oklade na Dinamo, jer kao sto vidis nisam ga igrao ni u kupu ni u posljednoj sansi, to ti je dovoljan argument, a kaze jedan medu nama da ne znam kriticki gledati :D

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, pena29 said:

Svima koji padoše u 2.kolu Kupa želimo dobrodošlicu u Klub palih kup igrača!

Pogotovo onima koji su mislili da ne mogu pasti!

Sad bi se kao trebao radovati padu kolege @LeonardoDrugi kao sto se on radovao mom padu u cetvrtak, da li je to kolegijalno? Mislim da ne.. i fino mu je kolega @mesrine rekao da ce prije pasti taj "očiti"over golova nego Dinamo i nije mu vjerovao.Uzeo sam taj njegov prijedlog i igrao ga u realnom kladjenju gdje nisam stedio.. dobro cu zapamtiti ovaj pad, dobro cu zapamtiti da nakon osam godina ova dva kluba odigraju bez ijednog postignutog gola,sve cu dobro zapamtiti jer ce me dugo boliti ovaj "njegov" pad. 

Link to comment
Share on other sites

To je kao u onom romanu Za kim zvona zvone? U biti, zvone za sve nas. Svaki pad zicer prijedloga pokosi masu igrača u realnom kladjenju. I šta nam preostaje nego lizati svoje rane,ponekad se kao radovati tudjim padovima,ali nadajmo se da bar nema zluradosti! A i pokazalo se da se svako "radovanje" vrati kao bumerang.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, pena29 said:

To je kao u onom romanu Za kim zvona zvone? U biti, zvone za sve nas. Svaki pad zicer prijedloga pokosi masu igrača u realnom kladjenju. I šta nam preostaje nego lizati svoje rane,ponekad se kao radovati tudjim padovima,ali nadajmo se da bar nema zluradosti! A i pokazalo se da se svako "radovanje" vrati kao bumerang.

Prilicno realan, i pametan, bistar post, u srz. 

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, Fitoz said:

Sad bi se kao trebao radovati padu kolege @LeonardoDrugi kao sto se on radovao mom padu u cetvrtak, da li je to kolegijalno? Mislim da ne.. i fino mu je kolega @mesrine rekao da ce prije pasti taj "očiti"over golova nego Dinamo i nije mu vjerovao.Uzeo sam taj njegov prijedlog i igrao ga u realnom kladjenju gdje nisam stedio.. dobro cu zapamtiti ovaj pad, dobro cu zapamtiti da nakon osam godina ova dva kluba odigraju bez ijednog postignutog gola,sve cu dobro zapamtiti jer ce me dugo boliti ovaj "njegov" pad. 

Ista stvar, kolega

I ja sam stavio dobar ulog.. ne kao na dinamo i arsenal...al opet znacajan na taj over golova...

 

Nego, jel se onda "svetimo" danas pa na "sve" fener,liverpool i ajax?

Na fener kvota raste(al rasla je jucer i na dinamo)

Sta mislis jel ima "value" da ova 3 para jako naplatimo?

Ajax ima priliku preuzet vrh nakon jucerasnjeg "kiksa" psv, liverpool u odlicnoj formi, arsenal ga pritisce,nebi trebao imati problema sa "vukovima"

Molim Te jos jednom portvrdu, dal je Fener isto takva situacija?

Posto si ga igrao i u PS i kupu pa vjr imas vise info.

Fener je glatko rijesio Anderlect, atmosfera je zasigurno dobra i ako zele borbu za vrh, danas moraju dobiti

 

Kolega @mesrine također ako ima osvrta,isto si igrao u u PS i kupu

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, ara008 said:

Ista stvar, kolega

I ja sam stavio dobar ulog.. ne kao na dinamo i arsenal...al opet znacajan na taj over golova...

 

Nego, jel se onda "svetimo" danas pa na "sve" fener,liverpool i ajax?

Na fener kvota raste(al rasla je jucer i na dinamo)

Sta mislis jel ima "value" da ova 3 para jako naplatimo?

Ajax ima priliku preuzet vrh nakon jucerasnjeg "kiksa" psv, liverpool u odlicnoj formi, arsenal ga pritisce,nebi trebao imati problema sa "vukovima"

Molim Te jos jednom portvrdu, dal je Fener isto takva situacija?

Posto si ga igrao i u PS i kupu pa vjr imas vise info.

