Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 13.04.2015.


canca

Recommended Posts

 

Westbrook igra !

 

The NBA has rescinded Russell Westbrook's 16th technical foul, meaning he'll be eligible to play on Monday against the Blazers.

This was almost universally expected, but one can never be sure with technicals in today's NBA. Westbrook will be eligible to play on Monday, keeping the Thunder's playoff hopes alive in the process. Any owners still playing and relying on Westbrook are thrilled with the news, and D.J. Augustin will now be in his usual reserve role on Monday against Portland. It's a huge break for OKC with two games left.
Link to comment
Share on other sites

oklahoma city thunder vs portland trail blazers to bi onda trebala doci dvojka? ako ne igraju durant i westbrook?

 

Westbrook igra, nba poništila odluku da nakon 16te tehničke ne nastupi... koef. pao sa 1,80 na 1,30... ;)

 

https://twitter.com/NBAOfficial/status/587641737616695297

 

Koliko sam pratio Oklahoma vodi mrtvu utrku za zadnje mjesto i ovo jednostavno moraju dobiti. Portland je realno bolji ali ne treba im i sigurno neće igrati 48'minuta u najboljem sastavu...

Link to comment
Share on other sites

Guest LakyLuke777

Westbrook igra, nba poništila odluku da nakon 16te tehničke ne nastupi... koef. pao sa 1,80 na 1,30... ;)

 

https://twitter.com/NBAOfficial/status/587641737616695297

 

Koliko sam pratio Oklahoma vodi mrtvu utrku za zadnje mjesto i ovo jednostavno moraju dobiti. Portland je realno bolji ali ne treba im i sigurno neće igrati 48'minuta u najboljem sastavu...

Smeće od kladionice Super Sport spustili koef.1.25 stvarno ih treba izbjegavati

Link to comment
Share on other sites

Smeće od kladionice Super Sport spustili koef.1.25 stvarno ih treba izbjegavati

 

Ja sam više puta preporučio online kladionice i evo još jednom ću napisati.

Ne može se SuperSport uspoređivati sa jednim npr. Bet365 koji ima 14 milijuna korisnika. Da, gotovo koliko bi četiri Hrvatske imale stanovnika.

 

Na internetu nema manipulativnih troškova, niti se od dobitka skida 10% poreza. Dakle ako uplatite 100€ na tečaj 2,00 dobitak je 200e, bez 1% skrivenih gluposti. 

 

Ako u SSu npr. uplatite 100kn na koef. 2,00:

 

1. uplata nije 100kn, već 95,00kn zbog manipulatnivnih troškova (dakle 5% gubite u startu). 

2. eventualni dobitak bez poreza bi bio 190kn, međutim na to treba odbiti i porez od 10% pa tako čisti iznos za isplatu ispadne 180,50kn.

 

Dakle bolje je na netu imati koef. 1,85 nego u zemaljskim kladionica 2,00

 

Ovo je brzinski izračun, uzet ću si jedan dan vremena pa to još detaljnije i bolje prikazati. Možda nekome "otvorim oči".

O pogodnostima online kladionica, bogatoj ponudi, bonusima odanosti, raznim promocijama, o tome da i ako uplatiš 1.000e uplata prođe brže nego 20kn kod SuperSporta i sl. neću niti pisati, bar ne sad...

 

 

EDIT: pred nama je bogat sportski tjedan, već sutra Liga Prvaka, pa Europska Liga, pa vikend... Očekujte moje prijedloge, ali isto tako se nadam da će se i drugi angažirati jer poanta je da jedni drugima ukažemo na neke parove, jer nitko ne može biti ekspert za sve i sve sam pratiti, tako da, ako niste pridružite nam se te se aktivirajte! ;)

Siguran sam da će sa porastom aktivnost na forumu i ukupno zadovoljstvo svih biti sve veće, a novčanici sve deblji ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Hvala svima na pohvalama, nadam se da će biti dobitaka i dalje.

