Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Evo i danas jedne promocije na ADVENT KALENDARU u bet-at-home kladionici. Za sve one koji vole Casino igre bonus vas čeka! Ovo je zaista sjajno. Očekujem još mnogo dobrih promocija u narednim danima!

Bonus111.png.94629e2d78bac7003b429b267cf68b71.png

Objavljeno

Nakon jučerašnjeg katastrofalnog dana unibet me barem malo oraspoložio.

Toplo preporučujem svima da otvore račune kod kladionica koje imaju ovakve promocije, jer vas otvoreni računi za klađenje na ništa ne obavezuju a daju vam opciju više da sudjelujete u promocijama ili dobijete besplatne oklade i sl. 

Ne znam po kojem ključu daju ovih 100€ potpuno besplatno i nije za očekivati da ovo daju novim igračima koji nisu napravili niti jedan depozit međutim aktivniji igrači sigurno imaju šanse dobiti ovakvu ili slične bonuse... 

Uz unibet , bet at home kladionica ima advent kalendar promociju a i bet365 mi je nebrojeno puta priredio ovakva iznenađenja besplatnim okladama ili kreditima za klađenje koje su doznačili na moj kladioničarski račun. 

yP2I68L.png

A8TAX0v.png

Objavljeno

Nurnberg - Wolfsburg 2 (2.05) bet365

Prva utakmica 15. kola Bundeslige se igra večeras. Wolfsburg se nalazi na sredini tabele, dok se Nurnberg muči da ostane iznad zone ispadanja. Wolfsburg se nalazi na devetoj pozciji sa 19 bodova osvojenih u 14 utakmica do sada. Njihova gol razlika je pozitivna nula nakon što su postigli i primili 20 golova. Do sada imaju pet pobjeda, četiri remija i pet poraza. U posljednjem susretu u ligi su remizirali protiv Hoffenheima, gdje je bilo 2-2. Tri gola su postignuta u prvom poluvremenu i izgledalo je da bi pobjeda mogla ići Wolfsburgu, ali Hoffenheim je uspio postići gol za izjednačenje u 71. minuti.

Na drugoj strani imamo Nurnberg, koji se nalazi na 15-oj poziciji na tabeli. Oni su do sada osvojili samo 11 bodova, dok su uspjeli postići 14 golova, a primiti čak 33 u tom procesu. Nurnberg je izgubio u gostima prošlo kolo protiv Bayerna. Utakmica se završila sa 3-0 u korist Bayerna. Levandowski je postigao dva gola, dok je Ribery postigao treći gol. Rezultat nije bio iznenađenje, dok navijači Nurnberga neće biti puno razočarani tim porazom protiv jednog od najboljih timova u Europi.

Gosti imaju prednost pred ovaj susret. Oni imaju mnogo iskusniju i kvalitetniju ekipu od svojih protivnika. Igrali su i u Europskom nogometu. Tri od četiri posljednje pobjede su u ime Wolfsburga. Tim je neporažen u 16 od 21 utakmice. Wolfsburg je izgubio samo jednu od posljednjih devet u gostima. Na drugoj strani imamo Nurnberg koji se muči ove sezone. Oni su pobijedili samo jednu utakmicu u posljednjih devet i samo jednu u posljednjih pet pred svojim navijačima. Mislim da će Wolfsburg pobijediti ovu utakmicu. Sretno!

Screenshot_2.thumb.png.a45350175f51908c472b4d8dc0203eae.png

(Koeficijenti 14.12. u 10:02 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Medveščak - Znojmo // Over 6,5 golova bet365 - 1,72

Medveščak je sigurno uz Villach najslabija ekipa u ligi što dolazuje i pozicija na tabelu. Zagrepšani su trenutno na pretposljendoj poziciji te se nalaze u seriji od 7 poraza. Prije nekoliko dana gostovali su u Znojmu gdje su nesretno poraženi od ekipe sa kojom igraju dana rezultatom 7:6. Znojmo će ganjati tu 7. poziciju koja vodi u razigravanje za prvaka lige, ali sa ovakvim partijama teško će to ostvariti. Primili su čak 94 pogodka, što je za dva gola manje od Medveščaka. 

