Jump to content
IzudinB

Utorak 1.10.2019. (Live)

Recommended Posts

Just now, 9lesko said:

Zanimala me jedna stvar, naime.. Na stranici Uefe i na Flashscoreu je pisalo da je Touchel dobio žuti karton u 45 minuti. I to bi bio peti karton, medutim vidim da su ga makli. Zna netko sta s njim?

Kartoni trenerima i igračima sa klupe se ne broje. Kartoni se broje samo igračima koji su u igri. 

prije 5 sati, Goksim said:

Kartoni trenerima i igračima sa klupe se ne broje. Kartoni se broje samo igračima koji su u igri. 

Sad je opet vracen u sluzbenu statistiku te na Uefinoj stranici pise da je bilo 5 kartona na tekmi. Znam da ne racunaju kartone klupi, ali gledam pravila u kladionici di sam se kladio, na kladomatu i u pravilima nema tog članka. 

prije 5 sati, 9lesko said:

Sad je opet vracen u sluzbenu statistiku te na Uefinoj stranici pise da je bilo 5 kartona na tekmi. Znam da ne racunaju kartone klupi, ali gledam pravila u kladionici di sam se kladio, na kladomatu i u pravilima nema tog članka. 

Touchel je trener i nikako ti nemogu uzet u obzir njegov zuti, to je ko da udalji sa meca cistacicu a ti hoces da ti broje crveni

prije 8 sati, Mladen1107 said:

Pitanje decki... 

Koliko se ceka isplata iz bet

365 na racun od banke. Prvi put radim tako ako moze pomoc 

2 dana cca...nekad malo.vise ovisno o banci ali pazi sa isplatama radi poreznog zakona, neznam kako to sad ide ja isplacujem prvo na skrill pa sa skrilla na banku

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• evo i moj jedan raniji; Lyon-konačno uhvatio formu i s obzirom kakvu ekipu imaju trebali bi puno bolje stajat na tablici,igraju protiv najlošije ekipe sve osim pobijede bi bilo čudo,trebao bi i hendikep proći Inter-čudna ekipa,šta su u stanju sve ne realizirati strašno ali ipak 1  ,bolji i kvalitetniji od protivnika,pobijedili su ih nedavno.odigrao sam betbilder da dignem malo koef. Cagliari dosta kartona dobiva,Inter ima dosta kornera po utakmicama + domaći teren trebali bi veliki presing držati Atl.M.-bit će tvrdo ali se nadam bar 1:0 2:0 da ce bit,mislim da atleta nece jos jednom kiksat
    • btw da se nadovezem na temu nedjelja parovi... kvota na atletico madrid pomalo raste, prije par sati je bila 1,5 a sad vec 1,57... sto bookies znaju a mi ne?   i drugi btw - danas sam gledao prvi susret adelaide united vs western united (Australijska A-league), do sad nisu medjusobno igrali pa nije bilo statistike. Sto reci, dva gola u prvih 15 minuta, 7 golova ukupno, kao da sam gledao kosarku. Probao sam si sloziti statistiku iz utakmica koje su igrali sa drugim klubovima, ispalo da su podjednaki. Koeficijenti su bili dobri, 2.05 za pobjedu Adelaide United, 1.65 za 2.5+ golova
    • Mene je jučer Barcelona najviše neugodno iznenadila, nadajmo se boljem danu danas...
    • Nadam se, jucer sam popusio na nogometu a i na NBA  Leipzig me nikad do sad nije iznevjerio kao jucer
    • Evo jedan listić double utakmica koje se igraju u ranijem terminu: Atletico Madrid - Leganes (12:00) bet365 Atletico Madrid je poražen u zadnje tri uzastupne utakmice gdje su u zadnjoj izbaćeni iz kupa od trećeligaša. Definitivno su u krizi i pod hitno im je potrebna pobjeda. Nisu mogli poželjeti boljeg gosta jer im u goste dolazi Leganes, fenjeraš lige sa svega 14 osvojenih bodova u drugi najgori gost La Lige. Leganes sad vodi Javier Aguirre koji dobro poznaje Atletico Madrid. Fenjeraš lige je dodatno oslabio ionako najgori napad lige prodajući Youssef En-Nesyrija u Sevillu i time su si mislim i podpisali drugu ligu. Ostatak prvenstva očekujem veliki broj poraza Leganesa protiv kojeg ću rado igrati.  Koeficijent od 1,57 na Atletico Madrid mi se čini i više nego dobar i obično bi u ovakvim situacijama koeficijent bio oko 1,25-1,30.  Possible XI Oblak; Trippier, Felipe, Savić, Lodi; Thomas, Herrera, Correa, Saúl; Félix, Morata. Koeficijent 1,57   Inter - Cagliari (12:30) bet365 Inter se sa Juventusom bori za naslov i jasno je da ovakve utakmice moraju pobjeđivati ako žele ostati u utrci. Zadnju utakmicu Inter je na gostovanju kod Leccea odigrao sramotnih 1:1 i time umanjio svoje šanse za osvajanjem naslova. Danas moraju slaviti i nadati se kiksu Juventusa kod Napolija koji igra jednu od najslabijih sezona zadnjih godina i koji nije niti sjena momčadi koju su imali.  Cagliari je ugodno iznenađenje ove sezone te su trenutno sedmo plasirani u Serije A a bili su i bolje pozicionirani. Razlog zšto sam toliko uvjeren u pobjedu Intera jest katastrofalna forma Cagliarija koji je nakon 5 uzastupnih poraza upisao X u zadnjem kolu kod Brescia-e. Generalno, mislim da sa takvom formom teško mogu parirati kvalitetnijem i motiviranijem Interu koji igra pred svojim navijačima.  Koeficijent 1,30
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use