Što se tiče NBA, Oklahoma bi trebala dobiti iako je mala kvota sada, Portland će opet možda Aldridgea odmarati što je i logično a OKC lovi playoff. New Orleans lovi playoff, kvota je jako mala ali bi morali uzeti.  Netsima treba pobjeda za playoff, ali i Chicago se bori za treće mjesto.  Houston se bori za što bolju poziciju, što je važno na ovako jakom Zapadu. Dallas večeras igra bez prve petorke koliko sam upratio, ali oprezno jer je kvota na Utah bezveze a i oni odmaraju dosta igrače u posljednje vrijeme.

Eto ukratko za večeras, brzinski sam samo pregledao, možda sam nešto i preskočio.

Link to comment
Share on other sites

The Houston Rockets get the nod as Monday's free pick.  They still have a lot to play for as they are in a tight race in the West.  They are currently the No. 6 seed, but could move all the way up to No. 2 if they win out and get some help.   They certainly want home-court advantage in the first round at least, which is what they are fighting for right now.

Charlotte (33-47) was just recently eliminated from postseason contention a couple days ago.  Upon that realization, they have been playing very flat here of late, and I don't expect them to show up tonight, either.

The Hornets aver 1-5 in their last six games overall with their only win coming by a single points over the 76ers.  They were beaten by 19 at Indiana, by 18 at home to Toronto, by 24 at Atlanta, and by 39 at Detroit.  If that's not a sign that they have quit then I don't know what would be.

Plays on road teams (HOUSTON) - after allowing 105 points or more against opponent after scoring 85 points or less three straight games are 38-12 (76%) ATS since 1996.  The Rockets are 7-1 ATS in their last 8 after allowing 100 points or more in their previous game.  The Hornets are 4-9 ATS in their last 13 home games.  The favorite is 14-3-2 ATS in the last 19 meetings.  Houston has won the last four meetings all by 11 points or more.  Bet the Rockets Monday.


Evo analize sa americke stranice. S tim parom se slazem pa evo da podjelim..jebiga na engleskom je valjda ga svi znate :DD

Link to comment
Share on other sites

Dubl;

 

1.Angers-Valenciennes -2,5(1.57)

2.Pisa-Spal -2,5(1.57)

 

1. Angers se trenutno nalazi na 3.pozicji Francuske 2. lige sa 51 bodom,imaju 2 boda zaostatka za trećeplasiranom ekipom Ajaccio-a ali i utakmicu manje koju će večeras odigrati.Što se tiče promocije u prvu ligu,koju donese prva 3 mjesta tu je siguran samo prvoplasirani Troyes koji ima 63 boda.Čak 7. ekipa like Auxerre ima 48 bodova i izvjesno je da će se voditi grčevita borba za 2. i 3. poziciju koje donose promociju.

Angers je poražen u prošlom kolu na gostovanju od 13. ekipe prvenstva Clermonta sa 2:0 tako da danas moraju dati svoj maksimum ako se misle vratiti na 2.poziciju.Inače su u dobroj formi i to im je bio tek 3. poraz u zadnjih 10 utakmica.

Valenciennes je na 17. mjestu lige sa samo 2 boda više od 18.tog Tours-a i relegacije u 3. ligu ali imaju utakmicu manje koju igraju večeras..  večeras moraju odigrati čvrstu utakmicu protiv favorita Angersa kako bi zadržali tu prednost koja im donosi ostanak u ligi.U zadnjih 5 susreta nemaju ni jedan poraz te su čak 4 puta remizirali i ostvarili 1 pobjedu.Tih svih 5 susreta su odigrali manje od 2,5 golova.

Angers je ove sezone na domaćem terenu od 14 odigranih susreta 5 išao iznad ove granice,a 9 manje i prosjek golova im je 2.0.

Valenciennes kao gost od 15 susreta 6 igrao više i 9 manje uz prosjek od 1.9 golova po utakmici.

*Od njihovih zadnjih 5 međusobnih susreta 4 su išla ispod ove granice i samo 1 više.

S obzirom na sve navedeno danas očekujem jednu čvrstu utakmicu i mislim da će teško otići preko 2 gola!