Fener je glatko rijesio Anderlect, atmosfera je zasigurno dobra i ako zele borbu za vrh, danas moraju dobiti

 

Kolega @mesrine također ako ima osvrta,isto si igrao u u PS i kupu

Iz mog iskustva nikakve veze nema što kvota raste. Masu puta sam pao kad je kvota padala i prošao kad je kvota rasla.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Arsenal vs Aston Villa, najava utakmice Kao prvo, ne vidim jedan jedini razlog da neko od kolega veceras ne gleda ovu utakmicu. Kao drugo, Docek Nove Godine je sutra, termin utakmice je fenomenalan, ko se nije spremio za Docek Nove Godine do sada, sigurno se nece spremati veceras od 21.15.. Sve u svemu, ko ne bude zeleo da gleda vecerasnju utakmicu, morao bi zaista svima da objasni koji je razlog za to.  Unai Emery, doktor Ja cu stvarno umreti ako pre bilo kakve najave vecerasnje utakmice ne predstavim po stoti put ovog doktora na klupi Aston Ville. Najpre da pocnemo od toga sta je sve osvojio ovaj doktor. Cetiri Liga Evrope sto je rekord, tri puta sa Sevillom, i jednom sa Villarealom, cetiri francuska Kupa sa Psg-om, po dva puta nacionalni Kup i Liga Kup Francuske, jednu titulu prvaka Francuske, i dva Superkupa Francuske, sve takodje sa Psg-om i sve to sa samo 54 godine zivota. U uspeh mu treba ubrojati i da je do 54-te godine zivota radio vec u cetiri razlicite drzave, Spaniji, Russiji, Francuskoj i svetoj Engleskoj. Ovo su rezultati doktora Emerya koji se vide u brojkama. A ono sto se ne vidi u brojkama,  jeste uvodjenje seoske Lorce u drugu spansku ligu kao njegov prvi trenerski posao, zatim istorijsko uvodjenje Almerie u La Ligu, gde je vec sa 35 godina zivota vodio najvece iznenadjenje u spanskoj prvoj ligi, Almeriu, zavrsivsi sezonu na osmom mestu. U brojke koje se ne vide, spada i trece mesto u La Ligi sa Valencijom i kvalifikacije za Ligu Prvaka kao najmladji trener u istoriji Valencije, gde je i u svojoj drugoj sezoni u Valenciji takodje osvojio trece mesto na kraju sezone. U brojke koje se ne vide, jeste i polufinale Liga Evrope i polufinale spanskog Kupa gde su ispadali od Atletico Madrida i Barcellone, a ko danas prati kakva cuda pravi Unai Emery sa Aston Villom sigurno se ne seca da je ovaj doktor preuzeo Aston Villu od onog cirkusanta Steven Gerrarda kada su bili na petnaestom mestu i odmah ih podigao na sedmo mesto i kvalifikacije za Ligu Conferencije. A sta tek reci za njegovu drugu sezonu u Aston Villi onu iz 2023/2024 kada je na kraju sezone zauzeo cetvrto mesto i uveo Aston Villu u Ligu Prvaka posle 41 godine. I onda jos ispao u cetvrtfinalu u jednom trileru od kasnijeg pobednika Psg-a, majko moja.  A da ne govorimo o tome da Emery za polupismene poznavaoce fudbala spada u takozvanu "drugu kategoriju" Top evropskih trenera, a Klopp, na primer, u prvu, .... ccccccccc. U brojke koje se ne vide, spada i cinjenica da je Aston Villa ovoga leta potrosila samo trideset miliona u prelaznom roku, i prakticno dovela igrace koji nemaju nikakav uticaj na igru, niti nesto igraju, dok je Liverpool potrosio pola milijarde, Chelsea pitaj Boga koliko, a Aston Villa je ispred i jednih i drugih na tabeli sa sedam i deset bodova viska. I na kraju, u brojkama Emerya se nigde nece videti da je Aston Villa trenutno treca na tabeli sa bodom manje od gradjana i tri od Arsenala, a da su manje ulozili u roster od Ipswicha ili Southamptona u drugoj engleskoj ligi, da su direktno odlucili pobednika Premier League prosle sezone kada su sjebali Arsenala u sred Londona sa 2:0 u samoj zavrsnici 14.04. i omogucili gradjanima da sacuvaju dva boda prednosti. I na kraju, ne bih voleo da se zaboravi da je Emery sa Aston Villom prosle sezone u svojoj tvrdjavi na Villa Parku dobila i Bayerna ili