Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Valuebets


prlito

Recommended Posts

  • 6 months later...
prije 20 sati, prlito said:

Turska 3B
Nigde - Kocaelispor
Kocaelispor (1.93) 6u

Kažeš da loviš rupe?? Da bi lovio greške kladionica moraš pratit određeni klub a ti se kladiš na masu klubova  pa cak i liga za koje nikad nisam cuo. A uz to si napomenuo da imas nedostatak vremena. Sad il lovis velike kvote il...stvarno neznam

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, fran said:

Kažeš da loviš rupe?? Da bi lovio greške kladionica moraš pratit određeni klub a ti se kladiš na masu klubova  pa cak i liga za koje nikad nisam cuo. A uz to si napomenuo da imas nedostatak vremena. Sad il lovis velike kvote il...stvarno neznam

Prije samoga početka utakmice tečaj na Kocaelispor nije bilo moguće naći većeg od 1.37 koji je bio u 1xbetu, ako se razumijes u pojam value onda bi znao da je razlika između tog i tečaja u Germaniji donio dugoročno gledajući odličnu zaradu.

Oprosti ako si izgubio novaca na ovoj okladi, biti ce ih jos i bez obzira na ovaj ishod ja sam i dalje u plusu u ovoj strategiji, a i ostati cu, u to budi siguran ;)

Link to comment
Share on other sites

Još jedna potencijalna oklada, ali preskačem jer je premali value da napišem je Dortmund - Zenit manje 4,5 zutih kartona (1.54 s nametima)

Primjerice, istu okladu ali na zbroj kartona (gdje se crveni racuna kao 2 kartona) ostale online kladionice drze ili isti, pa cak i manji tecaj nego ovaj gore.

Ali, kao sto sam napomenuo premali mi je value ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, prlito said:

Prije samoga početka utakmice tečaj na Kocaelispor nije bilo moguće naći većeg od 1.37 koji je bio u 1xbetu" rel="external nofollow">1xbetu, ako se razumijes u pojam value onda bi znao da je razlika između tog i tečaja u Germaniji donio dugoročno gledajući odličnu zaradu.

Oprosti ako si izgubio novaca na ovoj okladi, biti ce ih jos i bez obzira na ovaj ishod ja sam i dalje u plusu u ovoj strategiji, a i ostati cu, u to budi siguran ;)

Kakav gubitak spominješ?? Nisam se kladio na nikakav tvoj par.  Vidim da se kladiš na neke divlje parove i lige za koje niko nikada nije cuo pa me zanima dali i kako to uspiješ pratiti ili samo loviš velike kvote??

Jel sad jasnije?

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, fran said:

Kakav gubitak spominješ?? Nisam se kladio na nikakav tvoj par.  Vidim da se kladiš na neke divlje parove i lige za koje niko nikada nije cuo pa me zanima dali i kako to uspiješ pratiti ili samo loviš velike kvote??

Jel sad jasnije?

U nekim stvarima ti ne trebaju informacije, dovoljno je znati matematiku, ako 99% kladionica drzi tecaj na nekoj okladi 2.00, a 1% u ovom slučaju Germania tu istu okladu drži 3.00, uplacujes novce bez obzira na sve, jer je krivi tecaj i ne moze Germania bolje znati postavljati tecajeve od ostalih kladionica.

Ja sam primjetio da im zna promaknuti ili jednostavno imaju krivi algoritam za slaganje tecaja pa se znaju pronaci rupe u njihovoj ponudi.

Link to comment
Share on other sites

Evo primjer za Torino. Masovno je krenuo padati tecaj na njih, Germania je drzala visoki tecaj bez obzira na pad, pratim jer je razlika u tecaju preogromna od velike vecine ostalih kladionica.

Ispostavlja se da su velika vecina igraca Lazia pozitivni na koronu i Lazio ce igrati u mjesanom sastavu, da sam cekao info nebi stigao ispratiti ove tecajeve u Germaniji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Pokrenuo sam opet ovaj thread

Cisto informativno, stanje do ova dva susreta je bilo sljedece: 
Bets: 24
Profit: +4 units
ROI: 104.96%

Mali profit, ali dugorocno mi se pokazalo isplativo.

Ovdje cu nastaviti sa sljedecim pristupom, ono sto uvijek radim usporedjujem prosjek tecaja s germaniom i ako je odstupanje i value veci od 5% pratim sa sljedecim ulozima:

  • 5% - 3% banke
  • 8% - 4% banke
  • 10% i više - 5% banke

Banka s kojom pocinjem je 1000unita

Link to comment
Share on other sites

  • prlito changed the title to Valuebets

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use