Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 16.01.2016


CreativeBet

Recommended Posts

Ogromna greška peddy power kladionice.

Real Sociedad - Deportivo

domaćin over 1,5 kartona @ 2,87
over 3,5 kartona @ 2,1


Usporedbe radi, u ostalim kladionicama koeficijent na over 3,5 kartona iznosi svega 1,2 a ovaj prvi tip vjerojatno nigdje drugdje nećete pronaći.
Limiti nisu veliki, ali ko je pametan iskoristi će ovo na najbolji mogući način!

Link to comment
Share on other sites

Ogromna greška peddy power kladionice.

Real Sociedad - Deportivo

domaćin over 1,5 kartona @ 2,87

over 3,5 kartona @ 2,1

Usporedbe radi, u ostalim kladionicama koeficijent na over 3,5 kartona iznosi svega 1,2 a ovaj prvi tip vjerojatno nigdje drugdje nećete pronaći.

Limiti nisu veliki, ali ko je pametan iskoristi će ovo na najbolji mogući način!

U jbt, pa oni na over 50booking points daju 5,5kvotu a za istu okladu u bet 365 je 2..

Link to comment
Share on other sites

Danas je izuzetno bogata ponuda pa krenimo redon...

 

Kod engleza se igra u lunch time terminu, napokon :D

 

Tottenham - Sunderland 1 (1,40)

 

Tottehnam sam gledao protiv Leicestera gdje su odigrali 2:2 iako su bili znatno bolja ekipa. Obje močadi su tada igrali u mix sastavima. Nakon toga opet su se susreli u prvenstvu te je Totetnham izgubio 1:0 u završnmici susreta. Gledao sam Tottenham zadnje vrijeme par utakmica i mislim da će oni ovakve utakmice dobivati. Imaju solidnu igru, pogotovo doma.

 

 

Sunderland me ničim nije impresionirao, 16. su na ljestvici, igraju za premiershipš slabo i IMO borit će se za opstanak... Zadnje kolo su dobili Swanseau u gostima što je iznenađenje, ali treba uzeti u obzir da su domačini imali igrača manje...

 

Tottenham nije slavio već tri utakmice, mislim da je danas vrijeme...

 

 

Skijaški skokovi - Prevc (1,50)

 

Detaljniju najavu skijaških skokova odnosno letova imate u podforumu zimski sportovi. Danas je na rasporedu drugi dan, zadnja dva skoka. Prev zaostaje za prvoplasiranim manje od dva boda. Prvim skokom postavio je rekord, da bi drugi skok bio samo prosječan zbog vremenskih uvjeta.

 

Prev je za koplje bolji od konkurencije i ukoliko će uvjeti biti regularni i dobri vjerujem da će slaviti. Jednostavno, do sad je od zadnjih 5 utrka slavio na četiri, mislim da to dovoljno govori o njegovoj formi, a i svako malo je vijest da čovjek ruši sve rekorde...

 

 

Manchester City - Crystal Palace

 

Ovo još nisam odigrao ali mi je u razmatranju, te razmišljam odigrati pobjedu domaćina. 

 

Palace je u padu forme, u zadnjih 5 utakmica slavili su samo jednom i očekujem da se na ljestivi spuste na malo realniju poziciju za njih. Sa druge strane City je kiksao zadnje kolo, Arsenal i Leicester mu bježe tri boda i mora pobjeđivati ovakve utakmice. Naravno lopta je okrugla, ali očekujem dominaciju Cityja što se stvorenih šansi tiće, kao i posjeda lopte, a vjerujem da bi to trebalo rezultirati i pozitivnim rezultatom. 

 

H"H zadnje tri utakmice na Etihadu City je slavio sa 5:1, 3:0 i 3:0, sve uvjerljive pobjede...

 

 

Uz to, pratim cancine prijedloge u rukometu: Španjolska i Danska (u jučerašnjem topicu je detaljnije napisano).

