Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 14.7.2016.


crnamamba

Recommended Posts

U četvrtak se nastavljaju kvalifikacije za Europa ligu, a Lokomotivi se u kvalifikacijma pridružuje i splitski Hajduk koji gostuje u Rumunjskoj kod Iasija. Ova Rumunjska momčad sezonu je završila na sedmom mjestu, ali je u Europi zahvaljujući tome što klubovi ispred njih nisu dobili licencu za nastup u Europi. Hajduk je favorit za prolazak, ali sigurno ih ne čeka lagan posao.

 

0dfnE1l.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

AIK - College Europe

Pobjeda AIK-a nebi smjela doći u pitanje jer su bolji barem za dvije klase. Ipak oprez sa visokim hendikepima jer AIK čeka derbi u ponedjeljak protiv Malmo-a i sigurno će se malo čuvati i neće ići 100%. Vjerujem da pobjeda neće doći u pitanje, a kolika će biti ovisi o njihovom angažmanu i motivaciji, te o tome dali će se malo čuvati za derbi koji im je sigurno bitniji...

 

Genk - Budućnost 1/1 (1,61)

Genk je izuzetno kvalitetna i iskusna ekipa koja spada u sam vrh solidne belgijske lige. Proračun im je nekoliko puta veći od Budućnosti koja ima malo pravih i kvalitetnih utakmica u nogama i mislim da Genk danas pred svojom publikom uvjerljivo slavi te već jednom nogom osigurava prolaz. Vjerujem da znaju da gostovanja kod Budućnosti znaju biti neugodna te bi bilo pametno sve riješiti pred svojom publikom i sa komotnom prednošću otići na gostovanje. Sve je na strani domaćina, od kvalitete, iskustva, domaćeg terena, fizičke spreme, tako da sumnjam da možemo ovdje vidjeti iznenađenje...

 

Austrija Beč - Kukesi 1 (1,20)

Ovdje imamo susret jedne od boljih ekipa Austrijskog prvenstva i ekipe iz Albanije. Sve navedeno za prijašnji par mislim da stoji i ovdje. Prijateljske utakmice nisu veliko mjerilo međutim Austrija Beč je pobjedila zadnje četiri utakmice od kojih posljednju 1860 Munichen sa 2:0.

 

Vojvodina - Connah (1,25)

Sjećam se Vojvodine zadnjih sezona u kvalifikacijama za Europsku ligu i uvijek su dobro prolazili. Prošle godine su, ako se dobro sjećam, napravili i veliku senzaciju i dobili jedan klub iz Serije A sa čak 3:0 u Italiji.

Mislim da su motivirani i da im Connah, prosječni klub iz Velsa, nebi trebao biti preveliki zalogaj, pogotovo ne kod kuće. Jedino se nadam da igrači nisu previše bili na Petrovaradinskoj tvrđavi za vrijeme EXITA-a :D

Link to comment
Share on other sites

AIK - College Europe

Pobjeda AIK-a nebi smjela doći u pitanje jer su bolji barem za dvije klase. Ipak oprez sa visokim hendikepima jer AIK čeka derbi u ponedjeljak protiv Malmo-a i sigurno će se malo čuvati i neće ići 100%. Vjerujem da pobjeda neće doći u pitanje, a kolika će biti ovisi o njihovom angažmanu i motivaciji, te o tome dali će se malo čuvati za derbi koji im je sigurno bitniji...

 

Genk - Budućnost 1/1 (1,61)

Genk je izuzetno kvalitetna i iskusna ekipa koja spada u sam vrh solidne belgijske lige. Proračun im je nekoliko puta veći od Budućnosti koja ima malo pravih i kvalitetnih utakmica u nogama i mislim da Genk danas pred svojom publikom uvjerljivo slavi te već jednom nogom osigurava prolaz. Vjerujem da znaju da gostovanja kod Budućnosti znaju biti neugodna te bi bilo pametno sve riješiti pred svojom publikom i sa komotnom prednošću otići na gostovanje. Sve je na strani domaćina, od kvalitete, iskustva, domaćeg terena, fizičke spreme, tako da sumnjam da možemo ovdje vidjeti iznenađenje...

 

Austrija Beč - Kukesi 1 (1,20)

Ovdje imamo susret jedne od boljih ekipa Austrijskog prvenstva i ekipe iz Albanije. Sve navedeno za prijašnji par mislim da stoji i ovdje. Prijateljske utakmice nisu veliko mjerilo međutim Austrija Beč je pobjedila zadnje četiri utakmice od kojih posljednju 1860 Munichen sa 2:0.

 

Vojvodina - Connah (1,25)

Sjećam se Vojvodine zadnjih sezona u kvalifikacijama za Europsku ligu i uvijek su dobro prolazili. Prošle godine su, ako se dobro sjećam, napravili i veliku senzaciju i dobili jedan klub iz Serije A sa čak 3:0 u Italiji.

