Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

ĐokovićN(h-6,5)-Monaco J. 2 1.45 SS

Monaco je u odličnoj formi što je pokazao razvalivši Fisha u prošlom kolu 6-1 6-3 i mislim da bi bez problema trebao pokriti ovaj hendikep.

Đoković na ovom turniru nije još nikog pobijedio sa 7 gemova razlike pa vjerujem da neće ni Monaca.

P.S. U Supersportu je koef. prije nekoliko minuta pao sa 1.60 na 1.45 za ovaj tip.

Joj jucer sam se isprepadao za Ferrera kad je bilo 5-4 i servis al ajde bilo je taman 5 hehe...ovo mislim odigrat u Fortuni kvota je 1,5

Jos jucer kazem frendu da se zajebo sto ej igro na Fisha i eto pomeo ga Monaco i nadam se da ce danas pruzit solidan otpor  :D

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Objavljeno

Iskoristite ponudu Fortuna Win kladionice - poklanjaju vam 15 kn za registraciju: http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus

1. Registrirajte se

2. Upišite promo kod 52060000248311 u sekciji uplate

3. Vaš račun će biti nadoplaćen za dodatnih 15 kn

ffb804.jpg

fortunawinbonus358x2066.jpg

Pravila – „Bonus dobrodošlice do 200HRK/50€“

1.Svaki potencijalni korisnik mora biti stariji od 18 godina.

2. Ova promotivna ponuda vrijedi samo za nove klijente FortunaWin. Postojeći FortunaWin

korisnici ne ispunjavaju uvjete.

3. Određeni podnositelj zahtjeva može dobiti ovaj "Bonus" samo jednom.

4. Svaki novi korisnik, koji želi primiti ovaj "bonus" se prvo treba registrirati na

http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus i tijekom tog procesa registracije potvrditi interes za prijem "Bonusa".

To se radi u obrascu za prijavu označavanjem okvira: "Prijavi se za Bonus dobrodošlice".

5. Prva uplata mora biti izvršena od strane korisnika do 10 dana nakon registracije. Ako u

tom razdoblju ne bude nikakve uplate, zahtjev za "Bonus" će isteći.

6. Prva uplata korisnika, izvršena u navedenom razdoblju, će biti uvećana od strane

Fortunawin odmah za 50%. Maksimalni bonus koji se može steći je 200 kn *.

7. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus (zajedno) 5 puta sa min. koeficijentom 1,9 prije

izvršenja isplate.

8. FortunaWin zadržava pravo izmijeniti, poništiti, zatražiti povrat ili odbiti bilo koju

promociju prema vlastitom nahođenju.

9. U slučaju bilo kakvih sporova u vezi ovih uvjeta koji se odnose na odobrenje"Bonusa",

odluka donešena od strane Fortunawin je zaključna.

10. Sudjelovanje u ovoj promotivnoj ponudi je predmet ovih uvjeta te Općih uvjeta i odredbi.

11. „Bonus dobrodošlice je dostupan samo novim korisnicima koji se nalaze u slijedećim

državama: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija“

12. Potrebno je okrenuti ovaj bonus u roku od 90 dana poslije prve kvalificirajuće uplate.

*za nove igrače koji su pri registraciji odabrali Euro kao valutu vrijedi 50% Bonus

dobrodošlice do 50 EUR. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus 5 puta sa min.

koeficijentima 3.00 prije izvršenja isplate.


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

Ako se za tih 15kn nešto i dobije i želi se isplatit,jel to moguće?

Objavljeno

Iskoristite ponudu Fortuna Win kladionice - poklanjaju vam 15 kn za registraciju: http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus

1. Registrirajte se

2. Upišite promo kod 52060000248311 u sekciji uplate

3. Vaš račun će biti nadoplaćen za dodatnih 15 kn

ffb804.jpg

fortunawinbonus358x2066.jpg

Pravila – „Bonus dobrodošlice do 200HRK/50€“

1.Svaki potencijalni korisnik mora biti stariji od 18 godina.

