Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 24.04.2015.


Goksim

Recommended Posts

*1.KORAK;  Krećem ispočetka sa sistemom o kojem sam pisao neki dan..za prvi korak imam jedan dubl i nadam se da sa njim probijamo led :D

Kvota; 2.16

 

16:00  Concordia-CS U.Craiova -2,5(1.50)

 

Duel Rumunjske 1. lige između Concordie koja se grčevito bori za ostanak i Craiova koji se bori za mjesta koja donose kvalifikacije za EL.Concordia je na 11. mjestu lige sa samo 2 boda više od zone ispadanja tako da im je svaka utakmica do kraja iznimno važna i moraju se boriti za svaki bod kako bi pokušali osigurati ostanak u ligi.Craiova je pak na 4. mjestu lige i zaostaju samo 1 bod za trećeplasiranim Petrolul-om koji trenutno drži to mjesto koje donosi kvalifikacije zq EL,Craiova nema što izgubiti jer oni se jedino mogu boriti za tu 3. poziciju i moraju igrati na pobjedu.Gosti zadnja 2 kola ne znaju za pobjedu,te su upisali prvo poraz pa odigrali u prošlom kolu 0:0 na domaćem terenu sa sedmom ekipom lige.Ukupno gledajući gosti u zadnjih 10 utakmica imaju samo jedan poraz,taj u pretprošlom kolu te 4 pobjede ali oni i dosta remiziraju tako u zadnjih 10 tekmi imaju 5 remija.

Concordia je na domaćem terenu od 13 odigranih samo 3 odigrala iznad ove granice i prosjek golova na dom.terenu im je 1.8.

Craiova na gostujućim terenima od 13,6 odigrala više i 7 manje sa prosjekom golova od 2.5.

Zadnji njihov međusobni susret odigrali su 1:1.   S obzirom na važnost utakmice i sve ostalo uzeto u obzir,poznavajuću rumunjsku ligu u kojoj golovi nisu česta pojava mislim da bi ovo trebalo doći.

 

18:00    M.Saransk-Ural -2,5 (1.44)

 

Dvoboj Ruske lige između ekipa koje se bore za ostanak.

 

M.Saransk se nalazi na 11. poziciji sa 25 bodova i udaljeni su od play off-a za relegaciju samo 2 boda,Ural odmah iza njih na 12. mjestu sa 23 boda i trenutno ih samo gol razlika drži iznad tih pozicija koje donose play off-za relegaciju ili pak direktno ispadanje.. 

Domaćini su ove sezone u 24 odgigrana susreta postigli samo 16 pogodaka,a primili 39 dok su gosti u isto toliko susreta postigli 22 gola,a primili 33 što dovoljno govori o njihovoj efikasnosti..

Danas očekujem jednu tvrdu utakmicu pravu onu rusku i s obzirom na važnost tekme mislim da ni jedni ni drugi neće puno riskirati i da će to biti jedna tvrda utakmica u kojoj bi jedan gol mogao odlučiti pobjednika..

M.Saransk je od 10 posljednjih tekmi samo jednom odigrao iznad ove granice i to u prošlom kolu kad su poraženi 3:1 na dom.terenu od Sp.Moscow dok je Ural 4 puta išao iznad ove granice u zadnjih 10 tekmi.

U prošlim kolima su oba time išla u OVER što će teško ponoviti  odmah i u sljedećem kolu tj. danas.Od njihovih zadnjih 5 međusobnih susreta 3 su išla OVER ove granice,znalo je tu biti i 4,5 pogodaka po utakmici ali ne vidim kako danas mogu odigrati tako atraktivnu utakmicu..

 

Međusobni mečevi: M. SARANSK - URAL 02.08.14 PRE Ural M. Saransk 2 : 3 15.04.12 FIR M. Saransk Ural 2 : 2 12.03.12 FIR Ural M. Saransk 1 : 1 14.02.12 KLU M. Saransk Ural 0 : 0 22.09.11 FIR M. Saransk Ural 4 : 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! za danas ću ovako probati:

 

Francuska - Švicarska 2 - hokej je u pitanju. Razlika između ovih ekipa je jako velika jer Švicarci imaju odličnu ligu punu kvalitetnih igrača i ovdje je Švicarska favorit do neba i natrag, koeficijent više nego dobar.
Montreal - Ottawa 1 - playoff NHL-a. Ottawa kroz regularni dio igrala onako, ko po jajima, jednu im se neda, pa dvije super, pa tri ništa, jako oscilira, danas ne vidim da može ugroziti Montreal. 
NY Rangers - Pittsburgh 1 playoff NHL-a. Ako ste gledali bar jednu tekmu između ove dvije ekipe onda znate da su Rangersi bezveze izgubili drugu utakmicu, po meni ovo je trebalo biti 4:0 ne zato što sam veliki fan Rangersa nego jednostavno                                                                imaju bolju kemiju igrača i to je posloženo ko knjige u knjižnici i danas idu na pobjedu i tako završavaju seriju.

ovo tu sve izgleda lijepo i to su sve kad pogledate favoriti, ali danas nema favorita i svi mogu svakoga dobiti, ako želite možete igrati i sa dvoznacima, kako želite, ja ću odigrati ovako, nemojte pretjerivati s ulogom, stavite koliko mislite da vam ne bi bilo žao. Sretno nam i ugodan dan vam želim.

Link to comment
Share on other sites

 

*1.KORAK;  Krećem ispočetka sa sistemom o kojem sam pisao neki dan..za prvi korak imam jedan dubl i nadam se da sa njim probijamo led :D

Kvota; 2.16

 

16:00  Concordia-CS U.Craiova -2,5(1.50)

 

Duel Rumunjske 1. lige između Concordie koja se grčevito bori za ostanak i Craiova koji se bori za mjesta koja donose kvalifikacije za EL.Concordia je na 11. mjestu lige sa samo 2 boda više od zone ispadanja tako da im je svaka utakmica do kraja iznimno važna i moraju se boriti za svaki bod kako bi pokušali osigurati ostanak u ligi.Craiova je pak na 4. mjestu lige i zaostaju samo 1 bod za trećeplasiranim Petrolul-om koji trenutno drži to mjesto koje donosi kvalifikacije zq EL,Craiova nema što izgubiti jer oni se jedino mogu boriti za tu 3. poziciju i moraju igrati na pobjedu.Gosti zadnja 2 kola ne znaju za pobjedu,te su upisali prvo poraz pa odigrali u prošlom kolu 0:0 na domaćem terenu sa sedmom ekipom lige.Ukupno gledajući gosti u zadnjih 10 utakmica imaju samo jedan poraz,taj u pretprošlom kolu te 4 pobjede ali oni i dosta remiziraju tako u zadnjih 10 tekmi imaju 5 remija.

