Jump to content
IzudinB

Nedelja 11.12.2016. (Live)

Recommended Posts

Evo tko stigne reagirat brzo

hokej u20 svjetsko

Rumunjska - Hrvatska 1 @ 1.65

nasi izgubili stvari. Dosli stvari golman + 11 igraca tako da imamo samo dvije linije. Informacija dobivena izravno od igraca jednog tako da dok bet ne srusi moze se probat na rumunje. Inace sa cijelom postavom hrvatska bi vjerojatno i dobila, ali sa 2 linije tesko. A i moze se h-1.5 @ 2.00

EDIT: nazalost bet je vidio zapisnik 5min prije pocetka  i srusio na 1.22 kof. Jucer je bilo 2.25 ali nisam imo vremena objavit. 

Imaju jos nas 2 tekme tako da jos dvije informacije ce bit

prije 10 minute, TazMan said:

Da vidimo kakvu kemiju će dogovorit sada Zagrebačke kolege po lopti....

Nije mi jedino jasno,ako vec mora nekako biti,zašto ne odigraju 3:2 ili slično,da ovih preko nekoliko gledatelja ima šta vidjet. Ovako,fakat jadno,i igra i ostali 

Prije su bili barem kreativniji, bilo i prijelaza i svakakvih čuda. Sada se ulijenili, ne da im se više, daju jedan gol i dosta :D

Danas, to jest juče ujutro dobijem neku čudnu poruku na viberu, neki nepoznati lik. Piše "jeste li zainteresirani za sportsku dojavu?". Ja sam inače totalni skeptik na te šatro "dojave". Vjerujem da postoji namještanja, ali ne vjerujem da informacije o namještenim utakmicama mogu imati neki uspješni protok do osoba koje ih nude, točnije prodaju kao dojave. Inače takve poruke na fejsu brišem i ignoriram, i čudno mi bilo kako me na viberu sad smaraju. Odgovorim liku da odakle mu broj, veli on uzeo s neta random brojeve pa poslao svima poruke. Ja mu na to odgovorim da me ne smara više i lik mi samo odgovori; "Ne želim smarati, nisam prevarant, samo zarađujem. Inače ovo naplaćujem, ali da te razuvjerim ovaj put na moj račun ide Brondby - Midtjylland točan rezultat 2:1". Na to sve mu odgovorim "Haha, ajd bok!" :P. Sad reko da pogledam i vidim da je ta tekma stvarno završila 2:1, ja normalno nisam ni probao odigrat. Nekako i dalje vjerujem da je to čista slučajnost da je lik pogodio rez -_-.

prije 47 minute, Brkati Prorok said:

Danas, to jest juče ujutro dobijem neku čudnu poruku na viberu, neki nepoznati lik. Piše "jeste li zainteresirani za sportsku dojavu?". Ja sam inače totalni skeptik na te šatro "dojave". Vjerujem da postoji namještanja, ali ne vjerujem da informacije o namještenim utakmicama mogu imati neki uspješni protok do osoba koje ih nude, točnije prodaju kao dojave. Inače takve poruke na fejsu brišem i ignoriram, i čudno mi bilo kako me na viberu sad smaraju. Odgovorim liku da odakle mu broj, veli on uzeo s neta random brojeve pa poslao svima poruke. Ja mu na to odgovorim da me ne smara više i lik mi samo odgovori; "Ne želim smarati, nisam prevarant, samo zarađujem. Inače ovo naplaćujem, ali da te razuvjerim ovaj put na moj račun ide Brondby - Midtjylland točan rezultat 2:1". Na to sve mu odgovorim "Haha, ajd bok!" :P. Sad reko da pogledam i vidim da je ta tekma stvarno završila 2:1, ja normalno nisam ni probao odigrat. Nekako i dalje vjerujem da je to čista slučajnost da je lik pogodio rez -_-.

Vrlo vjerojatno uzme 50 ljudi prvoj petorci kaze 0;0 drugoj 1:0 trecoj 0:1 i tako do nekog logicnog rezultata  onda ih zainteresira uzme iljadu svakom i aj bok 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use