Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 13.5.2016.


Goksim

anketa  

12 glasova

  1. 1. Valencia - Real Sociedad

    • 1
      9
    • X
      2
    • 2
      1
  2. 2. Sheffield Wed - Brighton

    • 1
      4
    • X
      5
    • 2
      3


Recommended Posts

Kako sam i najavljivao, ponosno mogu i službeno objaviti da smo dogovorili eksukluzivan bonus za igrače iz Hrvatske sa Betfair kladionicom.

 

Betfair kladionica u suradnji sa SvijetKladjenja portalom omogućuje igračima iz Hrvatske bonus dobodošlice u iznosu do 200€. Dakle, zahvaljujući ovoj promociji svi igrači iz Hrvatske koji iskoriste ovu ekskluzivnu promociju dobiti će 100% bonusa na prvu uplatu do 200€. 

 

http://bit.ly/betfair-200eura-hrvatska

 

Ukoliko se registrirate, te uplatiti 50€, vaš iznos biti će udvostrućen te ćete na računu imati 100€. Naša preporuka jest da, ako ste u mogućnosti pogotovo pred EURO, iskoristite maksimalni iznos bonusa, te tako stvorite zavidnu banku. Dakle, ako iskoristite ovu ekskluzivnu promociju te uplatite 200€, dobiti ćete i bonus od 200€, odnosno vaše stanje će biti 400€.

AzyGaPt.jpg

 

Napominjemo kako bonus nećete dobiti ukoliko se registrirate preko početne stranice Betfair kladionica, budući da se radi o EKSKLUZIVNOM BONUSU gdje je pri registraciji potrebno koristiti ekskluzivni link za igrače iz Hrvatske! Također, trenutno najveći bonus koji imaju igrači iz Velike Britanije (UK), jest 30€ a zahvaljujući SvijetKladjenja portalu maksimalan bonus koji igrači iz Hrvatske mogu dobiti jest 200€! ;)

 

Napominjemo i kako su pravila okretanja bonusa i više nego fer. Iznos je potrebno okrenuti 5 PUTA, na koeficijent 1,50 ili veći, prije nego se zatraži isplata, što je u 90 dana, te uz euro2016 pred nama i više nego lagan posao.

 

Više o ovoj promociji, detaljnim objašnjenjima sa slikama kako otvoriti račun i preuzeti bonus kao i pravilima bonusa saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/promocije/betfair-bonus-200e-za-nove-korisnike/

 

Pročitajte pravila, vidjet ćete da je Hrvatska navedena kao zemalja za koju vrijedi promocija a bonus je već i testiran i provjereno radi! Također, u podforumu online klađenje otvoren je topic namjenjen ovoj promociji, pa molim da podijelite iskustva kako bi i drugima pomogli, odnosno da potvrdite da ste nakon registracije i uplate dobili bonus, ili prijavite eventualni problem.

 

Nadam se da ste zadovoljni ovakvom promocijom. Nije ju bilo jednostavno dogovoriti, a vjerujem da smo isposlovali i jako poštene uvjete bonusa (5x turnover) a imajte na umu i da igrači iz UK-a trenutno mogu dobiti maksimalno 30£ bonusa, a SvijetKladjenja je za igrače iz Hrvatske isposlovao vjerujem impresivan bonus, do 200€! 

 

Ukoliko već imate Betfair račun, mislim da se zbog ovakve promocije da razmisliti na koga, bi od prijatelja ili obitelji, eventualno mogli otvoriti račun kako bi iskoristili ovaj bonus. Zašto ne dobiti duplo i imati zavidnu banku pred euro, kada smo već ovo isposlovali!  ;)

 

Iskreno se nadam da ćemo do eura dogovoriti još neke, nagradne igre i promocije koje bi vrijedile za igrače iz svih zemalja, ne samo Hrvatske (sa Betfairom nažalost ta opcija nije bila moguća ali radimo na tome sa drugim kladionicama) do eura.  ;)

 

EKSKLUZIVAN LINK ZA BONUS

Link to comment
Share on other sites

Mislim da da, CSKA i Fener su daleko jači od svojih protivnika, pogotovo Fenerbahče koji recimo ima niz od 22 pobjede na svom parketu, što dovoljno govori o kakvom timu se radi. CSKA u VTB ligi često i ne izlazi lako na kraj sa Kubanom.

