Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

LA Rams - Minnesota Vikings 

4. kolo NFL-a večeras će otvoriti dvoboj neporaženih LA Ramsa i momčadi koja je u prva 3 kola ostvarila sva tri znaka Minnesota Vikings. Ovo je jedan od jačih i možda najzvučniji dvoboj ovog kola.

U najavi sezone obje momčadi kotirale su visoko i bile u užem krugu favorita. Nakon tri odigrana kola LA Ramsi su u potpunosti opravdali tu ulogu dok je puno upitnika u igri Minnesote koja se pošteno izblamirala na domaćem terenu protiv Buffalo Billsa od kojih su izgubili 27-6 prošle nedelje. 

Kladionice su uvjerljivo na strani domaćih Ramsa iako ovo djeluje kao neki neizvjestan dvoboj bookmakeri su bili nemilosrdni prema Vikingsima koje su postavile kao underdog za 7 poena što je prvi puta tako veliki minus otkad je trener Minnesote Mike Zimmer. 

Dobra vijest za Minnesotu je što nakon loše predstave u nedelju imaju priliku popraviti dojam već u četvrtak, no loša vijest je što je dvoboj u gostima i što će na letu do Los Angalesa promjeniti dvije vremenske zone, a uvijek pedantni amerikanci po pitanju statistike iskopali su podatak kako takav gost loše prolazi. Minnesota će biti 11. momčad u zadnjih 12 godina koja će letjeti za dvoboj u četvrtak 4 do 6 sati, a svih 10 momčadi prije njih su izgubili taj dvoboj te nisu uspjeli pokriti ni hendikep. 

Slamka spasa za gostujuće Vikingse mogla bi biti činjenica kako Ramsi u ovaj dvoboj ulaze s problemima na poziciji cornerbacka. Talib i Peters biti će "out" pa bi to trebalo dati šansu Vikingsima da kroz zrak načine štetu u ova 3 kola odličnoj obrani Ramsa. No sve to za Minnesotu biti će uzalud ne počne li bolje igrati ofezivna linija. Protiv Billsa su izgledali tragikomično, a takve poklone defazivna linija Ramsa predvođena Donaldom i Suhom znati će koristiti pa bi Kirk Cousins mogao ponovno često biti na podu. 

LA Ramsi izgledaju odlično nakon 3 kola i to na obje strane terena. Napad funkcionira odlično i po zraku s talentiranim Goffom na poziciji quterbacka i na zemlji s probijanjem Gurleya. Kada se sve zbroji i oduzme dojma sam kako ovaj dvoboj samo na papiru izgleda neizvjesno i da bi Ramsi ovdje bez većih problema trebali slaviti najmanje s touchdown razlikom. 

TIP: Rams -7

Objavljeno
prije 1 sat, FamilyGuy said:

LA Rams - Minnesota Vikings 

4. kolo NFL-a večeras će otvoriti dvoboj neporaženih LA Ramsa i momčadi koja je u prva 3 kola ostvarila sva tri znaka Minnesota Vikings. Ovo je jedan od jačih i možda najzvučniji dvoboj ovog kola.

U najavi sezone obje momčadi kotirale su visoko i bile u užem krugu favorita. Nakon tri odigrana kola LA Ramsi su u potpunosti opravdali tu ulogu dok je puno upitnika u igri Minnesote koja se pošteno izblamirala na domaćem terenu protiv Buffalo Billsa od kojih su izgubili 27-6 prošle nedelje. 

Kladionice su uvjerljivo na strani domaćih Ramsa iako ovo djeluje kao neki neizvjestan dvoboj bookmakeri su bili nemilosrdni prema Vikingsima koje su postavile kao underdog za 7 poena što je prvi puta tako veliki minus otkad je trener Minnesote Mike Zimmer. 

Dobra vijest za Minnesotu je što nakon loše predstave u nedelju imaju priliku popraviti dojam već u četvrtak, no loša vijest je što je dvoboj u gostima i što će na letu do Los Angalesa promjeniti dvije vremenske zone, a uvijek pedantni amerikanci po pitanju statistike iskopali su podatak kako takav gost loše prolazi. Minnesota će biti 11. momčad u zadnjih 12 godina koja će letjeti za dvoboj u četvrtak 4 do 6 sati, a svih 10 momčadi prije njih su izgubili taj dvoboj te nisu uspjeli pokriti ni hendikep. 

