Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 13 sati, Goksim said:

Liverpool FC (ENG) - FK Crvena zvezda (SRB)

Ovdje imamo jako sličnu situaciju kao i u prošlom kolu gdje sam sugerirao razne hendikepe na PSG a svi znamo kako je ta utakmica i završila. Ne vidim puno razloga zašto se isto ne bi ponovilo i danas. Liverpool izgleda impresivno te igraju na svom terenu dok je Zvezda protiv PSG-a pokazala sve ranjivosti. 

Mislim da pobjeda Liverpoola ovdje ne bi trebala biti upitna a uz to mislim da je koeficijent 2,00 koliko bet365 daje da će Liverpool voditi sa barem dva gola razlike na poluvremenu vrijedan rizika. Uz navedeno, mislim da je i opcija da Liverpool daje 3+, odnosno 4+ gola dobar odabir. 

UHX6DdQ.png

(Koeficijenti 23.10. u 23:04 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

 

Zanimljivo bet365 je u ponudu stavio i razne specijalne oklade, od broja zaleđa do broja udaraca prema golu i u okvir gola.

Stavili su na oba engleska tima i napravili si sr**** i to kakvo. Promasena procjena njihovog bukija kod obje utakmice sto se tice broja prekrsaja.

PSV - Tottenham  under 31,5 1.90

Liverpool - Crvena Zvezda  under 34,5  1.44

Kvota: 2.75

Znaci, ne postoji bolje oklade danas od ovoga po meni , cisti value bet u oba meca. U prethodne dvije runde CL niti na jednoj utakmici ovih timova nismo imali niti blizu prekrsaja. Znaci, Redsi ce rijesiti utakmicu u prvih sat vremena igre, tako da nece biti potrebe za dodatnom jurnjavom pred kraj meca i kako ce Redsi imati vecinu utakmice posjed, ocekujem ih ispod 10 prekrsaja. Ovo su europski timovi, nemaju oni balkanaki mentalitet gdje se udara u kost kada nema potrebnog talenta da se nadjaca protivnik, naravno tu mislim na sve osim Zvezde, no i pored toga, nema sanse da Zvezda napravi 25+ prekrsaja. Za PSV i Tottenham necu niti spominjati, to sam uzeo i u single. 

 

Objavljeno

Liverpool U19 - Crvena Zvezda U19 1 (1.22) bet365

Ovdje mi se čini da je sve poprilično jasno. Liverpool ima mnogo kvalitetniju mladu ekipu od Crvene Zvezde, a to pokazuje i stanje na tabeli. Liverpool U19 se nalazi na prvoj pozciji na tabeli pored još PSG-a i Napolija. Oni su ostvarili pobjedu i remi u prve dvije utakmice i sada im se smiješe nova tri boda protiv Crvene Zvezde. Liverpool ima četiri boda iz dvije utakmice u kojima su postigli šest golova, a primili samo tri. Crvena Zvezda nije primila mnogo golova samo tri do sada, međutim uspjeli su postići samo dva u prve dvije utakmice i to je glavni problem mlade ekipe Crvene Zvezde. Liverpool U19 u posljednjih pet utakmica kod kuće nije izgubio niti jednu. Vjerujem da će ovo biti još jedna pobjeda Redsa u Ligi prvaka za mlade kako bi potvrdili svoju prvu poziciju na tabeli. Koeficijenti su se počeli smanjivati na Liverpool. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.07279f42733343e0daeb8e18eb09b1ae.png

(Koeficijenti 24.10. u 13:16 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije 15 minute, eskim said:

Stavili su na oba engleska tima i napravili si sr**** i to kakvo. Promasena procjena njihovog bukija kod obje utakmice sto se tice broja prekrsaja.

PSV - Tottenham  under 31,5 1.90

Liverpool - Crvena Zvezda  under 34,5  1.44

Kvota: 2.75

Znaci, ne postoji bolje oklade danas od ovoga po meni , cisti value bet u oba meca. U prethodne dvije runde CL niti na jednoj utakmici ovih timova nismo imali niti blizu prekrsaja. Znaci, Redsi ce rijesiti utakmicu u prvih sat vremena igre, tako da nece biti potrebe za dodatnom jurnjavom pred kraj meca i kako ce Redsi imati vecinu utakmice posjed, ocekujem ih ispod 10 prekrsaja. Ovo su europski timovi, nemaju oni balkanaki mentalitet gdje se udara u kost kada nema potrebnog talenta da se nadjaca protivnik, naravno tu mislim na sve osim Zvezde, no i pored toga, nema sanse da Zvezda napravi 25+ prekrsaja. Za PSV i Tottenham necu niti spominjati, to sam uzeo i u single. 

