Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 22.12.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Gubbio - Vicenza // Pobjeda domaćina bet365 - 1,90

Vicenza je usred duboke ekonomske krize, igrači i zaposlenici nisu dobili platu od oktobra, pa stoga ekipa ne riskira samo oduzimanje bodova, nego možda i gašenje kluba. Do jučer je postojala mogućnost štrajka od strane igrača, ali ipak do toga neće doći te da će se susret odigrati, ali pitanje je u kakvom stanju i sa kakvim zalaganjem će nastupiti igrači Vicenze u ovom meču. 

Domaćini su vezali dvije pobjede zaredom, obje utakmice bile su na domaćem terenu, posljednja pobjeda je bila protiv Padove koa je 1. na tabeli, pa će njihovo samopouzdanje biti vrlo visoko uoči ovog susreta.

Gosti imaju bod manje od Gubbia, a u ovom susretu će biti bez najboljeg strijelca Comia koji je suspendovan, dok su standardni prvotimci Ferrari, Beruatto i Salifu ozlijeđeni. Zbog svega navedenog, očekujem pobjedu domaćina ovdje! 

90a241992171038a1ea87465f61534cf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zadnju svoju utakmicu Anderlecht je poražen i posramljen. Izgubili su sa visokih 5:0 od svojih najvećih rivala. Za ovu utakmicu, posljednju u godini na svome terenu se moraju iskupiti pred svojim navijačima. Dolazi im najlošija gostujuća ekipa Eupen. Eupen u gostima nema niti jednu pobijedu, upisali su 6 poraza i 3 neriješena rezultata. Podatak koji odudara je svakako onaj da su primili u 9 kola čak 25 pogodaka. 
Vjerujem kako će Anderlecht, ranjena zvijer, zabiti barem dva gola. Zadnji puta kada nisu uspijeli bilo je davne 2011 godine, dok su u zadnja 4 susreta to uspijevali. 
Svakako treba napomenuti da je domaća ekipa puno bolji protivnik ipak su oni ove godine igrali i elitno natjecanje Ligu prvaka, dok je Eupen tek novopridošlica u najjačem belgijskom natjecanju. Za hrabrije predlažem i okladu više od 2.5 pogodaka.

and prognoza.jpg

Link to comment
Share on other sites

Unibet Advent Kalendar

Toplo preporučujem svima da se svakog dana logiraju na unibet račun budući da, kao i svake godine, imaju Advent kalendar promociju gdje svakog dana daju različite besplatne bonuse, oklade, besplatne slot spinove, 100%tne bonuse na uplatu te razne druge. Ukoliko nemate unibet račun otvorite ga u nekoliko minuta i sudjelujte u ovoj promociji. Promocija je aktivna do kraja mjeseca i svakog dana biti će druga nagrada. Evo i kako to izgleda.

pcUxKrY.jpg

Zanimljiva promocija za El Clasico. Kladite se sa 25E na Real Madrid ili Barcelonu i neovisno o ishodu utakmica, za svaki postignuti gol momčadi na koju ste se kladili dobit ćete besplatnu okladu od 5E: Budući da se očekuje utakmica sa većim brojem golova (over 2,5 golova je 1,36) a nadam se da će to biti i slučaj, moglo bi biti nekoliko besplatnih oklada, neovisno za koga se odlučite. Ukoliko ionako planirate igrati 1X2 okladu za ovaj susret, onda je najpametnije to napraviti preko ove promocije. 

rLZU8lh.png

GpzHWNx.png

Link to comment
Share on other sites

prije 41 minute, Vele said:

Imam akciju ponudjenu od bet365 online kladionica" rel="external">bet365.Zanima me kada trebam uplatitit,prije ili ,in play' da bih ovo aktivirao /free bonus do 50€/na utakmicu Real-Barcelona/sutra/Ima li tko iskustva sa ovakvom akcijom?

