-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Unibet daje 1.80 za under 35.5 za cilic - isner. Ako cile nastavi ovako igrati moro bi uzet i 3 set a onda ovo prolazi
-
Cibalija - Hajduk 1x @ 1.55 Kao sto sam i obecao mali osvrt na ovu utakmicu. Na HNL se inace jako malo kladim ali ovo me bas vuce. Cibalija se eto opet vratila u 1.hnl, i siguran sam da ce u povratickom nastupu dati sve od sebe pred domacom publikom. Hajduk s druge strane ima mladu i talentiranu ekipu (koja ipak nije jos na razini da ovakve utakmice dobije rutinirano)c ali i trenera za kojeg sam dobio dojam da nije bas najcisci u glavi i da je vec bilo trzavica izmedju trenera i nekih igraca. Uz sve to hajduku predstoji uzvrat kvalifikacija EL te sam siguran da ce se malo i cuvati za to jer ovo je tek prvo kolo a prvenstvo je dugo, pa ce biti vremena za popravak ako nesto Krene po zlu. u vinkovcima je hajduk dosta dobro prolazio ali znalo se dogadjati dosta puta da cibalija otkine bod. Uzevsi u obzir da je hajduku ipak vazniji dvoboj u EL, pun stadion u vinkovcima (barem je tako najavljeno) i nesumnjivu zelju igraca cibalije da krenu u novu sezonu pozitivnim rezultatom, ja vjerujem kako vinkovcani ovdje mogu do barem boda Sretno
-
Ja ih imam al po 1.95. Evo i fognini uzeo set pa i over 3.5 doso. Nikad jednostavno s tim deckom haha. Imam i srbe po 2.15 ali to ce ipak malo teze, jedino se nadam da ce lajovica publika dic do pobjede nad edmundom i onda bi moglo
-
Čorić - Sock over 3.5 sets @ 1.75 Cim sam vidio ovoliku kvotu morao sam ovo uzeti. Ako cilic dobije isnera ( a vodi 5-0), bit ce kao sto sam predvidio a to je da ce se u ovome mecu rijesavati dvoboj. Sock je veliki favorit u ovome mecu ali sumnjam da moze tako lako do pobjede. Gledao sam corica protiv isnera i uopce nije lose odigrao. Po meni coric ima tu sanse za pobjedu pogtovo sto ima iskustvo igranja 5.meca u davis cupu (belgija proslo kolo). Coric je solidan na hardu i kao takav sam siguran da moze do seta, jer sumnjam da sock moze 3:0 ovo uzeti. Uz to uzet cu i coric pobjedu po 3.40 na manji ulog.
-
Slazem se. Dodig je obavio 80% posla u ovome mecu
-
Dinamo - Lokomotiva 1 @ 1.22 Vesely - Tsonga 2 @ 1.22 Fognini - Delbonis over 3.5 sets @ 1.61 uk kof = 2.4 Pa da krenemo redom, O dinamo-lokomotiva necu puno, svi znamo odnos ova dva kluba. Cak i uz zanemaren taj odnos dinamo je kvalitetniji u svim segmentima. Ima dinamo uzvrat kvala za Lp slj tjedan ali sve osim pobjede dinama u ovoj utakmici bi bilo iznenadjenje. Tsonga pobjedom nad veselyem rijesava dvoboj francuske i ceske te svojoj reprezentaciji osigurava 3. bod i nastup u polufinalu. Puno je kompletniji igrac od ceha, a iako je izgubio prvi mec u 5 setova sumnjam da mu se ista stvar moze dogoditi 2 puta u 3 dana. Prema tome ja uzimam tsongu I ovaj treci par je po meni zicer dana. Igrali u 6 puta do sada ( 5 na zemlji), u H2H vodi fognini 4:2, ali svi mecevi su isli u over setova neovisno o tome bili na 3 ili na 5 setova. Posto se i ovaj igra na zemlji, a tu nikada nike lako dobiti 3:0, te s obzirom na ulog ne vidim da ovo itko uzme 3:0, te ocekujem set na svakoj strani. Sve u svemu jedan od ljepsih parova za sutra. Ostali prijedlozi Cibalija - Hajduk 1x @ 1.66 Ovo napisem analizu sutra
-
Ja sam uzeo dodig/cile po 2.10 kod brejka u 3. setu. Katastrofalno igraju brayani. Doduse i dodig igra fenomenalnu partiju
-
Bez rijeci
-
Vesely - Pouille 1 @ 1.72 Kof svuda pada. Vesely dolazi nakon odlicnog wimbledona (kao i pouille). a ova pobjeda rosola protiv tsonge ce mu samo dati dodatan vjetar u ledja.