Concordia je na domaćem terenu od 13 odigranih samo 3 odigrala iznad ove granice i prosjek golova na dom.terenu im je 1.8.

Craiova na gostujućim terenima od 13,6 odigrala više i 7 manje sa prosjekom golova od 2.5.

Zadnji njihov međusobni susret odigrali su 1:1.   S obzirom na važnost utakmice i sve ostalo uzeto u obzir,poznavajuću rumunjsku ligu u kojoj golovi nisu česta pojava mislim da bi ovo trebalo doći.

 

18:00    M.Saransk-Ural -2,5 (1.44)

 

Dvoboj Ruske lige između ekipa koje se bore za ostanak.

 

M.Saransk se nalazi na 11. poziciji sa 25 bodova i udaljeni su od play off-a za relegaciju samo 2 boda,Ural odmah iza njih na 12. mjestu sa 23 boda i trenutno ih samo gol razlika drži iznad tih pozicija koje donose play off-za relegaciju ili pak direktno ispadanje.. 

Domaćini su ove sezone u 24 odgigrana susreta postigli samo 16 pogodaka,a primili 39 dok su gosti u isto toliko susreta postigli 22 gola,a primili 33 što dovoljno govori o njihovoj efikasnosti..

Danas očekujem jednu tvrdu utakmicu pravu onu rusku i s obzirom na važnost tekme mislim da ni jedni ni drugi neće puno riskirati i da će to biti jedna tvrda utakmica u kojoj bi jedan gol mogao odlučiti pobjednika..

M.Saransk je od 10 posljednjih tekmi samo jednom odigrao iznad ove granice i to u prošlom kolu kad su poraženi 3:1 na dom.terenu od Sp.Moscow dok je Ural 4 puta išao iznad ove granice u zadnjih 10 tekmi.

U prošlim kolima su oba time išla u OVER što će teško ponoviti  odmah i u sljedećem kolu tj. danas.Od njihovih zadnjih 5 međusobnih susreta 3 su išla OVER ove granice,znalo je tu biti i 4,5 pogodaka po utakmici ali ne vidim kako danas mogu odigrati tako atraktivnu utakmicu..

 

Međusobni mečevi: M. SARANSK - URAL 02.08.14 PRE Ural M. Saransk 2 : 3 15.04.12 FIR M. Saransk Ural 2 : 2 12.03.12 FIR Ural M. Saransk 1 : 1 14.02.12 KLU M. Saransk Ural 0 : 0 22.09.11 FIR M. Saransk Ural 4 : 2

 

Sviđa mi se ova analiza, ja te pratim  :D

Link to comment
Share on other sites

NY Rangers - Pittsburgh 1 playoff NHL-a. Ako ste gledali bar jednu tekmu između ove dvije ekipe onda znate da su Rangersi bezveze izgubili drugu utakmicu, po meni ovo je trebalo biti 4:0 ne zato što sam veliki fan Rangersa nego jednostavno                                                                imaju bolju kemiju igrača i to je posloženo ko knjige u knjižnici i danas idu na pobjedu i tako završavaju seriju.

 

 

Inaće ne pratim NHL ali sam pogledao prvu utakmicu Playoffa, i koju Pittsburga pred kraj regularne sezone i mislim da će Rangersi proći dalje. Pittsburg je odlična ekipa, predvođena Crosbyjem i Malkinom, međutim imali su veliki peh ove sezone sa povredama te se jedva, u zadnjoj utakmici plasirali u playoff. Nedostaje im par važnih igrača te će teško napraviti nešto više, slična priča kao sa Oklahomom ove sezone u NBA-ju uz razliku da se Pittsburg plasirao u playoff...

Link to comment
Share on other sites

Evo još nešto od mene:

 

Washington - Toronto 1 NBA playoff - većina su govorila kako Raptorsi ovo dobivaju jer Wizardsi nemaju baš nekog trenera. Gledao sam dosta Wizardsovih tekmi i po meni oni su jako jako kvalitetna ekipa predvođenim Wallom, iskusnim Pierceom, dobrom četvorkom Neneom koji može i centra igrati, Gortatom, Bealom itd. Iskreno nije mi bilo baš jasno zašto veliki koeficijenti prve dvije tekme i ja sam oba puta igra dvicu na wizardse (naravno, nešto drugo je moralo ubit dobitak). Danas Wizardsi pobjeđuju i to čak lagano.
San Antonio - L.A. Clippers 1 NBA playoff - svaka čast Griffinu i Paulu, ali ovdje se ipak više pita Spurse, svi znamo šta Greg radi s ovom iskusnom ekipom koja može još uvijek sve ekipe strpat u džep. S time sam vam sve rekao i ne treba dalje pisati.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

20: 30 St. Polten - LASK, tip: St Polten over 1.5 goals @2.50 (marathonbet)

 

Utakmica koja je manje vise bez velikog znacaja za oba tima. Mozda domacin ima motiv vise posto je do kraja ostalo 7 kola a trenutno imaju5 poena vise od zone ispadanja. Pored toga, St Polten je usao u jako dobru formu, vezali su 5 meca bez poraza i ovde ulaze motivisani pred svojim navijacima. Za LASK se ne moze reci isto, imaju cak 5 vezana poraza. Evidentan je problem u odbrani, pogotovo na strani primaju dosta golova. 

St. POlten zna ubedljivo odigrati kod kuce kad hoce, sto verujem da ce i danas uraditi. Osim toga ova dva tima su imali dva prelaza 2/1 u zadnje 4 godine, oba puta u momentima kad bodovi nisu bili prekopotrebni ni jednima ni drugima. Ovo napominjem iz razloga ako opet dodje do prelaza, onda ide u prilog nasem tipu.