 

2.Radi se o utakmici 3. Talijanske lige(Grupa B )

Pisa se nalazi na 5. mjestu lige sa 52 boda,2 manje od 4. ekipe LAquile ali i utakmicom manje dok je Spal na 7.poziciji sa 49 bodova.Znači obe ekipe se bore za 4. poziciju koja donosi play-off za promociju u Serie B.

Pisa je u lošoj formi,imaju samo 1 pobjedu u zadnjih 5 utakmica uz to 2 poraza i 2 remija.Spal pak u odličnom nizu koji ih je i doveo do ove pozicije i borbe za play-off,u zadnjih 5 susreta imaju 5 pobjeda,od koje su 3 dosta uvjerljive,sa sva puta po 3 razlike i jednom 4.

U zadnjih 5 međusobnih susreta samo su jednom prešli ovu granicu,istina je da su neki od tih susreta igrani ima 6-7 sezona ali ja danas očekujem jedan rezultat koji neće otići preko 3 gola.

Pisa je od 33 odigrana susreta samo 8 puta otišla iznad ove granice i prosjek golova im je 1,8!!!

Spal u isto toliko susreta samo 11 odigrao više od 2 gola i prosjek golova im je također slabih 2.0!

S obzirom na sve uzeto u obzir,statistiku,važnost utakmice,način igre oba tima(dosta tvrde ekipe) mislim da danas idu UNDER 2,5!

 

Sretno i pozdrav!

PS;nisam stigao ranije postaviti tako ako netko želi uplatiti nek požuri jer utakmice počinju u 20:30 i 20:45.

Link to comment
Share on other sites

Takoder ovi ameri sa stranice tipuju pobjedu Milwaukeea.... pa evo ti to da podjelim 

The Bucks will rest Dudley and reduce minutes for Pachulia and Ilyasova along with a few others but there's no reason why they can't handle the 76ers after disposing the Nets at home 96-73. Jason Kidd wants to manage the minutes but he can't let his team take their foot off the gas and simply waltz into the post-season to become 1st round bait for the Raptors or Bulls. The defensive intensity has to remain a focus even if it was a battle of the benches tonight in Philly. The Bucks have to deal with a hot and pesky Celtics team in their last game of the season so they should be dialed into grabbing one more solid win here tonight after plenty of players were in brought into the deeper rotation as they cruised past Brooklyn. Nerlens Noel and Mbah a Moute sitting opens up the lane and the charity stripe for the Bucks to get enough points to cover this minimal spread. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Chardy/Čilić-Arneodo/Balleret 2 4.50 Bet365

 

Jedan par koji bi se po meni trebao probati ako ništa radi kvote. U prvom kolu parova u Monte Carlu snage će odmjeriti Chardy/Čilić i Arneodo/Balleret. Znamo svi Marinove probleme s ramenom radi kojih je propustio prva 3 mjeseca nove sezone. Vratio se u IW i izgubio od Monaca sa 2:0, a nakon toga je opet osjetio lagane bolove i preskočio je Miami. Marin inače nije neki igrač parova i ne igra ih često. Chardy isto nije neki igrač parova, ne igra ih toliko često. Ove godine je odigrao 9 mečeva (sve hard) i mijenjao nekoliko partnera: Guska, Anderson, Kubot i Rosol. Za protivnike će danas imati domaću kombinaciju Arneodo/Balleret. Njih dvojica igraju nekoliko godina zajedno a ove igraju dosta više mečeva. Osvojili su tri futuresa i uz to dodali još jedno polufinale, finale challengera i ispadanje u prvom kolu. Ukupni score 21/3, sve na zemlji. Prošle godine su također igrali u Monte Carlu. Napravili su veliko iznenađenje u prvome kolu pobjedivši Rojera i Tecaua , zatim još jedno pobjedivši Bautistu i Seppia a u četvrtfinalu gube od Nestora i Zimonjića iako su pružili solidan otpor 6:4 6:3. Mislim da bi domaća kombinacija mogla ovo dobiti. Prošle godine su napravili dva iznenađenja a sada recimo imaju i lakši posao. Chardy i Čilić igraju prvi put zajedno, mislim da su došli isprobati podlogu prije singlea a ne vjerujem ni da će Marin forsirati previše radi ramena.