Slamka spasa za gostujuće Vikingse mogla bi biti činjenica kako Ramsi u ovaj dvoboj ulaze s problemima na poziciji cornerbacka. Talib i Peters biti će "out" pa bi to trebalo dati šansu Vikingsima da kroz zrak načine štetu u ova 3 kola odličnoj obrani Ramsa. No sve to za Minnesotu biti će uzalud ne počne li bolje igrati ofezivna linija. Protiv Billsa su izgledali tragikomično, a takve poklone defazivna linija Ramsa predvođena Donaldom i Suhom znati će koristiti pa bi Kirk Cousins mogao ponovno često biti na podu. 

LA Ramsi izgledaju odlično nakon 3 kola i to na obje strane terena. Napad funkcionira odlično i po zraku s talentiranim Goffom na poziciji quterbacka i na zemlji s probijanjem Gurleya. Kada se sve zbroji i oduzme dojma sam kako ovaj dvoboj samo na papiru izgleda neizvjesno i da bi Ramsi ovdje bez većih problema trebali slaviti najmanje s touchdown razlikom. 

TIP: Rams -7

Odlična najava utakmice @FamilyGuy

prije 1 sat, FamilyGuy said:

Slamka spasa za gostujuće Vikingse mogla bi biti činjenica kako Ramsi u ovaj dvoboj ulaze s problemima na poziciji cornerbacka. Talib i Peters biti će "out" pa bi to trebalo dati šansu Vikingsima da kroz zrak načine štetu u ova 3 kola odličnoj obrani Ramsa.

Zbog gore navedenog, te još par razloga, moj odabir za ovu opciju je over, over na modificiranoj granici od 42,5 poena a mislim da će utakmica biti odlična i za live klađenje. Nejverojatna je blamaža Mineesote u zadnjem kolu gdje su kao favoriti na koje je koeficijent bio 1,15 gubili 27-0. Mislim da je to jedno od najvećih iznenađenja koje sam vidio, ne toliko zbog koeficijenta već zbog sramotnog rezultata. Sumnjam da Minnesota može odigrati tako katastrofalno u napadu opet i postići svega 6 poena. 72xEH7a.pngK2olvcp.png

Objavljeno
prije 8 sati, Goksim said:

Odlična najava utakmice @FamilyGuy

Zbog gore navedenog, te još par razloga, moj odabir za ovu opciju je over, over na modificiranoj granici od 42,5 poena a mislim da će utakmica biti odlična i za live klađenje. Nejverojatna je blamaža Mineesote u zadnjem kolu gdje su kao favoriti na koje je koeficijent bio 1,15 gubili 27-0. Mislim da je to jedno od najvećih iznenađenja koje sam vidio, ne toliko zbog koeficijenta već zbog sramotnog rezultata. Sumnjam da Minnesota može odigrati tako katastrofalno u napadu opet i postići svega 6 poena. 72xEH7a.pngK2olvcp.png

Nevjerojatna utakmica sa čak 69 poena. Ove oklade su bile pogođene već u prvom poluvremenu što je stvarno rijetkost, da se za toliko prebaci granica. ;) 

@FamilyGuy šteta, kako se igralo hendikep je trebao proći ali dobra stvar je da je tvoj tip void, odnosno da je koeficijent 1,00 i povrat uloga. 

Očekuje nas uzbudljiva nedjelja... 

Objavljeno

Dallas Cowboys - Detroit Lions 

Dallas Cowboysi na svom AT&T stadionu traže pobjedu danas protiv Detroit Lionsa. Cowboysi su odigrali lošu utakmicu posebno u napadačkom dijelu prošle nedelje kod Seattle Seahawksa. Dak Prescott mučio se cijelo vrijeme protiv solidne obrane domaćih i bez pass igre Cowboysi nisu imali nikakave šanse. 

Detroit Lionsi su pak šokirali NFL svijet pobjedom u prime time terminu u nedelju navečer nad New England Patriotsima. Matt Patricia tako je slavio protiv svog dugogodišnjeg šefa Bill Belichicka. Ne treba umanjiti važnost pobjede Lionsa no treba biti iskren i priznati kako su New England Patriotsi u problemu i loše su otvorili sezonu. 

