Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Lijepi pozdrav svima!


MagicWorld

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Pozdrav ljudi, prije par godina san bia aktivan na ovom forum al san provodia previse vrimena uz kladionicu pa sam odustao od nje. Sad mi je dosadno pa cu se malo druzit s vama. Inace iz dalmacije san i iman 20+ i igran kladionu iz zabave. Zivili  ;D ;D :D :D ;) ;) ;)

Dobrodošao nazad, forum će u sljedećih 10 dana doživjeti velika poboljšanja, nadam se da će se svima svidjeti te da će Vam biti ugodnije i funkcionalnije...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, prije par godina san bia aktivan na ovom forum al san provodia previse vrimena uz kladionicu pa sam odustao od nje. Sad mi je dosadno pa cu se malo druzit s vama. Inace iz dalmacije san i iman 20+ i igran kladionu iz zabave. Zivili  ;D ;D :D :D ;) ;) ;)

Dobrodošao nazad, forum će u sljedećih 10 dana doživjeti velika poboljšanja, nadam se da će se svima svidjeti te da će Vam biti ugodnije i funkcionalnije...

Kralju svaka cast na ovom forum, žaj mi je što se smanjia interes ljudi za ovi forum al nema veze. Vrhunski si sve napravia iako nisi mora. Baš te držin za čovika koji živi od kladione i koji oce pomoc drugima da također dobivaju. Osobno cu se trudit sta vise ljudi dovest na ovi forum

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kralju svaka cast na ovom forum, žaj mi je što se smanjia interes ljudi za ovi forum al nema veze. Vrhunski si sve napravia iako nisi mora. Baš te držin za čovika koji živi od kladione i koji oce pomoc drugima da također dobivaju. Osobno cu se trudit sta vise ljudi dovest na ovi forum

 

Hvala na svim pohvalama i komplimentima. Nadam se da ćemo svi skupa profitirati od ovog foruma, te se lijepo družiti ovdje, i zaraditi. Naravno, svatko je dobrodošao ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pozdravljam sve članove foruma,super ste ekipa.Ukratko kladim se već duže vremena,i nadam se da če moji parovi također doprinjeti pobjedama.pozdrav svima ovdje

 

Dobrodošao!

Nadam se da ćeš se osjećati ugodno na forumu, biti aktivan i tako pomoći drugima te da će tipovi drugih pomoći da dobitaka bude što više ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Postovanje narode, evo i moje malenkosti od danas. I da se odmah u startu razumijemo, ja sam totalni amater koji zna samo gubit novce i to tesko stecene krvavim radom, stoga nemojte puno ocekivati od mene da cu vam biti od pomoci jer moja sposobnost kladjenja je takva da uvijek odigram jedan par previse i sve uprskam, a stanje racuna u kladjenju mi je ravno samoubojstvu  :D Uglavnom vec dugo po netu trazim korisne stranice o kladjenju i sasvim slucajno naletim na vas ima nekih cca mjesec dana (zivio Google) i za promjenu sto sam ovdje vidio i dozivio? Docekao sam prave ljude, ljude koji se razumiju u kladjenje, ljude koji nesebicno pomazu u tipovanju sa vrhunskim analizama i prijedlozima koji prolaze u 90% slucajeva (za razliku od drugih webova i prevaranata koji vrebaju nevine zrtve zeljne brze zarade nudeci  im nevjerovatne kvote i sigurne parove uz zamjenu za  nekakve nadoplate, sms servise i ostale prevare). Jednostavno sam se nakon jednomjesecnog anonimnog pracenja morao registrirati i nakloniti vam se, svaka cast momci. Ostat cu i dalje uz ovaj forum (aktivno a ne kao voajer), uz jos pokoji postic od mene.  :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use