Screenshot_20171222-074257.png

Pise ti. Odigras prije meca neku single okladu i dobijes u tom iznosu pravo na okladu uzivo u istom iznosu..max do 50 eura. Lijepa ponuda mislim da cu je i ja iskoristiti

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Arsenal - Liverpool (20:45)
Sudac: Martin Atkinson (3.17)
Prosjek ekipe 1: 1.44
Prosjek ekipe 2: 1.22
KSE95vA.png

Serie A

Chievo - Bologna (18:00)
Sudac: Gianluca Manganiello (2.50)
Prosjek ekipe 1: 1.53
Prosjek ekipe 2: 2.71
c1rCKQA.png

Cagliari - Fiorentina (20:45)
Sudac: Marco Di Bello (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.12
Prosjek ekipe 2: 1.76
YggamYZ.png

(Koeficijenti 22.12. u 13:05 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, belveder123 said:

Pise ti. Odigras prije meca neku single okladu i dobijes u tom iznosu pravo na okladu uzivo u istom iznosu..max do 50 eura. Lijepa ponuda mislim da cu je i ja iskoristiti

ja ću tu odigrat over 2.5 po kvoti 1.40 i istu tu okladu live odmah na početku p istoj kvoti tako da ispada da ću imat na over 2.5 kvotu 1.80 

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Liverpool | Više od 2.5 gola (1.50) bet365

Arsenalu će nedostajati veznjaci Ramsey i Cazorla, zatim napadač Giroud. Defanzivni vezni Coquelin je također pod znakom sumnje. Liverpool će na drugoj strani biti bez vratara Bogdana, braniča Morena i Clyne, zatim veznjaka Grujića, dok su Sturridge i Matip također pod znakom sumnje.

Činjenica da će Arsenalov Giroud propustiti ovu utakmicu, nakon što se ozlijedio protiv West Hama, zapravo mi i ne smeta, jer mislim da Lacazette ima mnogo više za ponuditi. Vjerojatno ćemo vidjeti Iwobija sa Alexisom, Ozilom i Mustafijom, koji se vratio u obrambenu liniju koja će vjerojatno biti sačinjena od četiri igrača - sa Monrealom i Bellerinom na bekovima. Liverpool, s druge strane, ima svoje glavne ofanzivne igrače u vrlo dobrom stanju, stvaraju veliki broj šansi po utakmici, pa čak i ako nisu uspjeli postići gol protiv WBA, stvorili su dovoljno šansi da postignu barem 2-3 gola. Iako su u posljednjih pet utakmica primili samo dva gola, njihovi protivnici nisu bili niti blizu ofanzivnoj igri ili njihovoj razini. Arsenal je mnogo jači u napadu i mislim da niti jedna od ove dvije ekipe ne mogu sebi priuštiti jednu defanzivnu taktiku, jer će primiti gol prije ili kasnije. Očekujem da će obje momčadi igrati vrlo otvoren nogomet i zato predlažem da odigrate na više od 2.5 gola. Sretno!

53RK2u5.png

(Koeficijenti 22.12. u 14:05 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Espanyol - Atletico Madrid | Atletico AH -0.5 (1.70) bet365

Atletico konačno ima svog desnog beka na pravom položaju i Vrsaljko je igrao nevjerojatnu prošlu utakmicu. Espanyol je momčad koja zna zakomplikovati stvari za velike momčadi u ligi, ali sada mislim da neće biti u stanju to da urade protiv ove ekipe Atletico Madrida. Osim toga, Atletico je u vrlo dobroj formi u posljednje vrijeme, gdje su pobijedili četiri i remizirali jednu u posljednjih pet utakmica. Zahvaljujući dobroj formi skočili su na drugo mjesto La Lige i sa El Clasicom na rasporedu ove subote imaju šansu da naprave još veću razliku nad Real Madridom ili da se približe Barceloni, koja se nalazi na prvoj poziciji. Pobijedili su posljednje dvije utakmice sa jednim golom razlike, ali to su i dalje bile utakmice bez primljenog gola i to je jednostavno Atleticov stil. Ne bih se iznenadio kada bi vidio nešto slično i ovdje, jer je samo Leganes postigao manje golova nego Espanyol ove sezone. Koeficijent na AH -0.5 se smanjuje, zbog toga požurite. Sretno!