19:00 Falkenberg - Malmo, tip: over 2.5@1.72 (marathonbet)

Svedjani i golovi uvek idu zajedno. Falkenberg je preko vikenda porazen sa 3:1 i docekuje Malmo koje je odlicno otvorio novu sezonu. Malmo je zadnju dobio kod kuce Hammarby sa 3:1. Kao sto vidite bilo je golova na obe tekme, sto moze imati uticaj na kontinuitet u golovima i danas. Falkenberg trazi pobedu kod kuce i sigurno ce napadati od pocetka, jedino tako se mogu nadati kom bodu protiv ovako napadacki nastrojene ekipe kao sto je Malmo. Malmo sa druge strane ce sigurno efikasno iskoristiti svoje sanse, imaju vrhunske napadace koji cini mi se nemaju problema sa golovima. 

Ova 2 tima su se sastala 2 puta prosle sezone i oba puta je bilo vise od 2.5 gola (jednom 7, drugi put 3). Koeficijent u blagom padu, sto je manje-vise vazno. Ja mislim da nas ceka jedna otvorena utakmica sa puno napada, i nadamo se makar 3 gola

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

18:30 Nurnberg - Sandhausen, tip: X2 (nereseno ili Sandhausen) @2.17 (marathonbet)

Nurnberg je sigurno imao jako vece ambicije kao prvoligas koji trenutno igra drugu Bundesligu. Medjutim, realnost je sada malo drugacija, trenutno su na 7 poena od pozicije koja vodi ka ispadanju, ali su po mom misljenju sigurni od ispadanja. Druga stvar koja brine domacina danas je njihova forma, jako losa, sa 7 zaredanih utakmica bez pobede. U zadnjih 6 utakmica su uzeli samo 1 bod sto je stvarno katastrofalno. Ovo mora imati uticaj na motivaciju tima (u negativnom smislu) i ne vidim ih danas kao pobednike. 

Sandhausen sa druge strane vec 4 utakmice neporazen. Jedna tvrda ekipa koja ima prosecan tim, ali tim koji je uigran i koji zna odigrati tvrdu utakmicu na malo golova. ZAdnju su dobili u gostima, inace od zadnje 5 u gostima cak 3 pobede. Cini mi se da oni igraju puno bolje vani jer su bez pritiska. Oni su takodje osigurani od ispadanja, verujem da ce danas zatvoriti igru i ako sve bude po planu uzeti makar bod.

Link to comment
Share on other sites

eo ljudi zao mi je jucer nisam mogao izbaciti 2 listica koja sam imao na umu.. komp me je***.... ugl eo oba su napokon prosla 
1.listic
Olympiacos(h-7,5)-Barcelona 2 tečaj 1.30 početak 21:00 košarka
euroliga hendikep koševa
Andujar-Lopez 1 tečaj 1.75 početak 13:40 tenis Barcelona
Boston-Cleveland x2 tečaj 1.40 početak 01:00 NBA košarka
ulog:280 dobitak:790

2.listic
Efes Pilsen-Real Madrid manje od 155,5 koševa tečaj 1.85 početak 19:00
košarka euroliga zbroj koševa
Gimeno Traver-Mektic 1 tečaj 1.20 početak 13:40 tenis Bukurešt
New Orleans(h+10,5)-Golden State 1 tečaj 1.30 početak 03:30 košarka
NBA hendikep koševa

 

ugl eo sve analize spremne jucer bile i  eto.. Olympiakos(h-7,5)-Barcelona 2 tečaj 1.30 početak 21:00 košarka

euroliga hendikep koševa
Olympiakos je pobjedom u Barceloni u drugoj utakmici ovog duela doveo
Katalonce u vrlo nezgodnu situaciju a nakon pobjede na domaćem terenu
u prošloj utakmici ta situacija je još teža jer danas Barca igra
utakmicu biti ili ne biti i izgubi li odlazi još jedna sezone bez
trofeja eurolige u nepovrat.Prošla utakmica bila je baš na nož,do
samog kraja se igralo na jedan posjed lopte i uz puno sreće na kraju
je slavio Olympiakos.Uz puno sreće i uz Spanulisa koji je još uvijek
ponajbolji igrač eurolige unatoč poznim igračkim godinama.Barcelona je
realno puno jača momčad jer Grci nemaju igrače kao što je Tomić koji
je daleko najbolji visoki igrač u seriji,Zapravo jedini Olympiakosov
igrač koji bi imao mjesto kod gostiju je Spanulis medjutim problem je
što je i taj jedini gotovo nezaustavljiv.Barcelona danas mora pronaći
načina kako dobiti utakmicu jer kažem cijela sezona ovisi o ovome i
danas moraju odigrati pravu utakmicu nakon dva loša izdanja,predobro
su da bi tri utakmice u nizu odigrali loše.Hoće li to biti dovoljno da
pobjede Grke njihovu terenu,ne znam ali opet očekujem utakmicu napetu
do zadnje loptu što nama odgovara jer igramo da Barcelona ne smije
izgubiti sa više od 7 razlike i prilično sam uvjeren da se to neće
dogoditi.
Andujar-Lopez 1 tečaj 1.75 početak 13:40 tenis Barcelona
Rijetko kada se dešava da kada igraju 66-šesti i 12-esti tenisač na
ljestvici onaj koji je lošije plasiran bude favorit ali danas je takav
slučaj u Barceloni.Andujar je jedan od Španjolaca za kojeg postoji
samo jedan dio godine a to je onaj kada se igraju turniri na zemlji i
za to tempira formu.Na svim drugim podlogama je ispodprosjeka i ne
može dobiti niti puno lošije rangirane tenisače a kamoli one bolje od
sebe.Medjutim na zemlji je opasnost po svakoga pa i po one najbolje o
čemu najbolje svjedoči polufinale mastersa u Madridu od prije dvije
godine.Ući u polufinale mastersa je vrlo teška stvar,recimo prvo što
mi na pamet pada je da Čilić nikada u životu to nije napravio a već je
godinama u svjetskom vrhu ili barem pri vrhu.Naravno,nije to samo
Čilić,ima jako puno drugih sjajnih igrača koji to nikada nisu
napravili pa čak bi i Lopeza tu svrstao jer mislim da niti on to nije
uspio a i ako je to je možda prije nekih 7-8 godina pa sam zaboravio
već.Nije to niti pretjerano bitno,samo sam htio napisati da moraš
stvarno igrati dobro kako bi došao do te razine na tako velikom
turniru.S druge strane Lopez već godinama ovaj dio godine igra dosta
lošije i nekada mi se čini da ga tankira namjerno jer jednostavno mu
ne pašu zemljani uvjeti.Ajde u Madridu još odigra uvijek pristojno jer
mu je to rodni grad i nešto brža podloga nego na drugim zemljanim
terenima zbog veće nadomorske visine ali u ovakvih uvjetima u kakvim
se igra Barcelona koja važi za jednu od najsporijih podloga na svijetu
on nije svoj na svome.Nisam sad želio ići tražiti detaljno kako je
završio meč sa Dodigom prošle godine na ovom turniru ali sjećam se da
ga je Ivan ostavio na 3-4 gema ako se ne varam u cijelom meču jer
Lopez jako ovisi o svom servisu i kada je podloga spora kao ova nema
neke koristi od njega čak i da ubacuje visok postotak servisa a tada
mora graditi poene što on nije u stanju dok je Andujaru to stil igre i
može držati loptu u terenu i čekati protivnikovu pogrešku a Lopezovih
bi trebao danas dočekati dosta.Što se tiče nastupa na zemlji ove
sezone,Lopez je izgubio u Huostonu glatko od Querreya 6-4 6-1 dok je
ovdje u prošlom kolu na jedvite jade tek u tie brejku trećeg seta
dobio Ilhana koji skoro da ni ne igra na ovoj razini turnira.S druge
strane Andujar već ovdje u Barceloni ima dva sjajna skalpa kad su u
pitanju mečevi na zemlji,prvo je dobio Ramosa pa nakon toga Leonarda
Mayera a kada dobiješ takva dva čista zemljaša onda bi meč protiv
Lopeza treba biti odradjivanje posla.Vjerujem da će tako i biti.