-
USA-Croatia 2 @ 2.85 Evo da ja dam svoje misljenje o ovome paru. Ja uzimam hrvatsku po 2.85 jer je to po meni value. Zato sto ih vodimo 3:0 u H2H, i zato sto brayani nisu ono sta su nekada bili. U prvome danu igraju cilic-sock i coric-isner. Nekako je realno da se prvi dan zavrsi sa 1-1, a u subotnjim parovima je sve moguce. Dvoboj ce se po meni odlucivati u mecu coric-sock. Cilic isnera vodi 5-0 u medjusobnim pa nebi cilic trebao imati problema u oba svoja meca jer odigrao je dobar wimbledon, ali iako ovo je promjena podloge on je uvijek bio solidan na hardu tako da nebi trebao imati problema u Prilagodbi. Nadopunim jos kasnije ali za sada ovako Sretno
-
Jedno moguce iznenadjenje za manji ulog. Ramos - C.Baenna 2 @ 4.20 unibet Ramosu prvi mec na zenlji nakon RG. baenna nije niti prelazio na travu. Dolazi ovdje nakon finala challangera u bastadu, pa je eto u istome gradu i na atp-u. Svladao bertera 2:0 u prvome kolu. U medjusobnim ramos vodi 2:1, ali kako mu je ovo prvi mec na zemlji nakon RG, a baenna je u solidnoj formi, po meni je 4.2 na baennu itekako value jer smatram da ima svoje sanse u ovome mecu. Sretno
-
Aj da je doso i dan kad me dinamo vadi s kladionice
-
Jap celtic sta mi radi. Zvezda okrenula, dinamo lomi i ovi na gibraltaru puse. Jaooo Sva srexa imam dinamo i u singlu pa oke. Jer kvota 1.95 se nije mogla ostavit samo tako
-
Evo dvije specijalne oklade iz bet365 za premier ligu Man.Utd to finish top 4 @ 1.44 Liverpool to finish top 4 @ 2.37 Na utd je mali kof ali i dalje value po meni. Past ce jos to. Ugl to su dva kluba koja nemaju obvezu igranja LP, a svi znamo odnost engleza prema EL. Doveli su nove trenere koji spadaju u sam vrh trenerskog posla i imaj zadatak vratiti ova sva kluba tamo di pripadaj, a to je sam vrh engleskog nogometa. Svaka cast arenalu, chelseau i ostalima ali ovo jesu i uvijek ce biti dva najveca engleska kluba. Kako ne igraju europu mogu se koncentrirati na ligu i ja se nadam da bi ove sezone mogli vidjeti nesto sto engleska dugo ceka. A to je dvoboj utd i liverpoola za titulu. Chelsea tek sada se treba snaci po conteom, arsenal ko arsneal a sto se citiya tice mislim da se guardiolina tika-taka nece dobro snac na otoku. A za tottenham mislim da ce igranje LP biti preveliko opterecenje. Znam da je i mourinhu ovo prva sezona u manchesteru ali zna on premier ligu i nema potrebe za prilagodbom i po meni je u trenutku kada je mourinho stavio potpis na papir manchester united postao legitiman kandidat za titulu. A i zasigurno je kao glavni cilj u oba kluba zacrtan ulazak u LP sljedece godine Imam jos par oklada sa ova dva kluba ali ima jos do sezone pa ce bit vremena da to postavim
-
Evo i od mene nesto tenis Berrer - C. Baenna T.R. 0:2 @ 1.90 unibet O ovome necu puno. Sad vidim da je canca napisao analizu. Slazem se sa svim. Samo cu rec da je berrer osvojio 1 set u cijeloj sezoni na zemlji pa ja uzimam da baenna ovo uzima u 2 seta, jer ne vidim nacin da berrer radi probleme spanjolcu u ovakvoj formi Nakon teniskog singla evo jedan tiket tenis i nogomet Vardar - Dinamo Zagreb x2 1.28 Valletta - C. Zvezda 2 @ 1.25 Basso - De Greef 2 @ 1.25 Kof: 2.01 bet365 Znam da vardar doma tesko gubi i svoju nadu u ovome srazu za hrvatskim prvakom vide u domacoj utakmici. Medutim dinamo je klub koji ipak ima velike ambicije tj. ulazak u grupnu fazu lige prvaka. Hoce li se to ostvariti ili ne, ne znam ali bilo bi lijepo . Na papiru je dinamo daleko kvalitetnije momacad, ali kako vardar tesko doma gubi a nemam muda za igrat cisti x sto je po meni najrealniji rezultat uzeo sam ovo. Jer smartam da dinamo nece izgubiti ali ako i pobjedi to ce biti na 1 gol. Ali u krajnjoj liniji to je dinamo i nikad se nezna. Zato idem na manji ulog na ovaj tiket. Nakon hrvarskog slijedi i sprski prvak, koji isto ima ambicije za ulazak u LP. Danasnji domacin Valletta izbacio je u proslom kolu predstavnika farskih otoka (Torshavn). Svaka im cast na tome ali zvezda je ipak razina vise i nemaju maltezani tu sta traziti. Siguran sam dw ce zvezda