Jump to content
IzudinB

Nedelja 15.9.2019. (Live)

Recommended Posts

prije 7 sati, Goksim said:

Watford - Arsenal

Koeficijent na Arsenal je 2,10 što najbolje govori o tome koliko im u ovoj utakmici kladionice vjeruju. Uzveši to u obzir te činjenicu da se očekuje poprilično izjednačena utakmica, granica od samo 3,5 udarca u okvir gola Watforda koji igra pred svojim navijačima mi se čini premala. To su 2 udarca po poluvremenu a sigurno će biti i kornera, uabcivanja, slobodnih udaraca kao i šuteva sa 20ak metara a neki od udaraca će, nadam se, ići i u okvir. 

Slika-zaslona-2019-09-15-u-09-52-36.png

Watford tri udarca u okvir u prvih 10 minuta utakmice

Bitno za zapamtiti za oklade ovog tipa kod Bet365 Hrvatska u sljedećim kolima - Watford je uz top6 momčad koja upućuje najviše udaraca prema protivničkim vratima u Premier League

prije sat vremena, Goksim said:

Watford tri udarca u okvir u prvih 10 minuta utakmice

Bitno za zapamtiti za oklade ovog tipa kod bet365 Hrvatska">bet365 Hrvatska u sljedećim kolima - Watford je uz top6 momčad koja upućuje najviše udaraca prema protivničkim vratima u Premier League

Watford - Arsenal 2-2 

zanimljiva utakmica a Watform je do 80'minute uputio 9 udaraca u okvir gola! (granica je bila 3,5)

Watford 9 udaraca u okvir

Arsenal 4 udarca u okvir

prije 3 minute, jansavc said:

Screenshot_20190915-182204_Viber.jpg

Early payout genijalna stvar kod Bet365 Hrvatska gdje obračunavaju okladu kao dobitnu čim momčad povede sa dva gola razlike u određenim natjecanjima. Sretno si ovdje prošao budući da je završilo 2:2, super listić! :) 

Btw. jako lijepo izgledaju ovi listići sa betbuildera sa kartonima! 

prije 1 minutu, Goksim said:

Early payout genijalna stvar kod bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska gdje obračunavaju okladu kao dobitnu čim momčad povede sa dva gola razlike u određenim natjecanjima. Sretno si ovdje prošao budući da je završilo 2:2, super listić! :) 

Btw. jako lijepo izgledaju ovi listići sa betbuildera sa kartonima! 

Ma uzeo bi ja cashout  283 su mi dali al sam bio spor pa su oni  napravili cashout:)...builder sa kartoni jaka stvar brzo napravis kvotu 1.44 i 1.5 i zajedno imas 2 do 2.5 za double super ili triple

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use