 

Samo mala napomena, pretpostavljam da govoris o "total tackles" ponudi a to nije ukupan broj prekrsaja nego ukupan broj oduzetih lopti. To bi takodje bio value da bet365 racuna po zvanicnoj UEFA statistici, sto nije slucaj nego to racunaju prema OPTA statistici, ciji se brojevi nikako ne poklapaju sa zvanicnom statistikom UEFE (u ovom slucaju uvek je 20-30% vise tacklesa nego inace). 

Znam ovo iz prve ruke jer sam igrao iste na SP, gde su i poceli sa ovakvim posebnim ponudama. Ovo pisem cisto informativno u slucaju da ovo vec ne znas a ti odluci kako ces dalje :) 

Inace granica na ukupan broj prekrsaja je 23.5 kod marathona a 24.5 kod Unibeta...

Objavljeno
prije 15 minute, JackieJack said:

Samo mala napomena, pretpostavljam da govoris o "total tackles" ponudi a to nije ukupan broj prekrsaja nego ukupan broj oduzetih lopti. To bi takodje bio value da bet365 racuna po zvanicnoj UEFA statistici, sto nije slucaj nego to racunaju prema OPTA statistici, ciji se brojevi nikako ne poklapaju sa zvanicnom statistikom UEFE (u ovom slucaju uvek je 20-30% vise tacklesa nego inace). 

Znam ovo iz prve ruke jer sam igrao iste na SP, gde su i poceli sa ovakvim posebnim ponudama. Ovo pisem cisto informativno u slucaju da ovo vec ne znas a ti odluci kako ces dalje :) 

Inace granica na ukupan broj prekrsaja je 23.5 kod marathona a 24.5 kod Unibeta...

Bemti, bolje da si me ostavio u neznanju, ovak imam osjecaj da sam popusio. Da bar PSV- Tot prode da barem vratim ulog. Tko jos stavlja broj oduzetih lopti, znam da se uvijek stavlja broj prekrsaja radije. Al nije mi ovo prvi put da sam napravio kardinalnu gresku kada letimice prodem kroz ponudu i gledam samo brojke ne citajuci rubriku za istu. Zanemariti ovu okladu.

Objavljeno
prije 15 sati, JackieJack said:

Upravo sam krenuo novi post posvecen samo ovom mecu. Drago mi je da isto razmisljamo :)

Mislim da su ovakvi mecevi (ovaj, PSG  - Zvezda i slicni) stvoreni za uzeti lovu i ozbiljno zadebljati banku. Zvezda ne moze ici u isti kontekst sa najvecim klubovima Evrope, pogotovo jedan Liverpool koji igra turbo fudbal, brz dinamican i uz minimalan broj dodavanja, ubitacni su u tranziciji i mislim da Zvezda ne moze to praitit a niti se mogu braniti 90 minuta. Vidim da neki oklevaju ovo odigrati jer Mane najverovatnije ne igra ali tu je siroka klupa L'poola, Shaqiri ili Sturidge mogu bez problema popuniti njegovo mesto. Onda tu je Salah koji ove sezone igra ispod ocekivanja sto se odrazilo na njegovo samopouzdanje, ovakav mec je idealna prilika da dominira i podseti nas na Salaha iz prosle sezone, tu je naravno i Firmino te ostatak ekipe.

Long story short, ovo je meni pobeda Liverpoola sa 3+ gola razlike, Klopp igra uvek dinamicnije prvo pol pa se skroz slazem i oko hendija u prvom pol. 

Evo dela moje uplate, sacekacu sastave sutra pa jos zadebljati. Sretno svima sa listicima!

vKxkIkm.png?1

Pojacan hendikep Liverpoola:

z9LEPKr.png?1

Blagi porast kvote kod Liverpoola, reci cu samo hvala. Isto su radili i sa PSG-om protiv Zvezde.

Update oko lineup-a, Mane izgleda igra kao i Milner i Wijnaldum ,jedino je Henderson OUT ali tu upada Fabinho koji je isto klasa. O Zvezdinim izostancima sam vec pisao, tu nema novosti danas.

Klopp najavio da idu po pobedu bez ikakvih kalkulacija i da im je ovo bitan mec kao i svaki drugi u LS.

Objavljeno

Pozz ljudi, zanima me vase misljenje za ovu kombinaciju, o kartonima sam vidio da ste vec sve rekli, a po meni ovo tottenham danas dobiva, eriksen se vratio i dosad imaju 2 poraza i ovo im je zadnja sansa za neki prikljucak barci i interu, a psv sam malo gledao i mislim da danas s takvom igrom ne mogu parirat tottenhamu

Screenshot_20181024-153948.png

Objavljeno
prije 24 minute, maksi77 said:

Pozz ljudi, zanima me vase misljenje za ovu kombinaciju, o kartonima sam vidio da ste vec sve rekli, a po meni ovo tottenham danas dobiva, eriksen se vratio i dosad imaju 2 poraza i ovo im je zadnja sansa za neki prikljucak barci i interu, a psv sam malo gledao i mislim da danas s takvom igrom ne mogu parirat tottenhamu

Screenshot_20181024-153948.png

Ja sam odigrao 4 utakmic skupa. Psv, Brugge i Galatasaray na over kartone i hendikep - 1.5 na poluvrijeme Liverpool. 

