Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2025./2026. počinje za:

 

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 19.8.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Premier liga

Burnley - Watford (14:30)
Sudac: Paul Tierney (2.38)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.68
dMRud9P.png

Manchester City - Huddersfield (14:30)
Sudac: Andre Marriner (2.67)
Prosjek ekipe 1: 1.61
Prosjek ekipe 2: 1.68
xKgDqO3.png

Brighton - Manchester Utd (17:00)
Sudac: Kevin Friend (2.19)
Prosjek ekipe 1: 1.42
Prosjek ekipe 2: 1.68
1R1Gvdd.png

Primera

Eibar - Huesca (18:15)
Sudac: Prieto Iglesias-Eduardo (-)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: -
Zqnzp8k.png

Rayo Vallecano - Sevilla (20:15)
Sudac: Mateu Lahoz-Antonio Miguel (4.76)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 2.58
qKTm8Zk.png

Real Madrid - Getafe (22:15)
Sudac: Estrada Fernandez-Javier (5.44)
Prosjek ekipe 1: 1.74
Prosjek ekipe 2: 3.42
za8UyP9.png

Serie A

Torino - AS Roma (18:00)
Sudac: Marco Di Bello (4.25)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.26
74jLDxy.png

Bologna - SPAL (20:30)
Sudac: Piero Giacomelli (3.40)
Prosjek ekipe 1: 2.55
Prosjek ekipe 2: 2.58
Wj1Z5a3.png

Empoli - Cagliari (20:30)
Sudac: Daniele Chiffi (1.67)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 2.42
VTMb4sf.png

Parma - Udinese (20:30)
Sudac: Gianpaolo Calvarese (-)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.89
pevUb98.png

Sassuolo - Inter (20:30)
Sudac: Maurizio Mariani (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 1.87
od9mgoP.png

(Koeficijenti 17.8. u 15:13 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Atlanta - Columbus 1 bet365 (1,60)

Ovo igram prvenstveno zbog prošle utakmice Atlante doma, gdje su me srušili u sudačkoj nadoknadi a gdje su bili daleko bolji. Po igri, da su pobjedili sa hedikepom, malo bi bilo. Atlanta drži prvu pozicoiju MLS-a i igraju, za MLS, jako dobro. 

Evo i pregleda te utakmice, pa pogledajte koliko je šansi Atlanta imala. 

A evo i trenutne tablice. 

h5dLIfg.png

Izvor: Bet365.com

I Columbus je solidan ali ni blizu po kvaliteti a još k tome igraju u gostima. 

Mislim da je koeficijent na Atlantu solidan i vrijedan rizika. Sumnjam da će drugi put za redom kiksati doma...

H7JQoeG.png

Link to comment
Share on other sites

Brighton - Manchester United 2 (1.83) bet365

Koeficijenti zaista izgledaju ogromni na Manchester United, s obzirom da igraju protiv Brightona. Zaista sjajni koeficijenti i ne želim ovo propustiti. Mediji prave sliku o krhkom Manchester Unitedu, ali oni još uvijek imaju kvalitetu i prošli tjedan su ostvarili pobjedu protiv skromnog Leicestera. Brighton je izgledao vrlo loše protiv Watforda i mislim da nemaju puno šanse protiv igrača poput Pogbe i Sancheza. Čak iako United nije u svojoj najboljoj formi, oni bi ovu utakmicu trebali lagano pobijediti. Brighton se prošle sezone mučio sa velikim ekipama nakon što su izgubili 2-0 od Cityja, 5-1 od Liverpoola i 4-0 od Chelseaja. Manchester United možda nije jači od tih ekipa, ali oni su vrlo pragmatični pod vodstvom Mourinha i vjerujem da će ostvariti pobjedu protiv ekipe koja je izgledala vrlo loše u porazu od 2-0 protiv Watforda. Vjerujem da je Manchester United jednostavno previše jak za ovaj Brighton. Sretno!

Screenshot_5.thumb.png.43e39d62874f244504f56fc7125fbf6f.png

(Koeficijenti 19.8. u 10:05 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Sassuolo - Inter M.