pokusati rijesiti sve u prvome dvoboju te ds ce u beogradu biti samo odradjivanje posla. Ne mogu rec da pratim ove klubove nesto specijalno. Zvezdu vise ovako kroz sprsko prvenstvo kad pogledam rezultate cisto radi informiranja jer je susjedska liga. Sve u svemu 1.25 fin kof na pobjedu Zvezde. I zadnji par je susret prvog kola challangera u san benedettu. De greef veliki favorit. Basso nebi ni bio tu da nije talija jer je dobio pozivnicu. Talijan je trenutno 810. Igrac svijeta, i futures igrac je. Ima 2 meca na zemlji ove sezone (izgubio oba), a odigrao je ukupno 4 meca u karijeri na challanger razini i sva 4 je izgubio. De greef je 189. igrac svijeta, tu je postavljen za 5. nositelja i sve osim pobjede de greefa u 2 seta je po meni iznadjenje. Ostali: Dinamo Zagreb @ 1.90 Uzima za mali ulog cisto jer je kvota od jucer skocila sa 1.50 na 1.90 EDIT: izasla je vijest da je pjacs potpiso za juventus i da nece vjerojatno igrat. Cekat cu do pocetka tekme ako se to potvrdi jos se skocit kvote pa uplatit. Ali pjacu ce zamjenit rog ako ne igra tako da nece to biti veliki udarac. A i tu je fernandes koji moze pokriti pozijiu ljevog krila koja mu je izmedju ostalog i prirodna
-
Evo jedan lagani tenis za danas Arvidsson - Bedene under 19.5 @ 1.72 Nakon wimbledona imamo tjedan sa par ATP i WTA turnira. Uglavnom nastupaju igraci i igracice ispali u prvom tjednu wimbledona i oni koja ga nisu niti igrali (osim simone halep koja igra ipak domaci wta u bukurestu). Moj pick je susret mladod svedjanina Arvissona i "britanca" aljaza bedenea. Svedjaninu je ovo prvi nastup na ATP razini. On je ipak je domaci igrac i dobio je pozivnicu. Po mom misljenju on tu nema sta traziti. Ima na challanger razini samo dvije pobjede, a ostalo igra futurse. Jednostavno bedene je prekvalitetan igrac i rijesiti ce ovo u dva seta po meni, te ispod 20 gemova. Ako ce sved servirat prvi nam trebaju tri brejka a ako ce bedene onda je dovoljan i break u svakom setu Sretno
-
Ja sam uzeo cim je izaso. Vidit cemo sad
-
Evo jedna zanimljiva Benzema to be spotted in the crowd @ 7.00 betfair Pa ja se nadam da ce covjek doc pogledat tekmu, a da ce ga i prikazat kao nekoga tko je trebao biti na terenu (You choose we lose specials)
-
KAkav majmun. Vec dugo nisam vidio ovako da netko ovako lose odigra 2 tiebreaka.
-
A popravio u drugom setu igru na drugi servis, donekle i mrezu. Ja se nadam da moze kroz tiebreak ako dodje do njega uzet set.
-
Kad nemoze vratit onu bekend dijagonalu. Uzas
-
Kartoni svakako. Uzeo sam ih jos kad su izasli. Sad vec padaju kofovi. A i sudi naravno clatt tako da over 4.5 stvarno nebintrebao bit problem. Bravo za SC inace.
-
France over 4.5 corners @ 1.5 unibet Francuska do sada 39 kornera u 6 utakmica (6.5 po tekmi). Jedino protiv islanda nisu ispunili ovu marginu ( ostali na 4 kornera). Danas ocekujem vec posjed i vise napda od francuske tako da ovih 5 kornera stvarno nebi smio bit problem. Milos Raonic set handicap +2.5 @ 1.45 unibet Danas na finalu wimbledona ne ocekujem pobjedu 3:0 andy murraya. Mislim da ce mu biti jako tesko i morati ce se dobro potrudit da uzme titulu. Ruku na srce do sada nije imao pretjerano tezak posao. Jedino je tsonga pruzio solidan otpor ali i on se raspao u 5.setu. Raonic je izbacio federera, a prije toga okrenuo 2:0 protiv goffina i zasigurno nije bez sansi za titulu ako nastavi onako kvalitetno servirati. Po meni set sa svake strane je realan jer nije andy favorit kakvim ga kladionice prikazuju. Ovo je ipak finale najveceg teniskog turnira i sanse raonicu za titulu su puno vece nego se to prikazuje, a set bio trebao uzet jer i uz servis decko igra stvarno fenomenalno Sretno
-
Pa francuska osvaja ti je isto 1.44. Sta ces bezveze uzimat rizik da ti ronaldo da 3 gola. Je skoro nemoguce ali ako itko moze to je ronaldo
-
Ma nema veze jackie mora i jedan takav doc. Ma imam i ja tu babos/svedovu sve i svasta. Pobjedu, uzimaju set, over 8.5 u prvom(proslo), over 18.5 u mecu i tako haha
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS