Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 1.8.2016.


crnamamba

Recommended Posts

http://www.rezultati.com/utakmica/pldVfh8r/#detalji

Niki - Gunneswaran 1 2.00 @bet365, unibet

Takuto Niki je po meni favorit u ovome meču, bez obzira što je slabije rangiran na ATP ljestvici. Takuto je u solidnoj formi, na zadnjem Challengeru je došao do četvrtfinala gdje je izgubio od Whittingtona u 3 neizvjesna seta, te su doslovno 2 poena odlučila da Whittington pobijedi. Na putu do četvrtfinala je izbacio 1.nositelja Ze Zhanga (181. na ATP ljestvici) poprilično uvjerljivo 6:4 6:2.

S druge strane, Gunneswaran je odigrao jedan meč u zadnjih 5 mjeseci na ATP/Challenger razini, a to je bio poraz od Rubleva na zemlji u 2 seta. Mislim da će manjak kompetitivne igre Gunneswarana koštati, te da će Takuto koji je u dobroj formi ovaj meč pobijediti.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/pldVfh8r/#detalji

Niki - Gunneswaran 1 2.00 @bet365, unibet

Takuto Niki je po meni favorit u ovome meču, bez obzira što je slabije rangiran na ATP ljestvici. Takuto je u solidnoj formi, na zadnjem Challengeru je došao do četvrtfinala gdje je izgubio od Whittingtona u 3 neizvjesna seta, te su doslovno 2 poena odlučila da Whittington pobijedi. Na putu do četvrtfinala je izbacio 1.nositelja Ze Zhanga (181. na ATP ljestvici) poprilično uvjerljivo 6:4 6:2.

S druge strane, Gunneswaran je odigrao jedan meč u zadnjih 5 mjeseci na ATP/Challenger razini, a to je bio poraz od Rubleva na zemlji u 2 seta. Mislim da će manjak kompetitivne igre Gunneswarana koštati, te da će Takuto koji je u dobroj formi ovaj meč pobijediti.

3:6 6:3 6:2 :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.rezultati.com/utakmica/GWGdtnHH/#tecajevi;home-away;kraj-utakmice
 

Plipuech P. - Lertpitaksinchai N.

Pliupech P. to win the match 1.65 @10Bet

U sudaru 2 Tajlanđanke koje su ušle u glavni ždrijeb kroz kvalifikacije, prednost dajem Pliupech. Iako je H2H na strani Lertpitaksinchai (1-3), Pliupech me impresionirala s igrom u kvalifikacijama na ovom turniru. Naročito mi je impresivna igra na servisu, gdje je protiv Lee izgubila svoj servis samo 3 puta od toga 2put u prvim gemovima, ali jednom kada je pronašla formulu, dobivala je svoje servis gemove poprilično lagano. Mislim da ako bude servirala kao u prethodna 2 meča da neće imati prevelikih problema, te da će sigurno proći u 2.kolo Nanchanga.

Link to comment
Share on other sites

Samuel Groth - Jared Donaldson 1. set over 12.5 @ 2.75 bet365

 

Kao što i svi znate Groth je vlasnik svjetskog rekorda u brzini servisa. Trenutno ne igra u nekoj bajnoj formu. Na oba turnira na američkoj turneji je izgubio u 1 kolu. S druge strane Donaldson je u torontu prošao kvalifikacije te je izgubio tek od Raonica u 3. kolu dok je u wash poražen u 2. kolu. Njih dvojica dosad su igrali 2 puta,sveukupno 5 setova i u 4 od tih 5 setova su išli do TB tako da ispada da je ovih 2.75 jako dobar value

Link to comment
Share on other sites

Dva prijedloga od mene za danas..

Monteiro-Smyczek 2 1.50 William Hill

Monteiro se nalazi na rankingu karijere i na pragu je ulaska u top 100 (#101.), ali njegova najjača podloga je zemlja. Ove godine na hardu ima 3/2. U Atlantu je stigao iz Gstaada sa zemlje. Prošao je prvo kolo kvalifikacija pobjedivši Brydea (neki američki klinac) 6:0 6:2, a jučer ga je pomeo drugi američki klinac i 1809. tenisač Eubanks 6:4 7:5 (iako mali igra fino, dan prije pomeo Paula). Upao je kao LL i danas igra protiv Smyczeka. Smyczeku je hard najbolja podloga a uz to je i domaći tenisač. Imao je nekoliko dobrih rezultata ove sezone, većina je sa američkog tla a jedino je izuzetak Australian Open gdje je prošao kvalifikacije pa dobio Gimena, a drugo kolo gubi od Troickog. Na solidnom challengeru u Dallasu dogurao je do polufinala u kojemu gubi od Edmunda, u Delray Beachu iznenadio Fritza i Younga a četvrtfinale gubi od Querreya u tri seta, u Miamiju prošao kvale, zatim dobija Paula, pravi veliko iznenađenje protiv Isnera ali preko Kyrgiosa nije mogao. Kada se sve uzme u obzir mislim da bi Smyczek trebao dobiti ovo, puno više mu odgovara hard, igra pred svojom publikom, najbolji rezultati upravo mu dolaze sa takvih turnira i trebao bi dobiti ovo.


