Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Šibenik - Istra bet365

U nešto siromašnijoj današnjoj ponudi vjerojatno i najzanimljivja utakmica dana igrat će se u Šibeniku gdje će Šibenik, drugoplasiranni u 2.HNL u prvoj utakmici kvalifikacija za 1.HNL ugostiti Istru, pretposljednju momčadi 1.HNL ove sezone. 

Uzvratna utakmica igrat će se u Puli sljedećeg tjedna a u provj utakmici za očekivati je izuzetno defanzivnu postavu Istre kojoj će glavni zadatak biti ne primiti gol. Zbog uloga, očekujem veliki oprez sa obje strane a realno napadačka kvaliteta je daleko ispod defanzivne kod obje momčadi i teško ćemo vidjeti golijadu ovdje.

Oklada na manje od 2,5 golova čini se kao odličan izbor za današnju utakmicu i mislim da je samo neki rani gol u prvih 20ak minuta može ugroziti. 

Objavljeno
prije 1 sat, Goksim said:

Šibenik - Istra bet365

U nešto siromašnijoj današnjoj ponudi vjerojatno i najzanimljivja utakmica dana igrat će se u Šibeniku gdje će Šibenik, drugoplasiranni u 2.HNL u prvoj utakmici kvalifikacija za 1.HNL ugostiti Istru, pretposljednju momčadi 1.HNL ove sezone. 

Uzvratna utakmica igrat će se u Puli sljedećeg tjedna a u provj utakmici za očekivati je izuzetno defanzivnu postavu Istre kojoj će glavni zadatak biti ne primiti gol. Zbog uloga, očekujem veliki oprez sa obje strane a realno napadačka kvaliteta je daleko ispod defanzivne kod obje momčadi i teško ćemo vidjeti golijadu ovdje.

Oklada na manje od 2,5 golova čini se kao odličan izbor za današnju utakmicu i mislim da je samo neki rani gol u prvih 20ak minuta može ugroziti. 

Slažem se. Pošto dosta pratim naše obje lige, Šibenik i Istra su jako prljave momčadi koje igraju baš agresivno i dobijaju puno žutih kartona. Sjetite se samo izjave Cvitanovića gdje je pozvao igrače da se očiste od kartona, znači danas vrlo vjerojatno slijedi utakmica sa 40+ prekršaja. Najveći problem je što sudi Bebek koji će kao i inače pokušavati odsuditi utakmicu sa što manje kartona ali mislim da to danas nije moguće. U obje naše kladionice granica je 5.5 a koeficijent je 1,70. Da sudi Jović ili Pajač ovo je sure bet ali mislim i ovako da će granica biti premašena.

Objavljeno
prije 12 minute, zviz said:

Slažem se. Pošto dosta pratim naše obje lige, Šibenik i Istra su jako prljave momčadi koje igraju baš agresivno i dobijaju puno žutih kartona. Sjetite se samo izjave Cvitanovića gdje je pozvao igrače da se očiste od kartona, znači danas vrlo vjerojatno slijedi utakmica sa 40+ prekršaja. Najveći problem je što sudi Bebek koji će kao i inače pokušavati odsuditi utakmicu sa što manje kartona ali mislim da to danas nije moguće. U obje naše kladionice granica je 5.5 a koeficijent je 1,70. Da sudi Jović ili Pajač ovo je sure bet ali mislim i ovako da će granica biti premašena.

Mislim da bi u ponedjeljak, za uzvratnu utakmicu kada će se sve i riješavati kartoni trebali biti najbolja opcija. Slažem se da ima preduvjeta za kartone i danas ali uzevši sve navedeno, odnosno suca i činjenicu da se radi o prvoj utakmici moja strategija će biti:

danas - under 2,5 golova

ponedjeljak - ovisno o rezultatu danas najvjerojatnije over kartona ;) 

Objavljeno

Šibenik želi prvu ligu: Navijači će nas nositi, u Istri je 'nered'

Još je jedno mjesto ostalo 'prazno' u 1. HNL. Za to se bore Šibenik kao drugoplasirani iz 2. HNL i Istra kao pretposljednja momčad prve lige. Sve je spremno, a prolazi bolji iz dvije utakmice

Nakon što su u Varaždinu ispustili i zadnju priliku za ulazak u 1. HNL bez kvalifikacija, pred Šibenčanima je sad borba s Istrom 1961 koja je završila kao pretposljednja momčad elitnog ranga hrvatskog nogometa. Prva utakmica igra se na Šubićevu, a ulaz je besplatan.