 

 

Evo i podforum za rukomet (napravili smo popis izvođača sedmeraca po reprezentacijama) ;)http://www.svijetkladjenja.com/forum/forum/83-europsko-prvenstvo-u-rukometu-2016/

 

 

 

Slobodno se pridružite sa prijedlozima.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Rugby Union » Europe » European Rugby Champions Cup »
Union Sportive Oyonnax - Stade Toulousain
Today, 16 Jan 2016, 16:15
TIP: 1 (1X2, Full Time) po 1.80 William Hill / 1.85 lokali/ 1.61 bet365 -> Final result: 32:14

27 out of 28 users predict this (96%)
Average ROI of users who predict this: 0.79%

 

Pick jednog dobrog tipstera za ragbi, evo copy/paste:

 

French Rugby Bets
Bet of the day : 6u on Oyonnax @1.80 (bet365)


Both team are already eliminated. However, this game is more important for Oyonnax that want to win its first European game and need to win in order to boost their confidence.
Last week, they lost by one vs Ulster after leading 23-0 at HT. Second half was totally different and was won by Ulster 24-0 !
Only George Robson and Stan Wright are injured today. Coachs lined up the strongest team possible.

15. Quentin Etienne; 14. Silvere Tian, 13. Vincent Martin, 12. Eamonn Sheridan, 11. Uwa Tawalo; 10. Nicky Robinson, 9. Fabien Cibray; 1. Laurent Delboulbès, 2. Jody Jenneker, 3. Antoine Guillamon, 4. Geoffrey Fabbri, 5. Fabrice Metz, 6. Maurie Fa'asavalu, 7. Olivier Missoup, 8. Viliami Maafu
16. Jeremie Maurouard, 17. Soane Tonga'uiha, 18. Giorgi Vepkhvadze, 19. Valentin Ursache, 20. Pierrick Gunther, 21. Julien Blanc, 22. Regis Lespinas, 23. Guillaume Bousses

Toulouse doesn't care about this game. They won only once in Rugby Champions Cup, it was at home vs Oyonnax. Bézy, Camara, Médard, Fickou, Harinordoquy, Picamoles and Maestri are rested. Some players that played only few will start : Tialata, Kunatani, Mélé, Perez. This team will lack of automatism. On the bench there are 4 props, one will play number 8 and the other one will play hooker ! Youngster Cros is also on the bench.

15. Clément Poitrenaud; 14. Kunatani Kunabuli, 13. Toby Flood, 12. Paul Perez, 11. Timoci Matanavou; 10. Luke McAlister, 9. David Mele; 1. Cyril Baille, 2. Julien Marchand, 3. Nemiah Tialata, 4. Romain Millo-Chluski, 5. Joe Tekori, 6. Thierry Dusautoir, 7. Gregory Lamboley, 8. Gillian Galan
16. Dorian Aldegheri, 17. Vasil Kakovin, 18. Gert Muller, 19. Patricio Albacete, 20. Francois Cros, 21. Christopher Tolofua, 22. Jean-Marc Doussain, 23. Vincent Clerc

Home win by at least 5 for me!

Link to comment
Share on other sites

Ogromna greška peddy power kladionice.

Real Sociedad - Deportivo

domaćin over 1,5 kartona @ 2,87

over 3,5 kartona @ 2,1

Usporedbe radi, u ostalim kladionicama koeficijent na over 3,5 kartona iznosi svega 1,2 a ovaj prvi tip vjerojatno nigdje drugdje nećete pronaći.

Limiti nisu veliki, ali ko je pametan iskoristi će ovo na najbolji mogući način!

Moram napisati mali osvrt u vezi ovog tipa, tj, bolje receno u vezi Paddypower-a i kakvo s..nje su od kladionice.

Nije im prvi put da su mi smanjili limit. To se desavalo vec 3 puta pre ovog (poslednjeg). Igrao sam kod njih najvise zbog NBA igraca, znali su izbaciti granice za poen-dva bolje od ostalih, no ubrzo je dosao limit te ogranicavanje na 20 eura uplate. Nekad su limit povecavali posle ponoci te sam mogao uplatiti do 54 eura najvise. 

Max uplata se polako smanjivala te je sinoc smanjena na pisljivih 3.15 eura. Verujem da je ovo planski radjeno sa korisnicima koji uvidjaju greske te eventualno i profitiraju od opklada, ali je stvarno smesno i neprihvatljivo. Kad sam kontaktirao help center i na chatu objasnio situaciju pa pitao u cemu je stos, rekli su mi da su njihovi "traderi" doneli ovakvu odluku i da je njihova poslednja. naravno, na pitanje iz kog razloga je ova odluka donesena receno mi je da nisu autorizovani da takve informacije dele sa korisnicima.