Boston-Cleveland x2 tečaj 1.40 početak 01:00 NBA playoff
Boston me ugodno iznenadio u prve dvije utakmice protiv
Clevelanda.Cleveland je zapravo sam sebi dvama porazima od Bostona na
kraju sezone osigurao nastup protiv Celticsa računajući na to da su
oni najlakši mogući protivnik za playoff.Zasada baš i nisam siguran da
su pogodili sa time iako vode 2-0 tako da se ne može reći da će im se
osvetiti kalkuliranje ali puno lakše bi riješili Indianu ili Brooklyna
prije svega jer Boston ima stvarno fenomenalnog trenera u Stevensu i
to što on izvlači od ekipe prepune prosječnih igrača i bez ijednog
igrača koji spada u gornji dom lige je stvarno sjajno.Prije svega
sjajan posao je napravio u kemiji momčadi jer svaki igrač obavlja ono
za što je zadužen  na gornjoj granici svojih mogućnosti a kada to
postignete onda ste napravili najbolji mogući posao na svim
razinama,od tehničko-taktičkih do psiholoških.U prve dvije utakmice
namučili su Cavse najviše svojim strech postavama gdje bi visoki
igrači izlazili na tricu i zabijali te trice vrlo visokom
preciznošću.Najveći problem su im minute u kojima Cleveland radi
velike serije pa u 3-4 minuta od minusa od par koševa dodje u prednost
i do 10 koševa i to je razlog zašto se unatoč ovom hvaljenju Bostona
opet odlučujem igrati na Cleveland.Talent je stvar koja se ne može
nadomjestiti i kada su 4 talentom najbolja igrača na
perketu(James,Irving,Love,Smith) u jednoj ekipi onda kad tad dodje to
do izražaja i njima je dovoljno par minuta da riješe utakmica a da tu
teško može pomoći bilo kakva genijalnost trenera.U prošloj utakmici
Cleveland je na početku treće četvrtine u prvih 5min sa jedan razlike
na poluvremenu putem kontri i nekoliko vezanih trica zaslugom sjajnog
protoka lopte skočio na plus 15.Kasnije su se opet opustili pa se
Boston vratio na 3 ali su za to morali utrošiti puno energije koja je
onda izostala kada se na kraju prelamala utakmica.I u tome je cijeli
bit ovakvih utakmica,Boston se mora duplo više trošiti za koševe koje
Cleveland zabija na račun svog talenta.Chicago vodi 2-0 protiv
Milwaukee-a te bi mogao završiti brzo posao u toj seriji a Cleveland u
idućoj rundi ide na njih te ih tu čeka paklen posao i stvarno velika
borba tako da si ne smiju dopuštati protiv Bostona bespotrebno
produživanje ove serije i trošenje energije.Zna Lebron kako se
osvajaju naslovi i zna da svaka utakmica manje zlata vrijedi na kraju
kada se bude odlučivalo o prvaku tako da će gristi jako i
večeras.Uostalom,nema baš neke lijepe osjećaje prema Boston Celticsima
jer upravo su ga oni stalnim izbacivanjem iz playoffa natjerali da
predje iz Clevelanda u Miami prije par godina i postane izdajnik broj
jedan u državi.Kasnije im se osvetio sa Miamijem ali sa Clevelendom bi
poseban užitak bio slaviti u TD Gardenu gdje posebno nije voljen iako
više u Bostonu ne stanuju Pierce i Garnett sa kojima je imao te
povijesne sukobe.Mogao bi lako ići na više koševa ovdje James ali to
se ne usudjem staviti jer granica je previsoka a strah me igrati za
ovakav ulog jer nikad ne znaš hoće li se igrač slučajno ozljediti ili
ući u probleme sa osobnima pa ti sve pada u vodu.Ovako i ako se to
dogodi  Clevelandu opet ostaju trojica najboljih na parketu te bi
trebali ovo na način kao i prve dvije.
Efes Pilsen-Real Madrid manje od 155,5 koševa tečaj 1.85 početak 19:00
košarka euroliga zbroj koševa
Sjajna serija utakmica izmedju ovih ekipa je iza nas i svaka je mogla
otići na bilo koju stranu što je veliko iznenadjenje jer se očekivala
nešto lakša pobjeda Reala.Efes je isčupao pobjedu u zadnjoj utakmici i
dobio šansu pred svojim navijačima osigurati petu utakmicu a tada je
sve moguće iako se igra u Madridu.Do sada su sve utakmice imale
karakteristiku da Efes pokušava usporiti igru jer zna da ulaziti u
trku sa Realom nema smisla i da su im tu šanse minimalne.Do sada su to
jako dobro činili i problem je samo kada upadnu u nekoliko lošijih
minuta gdje prime po 15-16 koševa u 3-4min što se ne smije
dogadjati.Medjutim iz utakmice u utakmicu napreduju u tom segmentu što
nije ni čudo kada na klupi imaju ponajboljeg euro trenera svih vremena
u Dudi Ivkoviću.Prva i treća utakmica su išle prilično ispod ovog
zbroja koševa a druga je bila jako čudna i baš zbog toga što je Efes
primio velik broj koševa u kratkom razdoblju je otišla preko.Na
domaćem terenu su puno manje šanse da ulaze u te crne rupe i vjerujem