- Nadam se da će tribine biti pune te da će biti naš 12. igrač. U protivničkoj je momčadi 'nered', a mi imamo tu dobru atmosferu u svlačionici i mislim da smo svi za jednoga, a jedan za sve. To trebamo prenijeti na teren i pobijediti utakmicu - rekao je stoper Šibenika, Karlo Bilić

U posljednjem prvenstvenom kolu Šibenik je kod kuće remizirao s drugom momčadi Dinama (2-2) te tako završio ligu pet bodova (46) iza prvoplasiranog Varaždina (51). Zadnju je utakmicu Šibenik u 1. HNL igrao 12. svibnja 2012 kad su protiv Lučkog završili utakmicu bez golova (0-0).

- Prošli tjedan sam spominjao fokus i nakon utakmice Dinama pohvalio igrače da smo se uspjeli 'prešaltati'. Pokazao je to i ovaj tjedan - zaboravili smo Varaždin i koncentrirani smo na Istru, osjeća se 'dobra vibra'. Igrači su u iščekivanju utakmice i jedva čekaju da počnemo. Svi očekujemo dobar susret - objasnio je trener Šibenčana Borimir Perković i dodao:

- Rekao bih da smo prikupili dosta materijala i jako dobro proanalizirali Istru. Znamo im prednosti i mane, imaju individualnu kvalitetu i širinu, ali su u ligi pokazali da su ekipa koja se muči s zabijanjem golova, a s druge strane, dosta su ih i primali. No, u svemu je najbitnije kako ćemo se mi postaviti.

Prva utakmica doigravanja na rasporedu je u petak, 31. svibnja, s početkom u 19 sati na Šubićevcu. Uzvrat se igra u ponedjeljak, 3. lipnja, s početkom u 19 sati na stadionu Aldo Drosina u Puli.

Izvor: https://www.24sata.hr/sport/sibenik-zeli-prvu-ligu-navijaci-ce-nas-nositi-u-istri-je-nered-632107

Šibenik - Istra 1X (1.44) bet365

S obzirom da igraju pred domaćom publikom, mislim da Šibenik ne bi trebao izgubiti ovu utakmicu. Ulaznice su kao što se navodi u tekstu iznad potpuno besplatne i vjerujem da će doći veliki broj ljudi da podrži Šibenik. Istra igra zaista loše u posljednje vrijeme, dosta golova primaju i kao što je rekao stoper Šibenika, Karlo Bilić, Istra je u neredu, dok oni imaju dobru atmosferu u svlačionici. Nisu favoriti u ovom ssuretu, ali mislim da će težiti ka što boljem rezultatu pred svojom publikom pred uzvrat u ponedjeljak. Zbog toga očekujem barem minimalnu pobjedu domaćina, ali s obzirom da međusobni omjeri ne idu u korist Šibeniku, odigrat ću dvoznak na Šibenik. Mislim da oni neće izgubiti ovu utakmicu. Sretno!

Screenshot_30.thumb.png.9642432b0e6c405bdad2a1d1644bc02b.png

461152341_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.2c0fcff3e6cbb49e29e95efad1114125.png

(Koeficijenti 31.5. u 13:31 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Bohemians - Finn Harps 1 (1.44) bet365

Finn Harps je kao što sam već i ranije govorio, nadaleko najgora momčad u ovoj ligi. Oni su posljednji na tabeli i imaju 12 bodova manje od sigurne zone, dok su osvojili samo 10 ove sezone. Momčad Finn Harpsa je izgubila od Derry Cityja sa ogromnih 0-4 u posljednjoj utakmici, a prije toga protiv Shamrocka sa 0-3.

Screenshot_32.thumb.png.e4f1b9747eca920b6f7a056479bf6b73.png

Bohemians u međuvremenu posjeduje jedno od prva tri mjesta i njima je ova utakmica must win ako žele ostati na toj trećoj poziciji koja vodi u Europsku ligu. Povrh toga, oni imaju prednost domaćeg terena, što će biti iskorišteno siguran sam. Također, oni prolaze kroz tešku formu i iskoristit će ovu utakmicu kao povratak na pobjedničke staze nakon četiri poraza u posljednjih pet utakmica. Sretno!

Screenshot_31.thumb.png.af3edddbef28040e1efbaaa5478d191e.png

466534285_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.006d8189487fb69df3f61ef91a430dd3.png

(Koeficijenti 31.5. u 14:12 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije 2 sati, IzudinB said:

Šibenik želi prvu ligu: Navijači će nas nositi, u Istri je 'nered'

Još je jedno mjesto ostalo 'prazno' u 1. HNL. Za to se bore Šibenik kao drugoplasirani iz 2. HNL i Istra kao pretposljednja momčad prve lige. Sve je spremno, a prolazi bolji iz dvije utakmice

Nakon što su u Varaždinu ispustili i zadnju priliku za ulazak u 1. HNL bez kvalifikacija, pred Šibenčanima je sad borba s Istrom 1961 koja je završila kao pretposljednja momčad elitnog ranga hrvatskog nogometa. Prva utakmica igra se na Šubićevu, a ulaz je besplatan.