Premda se prošle sezone Inter borio s mnogo vlastitih problema, na kraju je, doslovno u zadnjim sekundama, osigurao proboj u Ligu prvaka.
Jači Inter nego li prošle sezone u ovoj očekuje novi iskorak. Želi biti konkurentan i za sam vrh ljestvice Serie A, a u prvom susretu klub iz Milana očekuje gostovanje kod Sassuola s kojim ima loše uspomene od prošle sezone.
Naime, Sassuolo je pobijedio u oba međusobna ogleda. Kao domaćin 1-0, a na San Siru 2-1. No, ta tradicija uspješnih nastupa Sassuola protiv uglednog suparnika promijenit će se ove sezone.
Inter je prošle sezone bio i više nego dobar u gostujućim nastupima, a taj poraz kod Sassuola je bio jedan od tek tri ukupno upisanih na strani. Uz to je Spallettijeva momčad imala devet pobjeda i sedam neodlučenih rezultata.
Inter je «gladan» dokazivanja i dobrih rezultata, a Icardi i hrvatska kolonija u Interu blizu je pobjedničkog ulaza u novu sezonu. Glasamo za bolji i jači Inter.

Torino - Roma

Ako je utakmica Lazija i Napolija bio derbi 1. kola talijanske Serie A, onda je današnji susret Torina i Rome «mali derbi».
Roma je iza sebe ostavila odličnu sezonu. U prvenstvu je bila konstantno na vrhu, najčešće na trećem mjestu gdje je i završila, a briljirala je u Ligi prvaka gdje je dogurala do finala, a uz malo sreće (i bolje suđenje) mogla je igrati i finale protiv madridskog Reala.
Navijači Rome se nadaju da će ova sezona biti jednako uspješna (ako ne i bolja), a kako «dišu» Rimljani vidjet ćemo na startu. Na zahtjevnom gostovanju kod Torina koji je već sezonama vrlo dobra momčad i teško je hvatati bodove kod tog suparnika.
Torino je prošle sezone kao domaćin ostvario osam pobjeda, šest remija i pet poraza, no Roma je bila ponajbolji gost cijele lige. Imala je sjajnih 12 pobjeda tijekom devetnaest utakmica. Šest remija i jedan jedini poraz.
Isto tako, Roma je prošle sezone pobijedila Torino u oba slučaja. Na ovom stadionu je bilo minimalnih, ali vrijednih 1-0, a na Olimpicu 3-0
Ponavljamo da ovo nije laka utakmica, ali u Romi ima i kvalitete i snage da se uspješno odradi premijera.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

Erzurum BB - Besiktas 2 (1.57) bet365

Novajlija u ligi dočekuje favorizovani Bešiktaš, koji je pobjedom započeo prvenstvo, za razliku od domaćih koji su poraženi na startu. Imaju skroman tim, vrijedan tek 13.5 miliona po transfermarktu i vjerovatno će biti jedan od glavnih kandidata za ispadanje. S druge strane, Besiktas sa Quaresmom, Negredom, Vidom, Pepeom, Babelom, Lensom, Adrianom (ex Barca), Vagner Loveom ima ekipu za respekt i vodiće veliku borbu za istanbulskim rivalima za naslov prvaka. Nije ih napustio niko od ključnih igrača, ako izuzmemo Duška Tošića koji je otišao u Kinu, a došao im je Jeremain Lens iz Sunderlanda. Vjerujem da će ovdje upisati pobjedu, pošto ne smiju sebi dozvoliti luksuz da kiksaju u ovakvim utakmicama.

7jcYIPp.png

Link to comment
Share on other sites

On 17. 08. 2018. at 16:56, Goksim said:

Atlanta - Columbus 1 bet365 online kladionica">bet365 (1,60)

Ovo igram prvenstveno zbog prošle utakmice Atlante doma, gdje su me srušili u sudačkoj nadoknadi a gdje su bili daleko bolji. Po igri, da su pobjedili sa hedikepom, malo bi bilo. Atlanta drži prvu pozicoiju MLS-a i igraju, za MLS, jako dobro. 

Evo i pregleda te utakmice, pa pogledajte koliko je šansi Atlanta imala. 

 

I Columbus je solidan ali ni blizu po kvaliteti a još k tome igraju u gostima. 

Mislim da je koeficijent na Atlantu solidan i vrijedan rizika. Sumnjam da će drugi put za redom kiksati doma...

H7JQoeG.png

htUpyeU.png

Link to comment
Share on other sites

Parma - Udinese / pobjeda Parme u bilo kojem poluvremenu (1.83) bet365

Parma se vratila u Serie A nakon što je izbačena zbog dugova prije 3 godine, euforija u gradu je na vrhuncu i svakako se očekuje pun stadion večeras. Doveli su Gervinha, Biabianyja i Dimarca iz Intera, Bruna Alvesa iz Rangersa, te trojac iz Napolija Inglese, Dezi, Grassi, i još dosta novih igrača.