Mislim da su motivirani i da im Connah, prosječni klub iz Velsa, nebi trebao biti preveliki zalogaj, pogotovo ne kod kuće. Jedino se nadam da igrači nisu previše bili na Petrovaradinskoj tvrđavi za vrijeme EXITA-a :D

 

 

svidjaju mi se ovi parovi, a za aik moja preporuka je  win to nil, da nece aik primit go, kvota jako dobra 1.80

Link to comment
Share on other sites

Znali li netko kako to da je P. Tirana nastupao u prvom pretkolu EL, i odigrao sa Slovanom 0:0, a jucer igrali drugo pretkolo CL sa Ferencvarosom? Jel to neka greska ili, pitam jer usporedjivao rezultate Slovana i njihovih protivnika, pa opazi mec sa Partizani iz Tirane..

Mislim da je prvak Albanije izbacen iz Euro natjecanja, pa je njihovo mjesto preuzeo Partizanaii.

Link to comment
Share on other sites

Boca Juniors - Independiente 1 (1,30)

 

Uzvratni susret polufinala Cope Libertadores. Prvu utakmicu Boca je imala prednost od 1:0 na poluvremenu, na gostovanju, da bi sve prosula i izgubila sa 2:1. Dakle, imaju gol zaostatka i samo pobjeda im igra, u nekim scenarijima i od dva gola razlike (ako bi Independiente postigao 2+ gola u što sumnjam).

 

Igra se na La Bomboneri gdje je fanatična atmosfera i gostima je uvijek teško igrati pred takvim navijačima. Trener Boce je izjavio da nije zabrinuti i da će igrati strpljivo budući da im je dovoljan samo jedan gol (barem trenutno).

 

Vjerujem da je Boca kvalitetnija ekipa i da bi nošena domaćom publikom, sa Tevezom i još par izuzetno kvalitetnih igrača morala slaviti.

 

Mislim da bi se moglo vezati i pobjeda Boce te Boca prva do 5 kornera kod bet365. Dominirat će, pucati iz svih pozicija te dosta ubacivati a to bi moralo rezultirati kornerima.

Link to comment
Share on other sites

V9G7JtX.png?1

- O Davis Cupu i Francuskoj sam pisao u sutrasnjoj analizi.

- Kalashnikova/Shvedova svakako dolaze u obzir po ovoj kvoti. I jedna i druga su iskusniji par od protivnica koje nemaju zapazene rezultate ove sezone i na skoru od 3/4.Kalashnikova/Shvedova 5 pobeda u nizu, prvo titula u Hertongenboscu gde su igrali protiv bas ovih protivnica i dobili u 3 seta. Mislim da su danas ponovo veliki favoriti za prolazak dalje.

 

- Muller bi isto trebao imati lagan posao protiv Estrelle koji je realno dobar na sljaci a na travi dosta los. Juce je iznenadio protiv Novikova, imao sam Novikova na 2 listica ali je ocigledno Estrella bio bolji. Protiv Mullera ce biti tesko, on je svoj na svome na brzim podlogama, pogotovo na travi. Igrali su u martu ove godine na hardu i Muller je slavio u 2 seta. 

 

- Isto i sa Karlovicem protiv Chiudinellija. H2H je u korist Svajcarca ali ti mecevi datiraju iz 2007, 2009 i 2012 te nisu posebno relevantni, plus nijedan od ta 3 meca nije bio na travi. Karlovic je jedan od favorita na turniru u Newportu i ima sanse dogurati daleko, juce je slabije usao u mec protiv Dancevica ali na kraju pobedio. Chiundeli je igrao 3 seta protiv SMitha, a u onom prvom dozvolio cak 2 brejka. Mislim da danas Karlovic ide dalje i trebao bi servis & volley igrom unistiti Svajcarca.

Kvota: 2.69            Ulog: 3.5/10 @ marathonbet

Link to comment
Share on other sites

AIK - College Europe

Pobjeda AIK-a nebi smjela doći u pitanje jer su bolji barem za dvije klase. Ipak oprez sa visokim hendikepima jer AIK čeka derbi u ponedjeljak protiv Malmo-a i sigurno će se malo čuvati i neće ići 100%. Vjerujem da pobjeda neće doći u pitanje, a kolika će biti ovisi o njihovom angažmanu i motivaciji, te o tome dali će se malo čuvati za derbi koji im je sigurno bitniji...

 

Genk - Budućnost 1/1 (1,61)

Genk je izuzetno kvalitetna i iskusna ekipa koja spada u sam vrh solidne belgijske lige. Proračun im je nekoliko puta veći od Budućnosti koja ima malo pravih i kvalitetnih utakmica u nogama i mislim da Genk danas pred svojom publikom uvjerljivo slavi te već jednom nogom osigurava prolaz. Vjerujem da znaju da gostovanja kod Budućnosti znaju biti neugodna te bi bilo pametno sve riješiti pred svojom publikom i sa komotnom prednošću otići na gostovanje. Sve je na strani domaćina, od kvalitete, iskustva, domaćeg terena, fizičke spreme, tako da sumnjam da možemo ovdje vidjeti iznenađenje...