- Nadam se da će tribine biti pune te da će biti naš 12. igrač. U protivničkoj je momčadi 'nered', a mi imamo tu dobru atmosferu u svlačionici i mislim da smo svi za jednoga, a jedan za sve. To trebamo prenijeti na teren i pobijediti utakmicu - rekao je stoper Šibenika, Karlo Bilić

U posljednjem prvenstvenom kolu Šibenik je kod kuće remizirao s drugom momčadi Dinama (2-2) te tako završio ligu pet bodova (46) iza prvoplasiranog Varaždina (51). Zadnju je utakmicu Šibenik u 1. HNL igrao 12. svibnja 2012 kad su protiv Lučkog završili utakmicu bez golova (0-0).

- Prošli tjedan sam spominjao fokus i nakon utakmice Dinama pohvalio igrače da smo se uspjeli 'prešaltati'. Pokazao je to i ovaj tjedan - zaboravili smo Varaždin i koncentrirani smo na Istru, osjeća se 'dobra vibra'. Igrači su u iščekivanju utakmice i jedva čekaju da počnemo. Svi očekujemo dobar susret - objasnio je trener Šibenčana Borimir Perković i dodao:

- Rekao bih da smo prikupili dosta materijala i jako dobro proanalizirali Istru. Znamo im prednosti i mane, imaju individualnu kvalitetu i širinu, ali su u ligi pokazali da su ekipa koja se muči s zabijanjem golova, a s druge strane, dosta su ih i primali. No, u svemu je najbitnije kako ćemo se mi postaviti.

Prva utakmica doigravanja na rasporedu je u petak, 31. svibnja, s početkom u 19 sati na Šubićevcu. Uzvrat se igra u ponedjeljak, 3. lipnja, s početkom u 19 sati na stadionu Aldo Drosina u Puli.

Izvor: https://www.24sata.hr/sport/sibenik-zeli-prvu-ligu-navijaci-ce-nas-nositi-u-istri-je-nered-632107

Šibenik - Istra 1X (1.44) bet365

S obzirom da igraju pred domaćom publikom, mislim da Šibenik ne bi trebao izgubiti ovu utakmicu. Ulaznice su kao što se navodi u tekstu iznad potpuno besplatne i vjerujem da će doći veliki broj ljudi da podrži Šibenik. Istra igra zaista loše u posljednje vrijeme, dosta golova primaju i kao što je rekao stoper Šibenika, Karlo Bilić, Istra je u neredu, dok oni imaju dobru atmosferu u svlačionici. Nisu favoriti u ovom ssuretu, ali mislim da će težiti ka što boljem rezultatu pred svojom publikom pred uzvrat u ponedjeljak. Zbog toga očekujem barem minimalnu pobjedu domaćina, ali s obzirom da međusobni omjeri ne idu u korist Šibeniku, odigrat ću dvoznak na Šibenik. Mislim da oni neće izgubiti ovu utakmicu. Sretno!

Screenshot_30.thumb.png.9642432b0e6c405bdad2a1d1644bc02b.png

461152341_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.2c0fcff3e6cbb49e29e95efad1114125.png

(Koeficijenti 31.5. u 13:31 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Malo se bojim kuhinje u ovom dvoboju. Po Sibeniku se vec mjesecima prica da uprava ne zeli prvu ligu jer bi u tom slucaju morali uloziti velike novce koji oni jednostavno nemaju i da je trenutno druga liga vrhunac. Funcuti se nervozni i trenutno si nisu bas dobri sa upravom. Te price su krenuli u trenutku kad je Sibenik pao sa prvog na drugo mjesto ljestvice.

S druge strane, Istra nije dobila licencu za drugu ligu, dakle ukoliko izgube od Sibenika, oni idu u trecu ligu. Bila su dva kruga licenciranja i to je konacna odluka.

 

Objavljeno

Zalgiris - Stumbras | Zalgiris EH -1 (1.83) bet365

Zalgiris je u posljednja tri meča doživio dva poraza i zako izgubio prvo mjesto i sada zaostaju pet bodova. To je vrlo loše za njih, jer su ove sezone doveli veoma dobre igrače i žele titulu. Danas će pred svojim navijačima morati da jure pobjedu jer nemaju više prava na kiks.

