Jump to content
Dobardan1978

Pozdrav Dobardan1978

Recommended Posts

Pozdrav svima

Ja sam novi clan na ovom forumu a kladim se vec jako jako dugo. Kada se povuce crta i napravi totalni racun, u ogromnom sam minusu, nazalost. Bilo je perioda i kracih i duzih kada sam redovno dobijao, no bude i onih crnih serija mnogo vise. To me je i navelo da potrazim jedan dobar i aktivan forum da dijelim misljenje sa drugim ljudima..

Nadam se dugoj i uspjesnoj saradnji...Pozdrav svima..

Pozdrav svima

Ja sam novi clan na ovom forumu a kladim se vec jako jako dugo. Kada se povuce crta i napravi totalni racun, u ogromnom sam minusu, nazalost. Bilo je perioda i kracih i duzih kada sam redovno dobijao, no bude i onih crnih serija mnogo vise. To me je i navelo da potrazim jedan dobar i aktivan forum da dijelim misljenje sa drugim ljudima..

Nadam se dugoj i uspjesnoj saradnji...Pozdrav svima..

Dobrodosao :)

Nadam se da ce forum pomoci da se minus pretvori u plus s vremenom ;)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Evo primjer za Torino. Masovno je krenuo padati tecaj na njih, Germania je drzala visoki tecaj bez obzira na pad, pratim jer je razlika u tecaju preogromna od velike vecine ostalih kladionica. Ispostavlja se da su velika vecina igraca Lazia pozitivni na koronu i Lazio ce igrati u mjesanom sastavu, da sam cekao info nebi stigao ispratiti ove tecajeve u Germaniji
    • U nekim stvarima ti ne trebaju informacije, dovoljno je znati matematiku, ako 99% kladionica drzi tecaj na nekoj okladi 2.00, a 1% u ovom slučaju Germania tu istu okladu drži 3.00, uplacujes novce bez obzira na sve, jer je krivi tecaj i ne moze Germania bolje znati postavljati tecajeve od ostalih kladionica. Ja sam primjetio da im zna promaknuti ili jednostavno imaju krivi algoritam za slaganje tecaja pa se znaju pronaci rupe u njihovoj ponudi.
    • Kakav gubitak spominješ?? Nisam se kladio na nikakav tvoj par.  Vidim da se kladiš na neke divlje parove i lige za koje niko nikada nije cuo pa me zanima dali i kako to uspiješ pratiti ili samo loviš velike kvote?? Jel sad jasnije?
    • Još jedna potencijalna oklada, ali preskačem jer je premali value da napišem je Dortmund - Zenit manje 4,5 zutih kartona (1.54 s nametima) Primjerice, istu okladu ali na zbroj kartona (gdje se crveni racuna kao 2 kartona) ostale online kladionice drze ili isti, pa cak i manji tecaj nego ovaj gore. Ali, kao sto sam napomenuo premali mi je value
    • Prije samoga početka utakmice tečaj na Kocaelispor nije bilo moguće naći većeg od 1.37 koji je bio u 1xbetu, ako se razumijes u pojam value onda bi znao da je razlika između tog i tečaja u Germaniji donio dugoročno gledajući odličnu zaradu. Oprosti ako si izgubio novaca na ovoj okladi, biti ce ih jos i bez obzira na ovaj ishod ja sam i dalje u plusu u ovoj strategiji, a i ostati cu, u to budi siguran
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use