da će uz pomoć publike večeras odigrati pravu utakmicu,točnije
odigrati fizičku utakmicu na što manji broj koševa jer tada jedino
imaju šanse za pobjedu.Ja očekujem ovo na nekih 150koševa,ne više od
toga.
Gimeno Traver-Mektic 1 tečaj 1.20 početak 13:40 tenis Bukurešt
Španjolac Gimeno Traver nakon dugo vremena igra tenis kakav zna i može
igrati na zemlji,te je prije dva tjedna ušao u finale turnira u
Casablanci u kojoj je poražen od Klizana.Ovdje je u prvom kolu dobio
Troickog nakon izgubljenog prvog seta i sada bi trebao imati nešto
lakši posao protiv Mektića.Jedina opasnost je da udje preopušteno u
meč jer zna mu se to desiti ali sumnjam da će si u ovakvoj formi
dopustiti kiks od prosječnog tenisača.Onog dana kada Mektić udje u
četvrtfinale nekog ATP turnira ja ću ozbiljno promisliti o tome sportu
jer čovjek je stvarno čisti prosjek.Posrećilo mu se da je u prvom kolu
dobio Istomina koji je u katastrofa formi i uz to još i ozljedjen a
prodje li Gimena u ovakvoj formi i udje li u četvrtfinale ovog turnira
ja mu skidam kapu.Samo da ne naštimaju nešto njih dvojica ali budem li
previše mislio o namještanju mečeva teško da ću i jedan tenis ikada
odigrati jer svaki možete biti takav pa želim vjerovati da se takve
stvari ne dešavaju na ovoj razini gdje je ipak sve puno ozbiljnije.Na
nižim razinama ima dosta toga i upoznat sam sa nekim slučajevima ali
ovdje to ne bi smio biti problem.
New Orleans(h+10)-Golden State 1 tečaj 1.30 početak 03:30 NBA playoff
hendikep koševa
Igra Golden Statea je za mene osobno najveće razočaranje dosadašnjeg
dijela playoffa a oni unatoč tome vode 2-0 uz dvije pobjede sa
pristojnom razlikom koševa.To sve govori koliko je ta ekipa dobra i da
znaju pobjedjivati i kada igraju ne manje dobro nego loše jer u
zadnjoj su utakmici igrali loše.Što drugo reći kada ekipa koja sa
pravom pretendira za naslov prvaka u 9 minuta treće četvrtine zabije
samo 5 koševa.Ekipa u kojoj igraju dva ponajbolja šutera u ligi si to
ne smije dopuštati i očito je da pritisak zbog sjajne regularne sezone
utječe na njihove izvedbe.S druge strane New Orleans to ne zna na
pravi način iskoristiti jer da znaju možda su i mogli već ukrasti
jednu pobjedu.Ne razumijem trenere koji unatoč jasnoj slici da je neka
postava bolja od druge i dalje forsira onu koju je on sebi u glavi
zamislio iako cijeli svijet vidi da je to lošija opcija.Očito je da
Golden Stateu odgovaraju postave sa Ašikom u petorci jer tada Bogut
može na miru čuvati reket i ne mora izlaziti na šut centru s obzirom
da Ašik sa dalje od dva metra od koša ne može pogoditi olimpijski
bazen a kamoli koš.Medjutim kada ubaci u postavu igrača koji može
zabiti izvan reketa onda nastaje problem jer Bogut mora izlaziti na
tog igrača što ostavlja prostor Davisu da sa igrom jedan na jedan radi
totalni nered u obrani Golden Statea.Sa takvom igrom su dobili prošlu
utakmicu +2 ali šta vrijedi kad su sa ovom u kojoj je igrao Ašik
izgubili 12 razlike pa su na kraju poraženi sa 10.Mislim ako ja koji
sam trenirao košarku 5 godina i nikada nisam imao veze sa treniranjem
neke ekipe to primjećujem pa valjda bi trebao onda i čovjek kojeg se
masno plaća da odradi posao kako treba.Dvije utakmice su iza
njega,neka napiše na papir kakav rezultat ima sa jednom postavom i
kakav sa drugom i neka shvati da može čak i dobiti ovo ako ne bude
tvrdoglav.
Ne mogu naravno biti siguran da će biti tako ali ako su se držali sa
Golden Stateom na njihovom terenu do pred sam kraj onda ne bi smjelo
biti drugačije niti ovdje jer protiv Warriorsa je puno teže igrati u
gostima zbog toga što ih publika nosi kada krenu  rešetati protivnika
tricama.U gostima toga nema tako da bi to Pelicansi morali iskoristiti
za odvesti ovu utakmicu barem u neizvjesne vode.Isto tako treba danas
očekivati nešto opušteniji Golden State sad kad su odradili dvije
pobjede pred domaćom publikom gdje je i pritisak bio puno veći tako da
očekujem nešto bolji šut nego u prošloj utakmici.Ipak,10 razlike mi se
s obzirom na do sada vidjeno čini kao prilično visok hendikep i ne
vjerujem da će New Orleans izgubit sa više od te razlike pa čak i ako
ostane Monty Williams na svojoj staroj taktici sa Ašikom.Samo da se ne
zainati i ne ostavi Ašika još više na parketu,onda ću poslati  mail
upravi New Orleansa da se ne zajebaju sa zdravim mozgom i da maknu tog
klauna sa klupe.Nadajmo se da neće biti potrebe sa takvim radikalnim
potezima :) 

