Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

prije 22 sati, David112 said:

Imam jedan problem u vezi potvrđivanja mog računa na bet 365 i dobro bi mi došla pomoć a vidim da se dosta vas na forumu razumije u te stvari.Znači problem je  tome sto sam ja stavio lazno ime tijekom registracije na bet365 online kladionica" rel="external">bet365 i izvrsio sam uplatu od 15eura i sada moram verificirati racun tako sto posaljem sliku osobne i nekog računa ali ja imam osobnu jedino na svoje ime tako da oce oni to prihvatit ili sta (i nemogu isplatit novac sve dok nepotvrdim racun)

Prijatelju online kladionica ti je kao i banka sve mora bit točno i jasno, tvoje ime, tvoja osobna, godina rođenja sve točno.. Na isplatu zaboravi bez vertifikacije točnih podataka. Možeš ti i na tetku otvorit račun na bet365 ali tada njezine podatke i osobnu upisat i poslati... Jedino Betsson isplati bez vertifikacije računa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima ! :)

Do sada sam se kladio u kladionicama, medutim odlucio sam se prebaciti na online kladenje i izabrao bet365. Napravio sam račun i ovjerio ga. Zanima me sljedece:

1. Kako je najbolje vršiti uplatu? Ukoliko ide preko tekuceg ili deviznog raacuna, da li bet365 naplacuje proviziju i kolika je? Ili je bolje otvoriti Neteller recimo?

2. Kod bet365 nema MT i poreza na dobitak od 10% kao što je u kladionicama?

2. Što se isplata tiće, koja je razlika ako ide direktno na moju karticu ili neteller ukoliko ga otvorim? Čitao sam i moguće je izvaditi i neteller karticu pa s njom na bankomatima u HR vršiti isplatu. Ali me zanima kolika je provizija? Recimo na dobitak od 15.000 kn? Pošto je dnevno ograničenje za podici novac preko neteller kartice oko 750 eura ako se ne varam? Onda bi taj iznos trebao isplatiti 2+ puta, što bi mi u konacnici bila veća provizija nego da cijeli iznos od jednom isplatim. Dok  bi isplatom na vlastiti račun kad bi sjeo novac imao novac na računu i vršio isplate bez provizije, ako se ne varam? 

 

Okvirno, zanima me je li bolje vršiti uplate/isplate preko tekuceg ili deviznog racuna kako bi se izbjegle naknade i provizije, ili je bolje otoviriti Neteller ili skrill u tu svrhu? I koji je po vama bolji izbor što se provizija i čekanja isplate tiće?

Nisam se nikada kladio online pa sam malo tanak na tom području :))

Hvala svima ! ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, sleid1 said:

Pozdrav svima ! :)

Do sada sam se kladio u kladionicama, medutim odlucio sam se prebaciti na online kladenje i izabrao bet365 online kladionica" rel="external">bet365. Napravio sam račun i ovjerio ga. Zanima me sljedece:

1. Kako je najbolje vršiti uplatu? Ukoliko ide preko tekuceg ili deviznog raacuna, da li bet365 online kladionica" rel="external">bet365 naplacuje proviziju i kolika je? Ili je bolje otvoriti Neteller recimo?

2. Kod bet365 online kladionica" rel="external">bet365 nema MT i poreza na dobitak od 10% kao što je u kladionicama?

2. Što se isplata tiće, koja je razlika ako ide direktno na moju karticu ili neteller ukoliko ga otvorim? Čitao sam i moguće je izvaditi i neteller karticu pa s njom na bankomatima u HR vršiti isplatu. Ali me zanima kolika je provizija? Recimo na dobitak od 15.000 kn? Pošto je dnevno ograničenje za podici novac preko neteller kartice oko 750 eura ako se ne varam? Onda bi taj iznos trebao isplatiti 2+ puta, što bi mi u konacnici bila veća provizija nego da cijeli iznos od jednom isplatim. Dok  bi isplatom na vlastiti račun kad bi sjeo novac imao novac na računu i vršio isplate bez provizije, ako se ne varam? 

Okvirno, zanima me je li bolje vršiti uplate/isplate preko tekuceg ili deviznog racuna kako bi se izbjegle naknade i provizije, ili je bolje otoviriti Neteller ili skrill u tu svrhu? I koji je po vama bolji izbor što se provizija i čekanja isplate tiće?

Nisam se nikada kladio online pa sam malo tanak na tom području :))

Hvala svima ! ;)

Mislim da si napravio odličan potez odabirom bet365 kladionice, koja je i za mene broj 1, a vjeruj da sam isprobao razne kladionice i imao svakakvih iskustava. 

