Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 11.12.2015.


crnamamba

Recommended Posts

Petak je malo mirniji nakon europskih natjecanja, barem što se nogometa tiče...

 

 

U Njemačkoj se susreću Mainz i vrlo loši Stuttgart i u ovom susretu očekujemo mnogo golova

 

Mainz - Stuttgart

 

U Primeri kolo otvaraju domaći Getafe koji je tradicionalno bolji na svom terenu i Real Sociedad koji s novim trenerom traži bolje rezultate, dijeli ih samo jedan bod...

 

Getafe - Real Sociedad

 

Postavljena je i nagradna igra za subotu pa postavite svoje TIP-ove prije drugih. - ovdje

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam apelovao na aktivnost, danas je i Danny isto komentirao. Daj da se malo aktiviramo, isped nas je vikend prepun bogate ponude. Posto su opklade na kartone napokon pocele da uradjaju plodom, glavni tip od mene za danas je sledeci:

Rennes-Caen over 45 booking points @2.05 WilliamHill (za hrabrije i over 55 BP @2.85)

 

Francuska liga zna i ne zna biti zahvalna kad se igra na vise kartona, ali mislim da je ovaj mec "must-take". Moze se reci da oba tima igraju relativno prljavo pa zato cesto vidjamo veliki broj kartona na njihovim utakmicama. Rennes ove sezone ima 24,1 booking poena po utakmici odnosno 2.4 kartona, dok Caen 18.2 booking poena tj, 1.8 kartona. Ali naravno da ovaj prosek ne ilustrira svaku utakmicu, tu ulaze i utakmice koje se rano resavaju pa onda ne bude prevelikih tenzija i borbe za rezultatom. Veceras sumnjam da cemo gledati jednu od tih utakmica, snage su dosta izjednacene, cak bih se i usudio reci da su po meni koeficijenti malo pogresno postavljeni, meni je Caen ovde veci favorit.

Trazio sam informacije o izostancima i imao sta naci. Rennes je danas bez puno vaznih igraca medju kojima su: Fernandes(mf 14/1) i Sylla(mf 14/0)  koji ne igraju zbog kartona, onda povredjeni Mexer(df 10/0), Ntep(att 6/2) i Diallo(gk 7/0). Takodje medju igracima nema i njihove najvece zvezde Gourcouffa koji je povredjen vec duze vreme i drugog golmana Dialla(gk 7/0). 

Caen sa druge strane nece da racuna na: Leborgnea(mf 7/0) i Louisa(mf 9/1) ali to nije veliki hendikep buduci da se radi o rezervnim igracima. 

Utakmicu sudi J.Hamel koji je po statistici jedan od boljih sudija u ligi. Veoma je lak na kartonima i ove sezone je na 6 sudjenih utakmica u prvoj ligi cak u 4 meca pokazivao crveni karton. Inace u tih 6 ima 4 overa i 2 undera na granici od 45 BP. 

u5iOi.jpg

 

Rennes ne zna za pobedu kod kuce vec duze vreme, zadnjih 6 kod kuce su ili remizirali ili gubili. U veoma su losoj rezultatskoj krizi, plus svi ovi izostanci koji im samo umanjuju sanse. Caen sa druge strane u daleko boljoj formi, odavno nisu imali ovako dobar pocetak sezone. Trenutno su treci, u gostima isto dosta dobri. Mislim da oni ovde mogu do 3 poena, pogotovo sada kada i prvi i rezervni golman domacih nece nastupiti. No, bez obzira na to, ocekujem borbenost od strane Rennesa koji ce sigurno morati malo pokazati zube ne bi li neutralizovali brze kontre Caena, a sudija ce sigurno morati opominjati par puta. 

Za vas koji igrate u bet365, oni imaju malo vecu kvotu za vise od 4.5 kartona i nude 2.10. Ja sam to povezao sa dupom sansom na Caen, zajedno po kvoti 3.3

Sretno ko prati!

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam apelovao na aktivnost, danas je i Danny isto komentirao. Daj da se malo aktiviramo, isped nas je vikend prepun bogate ponude. Posto su opklade na kartone napokon pocele da uradjaju plodom, glavni tip od mene za danas je sledeci:

Rennes-Caen over 45 booking points @2.05 WilliamHill (za hrabrije i over 55 BP @2.85)

 

Francuska liga zna i ne zna biti zahvalna kad se igra na vise kartona, ali mislim da je ovaj mec "must-take". Moze se reci da oba tima igraju relativno prljavo pa zato cesto vidjamo veliki broj kartona na njihovim utakmicama. Rennes ove sezone ima 24,1 booking poena po utakmici odnosno 2.4 kartona, dok Caen 18.2 booking poena tj, 1.8 kartona. Ali naravno da ovaj prosek ne ilustrira svaku utakmicu, tu ulaze i utakmice koje se rano resavaju pa onda ne bude prevelikih tenzija i borbe za rezultatom. Veceras sumnjam da cemo gledati jednu od tih utakmica, snage su dosta izjednacene, cak bih se i usudio reci da su po meni koeficijenti malo pogresno postavljeni, meni je Caen ovde veci favorit.