Link to comment
Share on other sites

i evo samo jedan par za vcrs u koji sam 101 % siguran stavite kolko mozete po meni maxbet 

 Washington-Toronto manje od 195,5 koševa tečaj 1.85 početak 02:00 NBA

playoff zbroj koševa
U prve dvije utakmice ove serije imali smo dvije potpuno različite
utakmice.Prva baš ružna,neefikasna,puno nervoze zbog otvaranja
playoffa dok je druga bila vrlo efikasna,potpuno netipično za playoff
sa dosta slabim intenzitetom obrana.Večeras ja očekujem da to bude
nekakva sredina jer ne može ekipa kao što je Washington ponoviti dvije
ovakve utakmice zaredom.Temelj njihovih rezultata je obrana i zapravo
u igri velikih brojki i brzih napada prednost ima Toronto bez obzira
na tu zadnju utakmicu u kojoj je ispalo suprotno.Prednost Toronto u
tom segmentu ima jer su mladi i brži od domaćina koji imaju dva
teretna centra Nenea i Gortata kojima tranzicija iz napada u obranu i
obrnuto nije jača strana,imaju i Piercea koji je daleko od cvijeta
mladosti i ne odgovara mu stalno trčanje sa jednog kraja parketa na
drugi.Wall i Beale su brži igrači i oni mogu nametnuti brzi ritam
ukoliko to žele ali šta im to vrijedi ako ostatak ekipe ne može takvo
nešto pratiti tako da se Washington odlučuje na sporije,organizirane
napade,utakmice sa manje posjeda lopti i manje koševa.Toronto je sa
druge strane puno više haklerska ekipa i njima odgovara igra sa što
više posjeda te puno koševa.Očito ih je pritisak domaćeg terena
potpuno uništio pa su odigrali dvije jako loše utakmice ali očekujem
od njih danas puno bolju predstavu jer više nemaju šta izgubiti,2-0
gube uz 2 poraza na domaćem terenu,to se rijetko kada okreće.Mislim da
bi Washington ovo trebao dobiti ipak na kraju a to će učiniti upravo
tako da nametnu svoj stil igra sa manje koševa što je puno lakše kada
igraš kod kuće jer u gostima publika ponese domaćina pa se moraju
prilagoditi njihovom stilu igre kao u prošloj utakmici.Iako je i to
ispalo dobro,vratit će se oni danas svome stilu igranja,odigrati
utakmicu na 190-tak koševa i vjerujem otići na prednost od 3-0 ali za
to hoće li dobiti ili ne nećemo mariti,samo neka bude manje od 195,5

Link to comment
Share on other sites

i evo samo jedan par za vcrs u koji sam 101 % siguran stavite kolko mozete po meni maxbet 

 Washington-Toronto manje od 195,5 koševa tečaj 1.85 početak 02:00 NBA[/size]

playoff zbroj koševa[/size]U prve dvije utakmice ove serije imali smo dvije potpuno različite[/size]utakmice.Prva baš ružna,neefikasna,puno nervoze zbog otvaranja[/size]playoffa dok je druga bila vrlo efikasna,potpuno netipično za playoff[/size]sa dosta slabim intenzitetom obrana.Večeras ja očekujem da to bude[/size]nekakva sredina jer ne može ekipa kao što je Washington ponoviti dvije[/size]ovakve utakmice zaredom.Temelj njihovih rezultata je obrana i zapravo[/size]u igri velikih brojki i brzih napada prednost ima Toronto bez obzira[/size]na tu zadnju utakmicu u kojoj je ispalo suprotno.Prednost Toronto u[/size]tom segmentu ima jer su mladi i brži od domaćina koji imaju dva[/size]teretna centra Nenea i Gortata kojima tranzicija iz napada u obranu i[/size]obrnuto nije jača strana,imaju i Piercea koji je daleko od cvijeta[/size]mladosti i ne odgovara mu stalno trčanje sa jednog kraja parketa na[/size]drugi.Wall i Beale su brži igrači i oni mogu nametnuti brzi ritam[/size]ukoliko to žele ali šta im to vrijedi ako ostatak ekipe ne može takvo[/size]nešto pratiti tako da se Washington odlučuje na sporije,organizirane[/size]napade,utakmice sa manje posjeda lopti i manje koševa.Toronto je sa[/size]druge strane puno više haklerska ekipa i njima odgovara igra sa što[/size]više posjeda te puno koševa.Očito ih je pritisak domaćeg terena[/size]potpuno uništio pa su odigrali dvije jako loše utakmice ali očekujem[/size]od njih danas puno bolju predstavu jer više nemaju šta izgubiti,2-0[/size]gube uz 2 poraza na domaćem terenu,to se rijetko kada okreće.Mislim da[/size]bi Washington ovo trebao dobiti ipak na kraju a to će učiniti upravo[/size]tako da nametnu svoj stil igra sa manje koševa što je puno lakše kada[/size]igraš kod kuće jer u gostima publika ponese domaćina pa se moraju[/size]prilagoditi njihovom stilu igre kao u prošloj utakmici.Iako je i to[/size]ispalo dobro,vratit će se oni danas svome stilu igranja,odigrati[/size]utakmicu na 190-tak koševa i vjerujem otići na prednost od 3-0 ali za[/size]to hoće li dobiti ili ne nećemo mariti,samo neka bude manje od 195,5[/size]

E moj Ivane..