Udinese je daleko od onih dana kada su redovno igrali europske kvalifikacije, a na udaru navijača je vlasnička porodica Pozzo, kojoj zamjeraju da su se fokusirali na Watford, koji je takođe u njihovom vlasništvu, a da su zanemarili klub iz Udina. Vjerujem da Parma na krilima navijača i euforije može do pozitivnog rezultata ovdje.

6wiC39i.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Stuttgart - Bayern - 2/2 (2.10) ili Kane daje gol (1.66) bet365  Sezona 2025/26 kreće u velikom stilu, a prvu trofejnu priliku u novoj sezoni donosi susret između Stuttgarta i Bayerna u Beckenbauer Super Cupu. Utakmica se igra večeras na MHPAreni u Stuttgartu, a pitanje je može li osvajač DFB Pokala iznenaditi rekordnog prvaka Bundeslige. Napetosti su visoke i izvan terena. Stuttgart i Bayern Munchen u središtu su transfera 23-godišnjeg Nijemca Nicka Woltemadea, koji je prošle sezone briljirao u Stuttgartu. Dogovor oko njegovog transfera još nije postignut, pa se očekuje da će Woltemade nastupiti u početnoj postavi domaćina. Bayern je favorit, osobito nakon tri uzastopne pobjede u pripremnim utakmicama. Momčad Vincenta Kompanyja impresionirala je 4-0 protiv Tottenhama, dok je Stuttgart imao svijetle trenutke ovog ljeta, uključujući uvjerljivu pobjedu 6-0 protiv Toulousea. Ipak, u posljednjem testu Stuttgart je poražen 0-1 od talijanskog Bologne. Moguće postave: Stuttgart: Bredlow; Vagnoman, Jaquez, Chabot, Mittelstadt; Leweling, Karazor, Stiller, Fuhrich; Undav, Woltemade. Bayern Munchen: Neuer; Laimer, Upamecano, Tah, Stanisic; Kimmich, Goretzka; Olise, Karl, Diaz; Kane. U Stuttgartu će obrambeni par činiti Luca Jaquez i Julian Chabot, dok će Angelo Stiller usmjeravati posjed iz sredine terena u paru s Atakanom Karazorom. Napad će predvoditi Deniz Undav i Nick Woltemade, uz podršku krila Jamieja Lewelinga i Chrisa Fuhricha. Bayern će, s druge strane, pokušati iskoristiti svoju moćnu ofenzivu. Harry Kane, prošlosezonski najbolji strijelac Bundeslige, nakon nedavne pobjede nad Tottenhamom (4-0) tražit će novi trofej na startu sezone. Luis Diaz mogao bi debitirati u startnoj postavi, dok će Michael Olise vjerojatno igrati uz Kanea na desnom krilu. Izostanak ozlijeđenog Jamala Musialea još uvijek se osjeća, no Joshua Kimmich i Leon Goretzka bit će ključni u sredini terena. U prethodnoj sezoni Bayern je u dvije međusobne utakmice zabio Stuttgartu sedam golova, a njihova ofenziva djeluje nezaustavljivo i u pripremnim susretima. Glavna oklada je da Bayern vodi na poluvremenu i slavi na kraju, s kvotom 2.10. Harry Kane je favorit za gol u bilo kojem trenutku, kvota 1.66 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 16.8. u 10:55 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Wolves - Manchester City 2 (1.50) Građani ulaze u novu sezonu s velikom željom da pokažu kako je prošla godina bila tek prolazni pad forme. Završili su tek na trećem mjestu i po prvi put nakon dugo vremena ostali bez trofeja, što je izazvalo veliko nezadovoljstvo među navijačima. Pep Guardiola odlučio je ostati na Etihadu i krenuti u novi projekt oživljavanja momčadi koja je nedavno osvojila povijesnu trostruku krunu, uključujući i svoju prvu Ligu prvaka. U prijelaznom roku City se ozbiljno pojačao - stigli su Rayan Ait-Nouri, Rayan Cherki i Tijjani Reijnders, čime je dodatno ojačana konkurencija u svim linijama. Pripreme nisu bile previše sadržajne, ali pobjeda od 3:0 protiv Palerma ulijeva barem malo samopouzdanja. City će biti bez Matea Kovacica i Kalvina Phillipsa zbog operacija, dok su ozlijeđeni i Josko Gvardiol, Savinho i Ederson. Rodri, dobitnik Zlatne lopte, još se oporavlja od ozljede, ali će putovati u Molineux zajedno s Philom Fodenom, koji je spreman za eventualni nastup s klupe. S druge strane, Wolvesi imaju daleko više razloga za brigu. U pripremnom razdoblju