 

Ramos-Istomin 1 1.50 William Hill

 

U prvom kolu Mastersa u Monte Carlu snage će odmjeriti Ramos-Vinolas i Istomin. Ramos se trenutno nalazi na 67. ATP mjestu. Meni drag tenisač za klađenje, zahvalan je i u dosta slučajeva me je ispoštovao kada je trebao. Najbolji rezultati ove sezone mu dolaze nenadano sa harda. U Aucklandu je dogurao do četvrtfinala koje gubi od Pouillea, a na Indian Wellsu je napravio dva fina iznenađenja pobjedivši Troickog i Benneteaua a u trećem kolu gubi od Noleta kojemu je pružio dobar otpor 7:5 6:3. Ostali rezultati nisu toliko loši iako je mogao bolje, osmine finala Buenos Airesa i Sao Paula, drugo kolo Miamija.. Prošli tjedan je ispao u Casablanci od Kukushkina u tri seta i odmah preselio ovdje. Dva kola kvalifikacija prošao je bez problema, dobio je Gueza 6:4 6:2 i Haasea 6:4 7:5. Denis Istomin jedno je mjesto bolje plasiran od današnjeg protivnika. Ima solidan servis, voli brze podloge a na zemlji nije imao nekog uspjeha kroz karijeru. Za sada igra lošu sezonu, samo je na tri turnira uspio proći prvo kolo a na jednom od njih vezati dvije pobjede. Ima četvrtfinale iz Montpellierea, osminu finala Dubaija i drugo kolo Indian Wellsa. Ovdje je u prvom kolu kvalifikacija ostavio Marcoru na jednom gemu, a jučer je u finalnom kolu kvalifikacija predao Gombosu kod rezultata 4:3. Nakon toga upao je kao LL umjesto Almagra. E sada ja nisam siguran je li on znao prije da će upasti pa je taktički odradio to ili je stvarna ozljeda ( službeno je ozljeda bedrenog mišića). Kako god bilo ja bi svakako igrao na Ramosa. Kvalitetniji tenisač na zemlji, igra bolje ove sezone, fino odradio kvale i mislim da prolazi dalje.

 

Date-Pfizenmaier 2 1.44 pinnacle

 

U prvom kolu WTA turnira u Bogoti susrest će se Date i Pfizenmaier. Kimiko Date poznata bakica toura i dalje igra. 45-ogodišnja Japanka trenutno se nalazi na 152. WTA mjestu. Ove godine se kladim samo kontra nje i uzeo sam fino love.  Ima samo 3 pobjede ove sezone: Rodionova-prvo kolo kvala Brisbane, Begu prvo kolo kvala Sydney i Boserup prvo kolo kvala Charleston. Izgubila je 8 mečeva, a u posljednjih 8 mečeva ima 7 poraza. Nakon 3 mjeseca prošli tjedan je dobila Boserup ali nakon toga odmah ispala od Siegemund uzevši samo jedan gem.  U Charlesotnu je fasovala i neku alergiju, groznicu radi koje je je izgubila tako uvjerljivo. Sada seli u Bogotu gdje su još teži uvjeti za nju, veća je nadmorska visina na kojoj i nije navikla igrati, ovo joj je prvi nastup ovdje. Kroz karijeru je uvijek bila najslabija na zemlji i samo u svojoj prvoj sezoni (prije 20 godina haha) je imala više od 3 pobjede na zemlji u sezoni.Dinah Pfizenmaier trenutno je 142. tenisačica svijeta.  Zemlja joj je najbolja podloga, na njoj igra najviše mečeva i tu je najuvjerljivija. Najbolji rezultat ove sezone joj je četvrtfinale Rio de Janeira koje je izgubila od Larsson.  Trenutno je na nizu od 3 poraza, izgubila je nenadano od Sakkari u Campinasu i od Melnikove u Sevilli. Prošli tjedan je očekivano odigrala težak meč protiv Tig koji je izgubila  7:6 7:6.  Taj meč bio je u Medellinu koji je također u Kolumbiji i lagano se pripremala za uvjete ovdje. Iako je na nizu od 3 poraza, Dinah je kvalitetnija od Date. Date je slaba na zemlji inače još kada se uzmu njeni problemi kroz cijelu sezonu od ramena do groznice. Pfizenmaier je kvalitetnija, zna kakvi su uvjeti ovdje i mislim da danas dobija.