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Danas cu se drzati ukupne kvote samo do 1,30 sto ako niste pohlepni, moze da bude sasvim pristojna kvota, a ako jeste, moze biti dobra osnova za narodni ili seljacki tiket, pa mozete sebi da dodajete jos pet, deset, trideset ili vise utakmica u zavisnosti od toga koliko metara zelite da bude dugacak vas tiket. Crvena Zvezda vs Mladost, srpsko prvenstvo, jedinica kao kuca, kvota 1,10 Usa vs Srbija, muska kosarka, Olimpijske Igre, jedinica, kvota 1,10 Paok prolazi dalje Borca iz Banja Luke, Liga Prvaka, kvota 1,08 (sreda) Ukupna kvota 1,30 Ja ove kvote, da sam vlasnik kladionice, ne bih ni dozvolio da se odigraju u mojoj kladionici. O Crvenoj Zvezdi u srpskom prvenstvu ne zelim ni da trosim tastaturu, ali samo da kazem ostalim kolegama sa Foruma, da je ovo tripla za kolege kojima pohlepa nije ostetila razum. Pohlepne kolege mogu umesto ciste jedinice na Zvezdu, dodati pobedu Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, i vec ce vam ukupna kvota skociti na 1,45 a da ne govorimo o nekim kombinacijama da ce Zvezda dati vise od gola, da ce prva postici gol na utakmici, da ce pobediti u kornerima, ili (mozda) i pobediti iz poluvremena. O amerima i srbima na Olimpijskim Igrama cu napisati nekoliko recenica na kraju posta, a da Paok prolazi Borca sam stavio u ovaj dobitni tiket samo da rezervisem ovu kvotu dok nije jos vise pala. Ko ima dovoljno maste, a previse pohlepe u sebi, moze ove predloge izmeniti, pa recimo dodati jedinicu na Malme protiv Siriusa, svedska prva liga po kvoti od 1,25 i vec cete dobiti ukupnu kvotu od 1,65. A ako zelite jedinicu na Malme i pobedu Zvezde samo da ne bude rezultatom 1:0, onda cete dobiti ukupnu kvotu od 1,81 (pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici, jedinica na amere, Paok prolazi dalje i jedinica na Malme). Da ne govorim da ako mislite da kada reprezentacija Usa vec pobedjuje Srbiju, da ce to verovatno biti vise od 3 razlike, onda ce ukupna kvota preci cak i 2,00. Dakle, sve je na vama i tome koliko ste pohlepni, i sta zelite od zivota ili kockanja. Samo da kazem nesto o ovom mecu svedske lige izmedju Malme-a i Siriusa. Ja zaista imam vagon tiketa gde cekam ovu jedinicu koju sam napao jos tokom sedmice, kao da sutra nece biti vise kockanja. U medjuvremenu sam malo izgubio od entuzijazma, posto ovaj Malme igra kao dopingovan, vec su se odlepili u prvenstvu, a pre samo tri dana su vec odigrali evropsku utakmicu gde su se raspucali kao Arsenal, tamo gde uopste nije vazno. Ne kazem da ne verujem vise u jedinicu, naprotiv, da danas igramo svetu Poslednju Sansu, morao bih dobro da razmislim da li bi moj dobitni predlog bio pobeda Zvezde i over 1,5 gol na utakmici po kvoti od 1,22 ili cista jedinica na Malme, iako mislim da bi bilo ovo prvo. Hocu da kazem, da sam poceo i sa odbranama sa X-om, neresenim ishodom na mecu Malmea, da bih imao sta sutra da jedem, ako Malme danas slucajno ne pobedi. Samo da ponovim, da su ova dva protivnika vec igrala pre samo sedam dana u jednom neverovatnom mecu, i da je Sirius lagano poveo vec u prvom poluvremenu sa 2:0, da bi Malme izjednacio do 72-og minuta, pa su opet primili gol jer su budale, a onda za samo osam minuta rezultat od 2:3 preokrenuli u 4:3, majko moja. Ipak ne zaboravite da jedinica na Malme nije u mom osnovnom predlogu za ukupnu kvotu do 1,30 vec samo za pohlepne kolege sa Foruma, iako ih imam na cekanju u vagonu punom tiketa. Kosarkaska reprezentacija Usa ce biti bolje plasirana na OI od Srbije, kvota 1,10 Kontinent sa kojeg dolazi buduci pobednik kosarkaskog turnira – Amerika, kvota 1,10 Zenska kosarkaska reprezentacija Usa osvaja kosarkaski turnir na Oi, kvota 1,08 Ukupna kvota 1,30 Izgleda da ovi iz bet365 ipak citaju postove na ovom smesnom Forumu, jer jos nisam ni zavrsio post, a vec su oborili kvotu da ce ameri biti bolje plasirani na turniru od reprezentacije Srbije, i to ne oborili, vec prepolovili sa 1,10 na 1,05 sto je i dalje fenomenalna kvota. Da ponovim da cu o amerima i srbima na kraju posta, a ovde da kazem da veliki bet365 nudi u ponudi teritoriju odakle dolazi pobednik kosarkaskog turnira gde imate 1,10 na Ameriku protiv 7,00 na Evropu. Spavajte kao bebe, proverio sam umesto vas, i to potpuno besplatno, pojam “Amerika” podrazumeva americki kontinent, znaci za svaki slucaj imate i Canadu. Sto se tice pobede zenske kosarkaske reprezentacije Usa na turniru, to je kao da se kladite na teniski mec Serene Williams protiv neke lepe teniserke, poput nekada Ane Ivanovic ili sada Emme Raducanu. I dok ove lepe teniserke imaju najveci problem na mecu da li ce jako sunce i znoj pokazati nesavrsenosti na licu, kod Serene Williams je problem da li se ona uopste racuna u ljude, a kamoli u zene, cak i ako obrije brkove pre pocetka meca. Za zensku kosarkasku reprezentaciju Usa koju sam imao prilike da vidim, pravo pitanje je da li one uopste imaju prava da igraju na zenskom ili im je mesto na muskom turniru. Drugo pitanje je kako stoje sa analizama krvi i da li bas sve igracice iz rostera obavljaju malu nuzdu sedeci, ili ima neka koja te stvari radi stojeci. I kod ove triple, ako ste pohlepni, veoma lako mozete doci do ukupne kvote od 2,00 ako recimo dodate da Rijeka prolazi rumunskog drugoligasa u Ligi Evrope ili da srpski predstavnik Radnicki 1923 prolazi dalje crnogorskog predstavnika Mornara iz Bara u Ligi Conferencije, sto je po meni fix zivota, iako je prolaz srba kvotiran sa samo 1,10. Samo ako imate zenu, a ona ima karticu, predlozio bih da odigrate sa njenim novcem double sa dve pobede domacina Olimpijskih igara u kosarci, muske i zenske kosarkaske reprezentacije Francuske po ukupnoj