Preporučio bi ti da si otvoriš skrill račun i da uplate radiš sa banke (biraj: bankovna transakcija, kreditne ili debitne kartice, paysafe card) na skrill a kasnije sa skrilla na bet365. Isplate radiš sa bet365 na skrill. Možeš si naručiti skrill mastercard karticu i onda nemaš niti potrebe dalje slati novce na banku, već samo koristiš karticu koja automatski tereti tvoj skrill račun, koji ima sve funkcije kao i svaki drugi bankovni račun. Dakle, ako dobiješ 15.000kn, isplatiš si ih na skrill i koristiš skrill karticu za platiti sve tekuće troškove, izlaske i sl. Godišnji iznos za imati skrill karticu jest 15€ i nakon što je naručiš dolazi na kućnu adresu u roku od 10 radnih dana (obično i ranije). Ova kartica je dostupna onima u EU, dakle u Hrvatskoj. Običan skrill račun je dostupan svima, a ukoliko netko ne može dobiti skrill karticu, samo si napravi isplatu sa skrilla na banku, ili debitnu karticu i novac je na računu u prosjeku nakon 2-3 radna dana. Vidljivi uplatitelj u banci biti će skrill a skrill se može koristiti u razne svrhe, poput online prodaje i kupovine, te transfera novca (poput Western Uniona), dakle bogati rođak ili prijatelj vam je mogao poslati novac iz npr. Australije...

Tako je, kod bet365 nema poreza na dobitak niti manipulativnog troška, pa su dobici u prosjeku puno veći nego u zemaljskim kladionicama. To je i razlog zašto su ljudi masovno pobjegli u online kladionice, koje imaju i veće limite te xy drugih prednosti u odnosu na zemaljske kladionice ali o tome bi toliko toga mogao napisati, da bolje da niti ne počinjem :D Recimo samo da su online kladionice svjetlosnim godinama ispred zemaljskih kladionica. 

Nadam se da sam pomogao, pitaj ako nešto nisam najbolje pojasnio i sretno! ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, sleid1 said:

Pozdrav svima ! :)

Do sada sam se kladio u kladionicama, medutim odlucio sam se prebaciti na online kladenje i izabrao bet365 online kladionica" rel="external">bet365. Napravio sam račun i ovjerio ga. Zanima me sljedece:

1. Kako je najbolje vršiti uplatu? Ukoliko ide preko tekuceg ili deviznog raacuna, da li bet365 online kladionica" rel="external">bet365 naplacuje proviziju i kolika je? Ili je bolje otvoriti Neteller recimo?

2. Kod bet365 online kladionica" rel="external">bet365 nema MT i poreza na dobitak od 10% kao što je u kladionicama?

2. Što se isplata tiće, koja je razlika ako ide direktno na moju karticu ili neteller ukoliko ga otvorim? Čitao sam i moguće je izvaditi i neteller karticu pa s njom na bankomatima u HR vršiti isplatu. Ali me zanima kolika je provizija? Recimo na dobitak od 15.000 kn? Pošto je dnevno ograničenje za podici novac preko neteller kartice oko 750 eura ako se ne varam? Onda bi taj iznos trebao isplatiti 2+ puta, što bi mi u konacnici bila veća provizija nego da cijeli iznos od jednom isplatim. Dok  bi isplatom na vlastiti račun kad bi sjeo novac imao novac na računu i vršio isplate bez provizije, ako se ne varam? 

 

Okvirno, zanima me je li bolje vršiti uplate/isplate preko tekuceg ili deviznog racuna kako bi se izbjegle naknade i provizije, ili je bolje otoviriti Neteller ili skrill u tu svrhu? I koji je po vama bolji izbor što se provizija i čekanja isplate tiće?

Nisam se nikada kladio online pa sam malo tanak na tom području :))

Hvala svima ! ;)

skrill ima isplatu 250 eura dnevno na bankomatu (osim ako si vip skrill onda imaš više), za neteller nisam siguran. većinom sam koristio skrill zbog manjih provizija od netellera ali sad je i skrill povećao sve naknade/provizije. isplativije je s kladionice na banku nego na skrill, ali i manje sigurno pa većina nas koristi skrill

Link to comment
Share on other sites

Hvala momci na odgovorima ! ;))

kolika je provizija na netelleru, a kolika na skrillu prilikom uplate na njihov račun ? Mislim da sam vidio da je za neteller 1,9%. Sto se tiče isplata, da li neteller/skrill i za to naplaćuju proviziju? I recimo da se radi o dobitku malo većem, 15000 kn, da li mi je onda pametnije izvršiti isplatu sa bet465-skrill-bankovni račun pa onda na šalter i podici sav dobitak s računa ? Čak mislim da je pametnije vršiti isplatu i na devizni račun jer se vrši manje konverzije valuta pa se manje gubi na tečaju.

Ili je bolje uzeti skrill karticu i vršiti isplate na bankomatima, ali sigurno se dosta gubi na proviziji u ovom slučaju ? 

