SENZACIJA: Žilina preokrenula i pobijedila Athletic Bilbao

Athletic Bilbao ‘pucao’ je od samopouzdanja nakon što je sa 4-0 nokautirao Barcelonu, a potom u uzvratu i izvukao remi (1-1).

OIR_resizer (2)

Danas je najavljeno da zbog umora neće svi igrači putovati u Slovačku, a tako je i bilo. No, unatoč tome u prvom poluvremenu Baski su praktički riješili pitanje polaznika u Europsku ligu – Merino Zuloaga načeo je mrežu domaćina u 16., a na 2-0 u 33. minuti povisio je Sola.

U drugom poluvremenu imali smo priliku vidjeti fantastičan preokret Slovaka. U 66. minuti pogodak je postigao Paur, 11 minuta kasnije Willian je izjednačio, a konačnu pobjedu donio im je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Još smo jednom bili svjedoci fantastičnog preokreta i 2/1 prijelaza. Pogledajte sve golove sa utakmice!