 

ja sam ju uvatio na 4.5 svaka ti cast ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 Ja sam novi ovde i na bet365 pa imam jedno pitanje gde se nalazi na bet365 kladjenje na sistem (sistemski listic) i jel samo veceras nema u NBA broj koseva igraca ili ja ne znam naci...inace ne znam sta da Vam predlozim osim da kazem sta sam ja odigrao: MIL Bucks -3; HOU Rockets -11.5, OKC Thunder 2. Hvala unapred i nadam se da ce neko da mi pomogne da se snadjem i brzo adaptiram na bet365.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 Ja sam novi ovde i na bet365 pa imam jedno pitanje gde se nalazi na bet365 kladjenje na sistem (sistemski listic) i jel samo veceras nema u NBA broj koseva igraca ili ja ne znam naci...inace ne znam sta da Vam predlozim osim da kazem sta sam ja odigrao: MIL Bucks -3; HOU Rockets -11.5, OKC Thunder 2. Hvala unapred i nadam se da ce neko da mi pomogne da se snadjem i brzo adaptiram na bet365.

 

Sistemski listić ti bude sa desne donje strane, tj. biraš dali ces double, treble, yankee ili slicne kombinacije (piše ti broj listića u zagradi)

 

Igrace imaju, kao i uvijek... Basketball==>> Player performance

 