Objavljeno

Dortmund - Atletico // Oba tima daju gol bet365 - 1,90

Dortmund igra fantastično ove sezone i ponovo oduševljavaju svojim partijama u Njemačkoj ali i u Evropi. Ekipa ponovo ima nekoliko igrača za koje će se otimati svi veliki klubovi te su s pravom favoriti u ovom meču protiv Atletica. Stiče se utisak da je Dortmund sposoban svakome postići pogodak a ono što je problem za ovu ekipu jeste defanzivni red te utakmice protiv Augsburga gdje su primili tri pogodka i susret protiv Leverkusena gdje su primili dva gola. 

Ekipa ne mari toliko za odbranom, što je suprotnost od Atletica koji bez obzira na sjajni napadački Arsenal svu pažnju usmjeruje ka defanzivi. Ipak, ubjeđen sam kako će madriđani postići barem jedan pogodak, jer odbrana Doretmunda nije kvalitetna da svih 90 minuta zatvori Griezmana i Costu.

1.thumb.jpg.fc87aa9173c98acc5f7f234303d78975.jpg

Objavljeno

Barcelona - Inter // Oba tima daju gol bet365 - 1,70

Inter igra u veoma dobroj formi u zadnje vrijeme a posebno njihov kapiten i bivši nogometaš Barce, Mauro Icardi koji je ove sezone postigao već šset pogodaka, uključujući i pobjednosnoe golove protiv PSV-a, Tottenhama i u nedjelju protiv Milana. Barca ima mnogo problema u zadnjoj liniji, Pique igra u katastroflanoj formi, Umtiti je povrijeđen kao i Vermalen a tu uz Piquea je novi igrač u ekipi Lenglet. 

Barca je u zadnjih 6 utakmica primila barem jedan pogodak, a uz ove probleme sa povredama i formom defanzivaca ubijeđen sam kako će Icardi imati mnoštvo prilika a igranje na Camp Nou će mu biti dodatni motiv.

2.thumb.jpg.f3ac1ae17a95bec2c663772568d17939.jpg

Objavljeno

Vjerujem da nas dosta broji kartone danas pa sam samo htio podijeliti push opcije bet365 kladionice jer mislim da mnogo ljudi još ne zna za ovu opciju a fosobno mi se jako sviđa. 

YOHVVXT.png

Isto možete napraviti i na mobilnom uređaju, ako ste instalirali bet365 aplikaciju. 

 

Praćenje live utakmica u za to predviđenom forumu. 

 

Objavljeno

Galatasaray - Schalke manje od 2.5 gola (1.66) bet365

"Rudare" čeka vrela atmosfera na Turk Telekom Areni u Istanbulu, igraju protiv direktnog konkurenta za prolaz dalje i mislim da ćemo u takvim uslovima vidjeti jednu tvrdu utakmicu. Schalke je posljednjih sedam utakmica u nizu odigrao under 2.5, a Galatasaray posljednje četiri utakmice zaredom. Domaći su neporaženi u posljednih 8 utakmica na svom terenu, dok je Schalke postigao samo 5 golova u osam kola Bundeslige, i ovdje ih ne očekuje nimalo lak zadatak. U svakom slučaju, vrijedi pokušati sa ovom opkladom, jer je koeficijent sasvim solidan.

f69656d6-8a5b-4488-b45a-cc627270d12f.png

Objavljeno
prije 15 sati, Goksim said:

Evo mog odabira kod bet365 za utakmice koje počinju u 18:55. Nadam se prolazu a onda bi vidio i sastave za utakmice koje su na rasporedu u večernjem terminu ;) 

WdqeIrs.png

WIN

Sastavi su izašli

Inter me nije impresionirao u gradskom derbiju i Barcelona je daleko kvalitetnija međutim čeka ih El Clasico i Messi ne igra. Unatoč tome vjerojatno će slaviti ali ovo je bolje loviti na liveu kod bet365. 

PSG - Napoli - ovo mi izgleda kao 1. Napoli ne izgleda impresivno ove sezone uz sve promjene koje su napravili. PSG izgleda. Razmišljam i o opciji kod bet365 da PSG dolazi prvi do 5 kornera.

Liverpool daje 3+ gola - bet365 daje 1,40 i ovo mi se čini kao odlična oklada... 

PRATITE LIVE PODFORUM, KOJI ĆE DANIMA LIGE PRVAKA I EUROPSKE LIGE BITI JAKO AKTIVAN...

