Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 22.11.2015


JackieJack

Recommended Posts

Imam jedan hot pick za sutra, radi se o utakmici Hertha-Hoffenhiem. Dok bet365 daje 1.9 na over 4 cards, granica je malo veca u WilliamHillu, ali je zato na over 4.5 WH daje neverovatnih 3.10. Mislim da se radi o pogresno postavljenom koeficijentu i da nuditi 4.5 po kvoti 3.10 je malo mnogo. Uzeci u obzir da su Hoffenheimu bodovi prekopotrebni, siguran sam da ce uciniti sve ne bi li uzeli koji bod u Berlinu. Sa druge strane, domacin ce ko uvek imati vatrenu podrsku mnogobrojnih navijaca po cemu je Hertha poznata. Imam osecaj da ce Hoffenheim povesti te da ce se igra otvarati vise i vise. 

Veoma bitno, utakmicu sudi G. Winkmann koji je relativno neiskusan sudija za Bundesligu. Verujem da iz toga razloga obe utakmice koje je ove sezone sudio kao glavni sudija su bile preko 4.5 kartona, tj obe utakmice su imali po 5 zuta i po jedan crveni karton. 

Dakle moj predlog je:

AbL5D.jpg

P.S. Ako ostali znaju nesto vise o sudiji ili tekmi, pisite ispod posta :)

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan hot pick za sutra, radi se o utakmici Hertha-Hoffenhiem. Dok bet365 daje 1.9 na over 4 cards, granica je malo veca u WilliamHillu, ali je zato na over 4.5 WH daje neverovatnih 3.10. Mislim da se radi o pogresno postavljenom koeficijentu i da nuditi 4.5 po kvoti 3.10 je malo mnogo. Uzeci u obzir da su Hoffenheimu bodovi prekopotrebni, siguran sam da ce uciniti sve ne bi li uzeli koji bod u Berlinu. Sa druge strane, domacin ce ko uvek imati vatrenu podrsku mnogobrojnih navijaca po cemu je Hertha poznata. Imam osecaj da ce Hoffenheim povesti te da ce se igra otvarati vise i vise. 

Veoma bitno, utakmicu sudi G. Winkmann koji je relativno neiskusan sudija za Bundesligu. Verujem da iz toga razloga obe utakmice koje je ove sezone sudio kao glavni sudija su bile preko 4.5 kartona, tj obe utakmice su imali po 5 zuta i po jedan crveni karton. 

Dakle moj predlog je:

AbL5D.jpg

P.S. Ako ostali znaju nesto vise o sudiji ili tekmi, pisite ispod posta.

Iskreno ni meni nije jasno otkud toliki koef na WH. unibet ima isto granicu od 4,5 kartona i daju 1,85. Mislim da je value ovaj koef i jako silijepo to uocio ;)

 

 

Sada sam malo gledao tog suca i nebitno je koju ligu sudi, dali prvu, drugu ili trecu redovito ide preko ove granice, pa tako mislim da ce i danas. Sudio je u kupu utakmicu Wolfsburg-Bayer i tu je podijelio 4 zuta kartona iako se zna da je Bayern tu utakmicu prakticki rijesio u prvih pola sata igre jer je vec tada imao rezultat 3-0.

Edited by jere
Link to comment
Share on other sites

Iskreno ni meni nije jasno otkud toliki koef na WH. unibet ima isto granicu od 4,5 kartona i daju 1,85. Mislim da je value ovaj koef i jako silijepo to uocio ;)

 

 

Sada sam malo gledao tog suca i nebitno je koju ligu sudi, dali prvu, drugu ili trecu redovito ide preko ove granice, pa tako mislim da ce i danas. Sudio je u kupu utakmicu Wolfsburg-Bayer i tu je podijelio 4 zuta kartona iako se zna da je Bayern tu utakmicu prakticki rijesio u prvih pola sata igre jer je vec tada imao rezultat 3-0.

Germania nudi 3.5 kartona uz kvotu 1.65 :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege!

 

Znam da ovo ide pod topic online kladionice, al mi se je dogodilo danas, pa čisto da was upozorim.

 

Otvorio sam račun u William hillu najviše zbog vaših odličnih prognoza na kartone.

 

Račun imam otvoren dva tjedna, i u ta dva tjedna sam odigrao sedam oklada, od toga 6 gubitnih i jednu dobitnu.

Ova dobitna je bila onaj sure bet od prije dva tjedna, oklada na kartone Borussia D- Schalke gdje se kombinirajući sa okladom u bet365 moglo zaradit, ali ni to nisu bili neki ogromni novci.

Danas želim odigrat ovu vašu prognozu na kartone u Hertinoj ukatmici za 20 eura, i oni mi smanje ulog na samo 1.36 eura.