uBai6Qo.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • “… ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra … Leonardo doktor Drugi, petak ujutro u 07.30.   A evo i kvota za jedinicu na Zalgiris, pola sata pre pocetka utakmice, u subotu u 15.30 casova (pocetna kvota na jedinicu je bila 1,38)    
    • Zalgiris vs Rytas, finalna, peta, odlucujuca utakmica (drugi deo) Posto cu poludeti od ove utakmice, morao sam, inace cu umreti, da napisem i drugi deo analize. Ovde necu lupetati kao otvoreni prozor, vec cu se drzati samo cinjenica.  Najpre da ponovim jos jednom, da su u finalnoj seriji odigrane cetiri utakmice, i da nijedna ekipa nije pobedila kod kuce. Da ponovim jos jednom, da je to prosto neverovatno, posto obe ekipe imaju odlicne domace terene, pa deluje da su obe ekipe isle tezim putem do titule. Sve cetiri utakmice su otisle u overe preko 160,5 poena, a granica je uvek bila bas negde oko te brojke. Do ove finalne serije, Zalgiris i Rytas su odigrali cetiri utakmice u regularnom delu, gde je Zalgiris tri dobio. Ono sto je obelezilo celu finalnu seriju, jesu uzbudjenja, preokreti, drama i trojke. Meni deluje nestvarno, kao neki svetski rekord, da je u ovoj finalnoj seriji, na cetiri utakmice ispaljeno ukupno 183 trojki, od kojih je barem trecina ispaljena sa preko deset metara. Znate li vi koliko je 183 (ispaljenih) trojki ?????. Na prvoj utakmici, ekipe su ispalile 55 trojki, na drugoj 40, na trecoj 51 a na cetvrtoj 37. Naravno da sve ove trojke nisu usle, ali sama cinjenica da je moguce ispaliti 183 trojki govori kakva se ovde igrala kosarka. Da napisem nesto i o tome kakvu je dominaciju imao Zalgiris tokom regularne sezone, zapravo samo da ponovim jos jednom neke stvari. Prvenstvo su igrali sami sa sobom, bez ikakvih problema su sezonu zavrsili sa skorom 34 pobede i dva poraza, lagano su osvojili litvanski Kup, cetvrtfinale i polufinale play-offa lagano prosli bez ijednog poraza sa 5:0 a do Finala su dosli sa cetrdeset i nesto uzastopnih pobeda u litvanskom prvenstvu. I sve to igrajuci uporedo Euroleague, sto samo govori koliko su jaki u odnosu na sve ostale. Da ponovim jos jednom, da je kvota na titulu Zalgirisa pre ove finalne serije bila izmedju 1,14 i 1,16 a po mom misljenju Zalgiris je barem tri nivoa jaci od Rytasa. Pa ipak, Zalgiris je izvukao zivu glavu, a da niko ne zna kako. Paradoks je da ako pogledate celu sezonu, Zalgiris je potpuno zasluzio titulu, a ako pogledate finalnu seriju, Zalgiris ne da nije zasluzio titulu, vec ce se u trenerskim knjigama izucavati kako je uopste preziveo. U obe njihove pobede na strani su bili u velikim rezultatskim zaostacima, bili u konopcima, izgledali kao seoska ekipa, u poslednjoj utakmici gubili cak 17 i 14 poena razlike, i na kraju izvukli zivu glavu trojkom u poslednjoj sekundi. Trenerske knjige kazu da kada ste pred porazom, samo nekoliko sekundi pred kraj utakmice, i kada nemate cak ni posed lopte, jedina mogucnost da se spasete jeste da pravite faulove, terate protivnika da sutira slobodna bacanja, i da se pri tome pomolite Bogu da ce promasivati i to na svom domacem terenu, a da cete vi ubacivati trojke. Za one kolege koji ne prate i ne razumeju kosarku, to je kao kada biste bili u avionu krcatom putnika na nekom prekookeanskom letu, i kada bi oba pilota istovremeno umrla u toku leta, i avion poceo da se rusi brzinom svetlosti ka zemlji, a vi u tih nekoliko sekundi trazite po avionu putnika koji se razume u komande aviona, jer je to jedina sansa da se izvucete, da neko od putnika podigne avion ako se razume u letenje. Eto, tako se Zalgiris izvukao, kao da je neko pronasao medju putnicima neku babu koja se razume u voznju avionom, i ta baba je podigla avion i mirno sletela u New York. Ja danas idem sa Zalgirisom, iako veliki bet365 umesto da smanjuje kvotu na Zalgiris, jos povecava, trenutno je jedinica kvotirana sa neverovatnih 1,40. Jednostavno idem protiv Rytasa, a razlog je samo jedan. Mislim da se neke sanse koje vam se nude u zivotu ne ponavljaju cesto. To je ona prica o poslednjim vozovima u zivotu. Moj nijedan poslednji voz u zivotu nije usao u stanicu, vec su svi izleteli iz sina. Mislim, ili barem ocekujem, da ce ovaj Zalgirisov poslednji voz ipak nekako uci u stanicu, a da me sada pitate kako to mislim, ne bih znao da vam kazem.   