Da vise ne davim, osecam potrebu da podelim ovo da bi eventualno ko vec nije bio njihov korisnik nikad i ne bude. Prijateljski savet. Jer nema poente kad ce vam samo nadgledati napredak (profit/gubitak) i smanjiti ulog na minimalan. btw, ovo je slucaj sa puno ljudi, imam par prijatelja koji su cak i brze od mene ostali uskraceni normalnih uloga.

Nije mi se davalo otvarati novu podtemu u online kladionice sekciji, ne zaslucuje Paddypower to :) Ako post nije prikladan, admini mogu ukloniti bez problema!

Sretno sa tipovima danas, nastojacu postaviti nesto!

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam malo opširnije objašnjenje i onda zatvorio taj tab prije postvljanja :( pa malo kraća verzija

 

Arizona Cardinals - GB Packers

Aaron Rodgers over 235,5 passing yards   1,90 (888sport)

Rodgers je jedan od najbojih QB u ligi i igra malo lošiju sezonu ali sad je doigravanje i odigrao je dobro drugo poluvrijeme u prvoj utakmici doigravanja.

Sad je pravo vrijeme za njega i očekuje se utakmica s dosta poena (granica je 49,5) a obje momčadi dosta forsiraju pass igru pa mislim da je ovo premala granica.

 

NE Patriots - KC Cheifs

Travis Kelce over 62,5 reciving yards   1,85  (888sport)

Chiefsima ne igra prvi WR i glavno oružje u napadu će im bit ovaj TE. Prošlu tekmu je imao preko 100 uhvačenih yardi i mislim da danas mora ić preko ove granice inaće Kc nema šansi.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi,ja sam novi ovdje.Izdvojio bih jedan zanimljiv tenis

Kicker-De Greef  1  1.70


Po meni je ovo poklon,pratio sam challenger u Buenos Airesu.Kicker dosta bolji igrac,agresivan,jednorucni bekhend za razliku od De Greef-a koji nema apsolutno nista,samo vrace lopticu i tako je uspio pobijediti Karballesa..Tu je i domaci teren,sinoc su Argentinci pruzali ogromnu podrsku Kickeru protiv Hamoua (6-4 6-2) tako da ocekujem sigurnu pobjedu Kickera i bez izgubljenog seta

Link to comment
Share on other sites

Moram napisati mali osvrt u vezi ovog tipa, tj, bolje receno u vezi Paddypower-a i kakvo s..nje su od kladionice.

Nije im prvi put da su mi smanjili limit. To se desavalo vec 3 puta pre ovog (poslednjeg). Igrao sam kod njih najvise zbog NBA igraca, znali su izbaciti granice za poen-dva bolje od ostalih, no ubrzo je dosao limit te ogranicavanje na 20 eura uplate. Nekad su limit povecavali posle ponoci te sam mogao uplatiti do 54 eura najvise. 

Max uplata se polako smanjivala te je sinoc smanjena na pisljivih 3.15 eura. 

 

Paddy je popularan u UK-u ali katastrofa su za ozbiljne igrače. Meni je već godinama limit 1€, na svaku okladu, tako da niti ne doživljavam niti gledam što stave u ponudu. 

 

CreativeBet je našao lijepu grešku pa ako netko nije limitiran mogao je to lijepo iskoristiti... 

 

 

Torino - Frosinone 1

 

Torino bi smjestio u gornji dom Serije A po kvaliteti, pogotovo kada igraju doma znaju bilježiti dobre rezultate. Prosjećna su talijanska momčad, međutim ovo igram prvenstveno zbog katastorfalne igre Frosinonea, barem je to moj dojam u zadnjih par kola koja sam ih gledao.

Očekujem da budu fenjeraši, ispadnu iz lige, te da bi se na njima mogli lijepo zaraditi, tj. igrajući protiv njih. U zadnjih 5 utakmica imaju četiri poraza i jedan remi.