Lionsi su iskoristili ponuđeno i ostvarili pobjedu koja odlično izgleda u životopisu momčadi no to treba potvrditi danas. Running igra nije postajala dugo u redovima Lionsa, a baš protiv Patriotsa Kerryon Johnson ostvario je 101 rushing yardu i postao prvi Lion koji je osvojio 100+ rushing yardi od 11.mjeseca 2013.godine. 

Obje momčadi tako u ovaj susret ulaze s omjerom 1-2. Lionsi su dobili krila no mene osobno nisu "kupili". Dobiju li ovaj susret možda počnem vjerovati da su momčad spremna za velike stvari. Na stranu što je Prescott izgledao očajano na gostovanju kod Seahawksa u ovom sam dvoboju na strani njega i njegovih Cowboysa. Razlog tome je dobra igra na domaćem terenu u 2.kolu protiv New York Giantsa. Ezekiel Elliott RB Cowboysa također je čovjek od kojeg se očekuje napredak, a domaći teren i ne baš uvjerljiva obrana Lionsa trebalo bi biti dovoljno za njegovo bolje izdanje. 

Obrana Cowboysa nije elitna ali je vrlo kvalitetna. Mathhew Stafford i napadačka družina će imati dosta problema u ovome susretu. Detroit je napravio ogroman uspjeh pobjedom protiv Patriotsa no ovdje će pokazati je li to bila samo slučajanost ili Lionsi zbilja vrijede više nego su pokazali u prve dvije utakmice. Ja mislim da ne vrijede i u ovom dvoboju biram Cowboyse. 

TIP: Cowboys -3

Objavljeno

Arizona Cardinals - Seattle Seahawks 

Nekoliko je zanimljivih susreta u terminu od 22 sata no meni je za oko zapeo divizijski dvoboj Cardinalsa i Seahwaksa. Domaća Arizona nakon 3 kola ima isto toliko poraza i u ovaj dvoboj ući će s rookie quterbackom Josh Rosenom. Deseti pick prve runde trebao je ove sezone sjediti na klupi i učiti od Sam Bradforda, no iskusni quterback malo je toga mogao pokazati rookieu i nakon 3 poraza odlučili su stratno mjesto vođe napada prepsutiti novaku u ligi. 

I nije baš da ima idealan početak Rosen jer ga dočekuje gostujući Seahawksi koji su tradicionalno odlični u obrani. Ove sezone ipak su malo izgubili na kvaliteti no nošeni dobrom domaćom predstavom protiv Cowboysa ipak su stigli do svoje prve pobjede. Momčad Pete Carrola pobjedom ovdje sigla bi do 2. u sezoni i tako se potpuno vratila u život i mogla sanjati playoff. Seattle puno ovisi o lucidnosti svog quterbacka Russell Wilsona pa će njegov dvoboj protiv obrane Cardinalsa biti vjerojatno presudan što se tiće ishoda utakmice. 

Arizona nenormalno dugo čeka na domaću pobjedu protiv Seahawksa, zadnji puta slavili su 2012. godine a od tada su kod kuće izgubili 4 dvoboja i jednom odigrali nerješeno. Protiv Chicaga na dijelu smo mogli vidjeti Josh Rosena pred kraj utakmice i nije se najbolje snašao. Obrana Chicaga predvođena Mackom je elitna pa i ne čudi nešto loše izdanje Rosena koji je iznenađujuće bačen u vatru. 

Arizona nije toliko loša momčad i tjedan dana pripreme za Rosena vjerujem trebalo bi biti dovoljno da od Cardinalsa vidimo bolju igru. Seattle je favorit, imaju izvrsnu obranu ali ne toliko dobru kao nekada. Napad Seattlea je dosta krnji i previše ovisi o Wilsonu i mislim da u ovom divizijskom derbiju domaći nisu bez šansi. 

Tečaj na pobjedu Cardinalsa je odličan pa tko je hrabar može probati i čistu jedinicu, dok za taktičnije je dovoljno odigrati da će domaći pokriti hendikep. 

TIP: Cardinals + 3,5 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use