Na zadnjih 7 utakmica Znojmo je išao preko margine od 6,5 pogodaka, a s obzirom da igraju sa Medveščakom, očekujem sličan susret kao i u Češkoj prije nekolko dana.

over.thumb.jpg.5231ce0b51f5121b7e6db4ed12543115.jpg

Objavljeno

Lokomotiva - Gorica // Under 2,5 golova bet365 - 1,85

Ovdje očekujem pad kvote tokom dana, jer Supersport već sada nudi na identičnu opkladu koeficijent od 1,70. Zbog čega? Prije svega, ovo je dvoboj dvije ekipe koje ove sezone igraju iznad svih očekivanja te zauzimaju 4. odnosno 5. poziciju. Dvije ekipe koje su skoro pa ravnopravne sa kvalitetom i očekujem tvrd i izjednačen meč.

Druga, mnogo važnija stvar je trenutno vrijeme u Hrvatskoj. 

"Iako ovaj dvoboj mami pažnju neutralnih gledatelja, teško je očekivati iole ispunjene tribine u Kranjčevićevoj. Očekuje se snijeg i dosta niske temperature u popodnevnim satima što će sigurno imati utjecaj i na samu igru. Utakmica počinje u 18 sati, a sudac će biti Goran Gabrilo iz Splita."

Izvor: sportnet.rtl.hr

Dakle u Zagrebu trenutno pada snijeg, a tako će ostati tokom cijelog dana. Temperatura koja je najavljena za vrijeme kada počinje ovaj susret iznosi čak -6 stepeni. Tako da, susret će se igrati u veoma teškikm uslovima i ne vidim način da ovdje budu postrignuta tri pogodka. 

zg.jpg.eefc670a2d25a5466003de57d224a8d2.jpg

Očekujem veliki pad koeficijenta tokom dana, za sada bet365 ga još uvijek drži na 1,85.

12.thumb.jpg.780a20a8daa7094cabffe6aa5d6675f3.jpg

Objavljeno

Al Fujairah - Al Ahli Dubai  over 2,5 (1.50)  bet365

Ne znam koliko pratite ovu ligu ali ja volim igrati na over golova. 

Al Fujairah je dobar domacin i oni su jos uvek bez poraza uz skor od dve pobede i 4 remija. Pri tom su postigli 11 a primili 9 gola sto je u proseku 3,3 gola po mecu. 

Al Ahli Dubai se nalazi u gornjem delu tabele i ove sezone igraju dosta drugacije nego prosle i utakmice su im mnogo efikasnije. Na 12 meca postigli su 25 a primili su 19 gola sto je u proseku 3,6 gola po mecu. U proslom kolu su doziveli ubedljiv poraz od Bani Yasa 3:0. Kada igraju protiv timova iz donjeg dela tabele mnogo vise napadaju pa mislim da ce zabiti dva gola a s obzirom da domacin ima solidne napadace mislim da ce zatresti mrezu bar jednom. 

Objavljeno
prije 1 sat, crash1 said:

Medveščak - Znojmo // Over 6,5 golova bet365 - 1,72

Medveščak je sigurno uz Villach najslabija ekipa u ligi što dolazuje i pozicija na tabelu. Zagrepšani su trenutno na pretposljendoj poziciji te se nalaze u seriji od 7 poraza. Prije nekoliko dana gostovali su u Znojmu gdje su nesretno poraženi od ekipe sa kojom igraju dana rezultatom 7:6. Znojmo će ganjati tu 7. poziciju koja vodi u razigravanje za prvaka lige, ali sa ovakvim partijama teško će to ostvariti. Primili su čak 94 pogodka, što je za dva gola manje od Medveščaka. 

Na zadnjih 7 utakmica Znojmo je išao preko margine od 6,5 pogodaka, a s obzirom da igraju sa Medveščakom, očekujem sličan susret kao i u Češkoj prije nekolko dana.

over.thumb.jpg.5231ce0b51f5121b7e6db4ed12543115.jpg

Kladiti se na ovu utakmicu na temelju statistike nema apsolutno nikakvog smisla. Necu davati prognoze al na temelju onog sto cu napisati svima ce biti jasno....

Medvescak je doveden na rub bankrota, neki sponzori su se povukli u zadnji cas, uprava koja je bila do proslog tjedna se ponasala ne kao da su izgubili dva (glavna) sponzora nego kao da su doveli dva nova. Dio uprave je doslovno izbacen iz kluba, novi stari ljudi spasavaju sto se spasiti moze. prvi i osnovni cilj je zavrsiti sezonu a onda ce se vidjeti sta i kako dalje, dal ce to i dalje biti EBEL liga ili se seli u neku drugu ligu (Alspku, Slovensku, ...)