preokrenula protiv Psg-a nakon sto su gubili u sred Birminghama vec do 27-og minuta sa 0:2 u 3:2 i odveli utakmicu u triler zavrsnicu. Aston Villa Kada bi trebalo u jednoj jedinoj reci da se opise Aston Villa, ta rec bi bila erekcija. Mislim da niko ko je barem jednom ove sezone gledao Villu nije osetio erekciju. U sezonu su krenuli sa tri boda od mogucih petnaest iz prvih pet utakmica sa tek dva postignuta gola. Nista-nista sa Newcastlom kod kuce, pa 0:1 u gostima kod Brentforda, pa 0:3 u sred Birminghama sa Crystal Palacom, pa opet nista-nista sa Evertonom, pa 1:1 sa Sunderlandom, a onda .... prava poezija, majko moja. Od 25.09. i pobede nad Bolognom u Ligi Evrope, gde su mogli cak i da izgube, Aston Villa je odigrala osamnaest utakmica i ostvarila 16 pobeda, nula neresenih ishoda i tek dva poraza. Prvo da napisem da je doktor Emery u poslednja tri meseca dobio sve londonske ekipe (Tottenham, Arsenal, West Ham i Chelsea), da imaju jedanaest uzastopnih pobeda u svim takmicenjima, da 19 uzastopnih utakmica nemaju neresenog ishoda, da su u sezoni postigli 39 golova, da u poslednjih 21 utakmice samo jednom nisu postigli gol (Liverpoolu u gostima)  Ako se gleda samo jedanesti i dvanaesti mesec, Aston Villa je osvojila najvise bodova u Premier League, a ako se gleda cela kalendarska 2025 godina, samo je Arsenal osvojio vise bodova od Aston Ville. Ako gledamo kako Aston Villa izgleda na papiru, odnosno koliko njihov roster vredi u engleskim sterlinama, oni verovatno ne bi bili ni medju prvih 6-7 ekipa u engleskoj Premier League. Ali, ako ih gledamo kako izgledaju na terenu, osim erekcije, videcemo da su oni u sezoni dobili sve sto vredi u Engleskoj, Arsenala, gradjane, Chelsea i ManUtd, da su kod kuce izgubili tek jednu utakmicu (od Crystal Palaca jos letos) i da su kod kuce izgubili tek jedan bod (od Newcastla). Da kazem da kod kuce u tvrdjavi na Villa Parku imaju deset uzastopnih pobeda u svim takmicenjima I na kraju, ono sto timcine razlikuje od seoskih ekipa jesu preokreti. Kao sto su gubili od Psg-a sa 0:2 pa preokrenuli na 3:2 tako su vec sto puta ove sezone preokrenuli (od Brightona gubili 0:2 pa preokrenuli, od West Hama primili gol nakon 30 sekundi i dva puta bili u rezultatskom zaostatku, pa preokrenuli, od Chelsea gubili sa 0:1, pa preokrenuli, i kao najvaznije, Arsenala dobili u 90 plus petom minutu) Ne znam kako sam zaboravio da napisem tamo gore kada sam hvalio doktora Emerya, da prvih sest ekipa u engleskoj Premier League vode sa klupe sve stranci, da su treneri tri prvolasirane ekipe spanci i da ekipe koje najbolje izgledaju u Evropi, Bayern, Arsenal i Aston Villa, vode sa klupe stranci. Aston Villa ima, uz Fulham najiskusniji tim u Premier League, sa prosekom starosti od 27,4 godina. Da sam ja administrator ili vlasnik ovog smesnog Foruma, ja bih nakon Brightona, samo jos Aston Villu promovisao na nasem Forumu kao primer jednog od najzdravijih klubova na svetu, Top ekipu koja je doktorski vodjena sa klupe, cvrstu, upornu, predanu i freneticnu ekipu sa neverovatnim usponom nakon katastrofalnog starta. Na prvi pogled bi se moglo reci da Villa ima sirok roster, ali je problem sto je jedan deo, i to zvucniji neupotrebljiv, ili hajde da kazemo da ne donosi prevagu. Najveci kvalitet Ville je sto okosnicu tima cine cak devetorica igraca  koji su tu bili i kada je Emery vodio svoju prvu utakmicu na klupi. A pravo pitanje je koja bi Aston Villa tek bila na tabeli da nije prosula neverovatnih 12 bodova u prvih pet kola, majko moja. Danas, u ovom trenutku, sa jedanaest uzastopnih pobeda, gde su dobili i Arsenala, Chelsea i ManUtd, gde dobijaju i kod kuce, i na strani, gde dobijaju nakon neverovatnih preokreta, Aston Villa izgleda uz Arsenal i Bayern, kao najbolja ekipa u Evropi, plus deluju da treba da pevate ako im izvucete barem bod. I sve to, uz erekciju dok ih gledate. Ali, je sigurno da nisu nepobedivi. Arsenal O njima smo svi vec pisali na Forumu sto puta, u Guts-Leonardo Kupu protiv Wolvsa su bili najigraniji par, tako da ovde zaista ne bi trebalo da gubimo vreme i trosimo tastaturu, kada svi znamo sve o Arsenalu. Medjusobni susreti Necu previse da ulazim u istoriju njihovih medjusobnih susreta, jer nije isto uporedjivati Villu sa onim cirkusantom na klupi, Gerrardom ili sa doktorom Emeryem. pa evo screenshota medjusobnih susreta Arsenala i Aston Ville samo sa spancima na klupama   Prognoza Arsenal ne moze da dodje do titule vec 22 godine i do sada su delovali da je ne bi osvojili cak i da su sami igrali Premier League. Prosle sezone, ih je bas Aston Villa direktno sjebala cetiri kola pre kraja, u sred Londona golovima u 84-om i 87-om minutu. Arsenal ove sezone kod kuce izgleda nestvarno sa samo jednim izgubljenim bodom (od gradjana) i jedanaest pobeda iz dvanaest utakmica kod kuce. Sa druge strane, Aston Villa koja igra kao dopingovana, i sa doktorom na klupi koji jos nijednom nije izgubio u Londonu od Arsenala (jedna pobeda i jedan remi) plus sto je Emery otisao iz Arsenala kao prilicno podcenjen trener i bez strpljenja za njega koliko sa Artetom. Pre prognoze, najpre da kazem da ce veceras pre bilo kakve uplate i kladjenja, prvi problem biti kako spustiti erekciju pred pocetak utakmice. Sa druge strane, deluje da ova utakmica moze da ode u bilo koji pravac. Mogli bi da zamislimo tacan rezultat 2:2 ali i nista-nista, ali nema plakanja, u tome je i magija kockanja.  Sebi cu pokriti nekoliko opcija iz danasnjeg meca, drzacu se iskljucivo malih, sto manjih kvotica, nije vazno sto su kvote male, ako su dobitne, i odmah da kazem da sam sve iz ove utakmice odlucio da vezem sa jedinicom na Juventus protiv Lecce-a, sto se igra odmah nakon Nove Godine za tri dana. Dakle, moji predlozi su iskljucivo kladjenje kroz double kladjenje, a ako vam se bude svideo barem jedan predlog, ili mislite da za nesto ima rezona, smatracu da sam bio koristan po Forum. Gol Arsenala na utakmici po 1,12 plus jedinica na Juventus po 1,28 (ukupna kvota 1,43) Arsenal je u sezoni na zvanicnim utakmicama postigao 50 golova, , gde nisam racunao utakmice Efl Cupa, i od 24 utakmice koje je odigrao u sezoni, samo Liverpoolu nisu dali gol u gostima. Na 23 zvanicne utakmice su dali gol, a samo na jednoj nisu. Ne moze se bas reci da postizu golove kao Bayern, cak sedam puta su dali samo po jedan gol i samo dva puta vise od tri gola (Atletico Madridu i Leedsu), ali ako ih vidimo da su iz prekida opasni kao i iz igre, plus sto i Villa lepo prima na strani, onda valjda nije previse sto ocekujemo od Arsenala da ugura barem jedan gol, kako god da se zavrsi utakmica. Samo jos da kazem da je Aston Villa u svojoj tvrdjavi na Villa Parku samo od Crystal Palaca primila tri gola, sve ostalo nisu primili nijedan gol (sest puta) ili su primili samo jedan (pet puta), dok su na strani primili cak petnaest golova, od toga na poslednjih osam utakmica na strani, svaki put. Over 19,5 bilo kakvih suteva na utakmici po 1,20 plus jedinica na Juventus (ukupna kvota 1,53) Ovo cu bez ikakve sumnje da prepisem od kolege @mesrine trenutno prvoplasiranog iz drugoligaskog blata i kolege sa najvise pogodaka ako gledamo obe lige. Ja mislim da kolega nema pojma sa kockanjem, ali sa druge strane pokazuje najveci napredak od svih, ako gledamo na sta je licio pre nekoliko godina. Za njega bih rekao da mislim, da ako jednoga dana udje u prvu ligu, nikada vise nece ispasti iz nje, kakva god da budu pravila