kvoti od 1,36 Pobeda muske reprezentacije Francuske na startu turnira protiv Brasila je kvotirana sa 1,20 i ta jedinica mi se nista ne svidja, dok je pobeda zenske reprezentacije Francuske protiv Canade (ponedeljak) vec neka druga prica. Muska reprezentacija Francuske ima dobru ekipu na papiru, ali se meni ne svidjaju jer se turnir igra na parketu, a i nemam zenu ciju bi karticu koristio, a kamoli sa njom radio neke druge stvari, pa ovaj deo posta slobodno zaboravite. Plus sto dosta analiticara Brasil pominje kao mogucu nagaznu minu, u sta nisam bas najsigurniji. I za kraj da kazem nesto o amerima i reprezentaciji Srbije na kosarkaskom turniru na Olimpijskim igrama. Ovako kako je veliki bet365 postavio kvote za konacnog pobednika turnira, isto tako bih ja postavio kvote na konacnog pobednika svete Poslednje Sanse u sezoni 2024/2025 u prvoj, elitnoj, ali sa handicapom +10,5 na mene. Dakle, kvota na mene da cu biti pobednik Poslednje Sanse sa 11 ili vise poena razlike u odnosu na drugoplasiranog bi kvotirao sa fenomenalnih 1,16 (Usa pobednik turnira 1,16), drugoplasirani @unkdy 11,00 (Canada, pobednik turnira, kvota 11,00), treceplasirani @Fitoz 15,00 (Francuska, pobednik turnira,kvota 15,00) a za ostale upisite sami kvotu koju zelite (Srbija, pobednik turnira 19,00) Moram da kazem da se odavno nisam u necemu slozio sa svetskim kladionicama, kao sa ovom neverovatnom kvotom od 19,00 da ce vicesampion sveta osvojiti turnir, a ja bih cak i ponudio da sami upisete kvotu koju zelite da ce Srbija biti pobednik turnira, ali pod uslovom da meni uplatite, a ja cu vas isplatiti ako se to i desi. Po meni Srbija u ovom trenutku ima drugu ili trecu, a najverovatnije drugu najbolju reprezentaciju u svojoj istoriji, od kada postoje kao samostalna drzava. Rekao bih i da su uspeli da skupe najbolje sto imaju u ovom trenutku. Da ne poverujete da je vicesampion sveta sa onakvim rosterom kvotiran sa 19,00 kao pobednik turnira, i da nije medju favoritima cak ni za medalju, cim je ulazak Srbije u Finale kvotirano sa 8,00. Pa bolje bi bio kvotiran Damir Dzumhur na ultrabrzim podlogama i servisom gorim od drugog servisa Simone Halep, nego Srbija sa Jokicem, zar ne? Ali, ja se pre svega divim sebi, zbog toga sto kladionice misle bas kao i ja. Moj najveci problem je kako da iskoristim svoje znanje da Srbija nece doci ni do medalje, a kamoli do Finala, i kako da naplatim to znanje. Veliki bet365 nudi kvotu od 2,75 da ce reprezentacija Srbije biti eliminisana u cetvrtfinalu, a 2,05 u polufinalu, a problem je sta izabrati od ovoga. Ja ne znam da li ce Srbija ikada vise moci da skupi na jednom mestu ovako kvalitetan roster na papiru, ali sam siguran da kladionice znaju sta rade kada nude kvote od 19,00 da ce Srbija biti pobednik turnira, odnosno kvotu 8,00 da ce uci u Finale. A evo i sta ja mislim da je razlog. Iako jos nije proslo ni mesec dana od kraja Evropskog Prvenstva u fudbalu, ja ne znam da li se neko uopste seca poteza Dani Olma iz 90-og minuta Finala sa Englezima, kada su englezi krenuli na sve ili nista, i kada je lopta nakon kornera engleza vec usla u gol, a Olmo “iz nigde” sa gol-linije spasao i pobedu i titulu Spanije. To mozda jeste ili nije potez celog turnira, ali onakvu radost jednog igraca, a pogotovo saigraca ja nisam video u zivotu kod postizanja golova, a kamoli spasavanja gola. Onakvu radost, onakvo grljenje ne zbog postignutog, vec zbog spasenog gola, kao najveci stepen timske igre, treba pokazivati svim polaznicima svih trenerskih skola na svetu. Selektor kosarkaske reprezentacije Srbije je izabrao da ovako slicno timsku igru reprezentacije Srbije na Svetskom Prvenstvu u Manili, podredi individualnom kvalitetu Jokica, sto bi svako uradio da je na njegovom mestu. Osim mene, naravno. Ja nikada nisam bio vecina, pa mislim da ce Jokic, a narocito Micic da sruse sve iza sebe, pa ce biti interesantno videti da li je kvota od 19,00 da Srbija osvaja turnir ili 8,00 da ulazi u Finale poklon, greska ili odlicna procena kladionica. Jokic nikada nije pokazivao entuzijazam ka igranju za reprezentaciju, vec je na to gledao razumno. Ovoga puta je, kao i uvek, intervenisao Predsednik, a ja sam siguran da kladionice cak i to znaju, pa navlace neznalice da igraju na Srbiju. Kako prolaze reprezentacije koje timski duh bespotrebno podrede individualnom kvalitetu jednog igraca mogli ste da vidite na primerima Francuske, Portugala i Hrvatske na tek zavrsenom fudbalskom Evropskom Prvenstvu, ili na primeru Slovenije sa Doncicem. Ja mislim ili procenjujem ili predpostavljam da je reprezentacija Srbije pozivom Predsednika Jokicu da ucini napor da ipak igra za reprezentaciju svoje zemlje, dosta toga dobila, ali mnogo vise izgubila, bas kao sto kazu i kvote, gde po kladionicama, vicesampioni sveta nisu ni medju prva tri kandidata za titulu, iako imaju u rosteru trostrukog Mvp Nba lige. Ali nema veze, yebes Srbiju, yebes musku kosarku, hajde da svi zajedno vidimo da li u zenskoj kosarkaskoj reprezentaciji Usa ima barem jedna zena, ili ipak sve uriniraju stojeci, posto je pobeda amerikanki protiv Japana kvotirana sa 1,01  
    • SJK - FC Lahti više od 2,5 gola @1,60 GL!
    • Uspio sam ući u račun i vratili su stanje, tj. novce...  @noja57 radi se oko 4-5 tisuća eura dobiti, ali na sport koji nije baš zastupljen ili popularan...inače isto sam godinama igrao normalno, public betove i uredno je sve funkcioniralo, dok nisam ovo krenuo... Samo ću kao i kad su mi prvi račun zatvorili reći, dok gubiš onda im valjaš 😁
    • Ove jedan dugorocan za kraj Olimpijade:
    • Posto  krece Olimpijada , da pocnem  malo  sa kosarkom.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use