 

Išao sam na korisnički chat, i objasne mi da je njihov menagement tako odlučio. Nisam ovo očekivao od ovakve poznate kuće, baš klošarski od njih.

Opostite što sam ovo stavio na ovaj topic, al da budete upozoreni.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege!

Znam da ovo ide pod topic online kladionice, al mi se je dogodilo danas, pa čisto da was upozorim.

Otvorio sam račun u William hillu najviše zbog vaših odličnih prognoza na kartone.

Račun imam otvoren dva tjedna, i u ta dva tjedna sam odigrao sedam oklada, od toga 6 gubitnih i jednu dobitnu.

Ova dobitna je bila onaj sure bet od prije dva tjedna, oklada na kartone Borussia D- Schalke gdje se kombinirajući sa okladom u bet365 moglo zaradit, ali ni to nisu bili neki ogromni novci.

Danas želim odigrat ovu vašu prognozu na kartone u Hertinoj ukatmici za 20 eura, i oni mi smanje ulog na samo 1.36 eura.

Išao sam na korisnički chat, i objasne mi da je njihov menagement tako odlučio. Nisam ovo očekivao od ovakve poznate kuće, baš klošarski od njih.

Opostite što sam ovo stavio na ovaj topic, al da budete upozoreni.

Ma meni non stop to rade, evo vodim još s njima bitku da mi vrate novce koje sam htio uložiti baš na utakmicu dortmund-schalke, na koju mi nisu dozvolili uplatu

Link to comment
Share on other sites

St.Etienne-Marseille gost daje gol 1,40

PAOK-Panetolikos 1 1,40 (Crni Tudore,ja sam mislio da si ti neki trener...)

Spartak M.-Krasnodar gost daje gol 1,40

Granada-Athletic B. over 1,5 1,35

Antwerp-Brussels 1 1,35 (+20)

Midtjyland-Gyor 2 1,35 22:22  :o

 

Ovako izgleda moj današnji listić za srednji ulog...obrazložiti ću sve ukratko

 

U susretima ove 2 ekipe većinom bude pogodaka. Ozljede će danas krojiti sastav St.Ettiena, iako gosti ne stoje baš najbolje na tablici imaju ekipu za puno bolje rezultate od ovoga i vjerujem da će zabiti pogodak.

 

PAOK ne briljira, zadnje kolo prije stanke su odigrali 3:3 kući sa najslabijom ekipom u prvenstvu ali unatoč tomeTudor je dobio podršku uprave i navijača te vjerujem da će im to vratiti današnjom pobjedom protiv ne toliko kvalitetnog gosta.

 

Spartak ima niz od 3 poraza, dok Krasnodar za poraz nezna 11 utakmica. Domaćini danas imaju ogromnih problema sa izostancima svojih ključnih igrača i nadam se da gost može doći do  barem jednog zgoditka.

 

Granada ove sezone svoju mrežu nijednom nije sačuvala a svega u 3 utakmice nije poentirala, Bilbao je u naletu i ne vidim razlog zašto ovdje nebi  bilo golova.

 

Belgijska košarka, Antwerp u prvenstvu ne stoji baš najbolje dok Brussels još nezna za gostujuću pobjedu. Kvalitetniji su, imaju dobra iskustva s njima i vjerujem u pobjedu domaćina.

 

I zadnji par ženska rukometna liga prvaka gdje Mađarice igraju u Danskoj u važnoj utakmici, sa povratnicom Gorbicz smatram da mogu dobiti domaće igračice i uzvratiti im za poraz u Mađarskoj.

Link to comment
Share on other sites

Čisto jedna moja konstatacija (koja ne mora biti točna, ali bih volio čuti i tuđe mišljenje)...gledam herta-hoffenheim, snijeg pojačava sve više i više, uveli su narančastu loptu već, 30-a minuta je, još uvijek 0 žutih...

 

u mojim očima, koef 2.0 za više od 3,5 žuta na liveu bet365 ima itekakvu vrijednost... ;) 

Link to comment
Share on other sites

NFL:

Chicago Bears - Denver Broncos

Jay Cutler under 240,5 yards  1,90 (888 sport)

Ovo igram iz dva razloga. Prvo ststistički i gledajući Broncose oni super brane pass. Dozvoljavaju samo 183 yardi dodavanjem a dok Cutler ima prosjek 255 yardi al danas mu ne igra prvi WR ekipe Jeffery. Druga stvar je vrijeme u Chicagu a igra se na otvorenom. Ovu noć je pao snjeg a temp za tekmu je oko -3 ali uz dosta vjetra. Po hladnoći i vjetru je najteže bacat pa ne očekujem puno yardi za Cutlera. Tu bi se još moglo odigrat i manje yardina QB Broncosa Osweilera kojem je granica 244,5 i to je po meni teško dohvtljivo iz sličnih razloga jer i obrana Bearsa je dobra protiv dodavanja (217 yardi po susretu) 