2. Ova promotivna ponuda vrijedi samo za nove klijente FortunaWin. Postojeći FortunaWin

korisnici ne ispunjavaju uvjete.

3. Određeni podnositelj zahtjeva može dobiti ovaj "Bonus" samo jednom.

4. Svaki novi korisnik, koji želi primiti ovaj "bonus" se prvo treba registrirati na

http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus i tijekom tog procesa registracije potvrditi interes za prijem "Bonusa".

To se radi u obrascu za prijavu označavanjem okvira: "Prijavi se za Bonus dobrodošlice".

5. Prva uplata mora biti izvršena od strane korisnika do 10 dana nakon registracije. Ako u

tom razdoblju ne bude nikakve uplate, zahtjev za "Bonus" će isteći.

6. Prva uplata korisnika, izvršena u navedenom razdoblju, će biti uvećana od strane

Fortunawin odmah za 50%. Maksimalni bonus koji se može steći je 200 kn *.

7. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus (zajedno) 5 puta sa min. koeficijentom 1,9 prije

izvršenja isplate.

8. FortunaWin zadržava pravo izmijeniti, poništiti, zatražiti povrat ili odbiti bilo koju

promociju prema vlastitom nahođenju.

9. U slučaju bilo kakvih sporova u vezi ovih uvjeta koji se odnose na odobrenje"Bonusa",

odluka donešena od strane Fortunawin je zaključna.

10. Sudjelovanje u ovoj promotivnoj ponudi je predmet ovih uvjeta te Općih uvjeta i odredbi.

11. „Bonus dobrodošlice je dostupan samo novim korisnicima koji se nalaze u slijedećim

državama: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija“

12. Potrebno je okrenuti ovaj bonus u roku od 90 dana poslije prve kvalificirajuće uplate.

*za nove igrače koji su pri registraciji odabrali Euro kao valutu vrijedi 50% Bonus

dobrodošlice do 50 EUR. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus 5 puta sa min.

koeficijentima 3.00 prije izvršenja isplate.


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

Ako se za tih 15kn nešto i dobije i želi se isplatit,jel to moguće?

Moguće je da al moraš im poslat svoju sliku da oni vide kao jesi li to ti ili tako neke spike al ugl ako dođeš do nekog većeg iznosa zasto ne a za ove male iznose se ne isplati dizat i zajebavat s time

Objavljeno

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

dva puta sam do sada igrao 2/1 po dojavi i oba puta su ljudi uplaćivali veliku lovu.....oba puta je završilo 1/1.....tak da ja više to ne igram....mada je čudno da se mijenjaju kvote ili blokira par....jer da je kladionica "pustila glas" onda bi držali kvotu na 25....

Objavljeno

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Jel prati netko možda hokej, ja baš i ne i ova mafija gore me zaj.. za mnogo love prije tjedan dana, al eto, opet me vuče neki vrag na njih da odigram, pa bi me samo zanimalo od vas koji pratite, kolko je izgledan ovaj par? Hvala!  ;D

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Gledao sam zadnju utakmicu i sve što mogu reći jest da je SKA bio pokraden od strane sudaca. Stvarno su dobro igrali kao i svaku utakmicu i imali to vodstvo, ali loše odluke sudaca i malo bizaran rasplet su odlučili utakmicu. Danas igraju doma i ne vjerujem da će ovo kiksati. 1,65 se definitivno isplati igrati. Još da napomenem gostima fali par igrača dok u SKA jedino fali Semenov koji je isključen zbog suspenzije. Igram ovo s niskim ulogom!

Objavljeno

Moj tiket danas je Nadal i CSKA x2.

Ne želim igrat kontra hendikep noleta zato jer mi osjećaj govori da bi moglo bit razvaljivanja iako nole monaca nikad nije razvalio,ali igraju po mraku i nešto sporiji let loptice mi govori da ovo preskočim.