XCmQjwq.png

(Koeficijenti 22.12. u 14:17 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Espanyol under 4.5 corners 1.85 ili under 5.5 1.40 unibet

Ako pogledamo prosjek kod kuce Espanyola imaju skoro pa 6 kornera, ali to zna zavarati. Kod kuce jos nisu igrali protiv 'jacih' ekipa, a Atletico je sigurno jedna takva. Atletico dopusta niti 4 kornera po utakmici svojin protivnicima u gostima te su po tome najbolji u ligi. Espanyol je svoj prosjek diza na slabijim ekipama. Primjera radi jedina ozbiljnija ekipa protiv koje su igrali je Valencia di su imali 3 kornera. Mislin da ce sad protiv jaceg i tvrdeg protivnika biti ispod ove granice.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Mechelen - Club Brugge više od 3.5 (2.37) ili 2 (1.70) bet365 Domaćin će pokušati prekinuti neugodan niz protiv jednog od najjačih belgijskih klubova, dok gosti žele nastaviti svoju dominaciju i zadržati stopostotan učinak na početku sezone. Club Brugge je sezonu otvorio impresivnom pobjedom nad Genkom (2:1), ostvarenom nakon snažnog povratka u drugom poluvremenu. Taj trijumf dodatno im je podigao samopouzdanje, a niz bez poraza protiv Mechelena koji traje od 2021. daje im psihološku prednost uoči ovog susreta. S druge strane, Mechelen je u prvom kolu ostao bez pobjede nakon što je protiv Waregema primio pogodak u sudačkoj nadoknadi. Iako su pokazali napadačku kvalitetu, kasni pad koncentracije može biti zabrinjavajući uoči ogleda s moćnim Bruggeom. Oba su tima u uvodnom kolu pokazala da imaju napadački potencijal, ali i određene slabosti u obrani. Zbog toga se očekuje otvorena i efikasna utakmica, s potencijalno više pogodaka na obje strane. Prema prognozama, tip na više od 3.5 gola mogao bi biti isplativ izbor po kvoti 2.37. Favorit je Club Brugge, koji bi uz trenutnu formu i tradiciju trebao doći do nove pobjede po kvoti 1.70 u bet365 kladionici. Sretno svima. (Koeficijenti 31.7. u 23:28 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Svakako sve navedeno na cemu sam pao bih igrao i sada, i X puta bez gledanja, jer sve je bilo jasno kao dan, jasnije od prolaza Italije kontra Makedonije ali jbg uvijek ima jedan veliki ALI.
    • Danas “pozdrav uz sum Jadranskog mora” a sutra kada ti na utakmici Liverpoola padne under 0-1 gola, ili kada ti Real Madrid ne postigne gol na utakmici,  ili kada Marmoush uopste ne sutne u okvir gola na utakmici bice “… pravila ne valjaju, administratori su skratili takmicenje, Nutrija je prevarant, Nuki01 nema pojma, Poslednja Sansa je namestena, Furyshaa i ja nismo imali srece, Izudin nas je pokrao … traaa-laaa-la … “  
    • Kolega Leo,nama obicnim smrtnicima je drago da uopce mozemo biti negdje tu uz vas🙂Svako dobro🙂
    • Samo da vas podsjetim da ovaj prvi na listi, dakle najpopularniji vec 2. (Slovima DRUGU) godinu za redom gubi u direktnoj okladi od ovog četvrtoplasiranog na listi, odnosno vječnog člana drugoligaške smrdljive jametine pune fekalija, odnosno forumaša sa najljepšim i najboljim analizama u posljednjoj šansi što i nije teško jer ih nitko i ne piše, odnosno mene.  Svako dobro i sretno s tipovima, pozdrav uz sum Jadranskog mora
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use