 I da li ewallet ima svoje prednosti Ili je moguće i bez njega, dakle bankovni račun-bez365 pa za isplatu bet365-bankovni račun. Nema nikakvih provizija uplate i isplate na ovaj način, ako se ne varam ?

 

Dakle, zanima me koja je po vama najjeftinija i najbolja opcija ? Hvala ;))

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, sleid1 said:

Hvala momci na odgovorima ! ;))

kolika je provizija na netelleru, a kolika na skrillu prilikom uplate na njihov račun ? Mislim da sam vidio da je za neteller 1,9%. Sto se tiče isplata, da li neteller/skrill i za to naplaćuju proviziju? I recimo da se radi o dobitku malo većem, 15000 kn, da li mi je onda pametnije izvršiti isplatu sa bet465-skrill-bankovni račun pa onda na šalter i podici sav dobitak s računa ? Čak mislim da je pametnije vršiti isplatu i na devizni račun jer se vrši manje konverzije valuta pa se manje gubi na tečaju.

Ili je bolje uzeti skrill karticu i vršiti isplate na bankomatima, ali sigurno se dosta gubi na proviziji u ovom slučaju ? 

 I da li ewallet ima svoje prednosti Ili je moguće i bez njega, dakle bankovni račun-bez365 pa za isplatu bet365 online kladionica" rel="external">bet365-bankovni račun. Nema nikakvih provizija uplate i isplate na ovaj način, ako se ne varam ?

 

Dakle, zanima me koja je po vama najjeftinija i najbolja opcija ? Hvala ;))

za neteller nisam siguran jer nisam duže koristio, ako ti netko drugi ne odgovori ću popodne provjeriti. uploadanje novaca sa debitne kartice na skrill je 1.9 %, novci su gore odmah. postoji i opcija preko bankovnog transfera ali nisam probao jer piše da traje 3-5 dana.  naravno da naplaćuju isplatu :) isplata na tekući je fiksna naknada 5.5 eura plus 1 euro uzima banka ( bar moja, zagrebačka) za naknadu. isplata na devizni je velikih 7.5 %, do prije par mjeseci nisu uzimali proviziju za to a ni za dizanje na bankomatu, ali eto...ako radiš isplatu 15 000 kn najjeftinija opcija ti je isplata na tekući račun. tečaj se uzima koji je na taj dan, i uzmu ukupno 6.5 eura. (prije je i to bilo manje). u vezi skrilla i dizanja na bankomatu pogledaj pod tema skrill (moneybookers) ovdje na forumu, tamo sam pisao u vezi tečajeva. možeš ti raditi direkt na bet365 tako da zaobiđeš skrill. samo ne znam da li je to pametno ako si iz HR, pošto od 1.1.2017. porezna ima uvid i u tekući i u devizni račun a ovo je dohodak ostvareni u inozemstvu i to na online klađenju koje je zabranjeno :) e sad ovisi dalje o tebi da li želiš riskirati ili ćeš davati za provizije. 

Link to comment
Share on other sites

prije 43 minute, bobo86 said:

za neteller nisam siguran jer nisam duže koristio, ako ti netko drugi ne odgovori ću popodne provjeriti. uploadanje novaca sa debitne kartice na skrill je 1.9 %, novci su gore odmah. postoji i opcija preko bankovnog transfera ali nisam probao jer piše da traje 3-5 dana.  naravno da naplaćuju isplatu :) isplata na tekući je fiksna naknada 5.5 eura plus 1 euro uzima banka ( bar moja, zagrebačka) za naknadu. isplata na devizni je velikih 7.5 %, do prije par mjeseci nisu uzimali proviziju za to a ni za dizanje na bankomatu, ali eto...ako radiš isplatu 15 000 kn najjeftinija opcija ti je isplata na tekući račun. tečaj se uzima koji je na taj dan, i uzmu ukupno 6.5 eura. (prije je i to bilo manje). u vezi skrilla i dizanja na bankomatu pogledaj pod tema skrill (moneybookers) ovdje na forumu, tamo sam pisao u vezi tečajeva. možeš ti raditi direkt na bet365 online kladionica" rel="external">bet365 tako da zaobiđeš skrill. samo ne znam da li je to pametno ako si iz HR, pošto od 1.1.2017. porezna ima uvid i u tekući i u devizni račun a ovo je dohodak ostvareni u inozemstvu i to na online klađenju koje je zabranjeno :) e sad ovisi dalje o tebi da li želiš riskirati ili ćeš davati za provizije. 

Hvala ti ;)

Znaci, sa bet365 na skrill i onda sa skrilla na tekući kunski račun posto je za devizni provizija 7.5%. Tako ću i napraviti. Mislio sam si možda i izvaditi skrill karticu pa preko nje, ali mislim da se i tu dosta nakupi s obzirom na konverziju kad se isplaćuje s bankomata te provizije na isplatu s obzirom da ima dnevni limit. 