 

Minnesota Vikings - GB Packers

Adrian Peterson over 102,5 yards  1,90 (888 sport)

Peterson je najbolji RB lige i napad Vikingsa dosta ovisi o njemu. Danas igraju doma protiv divizijskog suparnika i ova utakmca je  značajna za borbu za prvo mjesto u diviziji. Pobjedom bi Minnesota pobjegla dvije pobjede ispred Green Baya i uz super divizijki skor to bi značilo i tri pobjede. U NFLu se na kraju ako su dvije ekipe unutar divizije iste gleda skor s ekipama unutar divizije. Uz taj značaj tekme obana Green Baya protiv probijanja nije baš sjajna i to bi Peterson i Vikingsi trebali iskoristiti.

 

I još dva undera:

Seattle Seahawks - SF 49ers   under 42,5  1,69

Houston Texans - NY Jets       under 42,5  1,71

Granice su 40,5 ali tu sam iskoristio napokon veću ponudu granica poena kod 888sporta/Unibeta i sad ih malo pohvaljujem. Do sam su imali samo jednu granicu a sad su ubacili još njih 10ak na svakih 2,3 poena.

O utakmicama. Sve ove ekipe su poznatije po svojim obranama nego po napadima. Još su 49ersi i Texansi imalo dosta problema s QB kroz sezonu i mjenjali su ih i ovdje ne očekujem da i jedna ekipa ne pređe 20 poena pa se može odigrati i ova granica 40,5 ali ovako rađe za sigurnost.

 

Još kaj bi se moglo probati po meni odigrati je:

Phi Eagels - TB Buccaneeres (+6,5)    2    1,92

Philadelphiji nema prvog QB a mijenja ga Sanchez o kojem nemam neko dobro mišljenje pa ne očekujem lagani pobjedu Eagelsa.

Atlanta Falcons - Ind Colts  under 47,5  1,90

Coltsi isto igraju s rezervnim i starim QB a dok Atlanta od kad sam ih stavio na dugoročnu okladu igra loše i gubi od svakakvih ekipa pa ovdje bi moglo bit manje poena.

I usput bilo bi super kad bi još i drugi stavili neku svoju prognozu za NFL jer po dobitnim listićima vidim da se neki klade i to uspješno.

Link to comment
Share on other sites

20:45 Inter - Frosinone gost ne daje gol 1,70

Inter ima trenutno najbolju obranu lige, frosinone jedan od najlosijih napada. Inter je mrezu sacuvao netaknutom protiv juventusa, rome(koji igraju vrlo napadacki), milana i drugih. Frosinone los u gostima , slabo daju golove. Sto se tice intera nemaju problema sa ozljedama, obrana je kompletna. Muriljo igra na visokom nivou, miranda siguran, iskusan stoper, na golu handanovič vrhunski golman. Mislim da je realan tip.

 

18:15 Granada - Athletic bilbao gost daje 2+ gola  2,00

Granada zadnja na ljestvici, u losoj su seriji, druga najlosija obrana lige. S druge strane athletic koji odlicno igra u zadnje vrijeme, puno zabija , priblizavaju se vrhu ljestvice. Aduriz im je najbolji strijelac sa 7 pogodaka, Sto se tice napada, nemaju nekih prevelikih ozljeda, glavni igraci ce igrati. U obrani im nedostaje laporte. U zadnjih 5 utakmica Athletic je u svakoj dao minimalno 2 gola pa neka tako bude i danas.

Link to comment
Share on other sites

Odmah da se ispricam sto to pisem ovdje, na mobitelu sam pa mi je sve komplicirane.

 

Zamolio bih ove NBA iskusnjare da mi kazu ponesto o paru Denver - Golden State - 1 (5.50 kvota)

 

Cim sam se jutros pogledao i vidio ovaj par nekako me vuce da ce to biti cista jedinica makar bi ja to pokrio i sa 1x, gledao sam malo statistiku, Denver odlicno igra doma, a sto se tice golden statea, nema se tu sta rec, momci su do sada najbolje krenuli u sezonu imaju 14-0, eh sada bi Vas molio za misljenje.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Evo par oklada koje možete ispratiti po želji. Sretno! :)

 
St Etienne v Marseille
(Asian Total Cards) Over 3.5 po 1.850 5/10 bet365 -> 2 žuta kartona
 
Academia Deportiva Cantolao v Sport La Vid (Full Time Result) (Peruan Cup)
1 po 2.00  3/10 bet365
 
Inter Milan v Frosinone
(Asian Total Cards) Under 6.0 po 1.975 2/10 bet365 -> 4 žuta kartona
 

PmbmLiQ.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use