Eubanks-Opelka over 22,5 1.80 William Hill

Eubanks je mladi domaći tenisač. Trenutno 1809. tenisač upao je u kvale sa pozivnicom. Napravio je dva velika iznenađenja, u prvom kolu dobija Paula 6:2 7:5 a kvota na njemu bila je preko 9. Slično je odradio i u drugom kolu protiv prvog nositelja kvala Monteira 6:4 7:5. Protiv Paula je ponudio 7 break lopti i dopustio tri brejka, a jučer je servirao odlično, ponudio je ukupno 2 bl i spasio jednu. Danas mu je protivnik sunarodnjak Opelka. Opelka je još jedna domaća nada, prošle godine je osvojio juniorski Wimbledon ako se dobro sjećam. Ima jako fin servis i hard mu odgovara. Igrao je i u Washingtonu neki dan i izgubio u tri tb-a od Jaziria. Mislim da nas čeka zanimljiv meč, Opelka je favorit po kladionicama ali ako Eubanks odigra kao prethodna dva dana sigurno nešto može napraviti. Dvoboj dva domaća juniora, posljednji meč dana, pune tribine, mislim da ide ovo u over.

Link to comment
Share on other sites

Kalmar - Djurgarden 1 @ 2.10

 

U ovoj utakmici igraju dvije ekipe koje se bore za opstanak u ligi. Kalmar se nalazi u nešto boljoj poziciji, a ima i bolju formu. U posljednjih 6 utakmica imaju samo jedan poraz dok današnji gosti imaju 4 uzastopna poraza. 

 

U posljednja dva međusobna duela koja su nedavno igrali ova dva kluba.. Kalmar je dobio oba i to 0-3 u ligi i 0-2 u prijateljskoj utakmici. 

 

Kalmar je danas domaćin, veoma važna utakmica za njih kao i za gostujuću ekipu. Kalmar je u boljoj formi, a i na ruku mu idu posljednji međusobni rezultati.. Mislim da vrijedi probati igrati na koeficijent 2.10 (bet365)  koji je u blagom padu 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Au koliko sreće, 21 udarac od kojih među posljednjih 5, 3 su bila iz ofsajda plus 2 koja su završila kod korner zastavice.
    • Barcelona - Inter 1 i oba daju (2.87) bet365 Katalonci lete visoko - tek što su ugrabili Kup kralja nakon ludnice protiv Reala (3-2), sad ganjaju i tu čuvenu trostruku krunu. Iako su u revanšu s Dortmundom fasovali 3-1, ukupno su ih prošli 5-3, pa dolaze s legit samopouzdanjem. S druge strane, Inter… pa, iskreno, malo su u banani. Jest da su izbacili Bayern zahvaljujući dobroj prvoj tekmi (4-3 ukupno), ali zadnje tri su sve redom izgubili, pa će morat dobro zagrabit ako misle izvuć nešto iz ove noći na Camp Nouu. Barca se nada da će im se Balde vratiti, al ako ne bude mogao, mladi Gerard Martin će opet uskočit. Nema ni Bernala ni Casada u sredini. Kod Intera problem u odbrani - Pavard je povrijedio zglob, dok bi se Dumfries i Zielinski mogli vratit nakon povreda. Barcelona: Szczesny; Kounde, Cubarsi, Martinez, Martin; De Jong, Pedri; Yamal, Olmo, Raphinha; Torres Inter: Sommer; Bisseck, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Martinez, Thuram Barca na domaćem terenu ne zna za poraz, a s ovakvim momentom i navijačima iza sebe, teško da će ih Inter zaustavit. Očekuje se otvorena tekma, puni gas s obje strane, ali prednost definitivno ide domaćinu. Dobra opcija je pobjeda Barcelone + oba tima daju gol – kvota 2.87 kod bet365. (Koeficijenti 29.4. u 12:32 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21:00 CET - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys) FC BARCELONA (ESP) - FC INTERNAZIONALE (ITA)  Sudac: Clement Turpin FRA
    • Uvijek su upitne dugorocne oklade.Tesko je predvidjeti kroz sezonu uspon i pad momcadi...
    • Arsenal - PSG 1 (2.15) bet365 Topnici žele iskoristit domaći teren i udarit temelje za finaleč Arsenal je u polufinale došao u stilu – nokautirali su Real u Madridu s 2:1, a ukupno ih ispratili s 5:1! Kod kuće su beton - tri pobjede, tri remija, bez poraza u zadnjih šest. I sad im dolazi PSG, ekipa koja zna igrat, ali se van svog stadiona često pogubi. Protiv Ville su jedva prošli, i to na gol-razliku, a zadnje dvije u gostima nisu osjetili pobjedu. Što se tiče sastava, Arsenal ima glavobolje - bez Havertza, Gabriela, Jesusa, Jorginha i još par bitnih igrača. Partey out zbog kartona. Ali Ben White bi mogao upasti, što je veliki plus za Artetu. PSG s druge strane dolazi skoro kompletan. Luis Enrique ima sve na raspolaganju, i najvjerovatnije će gurnuti istu postavu koja je zgazila Nicu. Kvaratskhelia, Dembele, Barcola - opasni su, ali nisu nezaustavljivi. Arsenal: Raya; Timber, Saliba, Kiwior, Lewis-Skelly; Odegaard, Rice, Merino; Saka, Trossard, Martinelli PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Pacho, Mendes; Ruiz, Vitinha, Neves; Barcola, Dembele, Kvaratskhelia Topnici su kod kuće prava mašina. Već su jednom ove sezone pobijedili PSG s 2:0, i nema razloga da ne ponove to večeras. Kvota 2.15 na Arsenal izgleda fino - vrijedi probati! (Koeficijenti 28.4. u 20:24 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use