U goste im dolazi Stumbras ,ekipa koja ima ime u Litvaniji pa je zato nešto veća kvota na Zalgiris, ali su u velikom padu forme i posljednjih pet utakmica nisu dobili nikog i ta serija se može sada poprilično produžiti. A razlog tome su finansije, jer su dotakli dno i sada više neće moći da igraju domaće utakmice na svom terenu, plate nisu primili tri mjeseca i već ih je napustio Bouchareb i mnogi sada igrači traže ispisnicu da mogu da napuste klub.

Ono što je zaista žalosno jeste da treniraju u parku i to uslovi sada nisu za prvu ligu, a počelo se osjećati i na rezultatima. Ali pošto ova liga zna biti itekako za namještanje utakmica, treba biti oprezan sa ulozima. Sretno!

Screenshot_33.thumb.png.9d169329d05a38b310e75635f1c63946.png

(Koeficijenti 31.5. u 16:00 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno
prije sat vremena, zeko1088 said:

Malo se bojim kuhinje u ovom dvoboju. Po Sibeniku se vec mjesecima prica da uprava ne zeli prvu ligu jer bi u tom slucaju morali uloziti velike novce koji oni jednostavno nemaju i da je trenutno druga liga vrhunac. Funcuti se nervozni i trenutno si nisu bas dobri sa upravom. Te price su krenuli u trenutku kad je Sibenik pao sa prvog na drugo mjesto ljestvice.

S druge strane, Istra nije dobila licencu za drugu ligu, dakle ukoliko izgube od Sibenika, oni idu u trecu ligu. Bila su dva kruga licenciranja i to je konacna odluka.

 

po toj logici treba sve stavit na prolaz istre?

Objavljeno
prije 1 sat, zeko1088 said:

Malo se bojim kuhinje u ovom dvoboju. Po Sibeniku se vec mjesecima prica da uprava ne zeli prvu ligu jer bi u tom slucaju morali uloziti velike novce koji oni jednostavno nemaju i da je trenutno druga liga vrhunac. Funcuti se nervozni i trenutno si nisu bas dobri sa upravom. Te price su krenuli u trenutku kad je Sibenik pao sa prvog na drugo mjesto ljestvice.

S druge strane, Istra nije dobila licencu za drugu ligu, dakle ukoliko izgube od Sibenika, oni idu u trecu ligu. Bila su dva kruga licenciranja i to je konacna odluka.

 

Ako Istra izgubi ide u trecu ligu jer nema licencu za drugu ligu* Ako dobi ove kvalifikacije ostaje u prvoj? Kako mogu imat uvjete za prvu, a ne za drugu ligu?

Objavljeno
prije 16 minute, fran said:

Ako Istra izgubi ide u trecu ligu jer nema licencu za drugu ligu* Ako dobi ove kvalifikacije ostaje u prvoj? Kako mogu imat uvjete za prvu, a ne za drugu ligu?

Bome,to ni ja ne kužim...

Objavljeno

Brondby - Randers // Pobjeda Brondbya bet365 - 1,80

Finalni meč, odnosno meč koji odlučije koja će se ekip aaplasirati u Europa ligu naredne sezone. Ovo je playoff a Brondby je automatski izborio ovo finale jer su završili četvrti dok je Randers završio na osmoj poziciji te su morali proći dva dvomeča da bi stigli dovdje.  Izbacili su Sonderyske i Alborg.

Ipak, Brondby je ovdje favorit, posebno što igraju pred svojim navijačima, kvalitetnija su ekipa a i odmorniji su od Randersa koji su kao što sama rekao odigrali dva teška dvomeča. U prilog im ne ide ni podatak da su  u zadnjih 10 utakmica samo jednom slavili a čak u 12 od zadnjih 15 domaćih utakmica protiv Randersa, Brondby je slavio.

Tako da, kvota od 1,80 je po meni odlična za probati na nekom tiketu, jer iako ima izgledne šanse da prođe, kod Danaca se nikad ne zna.

34r.thumb.jpg.79f73d52d5a5f1b558a07f8a4ded3bcc.jpg

Objavljeno

Cordoba - Osasuna // Oba tima daju gol bet365 - 1,72

Cordoba je već ispala iz lige, jer u dvije preostale utakmice ne mogu nadoknaditi zaostatak. Ovo će im biti oproštaj pred domaćim navijačima od druge španske lige. Sa druge strane je odlična Osasuna koja će biti povratnik u La ligu i pitanje je samo da li će sezonu završiti kao šampioni ili kao drugoplasirani.

Tako da, domaćini bez motiva i imperativa dok sa druge strane Osasuna igra za titulu u drugoj španskoj ligi, naaravno ako im to šta znači. Očekujem jednu opušpzeniju varijentu utakmice uz pogodke sa obje stranme ali i također tipujem na pobjedu Osasune.

osas.thumb.jpg.ad3e9ea52044228c129f594083609d98.jpg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use