o broju ucesnika koji ispadaju iz prve, elitne. Ali, isto tako mislim da on zapravo nikada nece ni uci u prvu, osim po ovakvim skandaloznim pravilima, da u prvu ulazi prakticno ko se prijavi ili registruje na Forumu, posto na svetu ne postoji nijedna liga na svetu gde trojica prvoplasiranih direktno ulaze u visi rang. A i to je upitno, posto ocekujemo da se u toku sezone i to promeni, pa nikoga ne bi trebalo da iznenadi, ako u narednim danima ne dobijemo novo Pravilo da i cetvrti ulazi u prvu ligu  Over sest kornera na utakmici po 1,14 plus jedinica na Juventus (ukupna kvota 1,46) Uopste ne znam zasto sam uzeo ukupni broj kornera na utakmici, ali ova utakmica mi zaista tako deluje da ce se igrati intezivno, sa puno udaraca, sa dobrim odbranama, pogotovo Arsenalovim, plus golman Aston Ville je odlican iako je nevidjena budaletina. Ovde sam zaista isao samo da se prodje kako se zna i ume, posto je igra over sest kornera prakticno igra sa X-om, ako na utakmici dodje tacno 6 kornera, dolazi X na kornerima ... cccc Jedinica na Arsenal po 1,42 plus jedinica na Juventus, plus jedinica na Bayern protiv Wolfsburga (10.01) po 1,14 (ukupna kvota 2,07) Ovaj tiket cu sebi pokloniti za Novu Godinu, neka ide sve u qurac. Mozda cu morati malo da cekam za Novogodisnji paketic, ali nema veze. Aston Villa kod mene zaista izaziva erekciju, ali nisu nepobedivi. Ako vec verujem u titulu Arsenala, a ne da verujem, nego sam ubedjen u nju, ako znamo da sampionske ekipe na kraju sezone nemaju deset poraza vec tek nekoliko, evo na primer, Bayern je prosle sezone imao samo dva poraza u sezoni, a Liverpool cetiri, koliko i Napoli, Arsenal ih ima vec dva, od cega jedan bas od aston Ville onda zaista ne vidim razloge da ne podrzim Arsenal kod kuce protiv bilo koga da igraju, bez obzira na erekciju. Ova tripla dosta lepo zvuci, ako se slucajno padne na ovoj ukupnoj kvoti od preko 2,00. Ako padnemo, uvek mozemo da kazemo, ... e yebi ga, kladili smo se na Arsenal, Bayern i Juventus po ukupnoj kvoti od preko 2,00 pa ako smo pali, barem znamo na kome smo pali, zar ne? X na Arsenal po 4,75 plus jedinica na Juventus (ukupna kvota 6,08) Kao odbrana svega, u slucaju da se utakmica zavrsi 0:0 ili 2:2 ne vidim bolji nacin nego da se odigra i jedan lep X na Arsenal plus jedinica na Juventus po kvoti od 6,08. Braniti jedinicu sa X.om nikada nije bilo niti zabranjeno, niti nepristojno, a uvek moze da bude korisno. A ako Aston Villa jos jednom sjebe Arsenala, barem cemo znati kakva timcina i kakva trenercina yebe i ne vadi protiv ovog Arsenala. Zivela erekcija, uzivajte u danasnjoj erekciji i utakmici, svim kolegama sa ovog smesnog Foruma zelim sve najbolje u Novoj Godini i u realnom kladjenju, a u Poslednjoj Sansi vam zelim da svi ispadnete u Guts-Leonardo Kupu vec u drugom kolu, da svi ispadnete u trecu ligu, i da od juce, pa do kraja zivota, u prvu, elitnu ulazi samo jedan, jedini ucesnik drugoligaskog blata, a mozda cak ni taj jedan, ako zelimo samo kvalitet, a ne cirkus. A ne cetvorica, kako ocekujemo ovih dana.  
    • utorak 30.12. 02:10 >Basketball>USA>NBA> San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers> Devin Vassell 10+ poena @ 1.25 bet365   Imao sam ga na jednom bbuilderu protiv okc i onda je bas stao na 5pt. inace uvek prebaci. tada je fox imao 30+ a sada je rovit. imam prenos pa neka se jedem malo dok pratim jer nista pametnije nisam stigao da smislim.    
    • 30.12. 02:10 | Košarka NBA | Houston Rockets vs Indiana Pacers..... Bennedict Mathurin (Pacers) zabija manje od 24 poena (1.20) bet365
    • Srijeda 15:30 Vels Cymru Premier Connah’s Quay-TNS 1,5+ golova @1,22 Lutrija BiH  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use