Objavljeno
prije 9 minute, Goksim said:

WIN

Sastavi su izašli

Inter me nije impresionirao u gradskom derbiju i Barcelona je daleko kvalitetnija međutim čeka ih El Clasico i Messi ne igra. Unatoč tome vjerojatno će slaviti ali ovo je bolje loviti na liveu kod bet365

PSG - Napoli - ovo mi izgleda kao 1. Napoli ne izgleda impresivno ove sezone uz sve promjene koje su napravili. PSG izgleda. Razmišljam i o opciji kod bet365 da PSG dolazi prvi do 5 kornera.

Liverpool daje 3+ gola - bet365 daje 1,40 i ovo mi se čini kao odlična oklada... 

PRATITE LIVE PODFORUM, KOJI ĆE DANIMA LIGE PRVAKA I EUROPSKE LIGE BITI JAKO AKTIVAN...

Moj odabir na kraju... bet365 

PdL7CqK.png

Objavljeno
prije 23 sati, JackieJack said:

Pored kartona na mecu Brugge - Monaco koje uzimam bez razmisnja preko na grani 3.5, od kartona izdvajam jos:

PSV - Tottenham over 3.5 kartona 1.66 bet365 6/10

Lucidna granica od 3.5 a sudi Vincic. Vincic se namece kao veeeeoma zahvalan kad govorimo o overima, ovde najverovatnije PSV i Tottenham jure bodove za trece mesto tj. LE, mada se jos nista ne zna. Tottenham jos nije u punom sastavu te sumnjam da ce ovde imati lagan posao. PSV pred svojim navijacima uvek igra vatrenije, ocekujem aktivan rezultat i najmanje 4 kartona. Ko voli rizicnije moze probati i over 4.5 po odlicnoj kvoti 2.40 kod bet365

Galatasaray - Schalke over 4.5 kartona 1.95 bet365 5/10

Verovatno najneizvesnija grupa gde je sve jos otvoreno. Ovde imamo 2 tima koja itekako znaju pokupiti kartone u gustim mecevima, sudice Bastien, Francuz ciji je stil i kriterij slican Buquetu (sudio danas Ajax - Benfica). Ocekujem egal mec i najmanje 5 kartona jer su svi elementi za over tu.

Na kraju pozdrav za Nemaniusa sa tipodroma koji vec duze vreme kopira tipove na kartone sa ovog foruma i bedno prosledjuje kao svoje, zna on o cemu govorim i pronacice se u ovom ;) 

Jackie, svaka cast za odabir. odigrao sve tri u singlu, stim sto sam Galatu odigrao na bet builder-u, over 3 po kvoti 1.44. Danke!

Objavljeno
prije 6 minute, CarpMaster said:

Jackie, svaka cast za odabir. odigrao sve tri u singlu, stim sto sam Galatu odigrao na bet builder-u, over 3 po kvoti 1.44. Danke!

Nema na cemu i drugi put, drago mi je da si uzeo Galatu po nizoj granici, jedino je meni taj tip falio da ucinak bude 100%. Ali je zato Liverpool ispostovao i dosao hendikep u svim mogucim kombinacijama :)

Objavljeno

Ne mogu vjerovat kako mi je Inter opet uništio jedan tiket gdje sam imao kvotu 40 za 400 eura. Igrao over 3.5 kornera i ostali su na 3. A Galatasaray me je riješio u posljednim sekundama da je prošao over 2.5 kartona. Poslednja 2 dana ne znam kad sam imao takvu nesreču u 25 godina, da sam kiksao na sličan način super pogođene kvote a na kraju pao za korner ili žuti karton kao jučer.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
    • Devojka je dosla na svet zahvaljujuci brzom sexu izmedju belkinje i ganskog crnca. Crnac se prakticno nije ni secao sexa, a belkinja je kasnije odlucila da rodi. A onda se ta devojka udala za jednog mog prijatelja, dobili su decu itd itd … Ta devojka nije bio moj neki komad niti rendom zena, posto ipak postoje neki civilizacijski minimumi. Ali je bilo interesantno sto devojku uopste nije interesovalo da cuje, vidi, niti bilo sta zna o svom bioloskom ocu, niti je htela ikada da ode u Ganu, dok smo se mi belci, zainteresovali za crnce, cisto iz neobjasnjivih razloga, pa smo otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca medju trideset miliona ljudi, majko moja. Plus sto su to bili moji najgori dani u zivotu, najgluplje potroseno vreme u zivotu. Hteo sam da kazem, ako Hrvatska veceras nije u stanju da pobedi ili barem ne izgubi od jedne ovakve zemlje, onda se sutra u postu opet vracamo Krbavskom Polju i Mletackoj Republici  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use