Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Pozivam sve natjecatelje 2. Lige Posljednje Šanse da postave svoj tip u 67. kolu iz ponude u periodu od 1.5 do 4.5. Tema će biti otvorena 24h, do SUBOTE do 15:00h. Sretno svima.

@Goksim, @IzudinB, @Dejvid, @pena29, @josip123, @prlito, @Ajnud, @misterija @darko56, @jansavc, @vjekos @ForzaItalia, @mesrine, @ara008, @furyshaa, @tome1993, @Kiks77, @zmaj6, @blacky44 @s256s9.

Oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: 

bet36522betunibetWilliam HillBetfairpinnacle, PSK, SuperSport, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai. 

Toplo preporučujem svim natjecateljima da izdvoje nekoliko minuta i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2025/2026. Ona su nastala kao rezultat sugestija članova SvijetKladjenja foruma tijekom prošle sezone, na čemu se još jednom iskreno zahvaljujem.

Sa ciljem standardizacije i preglednosti poželjno je da su prognoze postavljenje u sljedećem formatu: 

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

U sezoni 2025./2026. igrat ćemo ukupno 73 kola, a Prva i Druga Liga Posljednje Šanse završit će s 73. kolom 25. svibnja 2026.

Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja

TABLICA

KLIKNI ZA POGLED NA TABLICU

Ukoliko uočite grešku na tabeli, javite mi se u inbox i sve ćemo ispraviti.

Screenshot 2026-05-01 105716.png

Objavljeno (edited)

04.05/nogomet/engleska
Everton- M.City bar 2 gola na utakmici 1.20 bet365

 

 

Edit 02.05 12:20h

Mijenjam par:

02.05/nogomet/engleska

Arsenal - Fulham

 Bar 2 gola na utakmici 1.30 merdijanbet

Screenshot_20260502_121921_Samsung Browser.jpg

Edited by ara008
Objavljeno

01.05.2026.g.| Beach Volley Brasilia |    21:00h  Tina/Anastasija-Scampoli/Bianchi           1           1,28        bet365

tiket.png.f6279277159f4bb1373d72b812064350.png

(Koeficijenti 01.05.2026.g. u 15:04 CET)

         Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

1.5. | KOŠARKA | Real Madrid vs Hapeol T. A. | Hapoel će pobijediti ili izgubiti do 15 razlike (1.23) Mozzart 

Real je u prvom utakmici u većem dijelu dominirao i imao veliku prednost, ali pred kraj su krenule trojke iz Hapoela i gosti su na kraju stigli rezultatski zaostatak u dramatičnoj završnici, tako da je Real na kraju dobio sa 4 razlike. Mislim da će i ovaj drugi meč da bude zanimljiv i da Real ni ovoga puta, ako pobijede, neće biti veća razlika od 14. 

 image.png.8b5f98ea89bd5a264c58d66abec1c5a3.png

image.png

Objavljeno (edited)

petak 01.05. 21:00 >Football>England>Premier League>Leeds - Burnley> bez golova prvih 10 minuta @ 1.20 bet365

idem na ovu glupost od opklade da nema gola 10 min.

 

 

065.png

Edited by s256s9
Objavljeno (edited)

Bayern daje vise od jednog gola Heidenheimu, Bundesliga, subota, kvota 1,20 kod Supersporta

 

Kopiram tip od kolege iz prve jer sam u tjednom masakru svadbe i znam na koga cu se ljutiti ako padnem, al znam da se necu ljutiti jer tio ce proci, mora

@IzudinB ne zamjeri na ovakvom postavljanju prijedloga, znas da sam inace par ekselans

2.5 je darum, bundesliga

Screenshot_20260501_220047_Chrome.jpg

Edited by mesrine
Objavljeno

Nedjelja 20:45 Inter-Parma Inter daje bar 2 gola @1,31 Lutrija BiH

Obje ekipe ce igrati rastereceno, kao i ja uostalom 😄 pa vjerujem da bi moglo biti golova, mozda cak i na drugoj strani ali Inter svakako kao daleko sigurnija i kvalitetnija ekipa trebalo bi da to i dokaze sad kad igraju bez pritiska

IMG_7274.jpeg

Objavljeno

2.5. 01:30 | Košarka NBA | Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers..... RJ Barrett (Toronto) zabija više od 17 poena (1.25) Bet365

image.jpeg.ddb1155b600882c9e9c08efd1db1c364.jpeg

Objavljeno
prije 7 sati, mesrine said:

Bayern daje vise od jednog gola Heidenheimu, Bundesliga, subota, kvota 1,20 kod Supersporta

 

Kopiram tip od kolege iz prve jer sam u tjednom masakru svadbe i znam na koga cu se ljutiti ako padnem, al znam da se necu ljutiti jer tio ce proci, mora

@IzudinB ne zamjeri na ovakvom postavljanju prijedloga, znas da sam inace par ekselans

2.5 je darum, bundesliga

Screenshot_20260501_220047_Chrome.jpg

Hej kolega

Malo smo zabrinuti.