 

Torino je nanizao četiri poraza u nizu što im se nije, mislim, godinama desilo. Raspored nije bio lagan budući da su igrali i sa Juventusom i sa Napolijem, iako Empoli i Udinise su protivnici sa kojima su mogli ravnopravno igrati. Mislim da će tražiti povratak na pobjedničke staze a u Seriji A posao im ne može biti lakši, odnosno protivnik ;)

Link to comment
Share on other sites

Paddy je popularan u UK-u ali katastrofa su za ozbiljne igrače. Meni je već godinama limit 1€, na svaku okladu, tako da niti ne doživljavam niti gledam što stave u ponudu. 

 

CreativeBet je našao lijepu grešku pa ako netko nije limitiran mogao je to lijepo iskoristiti... 

 

 

Torino - Frosinone 1

 

Torino bi smjestio u gornji dom Serije A po kvaliteti, pogotovo kada igraju doma znaju bilježiti dobre rezultate. Prosjećna su talijanska momčad, međutim ovo igram prvenstveno zbog katastorfalne igre Frosinonea, barem je to moj dojam u zadnjih par kola koja sam ih gledao.

Očekujem da budu fenjeraši, ispadnu iz lige, te da bi se na njima mogli lijepo zaraditi, tj. igrajući protiv njih. U zadnjih 5 utakmica imaju četiri poraza i jedan remi.

 

Torino je nanizao četiri poraza u nizu što im se nije, mislim, godinama desilo. Raspored nije bio lagan budući da su igrali i sa Juventusom i sa Napolijem, iako Empoli i Udinise su protivnici sa kojima su mogli ravnopravno igrati. Mislim da će tražiti povratak na pobjedničke staze a u Seriji A posao im ne može biti lakši, odnosno protivnik ;)

Upravo oko greske se i stvorila ova forsa. Naime posle uplate koeficijent je ponisten te promenjen u 1.25. To se ne desava sa ostalim velikim kladionicama nikada, jednom mi je samo bet365 ponistio opkladu na live-u, uocio sam gresku te uplatio 40 eura, ali kod  live-a su ove situacije cesce. Ova greska sa kartonima je bila tu ceo dan. Nije vazno, paddypower u zaborav :)

Link to comment
Share on other sites

Dosta kukanja, idem danas sa ova 2 singla pre NBA i gadjanje u glavu :D

Ajjacio - Reims

 

Koliko su me puta ove francuske "sigurice" zajebale, trebao bih ih ignorisati u svakom kolu do kraja sezone. No, imam osecaj da ova utakmica ima potencijal za kartone, a i koeficijenti su jako dobri.

Naime, William Hill nudi visokih 3.10 na over 45 booking points, sto je stavrno super kvota. Radi se  o ekipama koje su itekako zahvalne za igrati na kartone, nazalost, ovo ne pricam iz svog iskustva posto sam ih nedovoljno igrao ranije a dosta puta su prolazile. Ajaccio u proseku ima 31.2 booking poena po mecu, dok Reims 29.7 booking poena po mecu. Ovo je za Ligue 1 dobar prosek. Ajaccio je trenutno na 14-om mestu sa 25 poena, ali i dalje nista nije sigurno po njih. Morace se boriti da bi osigurali mesto u elitnom takmicenju i sledece sezone. Reimsu je to cak puno potrebnije posto imaju 21 poen i odmah su iznad linije ispadanja. Govoreci o formi, Ajaccio je tu puno bolji, nisu izgubili vec 10 utakmica zaredom. Bilo je tu puno ikseva, ali jako zavidan niz bez poraza. Reims puno losiji, u zadnje pet samo jedna pobeda i dva neresena meca. Veceras imaju nezgodnog protivnika za podizanje forme, ali siguran sam da ce dati sve od sebe ne bi li poneli kuci koji bod. 

Ajaccio je po meni blizi pobedi. Nemaju izostanke te ce ovaj susret docekatu u punom sastavu. Reims nece moci da racuna na: Devauxa (crveni karton iz proslog kola), a Bulot i Kuey su povredjeni vec neko vreme. Interesantan podatak da je Reims dobijao crveni karton 4 puta u zadnje 6 utakmice. Prilikom nemoci realizacije nervoza se redovno akumulira, cesto znaju praviti zestoke startove a to ne prolazi nekaznjeno.