Da li mi možeš još reci da li je po tebi bolje otvoriti skrill ili neteller posto si koristio oboje ? 

Znam za taj zakon. Znaci putem isplate sa bet365- skrill- tekući kunski ne bi trebalo biti problema isko se radi o većim isplatama ? Jer oni i dalje imaju uvid, samo šta transakcija ide preko skrilla na račun, ali opet ako su veće isplate isto je problem iako ide preko posrednika (skrilla), ako se ne varam ?

Link to comment
Share on other sites

prije 33 minute, sleid1 said:

Hvala ti ;)

Znaci, sa bet365 online kladionica" rel="external">bet365 na skrill i onda sa skrilla na tekući kunski račun posto je za devizni provizija 7.5%. Tako ću i napraviti. Mislio sam si možda i izvaditi skrill karticu pa preko nje, ali mislim da se i tu dosta nakupi s obzirom na konverziju kad se isplaćuje s bankomata te provizije na isplatu s obzirom da ima dnevni limit. 

Da li mi možeš još reci da li je po tebi bolje otvoriti skrill ili neteller posto si koristio oboje ? 

Znam za taj zakon. Znaci putem isplate sa bet365 online kladionica" rel="external">bet365- skrill- tekući kunski ne bi trebalo biti problema isko se radi o većim isplatama ? Jer oni i dalje imaju uvid, samo šta transakcija ide preko skrilla na račun, ali opet ako su veće isplate isto je problem iako ide preko posrednika (skrilla), ako se ne varam ?

 Nisam ti siguran za neteller trenutno. Radio sve preko skrilla jer su bili povoljniji, sada je skrill digao naknade pa vjerujem da su isti. Neteller sam izbjegavao bas zbog dizanja s bankomata, uzeli su 10-15 eura na 750 eura ako se dobro sjecam a s druge strane skrill mi nije nista uzeo na 750 eura (isao sam do slovenije na bankomat, imam 20 km do tamo). Znam za slucaj jednog kolege kojeg su vec prije par godina pozvali u banku radi velikih isplata sa skrilla, ali nije im rekao nista a skrill stiti privatnost korisnika. Na tvom mjestu bi svakao uzeo skrill karticu i koristio ponekad, bar za plaćanje u dućanima, gorivo...

Link to comment
Share on other sites

On 21. 03. 2017. at 13:06, bobo86 said:

 Nisam ti siguran za neteller trenutno. Radio sve preko skrilla jer su bili povoljniji, sada je skrill digao naknade pa vjerujem da su isti. Neteller sam izbjegavao bas zbog dizanja s bankomata, uzeli su 10-15 eura na 750 eura ako se dobro sjecam a s druge strane skrill mi nije nista uzeo na 750 eura (isao sam do slovenije na bankomat, imam 20 km do tamo). Znam za slucaj jednog kolege kojeg su vec prije par godina pozvali u banku radi velikih isplata sa skrilla, ali nije im rekao nista a skrill stiti privatnost korisnika. Na tvom mjestu bi svakao uzeo skrill karticu i koristio ponekad, bar za plaćanje u dućanima, gorivo...

 

Koji bi ti servis otvorio sada da nemaš ni jedan i zatražio karticu? Ako su naknade iste onda se više isplat neteller zbog 950E dnevnog limita naspram skrillovih 250E, pogotovo ako se ide u sloveniju na bankomate. 

Evo ako moze koji savjet jer se ne mogu odlučit koji servis da odaberem, pošto nikad nisam imao ni jedan otvoren.

 

Hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, sleid1 said:

 

Koji bi ti servis otvorio sada da nemaš ni jedan i zatražio karticu? Ako su naknade iste onda se više isplat neteller zbog 950E dnevnog limita naspram skrillovih 250E, pogotovo ako se ide u sloveniju na bankomate. 

Evo ako moze koji savjet jer se ne mogu odlučit koji servis da odaberem, pošto nikad nisam imao ni jedan otvoren.

 

Hvala ;)

Ne znam koje sad neteller ima naknade. Možda da im posalješ e-mail u kojem ih pitaš za naknade za uplatu, isplatu i dizanje na bankomatu. Problema sam imao i s jednima i drugima, ali mislim da nema prevelikih razlika

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, bobo86 said:

Ne znam koje sad neteller ima naknade. Možda da im posalješ e-mail u kojem ih pitaš za naknade za uplatu, isplatu i dizanje na bankomatu. Problema sam imao i s jednima i drugima, ali mislim da nema prevelikih razlika

Ok, budem :)

Da li mi netko može potvrditi vrijedi li još na bet365 onaj bonus 100% na prvu uplatu do 200 funti ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use