    • Zanimljivi su koef.na golove prvo poluvrijeme.Neka svatko odluci koliko ce uloziti i granicu ali bar dva bi mogla pasti u prvom.Auckland je amaterska momcad ciji igraci imaju stalne poslove i ne vjerujem da nece dobiti bar dva gola u prvom.Ako tko prati,sretno.
    • Peta, finalna, odlucujuca utakmica za titulu prvaka litvanskog kosarkaskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa (prvi deo) Post sam napisao u petak, a ubacio u Topic za subotu, a napisacu i drugi deo gde cu jos jednom pokusati da vas ubedim da svi zajedno idemo sa Zalgirisom, pa makar i pali.Ali, pre analize, najpre da primovisem kosarku, kraljicu svih sportskih igara. Zivela kosarka, najlepsa, najuzbudljivija, najbrza, najzanimljivija i najpametnija sportska igra na svetu. Zivela ova predivna igra u kojoj se trazi vestina da u delicu sekunde donesete pametnu i korisnu odluku. Ziveo sport u kojem je moguce da tri sekunde pre kraja utakmice vodite cetiri poena razlike, imate posed lopte, i ipak izgubite. Ziveo sport koji nikada ne bi mogli igrati Seadi Kolasinci, Tsitsipasi, Zverevi ili razni Balotelli ili Livaje, Kalinici ili Rebici, jer u kosarci nema sta da trazite ako nemate mozga Da ste gledali samo jednu, bilo koju, a kamoli sve cetiri utakmice Finala litvanskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa, mogli ste da vidite kako zivot moze da bude lep, zanimljiv i uzbudljiv, a kladjenje prava pravcata terapija za zdravlje svakog kockara. Litvansko Finale za titulu se igra na tri dobijene, a sta se sve desavalo u ovom Finalu ja ne bih uspeo da vam napisem na manje od deset stranica teksta. Najkrace receno, prvo je Zalgiris u trileru i nakon dva produzetka izgubio kod kuce, pa je onda Rytas izgubio kod kuce, pa onda opet Zalgiris, opet kod kuce, a juce je i Rytas drugi put izgubio kod kuce. Cetiri utakmice i sve cetiri pobede gostiju … cccccc Po svim drustvenim mrezama, platformama, a i na You Tube mozete videti highlightse ili najzanimljivije trenutke jucerasnje utakmice, a ja bih narocito preporucio da pogledate u tih nekoliko minuta atmosferu na tribinama. Napisacu i drugi deo analize za petu, odlucujucu utakmicu, ali za sada, u ovom prvom delu, samo zelim da imate neku predstavu iz kakvih konopaca se izvukao Zalgiris pre dva dana. Ja stvarno odavno nisam video onakav sportski ambijent kao na jucerasnjoj utakmici gde se ceo grad obukao u crveno i dosao u dvoranu da uzivo doceka titulu Rytasa. Kao i na svim prethodnim utakmicama, igraci Rytasa su se bacali na glavu, sutirali sa preko deset metara, i deset puta bacali Zalgirisa medju konopcima. U pravoj ludnici na tribinama, Rytas je vec na samom pocetku druge cetvrtine vodio sa 33:17 a trener Trinchieri je vec u prva tri minuta potrosio svoja dva time-outa, a na pocetku cetvrte cetvrtine, domacini su lagano vodili cetrnaest poena razlike. Sada cu sve da preskocim i da opisem dramu i triler u poslednjih 27 sekundi. Rytas je vodio pola kosa razlike 27 sekundi pre kraja, a Zalgiris je imao posed lopte i 24 sekunde za napad. Napad je isao na najboljeg igraca gostiju Francisca (29 poena, sedam asistencija i pet skokova) koji je promasio 7 sekundi pre kraja, pa su igraci Zalgirisa bili prinudjeni da prave faul. Na sedam sekundi pre kraja domaci su imali pola poena razlike i dva bacanja.  