Jump to content
IzudinB

Nedelja 6.11.2016. (Live)

Recommended Posts

Zapalo mi je za oko nesto zanimivo kosovo turska kvale zaa rukomet , 1.4 na turke kosovo nema pobjedu odkad postoji i stvarno oni nemaju veze sa ozbiljnim rukometom njihova igra je u rangu trece hrvatske lige ... nisu ni turci nesto ali morali bi ih dobit kao i proslu ali mi nije jasno kako samo 4 razlike

Bice vise kartona u drugom posto je Arsenal poveo, Wanayama vec 2 lakta sto znaci sledeci ozbiljan faul je siguran karton. Tu su Coquelin i Xhaka - veciti kandidati za opomene...

Prosto je neverovatno da smo videli samo 1 korner u prvih 45 minuta. Iskreno pratim Premier Ligu otkad znam za sebe, ne secam se kad su Arsenal ili Tottenham odigrali poluvreme sa jednim kornerom ali sta je tu je...

Over/Under First Half    2,+    Split - Dinamo    2  2.00  betfair     rez:0-1
Evo nevjerovatno,odmah nakon pisanja drugog posta  gol 

Trenutno   45 min.

Banfield 0-1 Atl. Rafaela                rez:1-1

ODG  ili GG   1.66 bet365

ili    1x  2.00

Banfield je favorit u ovoj utakmici,po svemu sudeci moguc prijelaz

Mladost DK - Radnik Bijeljina @ 1x --> 1,45

Husref mora posložiti ekipu i uzeti barem bod svom rodnom kraju ako misli ostati na klupi Mladosti. Vezali su tri poraza, i mislim da bi barem bodom protiv odličnog Radnika, koji je trenutno drugi na tabeli, mogli izaći iz blage krize i približiti se gornjem dijelu tabele, tj. ligi za prvaka, što im je zasigurno i glavni cilj ove sezone. Sa druge strane i Radniku bi zasigurno odgovarao i bod na ovom teškom gostovanju.

Swansea - Man. Utd. @ 2 --> 1,70

Mančester jednostavno mora dobiti današnji meč protiv nikad' lošijeg Swansea. Ekipa koja će zasigurno ispasti ove sezone igra jako loše, ne mogu se sastati sa loptom. Murinjo ako misli ostati na klupi Mančestera i približiti se gornjem dijelu tabele i borbi za Evropu mora dobiti današnji meč.

RNK Split - Dinamo Zagreb @ 2 --> 1,30

Po meni poklon kvota. Dinama svi nabijaju u Ligi prvaka, u ligi im Rijeka već sada bježi velikih 9 bodova. Današnjom pobjedom bi smanjili tu bodovnu razliku na 6 bodova. Split očajan ove sezone i glavni su favorit za ispadanje u drugu ligu. Dinamo nakon ovog meča dočekuje Istru i zatim ima 2 jako teška meča, gostuju odličnom Osijeku te dočekuju Rijeku. Jednostavno moraju dobiti ovaj meč ako misle nastaviti borbu za prvaka.

Partizan - Novi Pazar @ 1 --> 1,15

Ovdje se nema nešto mnogo pisati. Svi znamo kakve su utakmice protiv Novog Pazara, ali Pazar nikad' lošiji. Ne mogu nikoga da dobiju, raspad sistema u klubu. Prošlo kolo nisu mogli kući da dobiju Bačku koja je do tada donijela 0 bodova sa gostovanja i postigla samo 1 gol. Danas će Partizan lagano da ih dobije, može se pokušati i neki hendikep odigrat'.

Nadam se da je neko ispratio, došlo je sve lagano.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use