CSKA si ne smije dopustiti fijasko od prošle godine... VTB ligu prva postava uopće ne igra do doigravanja... mislim da su ovo dvije jedinice...

Link to comment
Share on other sites

Nestorovski i Inter Zaprešic - 3,8 (supersport)
Zadnja utakmica bez rezultatskog značaja, ali Inter je odigrao dobru sezonu, a Osijek se opet iscupao nekako i jedva cekaju da zavrsi sezona. Osijek danas ima velikih problema s izostancima i priliku ce dobiti dosta juniora, a Toplak je izjavio da danas igraju u najjacem mogucem sastavu ii ovo je po meni zicer dana jedinica. Nestorovski je prvi stijelac lige, prodao se u Italiju i danas se oprasta od Intera, a ne sumnjam da ce to uciniti sa stilom. Lutrija nudi koeficijent 7,5 da daje 2+ golova i 30 keof na 3+ što me nebi zacudilo te za lagani ulog vrijedi probati.

Link to comment
Share on other sites

Nestorovski (idg+u)- 1+daje@3.80

Valencia (1.p.) rsocied - x@2.15

Antalyaspor vs.trabzonspor - 2@4.10

Almere vs willem2 - 2@2.15

Djokovic vs nadal 2:1@3.70

Nishikori vs thiem 2@2.40

Boppanr/mergef - 1@1.35

Engleskau17ž vs njemackau17ž - f+2@2.50

Kolko sam gledo đokovica jucer i prekjucer,misljenja sam da bi nadal mogo dobit
Link to comment
Share on other sites

Sheff Wed v Brighton  under 2.5 @ 1.55 Betfair

 

1. kvlaifikacijska utkamica za ulazak u Premire ligu. Brightomn je zamalo ostoa kratak u regularnom dijelu te s enadaju da će u ovim kvlaifikacijama ispijet izborit plasman. Ogromna lova je u igri. u 2 međusobna prvenstvena susreta ove sezone oba puta su igrali 0-0. Ovo se igra na dvije utkamice. neće bit previše srljanja i under mi se čini ko odlična oklada. 

Link to comment
Share on other sites

Sheff Wed v Brighton  under 2.5 @ 1.55 Betfair

 

1. kvlaifikacijska utkamica za ulazak u Premire ligu. Brightomn je zamalo ostoa kratak u regularnom dijelu te s enadaju da će u ovim kvlaifikacijama ispijet izborit plasman. Ogromna lova je u igri. u 2 međusobna prvenstvena susreta ove sezone oba puta su igrali 0-0. Ovo se igra na dvije utkamice. neće bit previše srljanja i under mi se čini ko odlična oklada. 

Šefild prošao kao 6. u regularnom delu, ali oni su prethodni vikend odmarali gotovo ceo prvi timi i već su bili mislima u ovom duelu. Nemaju problema sa izostancima. Sa druge strane, Brajton je u poslednjoj rundi imao meč loptu sa Premijer Ligu, ali su ipak igrali remi pa je Midlzbrou ostao na drugom mestu. Danas će im nedostajati dva veoma bitna igrača zbog suspenzija (D Stephens i L Dunk), a takodje veteran Bobby Zamora je povredjen. Zavisno od razvoja tekme preporučujem pobedu domaćih u live-u. 

Link to comment
Share on other sites

Nakon jucer, blago receno, katastrofalnog dana, danas sam kolko tolko vec vratio to sa muguruzom i murrayem pa moram probati ovo:

N.Djokovic - R.Nadal 2 @ 3.40

Znam da zadnja dva djokoviceva meca nisu mjerilo ali pokazuje da se on mozda malo i stedi za RG. S druge strane rafa je opet u dobroj formi, i nalazi se na korak do besmrtnosti kao jedini igrac sa osvojenih 10 grand slam turnira ( istih 10 naravno), pa ce sigurno htjeti tu ostvarit sto bolji rezultat da dodje u pariz u sto boljem raspolozenju.Jucer je izgubio set od kirgiosa ( u tiebreaku a tamo je kyrgios ipak na svom terenu), ali je onda s relativnom lakocom (6:2,6:4) dobio preostala dva. Jednostavno ovaj kof 3.40 moram uzet jer ovoliko favoriziranje djokovica mi nije bas realno. Je nole favorit i bio bi protiv svih na bilo kojoj podlozi tolki favorit, ali tolki favorit protiv nadala na zemlji ipak nije