Objavljeno

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Jel prati netko možda hokej, ja baš i ne i ova mafija gore me zaj.. za mnogo love prije tjedan dana, al eto, opet me vuče neki vrag na njih da odigram, pa bi me samo zanimalo od vas koji pratite, kolko je izgledan ovaj par? Hvala!  ;D

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Gledao sam zadnju utakmicu i sve što mogu reći jest da je SKA bio pokraden od strane sudaca. Stvarno su dobro igrali kao i svaku utakmicu i imali to vodstvo, ali loše odluke sudaca i malo bizaran rasplet su odlučili utakmicu. Danas igraju doma i ne vjerujem da će ovo kiksati. 1,65 se definitivno isplati igrati. Još da napomenem gostima fali par igrača dok u SKA jedino fali Semenov koji je isključen zbog suspenzije. Igram ovo s niskim ulogom!

Hvala na info. Probat ću vjerojatno za niži ulog. Vidim da je u lutriji pala kvota na 1.55.

Objavljeno

Bok svima!

Ja ću danas odigrati:

1. BDortmund/odg-Stuttgart 1 ( DA ) @ 1,70 Rezultat 4:4

Mišljenja sam kako je Stuttgart u vrlo dobroj formi u zadnje vrijeme .. Uglavnom daje golove na utakmicama i međusobna h2h igra još više ovo potvrđuje.. za Dortmund ne moram previše govoriti jer su u super formi i dat će jedan gol 100%.

29/10/2011 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:1

22/01/2011 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 1:1

29/08/2010 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:3

31/01/2010 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 4:1

22/08/2009 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 1:1

07/03/2009 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 2:1

27/09/2008 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 3:0

06/05/2008 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 3:2

01/12/2007 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:2

Samo jedna tekma 2008 bila da nisu dali oba kluba golček.. mislim da bi moglo proći oba daju danas!

2. Dobro me je izribao ovaj znalac MLB-a tu na forumu :D

Stvarno je sve ispravno što je rekao i sve stoji , također stoji da igraju te kaktus i grejp lige po kampovima i posvuda ali opet moram nekako objasniti tj. navesti da su domačini ili gosti ako ih klade tako tretiraju? Kaj ne ?:D

Ako je tip 1 - onda je to domačin :D:P

Uglavnom, danas ću odigrati..

Colorado-Texas 1@1,85

LA Angels-Arizona 1@1,70

Cincinnati-Cleveland 1@1,80

Pingvini su danas.. ova tekma protiv NY Islandersa me stvarno koštala živaca i love.. Stvarno mi nije jasno kako , da sam bar gledao utakmicu, bilo bi mi lakše shvatiti zašto su izgubili?

Još 5 utakmica do kraja i početka playoffa.. Pingvini će teško sustići Rangerse , za petama im je Phily i kaže trener Pinvina:

"We're in Buffalo (Friday), and we have big games with Philly, New York, Boston and Philly again," Penguins coach Dan Bylsma said. "We're going to try to win every one of those games."

Ipak mislim da danas preskačem Buffalo - Penguins tekmu.. ne sviđa mi se kako igra ( DOBRO ) Buffalo .. tukli su Rangerse nedavano i u stvarno dobroj su formi.. Braniča Kris-a Letanga još uvijek nema kod pingvina.. Crosby je dobio u nos - možda opet neki potres mozgića ima :D .. vratio se bio u igru protiv Islandersa ali nije to to.. Od te tekme je ok možda da Malkin daje gol 2.40 kad već nema u ponudi da gol daje g. Pascal Dupuis :) a on je super igrač koji bi mogao zabiti danas..