I na kraju, sudija za ovaj mec je J.Hamel - ne preterano visok prosek, ali itekako zna pokazati crveni karton. U zadnje 7 ligaske utakmice koje je sudio kao glavni sudija cak je 5 puta pokazivao crveni karton. Uostalom, evo statistike: 

5UkXP.jpg

Da sumiram i zakljucim, utakmica u kojoj ocekujem kartone zbog proseka obe ekipe, dobrog sudije te zelje gostiju da prekinu ovaj los niz. U prvoj utakmici ove sezone videli smo 5 kartona. 2 picka na ovom mecu od mene veceras koje idu u singlu:

PICK 1: Over 45 Booking points @3.10 WilliamHill
QKIm5.jpg

PICK 2: Crveni karton na mecu @4.50 WilliamHill

sxMNC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Upravo oko greske se i stvorila ova forsa. Naime posle uplate koeficijent je ponisten te promenjen u 1.25. To se ne desava sa ostalim velikim kladionicama nikada, jednom mi je samo bet365 ponistio opkladu na live-u, uocio sam gresku te uplatio 40 eura, ali kod  live-a su ove situacije cesce. Ova greska sa kartonima je bila tu ceo dan. Nije vazno, paddypower u zaborav :)

Gadovi su promjenili koeficijente u 1,25 i 1,20. To znači samo jedno, da sam ih prekrižio jednom zauvijek :)

Ali ipak nisu promjenili tečajeve na domaćin točno 2 kartona i više od 2,5 kartona gdje ste kombinacijom mogli dobit kvotu 2,6 što je također odlično tako da se nadam da je još netko to uspio iskoristiti. Sad jos samo neka nas Sociedad ispoštuje, a vjerujem da bude :)

Link to comment
Share on other sites

Odojka njemacka žene pocinje u 19:00 

 

Aachen - Potsdam 2 kvota je bila oko 1.7 u padu je oko 1.4 sada

 

Kod Aachena je havarija napustila ih glavna kapitenka i jos jedna igracica ostale su bez trenera u imaju zadnjih 6 tekmi i sve porazi u finansijskim su problemima valjda ce se raspasti na njihovom web site mogu fanovi da doniraju pare da ekipa opstane ali sumnjam jednostavno nemaju motivacije, kod Potsdama su sve na broju i jedan su od kandidata za titulu ici ce na sve da dobiju bodove i vjerujem u njihov prolaz vrijedi ispratit mislim da je 7/10 ;)

SRETNO RAJA 

 

Ma bravo cure iz Potsdama fantasticna pobjeda od 3:0 izbezumljeni Aachen jednostavno nije imao sta da trazi, ponekad ide tako jednostavno ko je ispratio fina lova ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dosta kukanja, idem danas sa ova 2 singla pre NBA i gadjanje u glavu :D

Ajjacio - Reims

 

Koliko su me puta ove francuske "sigurice" zajebale, trebao bih ih ignorisati u svakom kolu do kraja sezone. No, imam osecaj da ova utakmica ima potencijal za kartone, a i koeficijenti su jako dobri.

Naime, William Hill nudi visokih 3.10 na over 45 booking points, sto je stavrno super kvota. Radi se  o ekipama koje su itekako zahvalne za igrati na kartone, nazalost, ovo ne pricam iz svog iskustva posto sam ih nedovoljno igrao ranije a dosta puta su prolazile. Ajaccio u proseku ima 31.2 booking poena po mecu, dok Reims 29.7 booking poena po mecu. Ovo je za Ligue 1 dobar prosek. Ajaccio je trenutno na 14-om mestu sa 25 poena, ali i dalje nista nije sigurno po njih. Morace se boriti da bi osigurali mesto u elitnom takmicenju i sledece sezone. Reimsu je to cak puno potrebnije posto imaju 21 poen i odmah su iznad linije ispadanja. Govoreci o formi, Ajaccio je tu puno bolji, nisu izgubili vec 10 utakmica zaredom. Bilo je tu puno ikseva, ali jako zavidan niz bez poraza. Reims puno losiji, u zadnje pet samo jedna pobeda i dva neresena meca. Veceras imaju nezgodnog protivnika za podizanje forme, ali siguran sam da ce dati sve od sebe ne bi li poneli kuci koji bod. 

Ajaccio je po meni blizi pobedi. Nemaju izostanke te ce ovaj susret docekatu u punom sastavu. Reims nece moci da racuna na: Devauxa (crveni karton iz proslog kola), a Bulot i Kuey su povredjeni vec neko vreme. Interesantan podatak da je Reims dobijao crveni karton 4 puta u zadnje 6 utakmice. Prilikom nemoci realizacije nervoza se redovno akumulira, cesto znaju praviti zestoke startove a to ne prolazi nekaznjeno.