Nije valjda da je svadba tvoja? Ako jeste, da li si dobro razmislio, i da li jos uvek ima vremena da se predomislis?

 

Objavljeno
prije 5 sati, LeonardoDrugi said:

Hej kolega

Malo smo zabrinuti.

Nije valjda da je svadba tvoja? Ako jeste, da li si dobro razmislio, i da li jos uvek ima vremena da se predomislis?

 

Nije moja, od jako dobrog prijatelja je. Moja je iduce godine :D

Objavljeno
prije 1 minutu, mesrine said:

Nije moja, od jako dobrog prijatelja je. Moja je iduce godine :D

Uzmi jedan stol više za nas kockare sa foruma pa da se okupimo na tvojem vjenčanju i tako pokrenemo tradiciju. 😄

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Vinicijus Junior se podvrgao estetskom zahvatu. Nije mu se svideo oblik lobanje koji mu je priroda i genetika odredila rodjenjem u Juznoj Americi Sada ce Real Madrid to da mu sredi zvanicnom izjavom da nije imao hirurski zahvat, vec da je samo malo harmonizovao oblik svoje majmunske lobanje.    
    • Larne - Zvezda - Zvezda -1.5 AH (1.575) bet365 Crvena zvezda gostuje kod prvaka Sjeverne Irske kao izraziti favorit ovog dvoboja. Beogradski klub već godinama redovito nastupa u europskim natjecanjima te posjeduje daleko više iskustva od domaće momčadi, koja će pokušati iskoristiti podršku svojih navijača i umjetnu podlogu na Inver Parku. Larne je u prethodnom pretkolu pokazao karakter, ali protiv Crvene zvezde očekuje ga potpuno drugačija razina kvalitete. Srpski prvak raspolaže mnogo jačim igračkim kadrom, a trener će od prve minute tražiti kontrolu utakmice kako bi izbjegao bilo kakva iznenađenja prije uzvrata u Beogradu. Napadački potencijal Crvene zvezde trebao bi doći do izražaja već u prvom poluvremenu. Duarte, Ivanić i društvo imaju dovoljno kvalitete za stvaranje velikog broja prilika, dok će domaćin uglavnom biti prisiljen braniti se duboko na vlastitoj polovici. Očekujemo sigurnu i uvjerljivu predstavu gostiju koji će pokušati riješiti pitanje pobjednika već u prvoj utakmici. Zbog velike razlike u kvaliteti najbolji izbor ostaje pobjeda Crvene zvezde uz hendikep od najmanje dva pogotka razlike. (Koeficijenti 21.7. u 09:15 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Thun - Dinamo BTTS (1.61) bet365 Dinamo Zagreb otvara novu europsku sezonu gostovanjem kod aktualnog prvaka Švicarske. Iako je hrvatski prvak favorit na papiru, gostovanje na umjetnoj podlozi uvijek predstavlja dodatni izazov, pogotovo u prvoj službenoj utakmici sezone. Thun je prošle godine pokazao kako zna iskoristiti prednost domaćeg terena, a pred svojim navijačima sigurno neće igrati podređenu ulogu. Dinamo je tijekom priprema izgledao vrlo uvjerljivo te je ostvario nekoliko visokih pobjeda uz odličnu realizaciju. Dion Drena Beljo nastavio je s golgeterskom formom, dok će vezni red predvođen Mišićem i Zajcom imati zadatak kontrolirati ritam utakmice. Upravo bi kvaliteta u sredini terena mogla biti najveća prednost hrvatskog prvaka protiv vrlo agresivnog domaćina. S druge strane, Thun će pokušati iskoristiti brzinu svojih napadača i što češće prijetiti iz tranzicije. Umjetna trava pogoduje njihovom načinu igre, zbog čega se očekuje vrlo dinamična utakmica s velikim brojem prilika na obje strane. Domaćin će teško cijelu utakmicu odolijevati Dinamovom pritisku, ali isto tako ima dovoljno kvalitete da pronađe put do mreže gostiju. Upravo zbog toga moj izbor pada na okladu da će obje momčadi postići pogodak. Dinamo ima dovoljno napadačke kvalitete za barem jedan pogodak, dok će Thun pred domaćom publikom teško ostati bez ozbiljne prilike tijekom 90 minuta. (Koeficijenti 21.7. u 09:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • I da ne gledamo vise Knollicu i Nives.Hoces si procitati nesto na sportskim stranicama i svako malo,eto ti njih.Dosta vise.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use