Igrat ću danas NY RANGERSE doma 1@1,70 koji opet pobjeđuju..3 zaredom and counting :)

Objavljeno

da. u pravu si..al di ce turci dat toliko golova  ;D ;D ;D

ljudi ja sam odigrao na 1 listiću 2 prvo poluvrijeme, a na drugom 1 drugo poluvrijeme, tako  da je bitno samo da prvo bude 2, jer ako gosti budu vodili npr. 0-2 i mersiin dobije drugo pol. 1-0 ja prošao na oba listića,a par bio 2/2

Objavljeno

iako se cini dobra oklada isto necu igrat kontra noleta jer sam gledao jucer mec monaca i fisha.Monaco je cisto odigrao onako solidno dok fish nije mogao pogoditi teren 2-3 udarca u nizu.vecinu brejkova mu je fish doslovno poklonio,monaco je toga bio svjestan i u svakoj izmjeni je samo prebacivao lopticu i cekao fishov promasaj.to danas nece biti situacija sa novakom tako da nisam toliko siguran u taj par iako je 6.5 ogroman hendikep

Objavljeno

4020 20:00 Emmen - Helmond Tip 2 1,50

10034 20:45 Verona - Cittadella Tip 1 1,75

15014 19:30 Mannheim - Hamburg Tip 1        1,65

4052 20:00 Fortuna S. - Veendam Tip 1 1,50

5601 20:45 2.5/Cork City - Bray Wand. zbroj golova Tip + 2,00

3230 20:30 Dortmund - Stuttgart oba daju gol Tip DA 1,70

46 20:05 Shamrock R. - Bohemians Tip 1 1,45

Ukupan tečaj 32,03

favorit.hr

ne da mi se pisat analize, prosurfah nešto sitno, spizdih par klikova po statistici, a ionak je sreća glavna kod pogođenih tiketa i dobitaka... ovi Turci šta se vrte s prijelazom... jebeno bih htio da uleti, da oni koji su uplatili maznu lovu kladionicama... ali skeptičan jesam... nisam sto posto siguran da bi ekipa koja je platila tekmu, na sva usta razglasila dogovor, plus se lijenčine iz uefe nešto uzvrpoljili u zadnje vrijeme, pa istražuju namještaljke...

Objavljeno

Francuska 3. liga

Beauvais-Rouen X....Za hrabrije 1-x.

Dovoljno je pogledati zadnjih nekoliko utakmica i vidjeti da igraju po tom nekom rasporedu X-X i 1-X.

Francuska 2.liga

Le Mans-Monaco X...ili X-X.

Objavljeno

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

Eh za početak smatram da se rasprave trebaju voditi pod drugim temama...npr zato postoji Prijedlozi i pitanja, jer se ovako nepotrebno zatrpava tema Listič dana-Petak...

Pa dakle svi vode borbu oko ovoga prelaza gdje ima, gdje nema...i po kojoj kvoti, a koliko vidim sve "Početnici" kako ih ja nazivam...pa da nastavim...prvo što želim reći nemam apsolutno ništa protiv prelaza, niti protiv ovakvih informacija, u redu je napisati, pa ko voli nek izvoli...

...čitam ove raznorazne postove i doslovno ljudi "žive" u kladionici tražeći gdje ima prelaz ovaj za odigrat po visokoj kvoti...no pitanje za sve...jeste li uzeli u obzir i ostatak ponude...npr...ukoliko dolazi prelaz...dakle dolazi i GG, dolazi i 1.poluvrijeme...dolazi i GG3+...i otvorim ponudu i vidi čuda...

Dakle Supersport... GG @ 1.85 // 1.poluvrijeme 2 @ 4.00 // Gost daje gol @ 1.60 cca i u ostalim kladionicama slične kvote...u nekima manje, u nekima veče...

...zanimljivo kako je na prelaz toliko pao koeficjent...a na sve ostalo "relativno" dobro stoji...

...dakle napominjem ko voli nek izvoli...no ukoliko igrate tako nešto uzmite u obzir i ostale stavke...te ne forsirajte nepotrebno već analizirajte parove...

A za one koji još uvijek žele i traže da uplate po visokoj kvoti...Unibet nudi za prelaz kvotu 25.00...

...i uz sve to koliko sam vidio dosta kladionica će imati Live klađenje na ovaj par...pa Sretno Vam svima bilo...i molim Vas da se barem malo održi red na forumu...jednostavnije ga je pratiti...

Pozzzz

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use