Trazio sam informacije o izostancima i imao sta naci. Rennes je danas bez puno vaznih igraca medju kojima su: Fernandes(mf 14/1) i Sylla(mf 14/0)  koji ne igraju zbog kartona, onda povredjeni Mexer(df 10/0), Ntep(att 6/2) i Diallo(gk 7/0). Takodje medju igracima nema i njihove najvece zvezde Gourcouffa koji je povredjen vec duze vreme i drugog golmana Dialla(gk 7/0). 

Caen sa druge strane nece da racuna na: Leborgnea(mf 7/0) i Louisa(mf 9/1) ali to nije veliki hendikep buduci da se radi o rezervnim igracima. 

Utakmicu sudi J.Hamel koji je po statistici jedan od boljih sudija u ligi. Veoma je lak na kartonima i ove sezone je na 6 sudjenih utakmica u prvoj ligi cak u 4 meca pokazivao crveni karton. Inace u tih 6 ima 4 overa i 2 undera na granici od 45 BP. 

u5iOi.jpg

 

Rennes ne zna za pobedu kod kuce vec duze vreme, zadnjih 6 kod kuce su ili remizirali ili gubili. U veoma su losoj rezultatskoj krizi, plus svi ovi izostanci koji im samo umanjuju sanse. Caen sa druge strane u daleko boljoj formi, odavno nisu imali ovako dobar pocetak sezone. Trenutno su treci, u gostima isto dosta dobri. Mislim da oni ovde mogu do 3 poena, pogotovo sada kada i prvi i rezervni golman domacih nece nastupiti. No, bez obzira na to, ocekujem borbenost od strane Rennesa koji ce sigurno morati malo pokazati zube ne bi li neutralizovali brze kontre Caena, a sudija ce sigurno morati opominjati par puta. 

Za vas koji igrate u bet365, oni imaju malo vecu kvotu za vise od 4.5 kartona i nude 2.10. Ja sam to povezao sa dupom sansom na Caen, zajedno po kvoti 3.3

Sretno ko prati!

Koeficijent je dosta dobar te podržavam okladu ali i predlažem još jedan sigurniji tip kojeg sam odigrao.

Rennes - Caen

tip: domaćin over 1,5 kartona

koeficijent: 1,56

kladionica: 888sport / paddy power

Link to comment
Share on other sites

single :   1.75   4/10

18.30   Znojmo - Dornbirn   1    1.75

ponovo isti izvor: cruzerbeting (jucer covijek prosao)

Iako znate i sami, retko kada igram EBEL ligu,danas mi je ovaj par jako zanimljiv...
Posle tri poraza koja su doziveli uzastopna,Znojmo zeli pobedu pred svojim navijacima...
Ova situacija sa tri vezana poraza se nije desavala ove sezone nijednom,pa i sa te staren imamo upaljenu lampicu u klubu...
Gosti su do sada najprijatnije iznenadjenje sampionata i guraju sasvim fino.
Za ovaj mec,domacoj ekipi se vraca jedan odbranbeni igrac,pa ce sve cetiri linije biti pune.
Nekako,Dornbirn bas tesko izlazi na kraj sa Znojmom,pa se moze reci i da imaju manji kompleks.upravo na to ukazuju i izjave koje stizu iz njihovog tabora...
Ovo je takodje mnogo bitan mec za Znojmo sa aspekta bodova...prosuli su neke bodove,ostali su se priblizili i sada imaju manji problem.Ovo je maltene 6 bodova mec.
Znojmo i inace igra na svom ledu vrlo ofanzivno i jako,te su i druga ekipa lige po tom aspektu "home" igara...
Koliko god Dornbirn izgledao kao prijatno iznenadjenje do sada,na strani kada igraju nisu previse ubedljivi,a pitanje je i koliki im je kapacitet visokog tempa igara,a s'obzirom da je Znojmo za mene jaca ekipa,pogotovo na svom ledu,mislim da bi trebalo da dobiju ovaj mec...Tip 1

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use