Teorija, a to znaju cak i seoski treneri, kaze da prednost od pola poena, cak i ako ubacite samo jedno bacanje, ne moze da se ispusti. Ako ubacite oba bacanja, sa tri razlike i sedam sekundi do kraja, mozete da radite sta god hocete, da pravite faul, branite napad ili nesto trece, u najmanju ruku imate produzetak. Ako igrac ubaci samo jedno bacanje, svaki seoski trener ce vam reci da odmah pravite faul, protivnik ce imati dva bacanja, a vi produzetak u dzepu i sedam sekundi za napad. A sta se na utakmici dogodilo mozete pogledati na bilo kojoj drustvenoj mrezi, platformi ili You Tube, dovoljno je samo da ukucate Rytas vs Zalgiris. Danas (subota) se igra peta, odlucujuca utakmica u Kaunasu, a ja pozivam sve kolege vec u petak, da idemo svi zajedno sa Zalgirisom po kvoti od 1,35 pa makar i pali. Ako Zalgiris izgubi, to ce znaciti da nije osvojio titulu jer nije bio u stanju nijednom da dobije kod kuce iz tri utakmice, a u celoj sezoni je izgubio samo dva puta ukupno. Meni je samo zao ako niko od kolega sa Foruma nije ispratio ovu finalnu seriju, samo da vidite u kakvim konopcima je bio Zalgiris, kao bokser kada deset puta pada u ringu, i deset puta ne zna da pronadje izlaz iz ringa. Meni deluje da u kosarci postoji, kao u boksu, mogucnost da trener baci peskir u ring i tako spasi svog boksera batina, da bih ja to uradio da sam sedeo na klupi Zalgirisa. A oni sutra imaju mogucnost da se sve zaboravi, a da se samo pamti titula. Kao sto ce se samo pamtiti da je kolega @mesrine na kraju ove sezone bio sedmi u svetoj Poslednjij Sansi, a niko se za deset godina nece secati sta se sve desavalo tokom sezone. Pre nekoliko dana kolega @Marko15 je preporucio da danas (petak) igramo nesto u vezi golova na utakmici Benfica vs Auckland City a ja ne znam sta da igramo posto je over 2,5 gola na toj utakmici kvotiran sa 1,03 ali odigrajte sta god hocete, samo hajde da to sto odigrate svi zajedno vezemo sa jedinicom na Zalgiris po 1,35. Ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra. Ja sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa golom svetog Bayerna po kvoti od 1,10 (ukupna kvota 1,48) pa sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa utakmicama prvog kola Serie A koje se igra tek krajem osmog meseca. Neka stoje uplate nekoliko meseci, nista im nece faliti.  
    • Seattle - Atletico 2/2 (2.05) bet365 Nakon poraza na otvaranju turnira, i Seattle Sounders i Atletico Madrid večeras traže prve bodove na Svjetskom klupskom prvenstvu. U okviru drugog kola skupine B, domaćin Seattle suočit će se s europskim velikanom Atleticom, koji unatoč lošem startu u susret ulazi kao izraziti favorit. Momčad Diega Simeonea doživjela je težak poraz (0:4) protiv francuskog prvaka PSG-a. Iako su mogli povesti - Julian Alvarez imao je poništen pogodak, a Alexander Sorloth promašio zicer – Španjolci su na kraju primili čak 11 udaraca u okvir gola i zasluženo izgubili. Upravo zato, Atletico će protiv Seattlea tražiti iskupljenje i vraćanje samopouzdanja. Utakmica protiv predstavnika MLS-a došla je u pravom trenutku za Španjolce koji žele dokazati da poraz protiv Parižana nije pravo mjerilo njihove kvalitete. Američki predstavnik otvorio je natjecanje porazom 1:2 od brazilskog Botafoga. Ipak, druga polovica utakmice donijela je mnogo bolje izdanje Soundersa, koji su dominirali terenom i susret završili s čak 23 udarca prema golu. Iako su pokazali borbenost, Brian Schmetzer i njegova ekipa morat će podići razinu igre kako bi ostali konkurentni protiv protivnika svjetske klase poput Atletica. Soundersi su uoči turnira primili po tri pogotka u dva uzastopna MLS poraza protiv Minnesote i Vancouvera, što dodatno naglašava njihove obrambene probleme. Atletico će to zasigurno pokušati iskoristiti. Sve osim pobjede Atletica Madrid bio bi veliki šok. Očekuje se da će Simeoneova momčad krenuti agresivno od samog početka i osigurati vodstvo već do poluvremena. Preporučena oklada: Atletico vodi na poluvremenu i pobjeđuje na kraju (kvota 2.05). Vrijedi razmotriti i okladu na pogodak Juliana Alvareza u bilo kojem trenutku utakmice (kvota 1.95). Argentinski napadač bio je najbolji strijelac Atletica prošle sezone i iznimno je opasan u završnici. Očekivani sastavi: Seattle Sounders: Frei – A. Roldan, Kim, Ragen, Tolo – Vargas, C. Roldan – Vargas – Ferreira, Rusnak, Kent – Musovski Atletico Madrid: Oblak – Molina, Le Normand, Gimenez, Galan – Simeone, De Paul, Gallagher, Koke – Griezmann, Alvarez (Koeficijenti 19.6. u 16:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use