Ono sto sam nekoliko puta pisao da je najlosiji dio momcadi, otisao je i trener koji je bio i sportski direktor (Fox), vuku se raznorazne price o tome kako je uzimao novac od igraca, ucjenjivao ih da bez toga nece igrati itd. Ima smisla jer je vecina njegovih igraca vec napustila klub. Jos danas traju razgovori nove uprave sa igracima i ne zna se tocno tko ce nastupiti. Novi trener je Daniel Kolombo koji je bio trener druge momcadi, izbornik niza reprezentacija mladjih dobnih skupina (u par navrata i A selekcije)... Rupa koja je nastala odlaskom igraca, popunjava se iz te druge momcadi koju redom cine HR igraci. Ako bi se uspjelo nagovoriti dvije petorke da ostane od stare momcadi bilo bi odlicno u ovom trenutku. Medju navijacima traje totalna mobilizacija, skupljaju se novci preko Facebooka, ljudi koji mjesecima nisu bili na utakmici, danas izjavljuju kako ovo ne propustaju....
Nadam se da sam barem poblize objasnio situaciju oko kluba trenutno

Objavljeno

Braga - Feirense 1/1 (1.90) bet365

Jedan od najboljih timova igra protiv jednog od najgorih timova u ligi. Braga će u 13-om kolu ugostiti Feirense. Braga se nalazi na trećoj poziciji u ligi, nakon što su zabilježili 27 bodova u 12 utakmica do sada. Oni imaju osam pobjeda, tri remija i samo jedan poraz. Gol razlika im je +12 i favoriti su u ovom susretu večeras. Braga je pobijedila posljednju utakmicu u ligi protiv Tondele u gostima. Utakmica se završila sa minimalnom pobjedom od 0-1, dok je Eduardo postigao jedini gol na utakmici.

Na drugoj strani imamo Feirense koji se nalazi na 16-oj poziciji na tabeli sa 10 bodova osvojenih do sada ove sezone. Oni imaju samo dvije pobjede, četiri remija i čak šest poraza. Feirense je imao šansu da zabilježi još jednu pobjedu u posljednjoj utakmici kod kuće protiv Maritimoa. Konačni rezultat je bio 1-1. Feirense je postigao prvi gol u 79. minuti susreta i izgledalo je kao da će uzeti sva tri boda. Ali je Valente izjednačio u 95 minuti susreta. Nisu imali sreće u toj utakmici. Međutim, domaći tim je apsolutni favorit u ovom susretu i vjerujem da će lagano ostvariti pobjedu u ovoj utakmici. Na ovom stadionu Braga ima 100% rekord protiv Feirensea. Braga je izgubila samo jednu od posljednjih 26 utakmica. U međuvremenu je Feirense pobijedio samo dvije utakmice u posljednjih 11. Očekujem pobjedu domaćina u oba poluvremena. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.576d20ecaf80e0bf7f8cb144bf55089b.png

(Koeficijenti 14.12. u 15:02 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije 6 sati, Goksim said:

Nakon jučerašnjeg katastrofalnog dana unibet me barem malo oraspoložio.

Toplo preporučujem svima da otvore račune kod kladionica koje imaju ovakve promocije, jer vas otvoreni računi za klađenje na ništa ne obavezuju a daju vam opciju više da sudjelujete u promocijama ili dobijete besplatne oklade i sl. 

Ne znam po kojem ključu daju ovih 100€ potpuno besplatno i nije za očekivati da ovo daju novim igračima koji nisu napravili niti jedan depozit međutim aktivniji igrači sigurno imaju šanse dobiti ovakvu ili slične bonuse... 

Uz unibet , bet at home kladionica ima advent kalendar promociju a i bet365 mi je nebrojeno puta priredio ovakva iznenađenja besplatnim okladama ili kreditima za klađenje koje su doznačili na moj kladioničarski račun. 

yP2I68L.png

A8TAX0v.png

2 puta sam nazalost kod njih otvarao rscune i nakon samo nekoliko uplata ogranice me na uloge od 1/2 eura

Objavljeno
prije 29 minute, Dominik999 said:

2 puta sam nazalost kod njih otvarao rscune i nakon samo nekoliko uplata ogranice me na uloge od 1/2 eura

Možda zbog klađenja na NHL, srpsku ligu... isto kao na bet365

Objavljeno
prije sat vremena, fran said:

Možda zbog klađenja na NHL, srpsku ligu... isto kao na bet365

Ne nogomet lige petica i tjt, nego njima smetaju igrači koji su u plusu s njima i gledaju da ih se na svaki način rješe a pogotovo novopridošli na kojima neće zaradit...očajna kladionica kao i william hill i onaj 888sport... jedino gdje me nisu blokirali već par godina je bet 365 ali razrade kartona, a pogotovo tenisa su dosta nezahvalne kod beta, jer kliznih margina nema. 