Sretno

Link to comment
Share on other sites

Dubrava-varazdin 2 1.7 

 

 polufinale hrvatskog kupa rukometnog, varazdin je prvoplasirana momcad dukat premijer lige  nakon regularnog dijela dubrava iza njih , ovo najvise temeljim na tome da je varazdin ove sezone jednostavno prejak za cjelu hrvatsku ligu  igrali su par puta vec sa dubravom ove sezone i dobijali ih redovno ,u ovu subotu prije 6 dana je varazdin pobjedio takoder u gostima  3 razlike i  msm da  ce se danas isto ponoviti ,eventualno bi  se osigurao sa X2 

Link to comment
Share on other sites

Nacional-Vrgorac -2.5  1.5  SS

 

futsal playoff pocinje prva utakmica u zagrebu nacional ceka vrgorca koji je zavrsio kao 4 nakon regularnog dijela ,29,4 je nacional u vrgorcu pobjedio 2 0  iako im nije nesto pretjerano bitno bilo dok vrgrcu je jer je bila borba za to 4 mjesto, realno nacional je za 3 klase jaci od ostatka lige izuzev split tommy , mislim da se nece zajebavat da izgube prvu utakmicu kuce vec da rutisnki rijesavaju s obzriom da je 1.1 kvota na pobjedu ja cu odigrat ovaj hendikep koji nije nista posebno velik tjt iznenadio sam se ocekivao sam i veci zato i idem ovo odigrat  3 gola razlike za jedan klub koji igra ligu prvaka protiv jednog prakticki seoskog klub nebi trebao biti problem 

Link to comment
Share on other sites

Nestorovski i Inter Zaprešic - 3,8 (supersport)

Zadnja utakmica bez rezultatskog značaja, ali Inter je odigrao dobru sezonu, a Osijek se opet iscupao nekako i jedva cekaju da zavrsi sezona. Osijek danas ima velikih problema s izostancima i priliku ce dobiti dosta juniora, a Toplak je izjavio da danas igraju u najjacem mogucem sastavu ii ovo je po meni zicer dana jedinica. Nestorovski je prvi stijelac lige, prodao se u Italiju i danas se oprasta od Intera, a ne sumnjam da ce to uciniti sa stilom. Lutrija nudi koeficijent 7,5 da daje 2+ golova i 30 keof na 3+ što me nebi zacudilo te za lagani ulog vrijedi probati.

Nadam se da si sve popratio i lijepo masno zaradio. Svaka cast.....

Link to comment
Share on other sites

Nakon jucer, blago receno, katastrofalnog dana, danas sam kolko tolko vec vratio to sa muguruzom i murrayem pa moram probati ovo:

N.Djokovic - R.Nadal 2 @ 3.40

Znam da zadnja dva djokoviceva meca nisu mjerilo ali pokazuje da se on mozda malo i stedi za RG. S druge strane rafa je opet u dobroj formi, i nalazi se na korak do besmrtnosti kao jedini igrac sa osvojenih 10 grand slam turnira ( istih 10 naravno), pa ce sigurno htjeti tu ostvarit sto bolji rezultat da dodje u pariz u sto boljem raspolozenju.Jucer je izgubio set od kirgiosa ( u tiebreaku a tamo je kyrgios ipak na svom terenu), ali je onda s relativnom lakocom (6:2,6:4) dobio preostala dva. Jednostavno ovaj kof 3.40 moram uzet jer ovoliko favoriziranje djokovica mi nije bas realno. Je nole favorit i bio bi protiv svih na bilo kojoj podlozi tolki favorit, ali tolki favorit protiv nadala na zemlji ipak nije

Sretno

-.-. A imo ga je. Al nole je nole
Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use