Jump to content
FamilyGuy

NFL: Week 4

Recommended Posts

Green Bay Packers- Chicago Bears 

4.kolo NFL-a na Lambeau Fieldu otvaraju Packersi i Bearsi. Ovo je najstarije rivalstvo u ligi, A večeras ćemo gledati 195. okršaj ovih dviju ekipa. U zadnjih 14 dvoboja Green Bay je slavio 12 puta, zanimljivo obje pobjede Bearsa bile su baš na Lambeau Fieldu. Packersi u ovaj susret ulaze sa omjerom 2-1. U zadnjem kolu dosta su se mučili sa Bengalsima koje su dobili tek nakon produžetaka. Aaron Rodgers i Packersi na startu sezone ne izgledaju moćno i nepobjedivo tako da se  gosti iz Chicaga imaju  čemu nadati u ovome dvoboju. Bearsi su u sezonu ušli sa 0-2 no u zadnjem kolu su na svome Solider Fieldu dobili u produžecima Pittsburgh Steelerse. Ponovno su Bearsi imali odličnu igru u napadu preko svojih probijača Howarda i Cohena. Jordan Howard postigao je 2 TD i ukupno osvojio 138 yardi. Problem Bearsa u napadu je pozicija quterbacka. Era Jay Cutlera u Chicagu je završila a startni qb ove sezone je Mike Glennon koji je stigao iz Tampe u offseasonu. Passing igra Bearsa u prva 3 kola ne izgleda obečavujuće. Žele li napraviti nešto u ovome susretu gosti će se morati ponovno okrenuti probijanju i dvojcu Howard, Cohen. Najjače oružje napada Bearsa upravo je i najlošija strana obrane Packersa. Defanzivni odred Green Bay Packersa muči se protiv suparničkih probijanja i u prosjeku dopuštaju gotovo 114 yardi po utakmici. Velikih problema sa ozljedama imaju Packersi u ofezivnoj liniji i pitanje je kako će izgledati linija koja je zadužena za čuvanje Rodgersa. Obrana Bearsa nije elitna kao prije nekoliko godina no ima tu kvalitetnih pojedinaca. Ako se po jutru dan poznaje dolazak iskusnog Amukamare na poziciji cornerbacka čini se kao odlična odluka kluba iz "vjetrovitog grada". Prošle nedjelje radili su dobar pritisak na Ben Roethlisbergera koji pamti i bolje utakmice u svojoj karijeri. Ranjiva ofezivna linija čini se kao dobra šansa obrani Bearsa da ponovno stvaraju pritisak na protivničkog quterbacka. 

Packersi dominiraju u međuosbnim ogledima u zadnjih nekoliko godina no zbog izostanaka u ofezivnoj liniji mislim  da bi ovdje mogli gledati napetu utakmicu. Taktika Bearsa u napadu biti će ziheršaka dodavanja Glennona i puno probijanja. Pokušati će što više držati loptu i dati što manje vremena Rodgersu i napadu Packersa. Unatoč izostancima Green Bay je u ulozi favorita jer na poziciji quterbacka imaju Aaron Rodgersa. Ne očekujem puno poena u utakmici i under 44,5 čini mi se kao dobra oklada. Moj izbor na utakmici je kontrahendikep na Bearse. Packersi ako i uzmu ovaj susret sumnjam da će biti sa više od touchdown razlike.

TIP: Under 44,5 1.90
TIP: Bears + 7.5 1.75 

bet365

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Zdravo jel ima neko ovde ko koristi 22bet treba mi hitno u vezi sa bonusom na 22bet Dobio sam 20€ bonusa na prvu uplati i igrao sam sa bonusom dobio 1100€ sad neznam kako da prefrlim bonusa na moj racun kakve su uslove helppp
    • Napravio  sam  cashout, time još 100€ ostavio betu....no bio je blowout i uopće ne kužim zašto je Durant odigrao 3/4 i 4/4 bez pauze no što je tu je 
    • $10 poklon od bet365 pretvoren u $200, zahvaljujuci Graceful Girl sa kvotom 9    
    • Za divno čudo nisam pokupio virus bar za sada, testirao se čak 22x, niti pozitivan niti prebolovao. Vakcinu primio čim sam imao priliku jer se slažem sa rečenicom osobe iznad da se može vjerovati internet doktorima ili ljudima koji su život posvetili i posvecuju tome. Da virus postoji, postoji. Da li je sve to malo prepuhano sa medijske strane, ja mislim da jeste. Ja sam lično iz Bosne i mogu govoriti kako ja vidim stanje u našoj državi i riječ žalosno je čak i preblaga. Mislim da političari nemaju blage veze šta rade i da jednostavno prepisuju mjere koje donose neke druge države (bez obzira što su njihova primanja i usteđevine sasvim primjerene da mogu izdržati mjesec - dva ili pet potpunog lockdown-a i da njih šef nece nabiti nogom kada se zaraze i moraju provesti 15 dana zaključani). Bolešljiva nena od 88 godina sasvim uredno prebolovala koronu bez nekih problema, strina sa rakom u 4. stadiju sasvim uredno prebolovala. Otac nakon druge primljene doze Pfizera imao malo povišenu temperaturu na par sati dok svi ostali bez ikakvih posljedica. Poznavao sam 2 osobe koje su preminule od korone ali obe osobe imale i to dobre srčane probleme. Mama doktorica pa sam i upoznat sa dešavanjima barem u mom gradu i nekoj okolici i večina smrtnih slučajeva je imala i dodatne zdravstvene probleme.  Sve u svemu, mislim da su mediji i nestručnost ljudi koji nas vode doveli do stanja kakvo jest pa se mjere uvode i skidaju kao popusti u supermarketu. Iskreno mi je žao svih koji su izgubili bliske osobe i ne bih volio da se neko nađe uvrijeđenim mojim mišljenjem i objavom i iskreno se nadam se da ćemo svi zajedno proći kroz sve ovo kako fizički tako i pshihički snažniji.
    • Kakvo je kod vas stanje
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use