nanizali su tri poraza i jedan remi, a napadački učinak bio je vrlo slab - niti u jednoj utakmici nisu zabili više od jednog gola. Posljednja provjera protiv Celte Vigo završila je porazom 0:1, što je samo potvrdilo probleme u igri. Wolvesi će biti oslabljeni izostankom Leona Chiwonea i Fabija Silve, a Silva bi mogao napustiti klub prije zatvaranja prijelaznog roka zbog interesa europskih klubova. Dobra vijest je povratak Yersona Mosquere koji je spreman za klupu. Mogući sastavi: Wolves: Sa; Doherty, Agbadou, Toti; Hoever, J. Gomes, Andre, Wolfe; Lopez, Arias; Strand Larsen Manchester City: Trafford; Nunes, Dias, Ake, Ait-Nouri; Bernardo, Gundogan, Reijnders; Foden, Haaland, Marmoush Statistika dodatno ide na stranu Cityja - Wolvesi su izgubili 9 od posljednjih 10 međusobnih ogleda. Uz motiviranost Građana da sezonu otvore uvjerljivo, domaćinu se ne piše dobro. Očekujem da će City voditi na poluvremenu i pobijediti na kraju utakmice po koeficijentu 2.30 u bet365 kladionici. Za one koji žele nešto sigurniji tip, pobjeda Cityja po kvoti 1.50 izgleda prilično primamljivo. (Koeficijenti 16.8. u 10:33 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Evo nas opet na okupu, nova sezona je pred vratima i vrijeme je da se ponovo družimo tamo gdje najbolje znamo: na SvijetKladjenja forumu! Iza nas je ljeto puno transfera, priprema i nagađanja, a sada kreće prava stvar, 9 mjeseci ludila, navijanja, analiza i, naravno, lova na zelene listiće. Prošlih sezona smo dokazali da zajedno možemo puno, a vjerujem da će i ova sezona biti još bolja, pogotovo kada krene Posljednja Šansa. Zato, slobodno se uključite, pišite, raspravljajte i uživajte. Jedna dobra ideja ili info nekome može spasiti listić. 😉 Sretno svima u novoj sezoni - da bude više pobjeda nego poraza, više smijeha nego nervoze i što više pogodaka. 🔥 Idemo jako od prvog kola! 💪 Tottenham - Burnley Tottenham novu sezonu Premier lige otvara domaćim susretom protiv novopečenog premijerligaša Burnleya. Na klupi Spursa više nema Angea Postecogloua, njega je zamijenio Thomas Frank, danski stručnjak koji je prethodnih godina ostavio dubok trag u Brentfordu. Pitanje je može li Frank prenijeti svoj “brentfordski čarobni recept” na sjever Londona i podignuti Tottenham nakon razočaravajuće prošle sezone. Iako su Spursi osvojili Europsku ligu, u Premier ligi su izgubili čak 22 od 38 utakmica, što je i dovelo do smjene trenera. Novi menadžer sada ima težak zadatak jer je klub ostao bez Heung-Mina Sona, dok je kreativac James Maddison ponovno zadobio ozbiljnu ozljedu i izbivat će duže vrijeme. S druge strane, Burnley je prošle sezone impresionirao u Championshipu - u 46 utakmica primili su samo 16 pogodaka i uvjerljivo osvojili prvo mjesto. Klub je ovoga ljeta doveo čak 10 novih igrača, no pripreme nisu prošle dobro . tri uzastopna poraza i dva meča bez postignutog gola ne ulijevaju previše optimizma. Tottenham u meč ulazi kao veliki favorit, iako bi Thomas Frank mogao rotirati momčad jer su Spursi tek u srijedu igrali zahtjevnu Superkup utakmicu protiv PSG-a. Burnley pak stiže nakon slabih priprema i u negativnoj seriji, a dodatni minus im je što su izgubili posljednja četiri međusobna ogleda protiv Tottenhama. Očekuje se da će Spursi od samog početka pritisnuti i povesti već u prvom poluvremenu. Najizgledniji scenarij je pobjeda Tottenhama, a hrabriji tip je rezultat 2:0 u korist domaćina. Sretno  svima. (Koeficijenti 16.8. u 10:21 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Imam dosta verificiranih računa za klađenje, verificirani za uplatu i isplatu. Ako kome treba,može se javiti. jozoglov@gmail.com
    • Imam par viška računa za klađenje, Supersport,Germania,PSK,Lutrija. Svi su verificirani za uplatu i isplatu. Pa ako kome treba,može se javiti.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use