I na kraju, sudija za ovaj mec je J.Hamel - ne preterano visok prosek, ali itekako zna pokazati crveni karton. U zadnje 7 ligaske utakmice koje je sudio kao glavni sudija cak je 5 puta pokazivao crveni karton. Uostalom, evo statistike: 

5UkXP.jpg

Da sumiram i zakljucim, utakmica u kojoj ocekujem kartone zbog proseka obe ekipe, dobrog sudije te zelje gostiju da prekinu ovaj los niz. U prvoj utakmici ove sezone videli smo 5 kartona. 2 picka na ovom mecu od mene veceras koje idu u singlu:

PICK 1: Over 45 Booking points @3.10 WilliamHill

QKIm5.jpg

PICK 2: Crveni karton na mecu @4.50 WilliamHill

sxMNC.jpg

 

Francuska 1. liga

20:00 Ajjacio - Reims

tip: gost over 1,5 kartona @ 1,61

najmanji isplativi koeficijent: 1,43

kladionica: unibet / 888sport

Citiram gornji tekst da ne trubim sve ispočetka. Uglavnom očekuje se dosta kartona te po meni promašena margina na goste a koeficijent i više nego prihvatljiv!

 

Link to comment
Share on other sites

Gadovi su promjenili koeficijente u 1,25 i 1,20. To znači samo jedno, da sam ih prekrižio jednom zauvijek :)

Ali ipak nisu promjenili tečajeve na domaćin točno 2 kartona i više od 2,5 kartona gdje ste kombinacijom mogli dobit kvotu 2,6 što je također odlično tako da se nadam da je još netko to uspio iskoristiti. Sad jos samo neka nas Sociedad ispoštuje, a vjerujem da bude :)

Ja sam se jucer logirao i uplatio 50€na racun i dobio neke free oklade.. ma ovo je smijesno...pa kako mogu mjenjati kvotu nakon što prihvate okladu???, šta je još smješnije, nisu promjenili svuda...pa tako imam listic na over 20 booking points 1,44, a over 30booking points 1,20, i sociedad over 10booking points za 2,87... smješno!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se jucer logirao i uplatio 50€na racun i dobio neke free oklade.. ma ovo je smijesno...pa kako mogu mjenjati kvotu nakon što prihvate okladu???, šta je još smješnije, nisu promjenili svuda...pa tako imam listic na over 20 booking points 1,44, a over 30booking points 1,20, i sociedad over 10booking points za 2,87... smješno!!

 

Imao sam ista iskustva nekda davno. Nažalost pravila su im takva da mogu i retrokativno mijenjati koeficijente iako to nije niti pravedno niti legitimno, i meni je apsolutno neprihvatljivo. Zato ih niti nemamo na listi preporučenih kladionica http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/ koju sam stvarno gledao napraviti prema svojim iskustvima sa kladionicama, kako i drugi nebi imali ovakve i ine druge situacije koje sam imao sa nekim xy kladionicama.

 

Uglavnom, Paddy Power trenutno nebi preporučivao. Rađe otvorite bet365 ili Unibet račun.

 

 

Biti će zanimljivo pogledati NFL večeras, kao i Danska-Rusija.

 

Vjerujem u pobjedu Danske (canca je ranije sve obrazložio). Uz to probati ću overe u nfl-u, ali na smanjenim marginama. Over 32,5 za New England - Kansas City mi se čini stvarno kao granica koja bi morala biti pređena (koeficijent je samo 1,20 da nebi bilo zabune).

Uz to razmatram i over Detroit - Golden State, ali na nižoj granici - over 203,5 - 1,30...

Link to comment
Share on other sites

Ma sta je ovo Spanci dobise crveni pa katastrofa 

 

Ako misliš na rukomet ja ne vidim ništa kritično u tome, osim da će imati 2 minute igrača manje. Vode 3 razlike na poluvremenu, imaju dužu klupu, nebi smjeli prokockati vodstvo...

 

Btw. od sutra ćemo sve postove vezane uz live prebacivati u live podforum, da ovdje bude preglednije. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use