Objavljeno

Celta Vigo -  Leganes oba tima daju gol (2.00) bet365

Na Celtinim utakmicama ove sezone generalno pada dosta golova, 3.5 u prosjeku, postižu 1.87 utakmica po meču, i drugi su tim La Lige po broju postignutih golova, ali zato su iskazali dosta slabosti u odbrani, te su u posljednjih 7 utakmica samo jednom sačuvali mrežu. Leganes je u prethodne 4 utakmice u svim takmičenjima upisao 3 pobjede i remi, i mislim da mogu zaprijetiti domaćima. Ove sezone su savladali i Barcu na svom terenu (2:1), u suštini nisu tim koji najbolje igra u gostima, ali vjerujem da mogu postići barem gol na Balaidosu.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
    • “… jeste nasli tatu od cure? …” Gana je na takvom civilizacijskom minimumu, koje uopste ne moze niti da se pretpostavi. Ljudi se medjusobno yebu kao stakori, nema prezervativa, nema zastite, nema nikakvog planiranja … nema nista. Tamo niko ne zna niti sta znaci (moguce) krvno srodstvo, jednostavno se svi yebu medjusobno, zaista kao stakori. Cak sam jednom davno to i napisao na nasem Forumu da smo bili na nekoj autobuskoj stanici u sred neke vukojebine i cekali autobus za koji se uopste nije znalo da li ce doci ili nece. Znaci, samo cekas i nadas se. I onda je nekom crncu na autobuskoj stanici u sred vukojebine, palo na pamet da pojebe svoju, verovatno, zenu. I nista. Malo su se odmakli, lik je devojku okrenuo, podigao haljinu i krenuo sa onim smesnim pokretima, znas vec kojim, stojecki naravno. To je trajalo koliko treba da traje, posle toga se ljubavni par vratio medju ljude na autobuskoj stanici, i nastavio da ceka autobus koji na kraju, nikada nije ni dosao. Kada smo mi otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca, znali smo ime i prezime, znali smo kom plemenu bi mogao da pripada, i koliko bi otprilike mogao da ima godina. Da ti prevedem na patriotski jezik. To bi bilo kao kada bismo znali da se bioloski otac zove Marin Pograncic, da je katolik, da ne bi trebalo da ima vise od toliko i toliko godina, i da je pre toliko i toliko godina bio u toj i toj zemlji. A onda smo u Gani uzivo videli da ima dvadeset miliona Pongracica i jos deset miliona koji se zovu Marin Pongracic, odnosno da citava plemena crnaca nose isto ime i prezime i da to nigde nije zavedeno. Na kraju smo dosli do toga ko bi  mogao da bude bioloski otac, ali ne i ko je. Suzili smo krug na jedno pedesetak crnackih plemena, gde bi svako mogao biti bioloski otac. I zamisli ti sada, da cak i svetske kladionice nisu sigurne moze li Hrvatska da pobedi jednu ovakvu zemlju, cim su jedinicu kvotirali sa 1,90  
    • Imamo mi takvih u kvartu...crni dosao,slozio klinca i by-by a ona glupa sad s bebacom i sj...m zivotom...Nego,jeste nasli tatu od cure?Mi taman na tehnickom...nismo prosli,tvornicka greska na autu i sad trazi mehanicara po Istri..
    • Devojka je dosla na svet zahvaljujuci brzom sexu izmedju belkinje i ganskog crnca. Crnac se prakticno nije ni secao sexa, a belkinja je kasnije odlucila da rodi. A onda se ta devojka udala za jednog mog prijatelja, dobili su decu itd itd … Ta devojka nije bio moj neki komad niti rendom zena, posto ipak postoje neki civilizacijski minimumi. Ali je bilo interesantno sto devojku uopste nije interesovalo da cuje, vidi, niti bilo sta zna o svom bioloskom ocu, niti je htela ikada da ode u Ganu, dok smo se mi belci, zainteresovali za crnce, cisto iz neobjasnjivih razloga, pa smo otisli u Ganu da trazimo bioloskog oca medju trideset miliona ljudi, majko moja. Plus sto su to bili moji najgori dani u zivotu, najgluplje potroseno vreme u zivotu. Hteo sam da kazem, ako Hrvatska veceras nije u stanju da pobedi ili barem ne izgubi od jedne ovakve zemlje, onda se sutra u postu opet vracamo Krbavskom Polju i Mletackoj Republici  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use