 

Austrija Beč - Kukesi 1 (1,20)

Ovdje imamo susret jedne od boljih ekipa Austrijskog prvenstva i ekipe iz Albanije. Sve navedeno za prijašnji par mislim da stoji i ovdje. Prijateljske utakmice nisu veliko mjerilo međutim Austrija Beč je pobjedila zadnje četiri utakmice od kojih posljednju 1860 Munichen sa 2:0.

 

Vojvodina - Connah (1,25)

Sjećam se Vojvodine zadnjih sezona u kvalifikacijama za Europsku ligu i uvijek su dobro prolazili. Prošle godine su, ako se dobro sjećam, napravili i veliku senzaciju i dobili jedan klub iz Serije A sa čak 3:0 u Italiji.

Mislim da su motivirani i da im Connah, prosječni klub iz Velsa, nebi trebao biti preveliki zalogaj, pogotovo ne kod kuće. Jedino se nadam da igrači nisu previše bili na Petrovaradinskoj tvrđavi za vrijeme EXITA-a :D

 

Popratio..... A kako me ide,bolje da nisam Goksa,da te ne sje......

Link to comment
Share on other sites

Evo da podijelim i informacije o većim padovima koeficijenata za Europsku ligu. 

 

 

Dinamo Minsk - St.Patrics 

koeficijent na Dinamo Minsk je pao sa 1,44 na 1,20 što je ogroman pad!

 

Nefci Baku - Shkenderija

Koeficijent na pobjedu gostiju je pao sa 4,20 na 2,70

 

B.Jerusalem - Omonia

Koeficijent na pobjedu Omonije je pao sa 3,75 na 2,75

 

Hacken - Cork City

Koeficijent na domaćine je narastao sa 1,33 na 1,45 pa oprez sa ovim parom...

 

Zimru - Osmanispor

Koeficijent na goste je pao sa 1,70 na 1,50

 

Beroe - HJK

Koeficiejnt na HJK je pao sa 3,00 na 2,50

 

Soligorsk - Domzale

Koeficijent na domaćine je pao sa 2,50 na 2,00

 

CSMS Iasi - Hajduk

Koeficijent na domaćine je pao sa 3,60 na 2,60 odnosno koef. na Hajduk je narastao sa 1,83 na čak 2,60

 

Genk - Budućnost

Koef na Genk pao sa 1,20 na 1,10 u većini kladionica. O ovome paru sam ranije pisao

 

Giannina - Odd

Koef. na Odd pao sa 3,00 na 2,38

 

Vojvodina - Connah

I o ovome sam pisao. Koef na Vojvodinu je pao sa 1,25 na 1,12, u prosjeku. Ne čini se puno ali to je pad od gotovo 50%

 

Piast - Goteborg

Koef na goste je pao sa 2,65 na 2,20

 

 

Naravno ovo sve je samo informativno ali na kretanje koeficijenta svakako treba obratiti pažnju prije uplate. Biti će zanimljivo vidjeti koliko će ovih parova gdje je bio drastičniji pad koeficijenta i proći. Gledat ću pobojati svaku utakmicu (zeleno-crveno) nakon što završi ;)

Link to comment
Share on other sites

@mone nebi znao razlog nisam previše proučavao tu utakmicu, uz sve druge

 

Evo jedan valuebet

 

m9mWhkO.png

 

Koeficijent na Osmanlispor je pao sa 1,70 na 1,44, međutim koeficijent da Osmanlispor dobiva jedno poluvrijeme je ostao isti kao i ranije.

 

Dakle imamo 1,44 za pobjedu i 1,30 za to da dobivaju jedno poluvrijeme što je previše. Jučer je New York bio u MLS-u 1,40 a da dobivaju jedno pol. samo 1,20... Bet365

 

4naXAzB.png

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče "mojih" Iraca malo sam okasnio... St Patrick's je već počeo na teškom gostovanju u Minsku, ali u vezi sa tom utakmicom apsolutno ništa pametno ne bi imao da kažem.

 

Hacken v Cork City

Ovde očekujem zanimljiv duel. Obe ekipe su u takmičarskoj formi i obe beleže dobre rezultate u poslednje vreme. Ipak iskustvo i domaći veštački teren je na strani Švedjana, mada nisam siguran da su njihove kvote za uzimanje. Sve ispod 1,50 nije za mene, ipak Rebel Army izgleda odlično ove sezone, posebno na taktičkom planu. Hacken je trenutno sedmi u ligi, ali za ovaj meč imaju sve igrače na raspolaganju po prvi put ove sezone. Treba napomenuti da su proteklih dana ostali bez važnog defanzivca koji je prešao u bugarski Levski. Irci će takodje imati nekih izostanaka (najosetniji u odbrani) pa očekujem neko iznenadjenje od njihovog trenera što se tiče formacije i taktike. Možda će uspeti da naprave povoljan rezultat pred revanš, ali meni osobno se više svidjaju golovi. Over2,5 & BTS se može naći za oko @2,50 i to je mnogo bolji value nego li samo over2,5 po 1,80. 

 

Edit: kao što sam mogao i pretpostaviti, veoma ofanzivne formacije sa obe strane... 

wVp3Pc6.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use